Netipična majica

poruka: 7
|
čitano: 1.373
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Netipična majica

Pozdrav!
Htio bih si uzeti majicu, no ako ova trgovina ne dostavlja u HR, ne znam od kuda.
Prijedlozi?

 

O ovome se radi: http://hairyhedgehog.com/index.php?route=product/product&product_id=78 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
10 godina
neaktivan
offline
Netipična majica

Otići kod nekoga tko štampa majice i pitati može li napraviti takvu.{#}

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
9 godina
protjeran
offline
Re: Netipična majica
chutac kaže...

Pozdrav!
Htio bih si uzeti majicu, no ako ova trgovina ne dostavlja u HR, ne znam od kuda.
Prijedlozi?

 

O ovome se radi: http://hairyhedgehog.com/index.php?route=product/product&product_id=78 

čutac,mi ćemo radit za yt kanal,pa ću vidit jel ti mogu naručit kad mi budemo radili

12 godina
neaktivan
offline
Re: Netipična majica

najbolje ti je  napravit sljedece

 

kupis majicu u  boji koju hoces ..odes do neke knjiznice il papirnice ili di se kupuju bolje za printer i kupis papir  na kojeg isprintas onu sliku sa tintnim printerom te je onda uz pomoc glačala priljepis na maicu ..ja sam radio ..ispalo je odlicno ....

 

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
10 godina
offline
Re: Netipična majica
ante5656 kaže...

najbolje ti je  napravit sljedece

 

kupis majicu u  boji koju hoces ..odes do neke knjiznice il papirnice ili di se kupuju bolje za printer i kupis papir  na kojeg isprintas onu sliku sa tintnim printerom te je onda uz pomoc glačala priljepis na maicu ..ja sam radio ..ispalo je odlicno ....

 

samo što te do-it-yourself verzije nisu baš dugotrajne, dva-tri pranja i slika već dosta izblijedi

14 godina
moderator
offline
Netipična majica

Ja sam mu ponudio ovakvu, još samo da dođe online :)

 

 

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice