Najdraza knjiga

poruka: 77
|
čitano: 17.865
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Najdraza knjiga

koja vam je najdraza knjiga bas me zanima

mozete reci i najdrazeg pisca ak hocete

Viva la Linkuto
15 godina
neaktivan
offline
Najdraza knjiga

Sve koje sam pročitao (više od 1000 (Hehe...)), osim idiotskih lektira.

Ozbiljno...
16 godina
protjeran
offline
Najdraza knjiga

DR. Franjo Tuđman - Bespuća povijesne zbiljnosti

Developers,developers,developers...coming and coming and coming... Dao bi sto Amerika, Sve na svijetu ja bi dao Tek da sjednem na verandu Pa uz karte i bevandu brojim valove.
16 godina
neaktivan
offline
Najdraza knjiga

Najkorisnija mi je definitivno bila "Guitar For Dummies", puno olakšava učenje gitare.

 

Najbolji roman mi je "Kum" od M. Puza i "4 iza ponoći" od S. Kinga (i naravno "Gola istina" od N. Celzijus  xD), a najdraži autor mi je Stephen King.

 

Inače ne čitam puno knjige, ali ima fakat zanimljivih.

They say it's mostly vanity That writes the plays we act They tell me that's what everybody knows There's no such thing as sanity And that's the sanest fact That's the way the story goes Dire Straits - One World
15 godina
neaktivan
offline
Najdraza knjiga

sigurno...a ja sam prečital 555 tisuča knjiga...Viče

najdraža...pa nije od papira ali je zato e-knjiga i dotična se zove Anarchists Cookbook...jako zanimljivo štivo...Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
Najdraza knjiga

Ishmael, Daniel Quinn. 

Kratko, jednostavno, a nesumnjivo će je mnogi proglasiti 'biblijom novog doba'. Nije ništa toliko spektakularno, ali je jako dobra knjiga, jer ukazuje na neke očite stvari. 

16 godina
offline
Najdraza knjiga

Kratka povijest gotovo svega, Bill Bryson

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najdraza knjiga

miles vorkosigan saga ... bujold ^^

 

najbolji serijal knjiga ... ikad.

The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not 'Eureka!' but 'That's funny...' -- Isaac Asimov
16 godina
offline
Najdraza knjiga

Apsolutno "Dijete Prerije"

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
offline
Najdraza knjiga

Stranac - Albert Camus

15 godina
neaktivan
offline
Najdraza knjiga

7000 dana u Sibiru od Karla Steinera.

Gigabyte EP35-DS3,C2D E8500,Sapphire Radeon HD4850 dual slot fansink,Corsair XMS2 (2x1gb) 800mhz,Seagate 320+500gb,Corsair TX650W,Thermaltake Soprano http://www.velika-nagrada.hr I´ll take your brain to another dimension...
16 godina
neaktivan
offline
Najdraza knjiga

Eragon, Prvorođeni, Brisinger od Paolinia

nemogu se sjetiti pisca, ali "Šaka Božja" radi se o ratu u Kuvajtu i to sve skupa :D

Intel Dual 2 Core E8500, Ati Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w
15 godina
neaktivan
offline
Najdraza knjiga

vidim da vam se tema svida samo nastavite

meni je dijete prerije netko je to vec napisao ja mislim

knjiga je super

Viva la Linkuto
15 godina
online
RE: Najdraza knjiga
Sonny kaže...

Eragon, Prvorođeni, Brisinger od Paolinia

nemogu se sjetiti pisca, ali "Šaka Božja" radi se o ratu u Kuvajtu i to sve skupa :D

 Di si nabavija Brisinger, ima li na hrvatski??
Intel Q6600 @ 3,0 + BigTyphoon 120 Asus P5K-E/WIFI-AP 2GB 800 MHz Kingston Asus EN9600GT WD 320GB Antec Sonata III 500
15 godina
odjavljen
offline
RE: Najdraza knjiga

Mali Princ

 

B-)
16 godina
neaktivan
offline
Najdraza knjiga

Vojnićev rukopis (Voynich manuscript)

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
offline
Najdraza knjiga

Tajna Krvavog mosta - jako zanimljiv i intrigantan krimi-roman

Koraljna vrata - dosta duboka knjiga,puna detalja i doživljaja...

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najdraza knjiga

Svi nastavci R.L. Stine-a. Obozavam takve romane. Trebali bi snimiti filmove po tim knjigama

Proud to be adicted to WoW
15 godina
offline
Najdraza knjiga

pa dok sam bia malđi pročita san robin hood-a par jednu 20 puta, malo kasnije knjige o  J.R. Tolkiena su mi bile veoma dobre..

dok mi je jedna od boljih iz srednje Otac Goriot od Balzaca.....

Najbolji osjećaj je upala mišića........
16 godina
neaktivan
offline
Najdraza knjiga

Trenutno čitam cijeli serijal o Dini ( 15 knjiga ) i odličan je.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
15 godina
neaktivan
offline
Najdraza knjiga

Harry Potter-J.K.Rownling

Divlji konj-dosta je snažna knjiga(autor=meni nepoznat)

thunder in my room :prijevod: Moja mama viče! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% m
15 godina
neaktivan
offline
Najdraza knjiga

Dina-cijeli serijal

Hyperion, Pad Hyperiona, Endymion, Uspon Endymiona, Ilij, Olimp, Templarska ostavstina, Pustolovine Mielsa Vorkosigna, Sjeti se Flebasa, Hobit, Silmarillion, Digitalni Ugljik....

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics - Even if you win you´re still retarded. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pra
14 godina
odjavljen
offline
Najdraza knjiga

Ja volim čitati čitam puno knjiga i nemogu  izdvojiti koje su mi najbolje sve su dobre. Imac samo jedna koju mogu izdvojiti zapravo to nije jedna to su strašne priče R.L Stinea i baš su dobre.

 

Arijel
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2009 13:18 (žiža98).
14 godina
neaktivan
offline
Najdraza knjiga

...pa ima ih puno ali izdvojit ću ovaj put samo jednu: Pomračenje o podne - Arthur Koestler.

16 godina
offline
Najdraza knjiga

Također imam puno knjiga koje bih mogao izdvojiti. Ovako mi prvo padaju na pamet "Bogovi su bili astronauti" od Ericha von Dänikena i "Put u središte Zemlje" od  Julesa Vernea. Mogao bih još izdvojiti par autora poput Zacharie Strichina, Agathe Christie ili Lawrencea M. Kraussa ali to bi bilo uglavnom to!

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
15 godina
neaktivan
offline
Najdraza knjiga

Ja neznam čitati

Djela govore.Milan Banditič.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najdraza knjiga
Hrvoje.com kaže...

Ja neznam čitati

 Kako onda pises. hahaha
Proud to be adicted to WoW
14 godina
neaktivan
offline
Najdraza knjiga

Serijal Lord of the rings.... no više preferiram stripove( Alan Ford, Asterix i Obelix....)Cool

15 godina
neaktivan
offline
Najdraza knjiga

Brave New World (Vrli novi svijet), Aldous Huxley

16 godina
neaktivan
offline
Najdraza knjiga

Najviše obožavam stare klasike.

 

Miguel de Cervantes - Don Quijote - na momente me znalo nasmijati do suza

Emile Zola - Germinal - iako nisam ljubitelj naturalizma, realizma itd. ova knjiga me ostavila bez daha.

Giovanni Boccaccio - Decameron - Apsolutni "must read" za bilo koga.

Johann Wolfgang Goethe -   Patnje mladog Wethera

 

Te četiri knjige su mi među dražima, iako sam toliko toga pročitao da bi mi bilo teško reći koje su mi najdraže. Nadodao bih još i "Crveno i Crno", "Priče iz davnine", "Grof Monte Cristo", "Ilijada", "Razbojnici", sve od Edgar Allan Poe-a i hrpa drugih knjiga.

 

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice