Za Njemacki!!HITNO

poruka: 6
|
čitano: 1.849
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Za Njemacki!!HITNO
pitanje

O treba stvarno pomoc! Treba mi sto prije neki prijevod sa hrvatskog na njemacki jezik. Pokusao sam nesto sto sam nasao na google-u ali ne valja nista.Napise mi tako puno krivih rijeci! Imam jedan tekst za prevest,malo duzi. Dali znate za neki program koji moze prevest doslovno tocno ili zna netko od vas njemacki da mi pomogne i prevede?!

 

Molim vas pomozite.o tome mi ovosi ocjena iz njemackog!

Proud to be adicted to WOW
16 godina
neaktivan
offline
Za Njemacki!!HITNO

Ja mislim da u MS Wordu imaš prijevod gdje ti cijeli tekst prevede

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
15 godina
protjeran
offline
RE: Za Njemacki!!HITNO
autorov komentar

Ma nista to vec sam probao. thnx

Proud to be adicted to WOW
16 godina
neaktivan
offline
Za Njemacki!!HITNO

Ja imam jedan odličan (i prilično skup) program. Podržani jezici su engleski, njemački, ruski, španjolski, portugalski, francuski i talijanski. Dakle, taj program radi doslovni prijevod sa bilo kojeg na bilo koji od ovih navedenih jezika. I to radi odlično. Osim općeg, sadrži i tematske rječnike - npr. u kontekstu informacijske industrije ili recimo business itd. Jako je koristan, jer iako govorim više stranih jezika ponekad mi brzo treba pisani prijevod na nekom drugom jeziku i to napravim jednostavnom metodom copy/paste/  -> translate.

 

Ime programa je PROMT Expert Giant 8.0 Translator (cijena ~ $1000, ali vrijedi toliko).

 

Kad bi ti imao verziju tog teksta na engleskom jeziku to bi bilo vrlo jednostavno prevesti na njemački.

 

 

15 godina
protjeran
offline
RE: Za Njemacki!!HITNO
autorov komentar

Evo ga. skida mi se sa torrenta! Vidjet cu dali radi,ako radi hvala!

Proud to be adicted to WOW
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za Njemacki!!HITNO
Teško ćeš dobiti 100%, bolje ostavi ovdje taj tekst pa ćemo mi pokušati nešto.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice