Koliko se razumijete u komjutere?

poruka: 36
|
čitano: 7.286
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

Od sledećih brojeva odaberite jedan ili više koji mislite da izražava vaše znanje o kompjuterima i pored njega napišite koliko imate godina.

 

1. Znam samo upaliti kompjuter, otići na BUG Online i igrati karte

2. Znam surfati na ostalim stranicama, instalirati programe i malo jače igre

3. Koristim YouTube, Google i Googleove programe, imam e-mail adresu i igram igre stare oko 3 god.

4. Znam koristiti društvene mreže, sudjelujem u više foruma, imam puno programa i igram igr stare oko 2 god.

5. Ne zanimaju me igre, niti društvene mreže ali znam... (navesti broj)

6. Uređujem wikipediju, radim u Officu, imam puno e-mail adresa, koristim blog, znam otvoriti stranicu od kompjutera, igram online i igram igre stare oko 1,5 god.

7. Imam svoju web stranicu i blog, znam rastaviti kompjuter na dijelove, igram igre stare oko godinu

8. Pravim programe za kompjuter, prvim web stranice za druge, znam i popraviti neke komponente i igram nove igre

9. Pravim programe za mobilne telefone, popravljam kompjutere, pomažem na internetu u kvarovima i igam igre koje su trenutno izašle

10. Znam rastavit/sastavit kompjuter, instalirat windowse, pržit igre i sređivat manje softverske probleme.

11. Bavim se amaterski video te foto montažom

 

Ako niti jedan broj ne odgovara vašem znanju, napišite šta znate, a ja ću ga dodati.

http://www.speedtest.net/result/942389936.png http://www.pingtest.net/result/23557505.png
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.10.2010 14:00 (Dark Neno).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko se razumijete u komjutere?

Broj 7 i 10, i imam 13 godina.

http://www.speedtest.net/result/942389936.png http://www.pingtest.net/result/23557505.png
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.10.2010 20:13 (Dark Neno).
16 godina
neaktivan
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

Nije ti baš nešto anketa.

 

Znam rastavit/sastavit kompjuter, instalirat winse, pržit igre i sređivat manje softverske probleme.

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko se razumijete u komjutere?
Ige kaže...

Nije ti baš nešto anketa.

 

Znam rastavit/sastavit kompjuter, instalirat winse, pržit igre i sređivat manje softverske probleme.

Dodato ti je, i napiši koliko god. imaš.

http://www.speedtest.net/result/942389936.png http://www.pingtest.net/result/23557505.png
15 godina
neaktivan
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

Broj 10 Imam 16  godina.

14 godina
neaktivan
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

broj 10

17 godina

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko se razumijete u komjutere?
zeroname kaže...

Broj 10 Imam 16  godina.

takodjer

West Side
13 godina
neaktivan
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

1. i sto je to GOOGLE?, vidim spominje se Iznenađen

The ONE and ONLY!
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.10.2010 20:16 (PLASMAorLCD).
15 godina
neaktivan
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

broj 10., od ostaloga sve pomalo  Neodlučan igram sve igre, ne volim društvene mreže...

godine su u profilu

netko
13 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko se razumijete u komjutere?
Dark Neno kaže...

Od sledećih brojeva odaberite jedan ili više koji mislite da izražava vaše znanje o kompjuterima i pored njega napišite koliko imate godina.

 

1. Znam samo upaliti kompjuter, otići na BUG Online i igrati karte

2. Znam surfati na ostalim stranicama, instalirati programe i malo jače igre

3. Koristim YouTube, Google i Googleove programe, imam e-mail adresu i igram igre stare oko 3 god.

4. Znam koristiti društvene mreže, sudjelujem u više foruma, imam puno programa i igram igr stare oko 2 god.

5. Ne zanimaju me igre, niti društvene mreže ali znam... (navesti broj)

6. Uređujem wikipediju, radim u Officu, imam puno e-mail adresa, koristim blog, znam otvoriti stranicu od kompjutera, igram online i igram igre stare oko 1,5 god.

7. Imam svoju web stranicu i blog, znam rastaviti kompjuter na dijelove, igram igre stare oko godinu

8. Pravim programe za kompjuter, prvim web stranice za druge, znam i popraviti neke komponente i igram nove igre

9. Pravim programe za mobilne telefone, popravljam kompjutere, pomažem na internetu u kvarovima i igam igre koje su trenutno izašle

10. Znam rastavit/sastavit kompjuter, instalirat windowse, pržit igre i sređivat manje softverske probleme.

 

Ako niti jedan broj ne odgovara vašem znanju, napišite šta znate, a ja ću ga dodati.

1. bez karti , osim ako mi je jako dosadno i vani lose vrijeme .

2.

3.

6.office, znam otvoriti stranicu od kompa i igram online igre i one starije od 1,5 god .

7.znam rastaviti komp , igram neke nove igre.

8.popravljam kompjutere , pomažem na netu kod kvarova.

10.

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je . Trollovi , get a f*ckin' life !!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko se razumijete u komjutere?
Dark Neno kaže...

Broj 7 i 10, i imam 13 godina.

 I ja isto tako...... Tocno ovako kako je "Dark Neno" Napisao..-...

13 godina
neaktivan
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

broj 10...16 godina, a tu i tamo napravim neki manji programčić....

''Znam da ništa ne znam.''
13 godina
neaktivan
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

Evo ja biram svih 10... 26god...

14 godina
neaktivan
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

Više se razumijem u mobitele nego u kompjutere, ali dobro: znam instalirat windowse, odlično koristit cijeli Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint itd). Imam svoj blog i internet stranicu sa prijateljem, imam puno e-mail adresa i znam rastavit i sastavit kompjuter, koristim sve živo što se na internetu može koristiti, nekad popravim neki softverski problem i znam sve živo o igricama; online i offline igricama, sve igrice igram, stavljam sve moguće patcheve, modove i hackove u igrice, znam pržit i skidam torrente, počeo sam učit programske jezike i to je to i imam 13 godina.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.10.2010 20:46 (nj0fra).
15 godina
protjeran
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

razumjem se gotovo u sve djelove pc dakođer i periferiju biran svih 10 ako je to moguče a i ostale stvari što se tiču pc i sve što unjega ide softverski i hardverski

iman 33 g

14 godina
neaktivan
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

10, 12 godina

She loves me not, she loves me still, but she'll never love again,She lay beside me, but she'll be there when I'm gone....Black heart scarring darker still, yes she'll be there when I'm gone..
13 godina
neaktivan
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

8

9

10

imam 12 god

15 godina
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

razumijem se u kompjutere ko Mara u krivi k....Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

Ja imam 15-ak godina i znam rastaviti PC (a nadam se i složiti nazad), instalirati windowse i sve popratne programe. Aktivno se služim Office-om imam svoj mail kojeg stano koristim, bavim se amaterski i video te foto montažom :D Igre ne igram često (jedino DS), a naravno koristim i youtube i google :D

14 godina
neaktivan
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

nije ti bas nesto podjela , jer npr imam tonu hadware znanja a neznam napravit program ili nesto takvo , dakle 16god , jako mnogo hardwareskog i elektrotehničkog znanja , a od iduceg vikenda idem na predavanja na fesbu pocet s osnovama programiranja.

14 godina
neaktivan
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

imam 18 god i znam sve to sta tu pise osim pravljenja programa za mobitele i kompove,neuređujem wikipediju, i ne pravim web stanice a ovo ostalo sve znam raditi :D

13 godina
neaktivan
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

premda imam 14god,a struka mi je racunalstvo,podrazumijeva se hardware,i posjedujem znanja od vise od nekih ljudi koji se time bave 20-30 godina,npr. moj susjed,nezna podic sistem i prekurio mi lik ruter a diplomirani inžinjer elektrotehinke :S

Tehničar za Računalstvo
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko se razumijete u komjutere?
Dark Neno kaže...

Od sledećih brojeva odaberite jedan ili više koji mislite da izražava vaše znanje o kompjuterima i pored njega napišite koliko imate godina.

 

1. Znam samo upaliti kompjuter, otići na BUG Online i igrati karte

2. Znam surfati na ostalim stranicama, instalirati programe i malo jače igre

3. Koristim YouTube, Google i Googleove programe, imam e-mail adresu i igram igre stare oko 3 god.

4. Znam koristiti društvene mreže, sudjelujem u više foruma, imam puno programa i igram igr stare oko 2 god.

5. Ne zanimaju me igre, niti društvene mreže ali znam... (navesti broj)

6. Uređujem wikipediju, radim u Officu, imam puno e-mail adresa, koristim blog, znam otvoriti stranicu od kompjutera, igram online i igram igre stare oko 1,5 god.

7. Imam svoju web stranicu i blog, znam rastaviti kompjuter na dijelove, igram igre stare oko godinu

8. Pravim programe za kompjuter, prvim web stranice za druge, znam i popraviti neke komponente i igram nove igre

9. Pravim programe za mobilne telefone, popravljam kompjutere, pomažem na internetu u kvarovima i igam igre koje su trenutno izašle

10. Znam rastavit/sastavit kompjuter, instalirat windowse, pržit igre i sređivat manje softverske probleme.

 

Ako niti jedan broj ne odgovara vašem znanju, napišite šta znate, a ja ću ga dodati.

podebljam ono što znam

14 godina
neaktivan
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

7.
10.
Imam 12 god

14 godina
neaktivan
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

Nije ti podjela baš neka.

 

Imam 17g i o hardveru znam mnogo, o softveru nešto manje. Programiranje ne znam previše, no kroz nekoliko godina i to bih trebao usavršit. To je ovako najbliže broju 10.

16 godina
protjeran
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

1,2,3,4,6,7,8,9,10   25 god

15 godina
neaktivan
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

znam,i imam sve osim 7,8,9 :))) 17 god

Intel Pentium D 925 2x3.00GHz Pov9600GT EXO edition HDD WD160GB+WD500GB 1,5GB DDRII 667MHz Logitech mx518 Logitech x-530
14 godina
offline
Koliko se razumijete u komjutere?

1,2,3,4,7,10 - 14g

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko se razumijete u komjutere?

0 - znam upalit', ali gdje se gasi?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko se razumijete u komjutere?
bed kaže...

0 - znam upalit', ali gdje se gasi?

Zaliješ ga vodom ili škarama presječeš kablove.

http://www.speedtest.net/result/942389936.png http://www.pingtest.net/result/23557505.png
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice