Motorka s ebaya

poruka: 12
|
čitano: 2.639
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Motorka s ebaya

Htio bih si kupiti ovu motorku s ebaya,zanima me el u to uključen porez ili će mi još u HR to dodatno naplatiti?

Usput ako netko ima ovakvu,da kaže sve dojmove

Hvala

 

edit : Link http://www.ebay.com/itm/272252926587?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT#shpCntId

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.7.2016 21:01 (MadMax2015).
12 godina
offline
Motorka s ebaya

neće, free je shipping a salje iz njemačke pa nemas dodatnih davanja , znaci neces platiti pdv i carinu

 

A kaj se tice motorke pojma nemam kakva je :D

8 godina
neaktivan
offline
Re: Motorka s ebaya
MSN kaže...

neće, free je shipping a salje iz njemačke pa nemas dodatnih davanja , znaci neces platiti pdv i carinu

 

A kaj se tice motorke pojma nemam kakva je :D

 E hvala,mislim znam da je besplatna poštarina jer tako uvijek i kupujem,samo što nikad nisam uzimao ništa iznad 200kn pa nzm zbog poreza.Ja sam mislio da je preko 350-400kn porez ali šta očito je još više?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Motorka s ebaya
MadMax2015 kaže...

 E hvala,mislim znam da je besplatna poštarina jer tako uvijek i kupujem,samo što nikad nisam uzimao ništa iznad 200kn pa nzm zbog poreza.Ja sam mislio da je preko 350-400kn porez ali šta očito je još više?

 

Ako narucujes iz EU porez placas clanici EU u kojoj kupujes proizvod,dakle ako ces kupovati ovu pilu PDV ces platiti Njemackoj, te onda nisi vise nuzan platiti PDV i Hrvatskoj. PDV Hrvatskoj si duzan platiti kada narucujes izvan EU i to na artikle koji imaju cijenu vecu od 140 kn.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.7.2016 21:34 (Edge).
16 godina
offline
Re: Motorka s ebaya
Mislis 160 kn, jedino ako se nesto promijenilo
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Motorka s ebaya
Patrick_cro kaže...
Mislis 160 kn, jedino ako se nesto promijenilo

 

Moguce je da je i 160 kn, znam da tu negdje varira.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
8 godina
neaktivan
offline
Re: Motorka s ebaya
Edge kaže...
MadMax2015 kaže...

 E hvala,mislim znam da je besplatna poštarina jer tako uvijek i kupujem,samo što nikad nisam uzimao ništa iznad 200kn pa nzm zbog poreza.Ja sam mislio da je preko 350-400kn porez ali šta očito je još više?

 

Ako narucujes iz EU porez placas clanici EU u kojoj kupujes proizvod,dakle ako ces kupovati ovu pilu PDV ces platiti Njemackoj, te onda nisi vise nuzan platiti PDV i Hrvatskoj. PDV Hrvatskoj si duzan platiti kada narucujes izvan EU i to na artikle koji imaju cijenu vecu od 140 kn.

 e hvala,ovo je odlično zapravo!

13 godina
neaktivan
offline
Motorka s ebaya

Stari nista do štilovke 

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
8 godina
neaktivan
offline
Re: Motorka s ebaya
cod4gamer kaže...

Stari nista do štilovke 

 pa da moram kredit dići

meni treba za svega par metara godišnje,ako i toliko

7 godina
offline
Re: Motorka s ebaya
MadMax2015 kaže...
cod4gamer kaže...

Stari nista do štilovke 

 pa da moram kredit dići

meni treba za svega par metara godišnje,ako i toliko

 Inače, bila je Iskra PN5800 ispod 700 kuna u našim dućanima.

Pila i pol, i ne samo za povremene upotrebe.....

Kruha i igala...
13 godina
neaktivan
offline
Motorka s ebaya

Imam iskustva što se tiče motornih pila jer sam srušio i ispilao i iscijepao oko 600 metara kvadratnih drva  od jeftinih motornih pila nema ništa više je popravljaš nego što radi , pregrijava se, često se gasi sama od sebe i kad se ugrije neće da upali da je je**š,  Ova pila očito ne valja ništa jer ne može motor od 2.0 kw goniti lanac na vodilici dužine 50 cm  tj može al samo ako pilaš grane jer će sa na vurcima od 20-30 cm gušiti motor

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.7.2016 23:55 (expert man).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Motorka s ebaya
expert man kaže...

Imam iskustva što se tiče motornih pila jer sam srušio i ispilao i iscijepao oko 600 metara kvadratnih drva  od jeftinih motornih pila nema ništa više je popravljaš nego što radi , pregrijava se, često se gasi sama od sebe i kad se ugrije neće da upali da je je**š,  Ova pila očito ne valja ništa jer ne može motor od 2.0 kw goniti lanac na vodilici dužine 50 cm  tj može al samo ako pilaš grane jer će sa na vurcima od 20-30 cm gušiti motor

 De onda neku do 800kn,max 1000kn u našim trgovinama.Znači kao što sam rekao prije,neće godišnje sjeći ni više od 5m

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice