Kako da uklonim ovaj meni ?

poruka: 2
|
čitano: 529
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Kako da uklonim ovaj meni ?

Pozdrav,

 

Ne znam kojem podforumu pripada ova tema, pa sam objavio ovde. Mislio sam objaviti u podforumu internet, ali nema odgovarajuceg podforuma... 

 

Evo ovako... Hteo bi Vas pitati da li se moze ukloniti ovaj meni sastrane na youtube ? Ja mislim da ne moze, ali ipak rekoh sebi da Vas pitam. Znaci razlog zbog kog bi ja uklonio taj meni je zato sto kad otvorim neki video zapis/film/epizodu/spot, sa strane mi izbacuje takve neke gluposti, a i na pocetnoj stranici youtuba mi izbacuje ne vazne snimke koje jos nisam ni odgledao. Znaci voleo bi kada bi mi prazna stranica pocetna na youtube bila i taj meni sa strane dok gledam video zapis.

 

Mislim da ovo nista ne moze... moze se samo pomeriti da video zapis bude skroz preko menija, ali to nije to... 

 

Eto, ipak sam Vas pitao, mozda znate neko resenje :)

 

-------------------------

 

 

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
13 godina
offline
Re: Kako da uklonim ovaj meni ?

To ti YouTube izbacuje preporuke na temelju onoga što si sve gledao. Preporuke možeš obrisati brisanjem YouTube-ovih kolačića, a sidebar možeš blokirati s nekim ad blockerom poput Adguard.

 

Aktivirao sam si novi YouTube (materijal dizajn) i ne izbacuje mi preporuke, ali sidebar je i dalje tu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2016 9:24 (Marko :D).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice