Krizma

poruka: 49
|
čitano: 24.382
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Krizma

Ja sam dobio bicikl, ne onaj iz peveca

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Krizma
lucky_look kaže...

Sto ste vi dobili od kuma/kume, mene pita sta hocu a neznam zapravo..a novce mi je glupo od kuma trazit jer on kao treba kupit ipak nesto po cemu cu pamtit i tako...pa mozda dobijem neku ideju

Traži neku komponentuBelji se

BTW,i ja sam ovogodišnji krizmanik,nema nikakvog ispita

Fućkaj ga!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Krizma
lucky_look kaže...

Sto ste vi dobili od kuma/kume, mene pita sta hocu a neznam zapravo..a novce mi je glupo od kuma trazit jer on kao treba kupit ipak nesto po cemu cu pamtit i tako...pa mozda dobijem neku ideju

 ja sam dobio od kuma bicikl(scott voltage yz35),mobitel(samsung u600),sat,narukvicu i 100€...moja je želja bila samo bicikl.........

14 godina
protjeran
offline
RE: Krizma
meni ispit za 2 h :-(
15 godina
neaktivan
offline
RE: Krizma
Imbra12 kaže...

 ja sam dobio od kuma bicikl(scott voltage yz35),mobitel(samsung u600),sat,narukvicu i 100€...moja je želja bila samo bicikl.........

Naravno da se nisi bunio što si dobio više...SmijehSmijehCool

15 godina
neaktivan
offline
Krizma

Ja se krizmam danas i kupio sam si samo cipele i remen dok sam odijelo dobio od buraza koji to više nije mogao nositi (raširio se čovjekSmijeh)

14 godina
offline
RE: Krizma
ATi FaN kaže...
meni ispit za 2 h :-(

 I kako ti je bilo na ispitu?!

 

Ako slučajno pomognem molimo pritisnite gumb hvala.
14 godina
offline
Krizma

Ljudi, pomagajte! Zna li netko gdje, kako, zašto skinuti nekakvu kompilaciju pjesama za feštu (:D) za krizmu. Nešto domaće veselo za ove starije...

Stvarno bi vam bio puuuno zahvalan..

Može na PP, ako se ne smije ovdje..=)

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Krizma
Imbra12 kaže...
lucky_look kaže...

Sto ste vi dobili od kuma/kume, mene pita sta hocu a neznam zapravo..a novce mi je glupo od kuma trazit jer on kao treba kupit ipak nesto po cemu cu pamtit i tako...pa mozda dobijem neku ideju

 ja sam dobio od kuma bicikl(scott voltage yz35),mobitel(samsung u600),sat,narukvicu i 100€...moja je želja bila samo bicikl.........

Dobroga kuma si našao Bogataš

4chan always finds a way!
14 godina
offline
RE: Krizma
Ja sam prvi srednje i moja se generacija krizma ovog lipnja. Vlč. nije strog a još se moramo dogovorit oćemo bit u odijelima ili u narodnim nošnjama. Na feštu treba doć do 25 ljudi. Očekujem do 500 hrk i možda od strica iz Njemačke 50-100 €
Tomislav Sarić
14 godina
offline
Krizma

ja se isto krizmam ove godine i mozda cemo imati taj ispit

pa ako mi neko moze reci kako taj ispit uopce izgleda??

treba mi do petka jer mi je tad ispit a 1.5. se krizmam

14 godina
offline
RE: Krizma

Identična stvar i kod mene..

Koja crkva?

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
offline
RE: Krizma
DamageHigh kaže...

Ljudi, pomagajte! Zna li netko gdje, kako, zašto skinuti nekakvu kompilaciju pjesama za feštu (:D) za krizmu. Nešto domaće veselo za ove starije...

Stvarno bi vam bio puuuno zahvalan..

Može na PP, ako se ne smije ovdje..=)

Same thing, damage-ako si popis dobio na pm, molim te proslijedi na mene....

Google is your friend!!!
14 godina
neaktivan
offline
Krizma

Evo ja se baš u nedjelju krizmo...

Vi koji idete na ispit imate 98% šanse da prođete.Ima 100 pitanja + molitve,pitanja su lagana a ako nekim slučajem ne prođete ima i "popravni" tj. imate još jednu šansu.

Moram priznat da je i mene bila trema krizme i tako toga ali nije vam to ništa strašno.

I ajde moram se malo hvalit...Dobio sam:512 MB RAM-a,Miš(1600 dpi), 1200 kn i 50 €.Bogataš

14 godina
offline
RE: Krizma
CroPro kaže...

 

Evo ja se baš u nedjelju krizmo...

Vi koji idete na ispit imate 98% šanse da prođete.Ima 100 pitanja + molitve,pitanja su lagana a ako nekim slučajem ne prođete ima i "popravni" tj. imate još jednu šansu.

Moram priznat da je i mene bila trema krizme i tako toga ali nije vam to ništa strašno.

I ajde moram se malo hvalit...Dobio sam:512 MB RAM-a,Miš(1600 dpi), 1200 kn i 50 €.Bogataš

 

aha...a jesi ti dobio sta terbas naucit ili si ovak moro napamet znat sta trebas?jer ja sam dobio dva papira s kojim trebam ucit

14 godina
neaktivan
offline
Krizma

Ma da mi dobili 5 stranica. I od 100 pitanja svakog su pitali samo 3 pitanja(2 pitanja i 1 molitva)... A pita svakog nasamo( kod nas su svi izašli iz jedne prostorije i ostanete sami i onda on ispituje).

8 godina
offline
Krizma

Bok ljudi. Ovako, ja sam 8. razred i sljedeći tjedan imam krizmu. Da, jedva čekam ali se malo bojim ispita koji imamo tj. župnik nam je rekao da će nas sve pitati i onda odlučiti tko prolazi a tko ne. Što ako ne prođem, mislim imam sve već organizirano, pozvani su gosti, kupljena haljina, poslani pokloni . Pomoć pliz 

8 godina
offline
Re: Krizma

I kako je prošlo? Je li bilo teško?

9 godina
neaktivan
offline
Krizma

Ja se sašio ko haljinica

 

p.s. ja nisam znao očenaš pa sam prošo

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2015 21:07 (CyberPlague).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice