Njuškalo - Alen_bj - iskustva kupnje hardware-a?

poruka: 13
|
čitano: 7.028
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Alen_bj-kupnja hardware-a na njuškalu

Bok!
eto gore navedeni lik prodaje hrpu hardvera na njuškalu
zanima me da li je iko od njega ikaj kupoval i kakva su iskustva s njim.
ja sam si zapikiral jednu ploču, al nema račun i nema nikakve dodatne opreme (fućka mi se za tu opremu iskreno). ploča je navodno nova. čovek mi nije jasno rekel kak je došel do te ploče, pa nisam siguran dal mulja il je sve OKe.
http://www.njuskalo.hr/korisnik/alen_bj
fala na odgovorima unapred.

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2012 15:02 (mzex).
14 godina
moderator
offline
Alen_bj - iskustva kupnje hardware-a od njega?

frend je uzimao od njega napajenje, za sad je sve ok...

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Alen_bj - iskustva kupnje hardware-a od njega?

super. fala na odgovoru.

ja bum ovih dana išel pogledati tu ploču.

15 godina
offline
Njuškalo - Alen_bj - iskustva kupnje hardware-a?

I kakva su iskustva s njim? Vidim ima puno jeftinih ploča a novih. Za neke piše da su nove a da nerade dva ram utora pa mi je malo sumljivo.

13 godina
offline
Njuškalo - Alen_bj - iskustva kupnje hardware-a?

danas mi je baš stigla ploča od njega ...radi sve OK ..samo nije nova i ne korištena kao što piše u oglasu nego RMA ploča..dam se kladit da su sve RMA...inače komunikacija je bila sasvim korektna..lik je ok samo neka stavi da su ploče RMA ..mislim da bi to bilo pošteno

16 godina
odjavljen
offline
Njuškalo - Alen_bj - iskustva kupnje hardware-a?

Kupio sam nekoliko stvari od njega . Prvi puta bilo sve ok pa sam se zaletio i drugi puta...ali ipak nije bilo bas sve kako je napisano. Ono sto je pisalo da je full bundle...niti pola od toga .

Predmeti su ispravni u potpunosti ali jedan je bio u prilicno losem vizualnom stanju . Ja vise ne kupujem . Ima i onih koji su malko skuplji ali bar je sve na broju . Toliko od mene. Za detalje moze i pp . 

It's all about the sound . (Quincy Jones)
15 godina
offline
Njuškalo - Alen_bj - iskustva kupnje hardware-a?

A dali se isplati uzimat RMA ploče, koliko je to rizično?

10 godina
neaktivan
offline
Njuškalo - Alen_bj - iskustva kupnje hardware-a?

Mene isto zanima zapela mi je jedna matična za oko, inače je oko 600 kn u dućanima a on je prodaje za 400 "novu". Problem je što bih tek malo kasniej uzimao ostatak komponenti pa je nebih mogao odma testirat.

10 godina
neaktivan
offline
Njuškalo - Alen_bj - iskustva kupnje hardware-a?

Pozdrav svima!

 

Zahvaljujem svim kupcima. Evo, imam potrebu nadovezat se na neke komentare. Ne radi se o RMA pločama, rijetko koja je RMA, zato svatko može prije kupnje dobiti serijski broj i prema njemu provjeriti da li ploča bila na RMA. Tamo gdje biše da je full bundle, tako i je! Tamo gdje ne piše ništa, ne dobije se ništa uz nju, samo limić. Neke nemaju ni limić, ali prema tome su i cijene definirane. Neke su rabljene, ali za njih ne piše da su nove. Sve informacije možete dobiti na upit. Možete pogledati ploču osobno, isprobati, a u slučaju da nešto ne radi, imate je pravo zamjeniti ili tražiti povrat novca. Jedan kupac spominje loše vizualno stanje; neke imaju ogrebotine na hladnjacima, plastikama itd, ali za takve je ploče isto cijena prilagođena. Ako trebate više informacija slobodno se javite. Pozz...

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2013 14:10 (Alen_bj).
13 godina
offline
Re: Njuškalo - Alen_bj - iskustva kupnje hardware-

Nikako država/uprava na zelenu granu dok helpdeskovci trže sa komponentama.

Bolje sklopit računalo i dat ga u Nazorovu i sl..

 

Živio.

10 godina
neaktivan
offline
Njuškalo - Alen_bj - iskustva kupnje hardware-a?

Evo samo da dam feedback, kupio sam u njega matičnu i što se tiče komunikacije i opisa sve 5, matična je uredna bez ikakvih oštećenja ili nečeg, full bundle je kao što je navedeno, ja uplatio na račun prije, on posalo nakon vidljive uplate sve 5, samo trebam još čekat nekih 10-tak dana za ostatak komponenata da montiram pa ćemo vidjet kako to sve funkcionira {#}

13 godina
offline
Njuškalo - Alen_bj - iskustva kupnje hardware-a?

Čisto da ostavim svoj feedback.

 

Kupio sam od njega matičnu.

 

Uplatio sam mu novce i rješeno.

 

Došla je nova zapakirana kako je i rekao.

 

 

voltaža a.k.a. napon, amperaža a.k.a. struja, omaža a.k.a. otpor, vataža a.k.a. snaga, hercaža a.k.a. frekvencija, (mega, giga)bajtaža a.k.a. kapacitet memorije, kelvinaža a.k.a. temperatura
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2014 10:45 (RaZ0R9111).
10 godina
neaktivan
offline
Njuškalo - Alen_bj - iskustva kupnje hardware-a?

Ja sa njim imam pozitivna iskustva, naručio sam M5A97 i bilo je problema u početku da bi na kraju nakon svega 2 dana izdahnula. Cifra s poštarinom je bila 400kn. Javio sam mu se i nakon 2 tjedna mi je zamjenio matičnu sa ovom pod "Moj PC". Slabo je odgovarao kad sam mu se javljao da bi na kraju zamjenio s boljom (i naravno ispravnom) pločom. Jel vam to baš direktno rekao da vam neće ništa mjenjat ili?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice