Konus od bakra

poruka: 5
|
čitano: 899
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Konus od bakra

Ima li gdje kupiti u Hrvatskoj konus od bakra? Tražim posvuda na internetu ali nemogu nać. Ovako bi trebalo izgledat:

http://s242.photobucket.com/user/NUKEpyro/media/ShapedCharge003.jpg.html

Također, znate li koliko košta brušenje kamenja te mogu li se negdje nabaviti u obliku kvadrata?

 

Puno hvala!

D=mc2, Deinstein
12 godina
neaktivan
offline
Re: Konus od bakra

Mislim da se ne moze kupit kao gotov komad,po mom iskustvu jer ja imam takve od plastike i zeljeza i to razlicitih velicina ,eventualno kupit bakar u nekoj firmi koja se bavi prodajom željeza (mozda Strojopromet Zagreb)  ili na otpadu u odgovarajucem obliku i onda istokarit..kazem mislim da moze tako

 

A za kamen neznam

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2015 13:17 (Choky95).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Konus od bakra
Choky95 kaže...

Mislim da se ne moze kupit kao gotov komad,po mom iskustvu jer ja imam takve od plastike i zeljeza i to razlicitih velicina ,eventualno kupit bakar u nekoj firmi koja se bavi prodajom željeza (mozda Strojopromet Zagreb)  ili na otpadu u odgovarajucem obliku i onda istokarit..kazem mislim da moze tako

 

A za kamen neznam

 Ok thanks...
 A jel ima negdje vani il da se može naručit preko interneta?

D=mc2, Deinstein
12 godina
neaktivan
offline
Re: Konus od bakra

E neznam stvarno,probaj preko e baya ili neke druge stranice,probaj i na njuskalu iako cisto sumnjam da ces nac i to bas zeljenu velicinu :P

 

A sto se tice kamena,palo mi je na pamet,firme tipa Karat klesarstvo mozda imaju usluge rezanja kamena a i moguce je da mozes kod njih i kupit kamen...

12 godina
odjavljen
offline
Konus od bakra

Misliš u obliku kvadra?

 

Možeš dobiti kod klesara kvadar, pa čak i besplatno ako nije veliki. jedino ako  tražiš veliki kvadar ili polirani, to ćeš teško dobiti besplatno. Imaju oni jako puno otpada koji im ne trabaju

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2015 15:04 (formula1live).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice