Nova Ruska droga pod imenom Krokodil zaključana tema

poruka: 267
|
čitano: 45.929
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Mene je jedno vrijeme fascinirala priča oko ove droge. Uglavnom dileri drogu proizvode doma, u drogi se nalazi i jod, a kodein uzimaju iz tableta koje se u svakoj ljekarni mogu kupiti bez recepta. Iako zakonske službe to znaju, prodaja tih tableta porasla je 15 puta pa farmaceutski lobiji i dalje prodaju lijekove, jer ipak njima ništa nije važnije od profita.

Droga je jeftini supstitut za heroin, može se napraviti za svega 2$. Stvara ovisnost nekoliko puta jaču od heroina, a drži dosta manje pa što se više konzumira to doze moraju biti učestalije.

Ima par intervjua sa mladičima koji su se uspjeli izvuči, ali su zbog velike štete na organizam izgubili zube, dobili hepatitis i ostali bez stopala. Jedan od njih je izjavio da imaju prijateljicu kojoj su već obje ruke otpale, a ona i dalje ustima ubrizgava.

Uglavnom, ova droga zbog svojih svojstava liči na  pravo "ultimativno oružje".

We are nothing but the stones to pave the way...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Mislim da je netko igrao Dead Island pa mu je doslo da napravi nesto u laboratoriju xD
15 godina
protjeran
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Treba uhvatit te ljude i njima dati to cudo.

I to ubo bi ga u jezik.A sto je najgore,ovo

se moze iskoristit kao oruzije.

born to be gamer
13 godina
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Ali opet trebas imat supalj mozak da to uzmes ako si vidio posljedice...nerazumijem, pa radije umrijeti od toga da ti fali droga kad si ovisan nego da te ovo prozdere...

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----ORIGIN: GPUlan---------
12 godina
neaktivan
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

logo

Say Hello To My Little Friend
15 godina
neaktivan
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Kad malo bolje razmislim, ova droga se nece dugo odrzati na trzistu. Dileri/kartel/Walter White hoce zaradu. Zarada dolazi tako sto narkomani (klienti) kupuju drogu od njih. Njima je potrebna droga koja stvara ovisnost na dugo vremena, a ne neka droga koja ce im pobiti kliente nakon prvog(ili malo vise) uzimanja.

 

Dileri ce ovo definitvno prestati prodavati. Ne treba im sranje koje ce ih staviti na zao glas da njihove droge ubijaju ljude, niti im je potrebno da im klient kupi samo par puta, jeftino i onda crkne. Lake i srednje dorge su im mnogo isplativije.

12 godina
neaktivan
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Mislim da na primjeru ovih nesretnih ljudi, drugi ovisnici koji žele to probati budu malo promislili prije nego probaju...iako su ovisnici, uplašit će se kada vide kakve su posljedice.

12 godina
protjeran
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Arxi kaže...

Kad malo bolje razmislim, ova droga se nece dugo odrzati na trzistu. Dileri/kartel/Walter White hoce zaradu. Zarada dolazi tako sto narkomani (klienti) kupuju drogu od njih. Njima je potrebna droga koja stvara ovisnost na dugo vremena, a ne neka droga koja ce im pobiti kliente nakon prvog(ili malo vise) uzimanja.

 

Dileri ce ovo definitvno prestati prodavati. Ne treba im sranje koje ce ih staviti na zao glas da njihove droge ubijaju ljude, niti im je potrebno da im klient kupi samo par puta, jeftino i onda crkne. Lake i srednje dorge su im mnogo isplativije.

Good point, ova droga im je definitivno kontraproduktivna - ali, s druge strane, potencijalnih mušterija ima more.

Amat Victoria Curam.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 13:37 (Landser_33).
15 godina
odjavljen
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Mislim da je ovo lažna vijest. Ovaj sam video vidio davno, davno na newtgingrichu. Ako se dobro sjećam, bila je riječ o teškim meth ovisnicima.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Mentalist kaže...

Ljudi koji mrze droge i narkomane su eksartisifobi tj. u užem smislu armakofobi.

 

Ljudi ne biraju da budu narkomani, to je dio njihove osobe, oni se takvim rode. Oni su dio naše zajednice i ne rade ništa loše-

  Kao sociolog moram ostale upozoriti na ovakav stav kao vrlo opasan i netočan.Moje privatno mišljenje da je ovakav iskrivljeni pogled posljedica nečega što sebe danas naziva "New Age".

Svi mi imamo u sebi sve osobine (ubojica,psihopat,ovisnost,inetligencija,analitički dio ...itd) kako kontroliramo dio koji je na snazi govori o našoj volji-ličnosti,oni slabiji ovise o okolini koja definira (izvlači) dio nas koji već svi imamo,mi ništa ne stječemo a da to već latentno nemamo.

Večina ljudi danas je sastajalište ličnosti gdje se izmjenjuju razna stanja prije viđena kod drugih i simpatizirana,ako tako nije,zašto se ne ponašate jednako u prisustvu roditelja kao kada ste u kafiću sa prijateljima,okolina izvlači iz nas stanja naše ličnosti za slabosti nema mjesta tako da slobodna volja je upitna.

Nije problem u alkoholu ili drogi nego korisniku kojemu ona služi za ono najpogubije-zabavu samo svojoj snagom ne može sebe dovesti u stanje zadovoljstva.

Opijati ne koriste ovdje kao dodatak više stanju koje imate;nego za postizanje toga stanja na silu.

Nervi završetci i mozak razvija se do 28 godine +/- 4 godine,mišići završe formiranje oko 20-te godine kao najmanje bitni u procesu.Uvijek je do nerazvijenog nervnog sistema praćenog slabom prehranom što dovodi do iskrivljene logike praćene stanjima nemoći i nesigurnosti a tu odmah dolaze na red razne "sekte tolerancije" kao izgovor ne delanja po ovome pitanju.

Problem i jeste što ništa ne čine;na snazi jedan te isti misaoni tok,kao što netko danas sebi daje za pravo titule pesimista - mi smo još daleko da bi bili sposobni deklarirati se i djelovati kao pesimista i optimista;na snazi je samo veliki oprez da se ne uzburkava mirna voda i ne zamjeri.

Intel je za prave jebače i znalce!
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 14:09 (Viator).
13 godina
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Sum_of_all_fears kaže...

Mislim da je ovo lažna vijest. Ovaj sam video vidio davno, davno na newtgingrichu. Ako se dobro sjećam, bila je riječ o teškim meth ovisnicima.

kakva lazna vijest.sta je onaj video montaza.sta pricas

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Mentalist kaže...

Ljudi koji mrze droge i narkomane su eksartisifobi tj. u užem smislu armakofobi.

 

Ljudi ne biraju da budu narkomani, to je dio njihove osobe, oni se takvim rode. Oni su dio naše zajednice i ne rade ništa loše-

znaci i ti si na drogama?

Sretnu se dva robota na ulici i kaže jedan drugom: -jeli, jeli istina da ti se roditelji rastavljaju? xDD
13 godina
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

[url=http://internationalvapersclub.com/sig][img]http://internationalvapersclub.com/sig/sig.php?d=20110415&p=1.5&c=3.70[/img][/url] [url=http://internationalvapersclub.com/]International Vaper
15 godina
protjeran
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

smrtnost je cak 110% 

to znaci da su neki umrli cak i 2 put 

nemojte se smijati to je u drogi moguce 

 

{#}

12 godina
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Viator kaže...

  Loš pokušaj trollanja od Mentalista neki nisu shvatili.

 

Mentalist je u ovoj temi zapravo zatrollao inspiracijom na jučerašnju temu homoseksualnosti - U osnovi ove nazive koje vidite su izvadak i nastavak na nazive poput "homofobija", a ovo što ljudi ne biraju da budu narkomani se odnosi na seksualnu orijentaciju iz iste teme o čemu smo jučer raspravljali "sa seksualnim nagonom se rađaš i teško ga je kontrolirati/promjeniti".

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Ranko Kukumar kaže...
Viator kaže...

  Loš pokušaj trollanja od Mentalista neki nisu shvatili.

 

Mentalist je u ovoj temi zapravo zatrollao inspiracijom na jučerašnju temu homoseksualnosti - U osnovi ove nazive koje vidite su izvadak i nastavak na nazive poput "homofobija", a ovo što ljudi ne biraju da budu narkomani se odnosi na seksualnu orijentaciju iz iste teme o čemu smo jučer raspravljali "sa seksualnim nagonom se rađaš i teško ga je kontrolirati/promjeniti".

i ti si isto na drogama {#}

Sretnu se dva robota na ulici i kaže jedan drugom: -jeli, jeli istina da ti se roditelji rastavljaju? xDD
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Ranko Kukumar kaže...
Viator kaže...

  Loš pokušaj trollanja od Mentalista neki nisu shvatili.

 

Mentalist je u ovoj temi zapravo zatrollao inspiracijom na jučerašnju temu homoseksualnosti - U osnovi ove nazive koje vidite su izvadak i nastavak na nazive poput "homofobija", a ovo što ljudi ne biraju da budu narkomani se odnosi na seksualnu orijentaciju iz iste teme o čemu smo jučer raspravljali "sa seksualnim nagonom se rađaš i teško ga je kontrolirati/promjeniti".

 

Nažalost ovakav stav kao kod korisnika "Mentalist" dosta je čest uzrok sam naveo kao i slaba lektira pogoduju takvim stavovima. Zdrav čovjek opskrbljen je svim oružjima tako i kontrolom nagona,ne mogućnost stavljanja nekoga afekta pod svoju volju uvijek je početni simpto oštećenja nervnog sustava;na sreću to je moguće popraviti.
Intel je za prave jebače i znalce!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
herc1988 kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Mislim da je ovo lažna vijest. Ovaj sam video vidio davno, davno na newtgingrichu. Ako se dobro sjećam, bila je riječ o teškim meth ovisnicima.

kakva lazna vijest.sta je onaj video montaza.sta pricas

Predstavljaju meth kao super-drogu. Kažem da sam video vidio na jednom drugom mjestu prije 2-3 godine i bila je priča o meth ovisnicima.

 

Nazad u osnovnu učit čitat -.-

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
protjeran
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Viator kaže...

  Kao sociolog moram ostale upozoriti na ovakav stav kao vrlo opasan i netočan.Moje privatno mišljenje da je ovakav iskrivljeni pogled posljedica nečega što sebe danas naziva "New Age".

Svi mi imamo u sebi sve osobine (ubojica,psihopat,ovisnost,inetligencija,analitički dio ...itd) kako kontroliramo dio koji je na snazi govori o našoj volji-ličnosti,oni slabiji ovise o okolini koja definira (izvlači) dio nas koji već svi imamo,mi ništa ne stječemo a da to već latentno nemamo.

Večina ljudi danas je sastajalište ličnosti gdje se izmjenjuju razna stanja prije viđena kod drugih i simpatizirana,ako tako nije,zašto se ne ponašate jednako u prisustvu roditelja kao kada ste u kafiću sa prijateljima,okolina izvlači iz nas stanja naše ličnosti za slabosti nema mjesta tako da slobodna volja je upitna.

Nije problem u alkoholu ili drogi nego korisniku kojemu ona služi za ono najpogubije-zabavu samo svojoj snagom ne može sebe dovesti u stanje zadovoljstva.

Opijati ne koriste ovdje kao dodatak više stanju koje imate;nego za postizanje toga stanja na silu.

Nervi završetci i mozak razvija se do 28 godine +/- 4 godine,mišići završe formiranje oko 20-te godine kao najmanje bitni u procesu.Uvijek je do nerazvijenog nervnog sistema praćenog slabom prehranom što dovodi do iskrivljene logike praćene stanjima nemoći i nesigurnosti a tu odmah dolaze na red razne "sekte tolerancije" kao izgovor ne delanja po ovome pitanju.

Problem i jeste što ništa ne čine;na snazi jedan te isti misaoni tok,kao što netko danas sebi daje za pravo titule pesimista - mi smo još daleko da bi bili sposobni deklarirati se i djelovati kao pesimista i optimista;na snazi je samo veliki oprez da se ne uzburkava mirna voda i ne zamjeri.

Ja iskreno ne razumijem šta ti govoriš - teško mi je vjerovati da jedan sociolog može izvaliti ovakvu salatu od riječi. 

 

Usput rečeno, problem krokodila je utoliko veći što nema dilera, ono što se eventualno ''dila'' je receptura - sastojke svatko može legalno nabaviti za malo novaca i vrlo lako to pripraviti kod kuće. Jedini posredni dileri su ovdje, recimo, farmaceutska industrija.

 

''Viator kaže...
Nažalost ovakav stav kao kod korisnika "Mentalist" dosta je čest uzrok sam naveo kao i slaba lektira pogoduju takvim stavovima. Zdrav čovjek opskrbljen je svim oružjima tako i kontrolom nagona,ne mogućnost stavljanja nekoga afekta pod svoju volju uvijek je početni simpto oštećenja nervnog sustava;na sreću to je moguće popraviti.''

 

 

WTF?

''Mulder, toads just fell from the sky!'' ''I guess their parachutes didn't open.''
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 15:31 (PsychoticBaklava).
13 godina
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Sum_of_all_fears kaže...
herc1988 kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Mislim da je ovo lažna vijest. Ovaj sam video vidio davno, davno na newtgingrichu. Ako se dobro sjećam, bila je riječ o teškim meth ovisnicima.

kakva lazna vijest.sta je onaj video montaza.sta pricas

Predstavljaju meth kao super-drogu. Kažem da sam video vidio na jednom drugom mjestu prije 2-3 godine i bila je priča o meth ovisnicima.

 

Nazad u osnovnu učit čitat -.-

oprosti profesore hrvatskog jezika

 

14 godina
neaktivan
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

droga je cisto zlo. mogo si tako napisat a ne sad roman o tome {#}

Sretnu se dva robota na ulici i kaže jedan drugom: -jeli, jeli istina da ti se roditelji rastavljaju? xDD
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 15:24 (Kewin).
14 godina
neaktivan
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

U subotu sam pred nocnim klubom vidio narkomana.

 

Niada prije nisam vidio narkomana "u elementu" . Da ga probam opisati:

 

Dakle, vilica je izgledala tako da me spukla ogromna injekcija adrenalina kada sam ju vidio. A to se dogadja kada se prepadnemo, reakcija organizma koja nas priprema za bijeg ili borbu..nebitno, hocu reci izgledala je tako strasno da se to dogodilo. Noge su mu stajale nekako uljevo, a trup udesno, ne znam kako nije upao (kasnije sam probao zauzeti tu pozu, pa iako sam se bavio gimnastikom, nejde). Cijelo vrijeme je hvatao ravnotezu, i probao ispraviti trup ali nejde bas, presaugo' se i gotovo. Pogled izgubljen, nefokusiran. Hlace popisane, otkopcane, i padaju. Ispala mu i potkosulja, na kojoj se vidi da je popisana i nije oprana jako dugo. Hoda kao zombi iz resident evila. Nisam pretjerao s nicime.

 

Sada kada sam to vidio, mislim da je drogiranje nsajniza stepenica na koju moze pasti ljudsko bice. Odvratno, ne mogu zamisliti nesto nize od toga, jednostavno propadanje do dna. Sada vidim zasto su me starci, koji su se sedamdesetih i osamdesetih sigurno nagledali takvih scena, juga je bila puna hipija i rokera koji su svasta konzumirali, od malena ucili da je droga najvece zlo na svijetu, da nikada ni ne pomislim na to. Sada vidim, koliko je to odvratno, ruzno, najgore sto sam vidio da se ljudskom bicu dogodi..trebali ste vidjeti stvarno..

 

Moje misljenje o narkomanima da su to ljudi koji su jednostavno skrenuli sa puta, upali u anksioze i depresije radi zivotnih okolnosti, a nisu imali nikoga da ih odvuce na pravu stranu...znam ih nekoliko koji konzumiraju svasta, odnosno nekada jesu, i to su drage, ali napacene osobe, kojima je samo trebao netko kraj njih kada ga nisu imali..tako, ne razumijem one koji preziru i mrze drogerase, to su oni koji nisu izdrzali pritisak danasnjice, uzurbanog zivota..neki se rodimo slabiji neki jaci, i ne treba nikoga odbaciti.

 

No prezirem dilere, one koji ljudima u najtezim trenutcima, kada su i podlozni tome, prodaju drogu..na stranu i moral i etika, zasluzili su najgoru kaznu

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Mentalist kaže...

Ljudi ne biraju da budu narkomani, to je dio njihove osobe, oni se takvim rode

Ja ne vjerujem u predodredenost. Nas kao osobe definiraju nasa iskustva koja su potpuno jedinstvena samo za nas. Nitko se ne rada kao narkoman (osim onih nesretnika cije su majke uzimale drogu za vrijeme trudnoce).

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
14 godina
protjeran
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

ovako šta jos nisam vidio.ono na video je strasno,ženi doslovno se vide kosti ruke.tko tu vise moze pomoci osim metak u vugla?malo se porežeš pa boli a ne ono...uff

15 godina
protjeran
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
bugonja kaže...

ovako šta jos nisam vidio.ono na video je strasno,ženi doslovno se vide kosti ruke.tko tu vise moze pomoci osim metak u vugla?malo se porežeš pa boli a ne ono...uff

eh ovima u bolnici je jos dobro jer su na morfiju pa niti ne osjecaju 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
PsychoticBaklava kaže...
Viator kaže...

  Kao sociolog moram ostale upozoriti na ovakav stav kao vrlo opasan i netočan.Moje privatno mišljenje da je ovakav iskrivljeni pogled posljedica nečega što sebe danas naziva "New Age".

Svi mi imamo u sebi sve osobine (ubojica,psihopat,ovisnost,inetligencija,analitički dio ...itd) kako kontroliramo dio koji je na snazi govori o našoj volji-ličnosti,oni slabiji ovise o okolini koja definira (izvlači) dio nas koji već svi imamo,mi ništa ne stječemo a da to već latentno nemamo.

Večina ljudi danas je sastajalište ličnosti gdje se izmjenjuju razna stanja prije viđena kod drugih i simpatizirana,ako tako nije,zašto se ne ponašate jednako u prisustvu roditelja kao kada ste u kafiću sa prijateljima,okolina izvlači iz nas stanja naše ličnosti za slabosti nema mjesta tako da slobodna volja je upitna.

Nije problem u alkoholu ili drogi nego korisniku kojemu ona služi za ono najpogubije-zabavu samo svojoj snagom ne može sebe dovesti u stanje zadovoljstva.

Opijati ne koriste ovdje kao dodatak više stanju koje imate;nego za postizanje toga stanja na silu.

Nervi završetci i mozak razvija se do 28 godine +/- 4 godine,mišići završe formiranje oko 20-te godine kao najmanje bitni u procesu.Uvijek je do nerazvijenog nervnog sistema praćenog slabom prehranom što dovodi do iskrivljene logike praćene stanjima nemoći i nesigurnosti a tu odmah dolaze na red razne "sekte tolerancije" kao izgovor ne delanja po ovome pitanju.

Problem i jeste što ništa ne čine;na snazi jedan te isti misaoni tok,kao što netko danas sebi daje za pravo titule pesimista - mi smo još daleko da bi bili sposobni deklarirati se i djelovati kao pesimista i optimista;na snazi je samo veliki oprez da se ne uzburkava mirna voda i ne zamjeri.

Ja iskreno ne razumijem šta ti govoriš - teško mi je vjerovati da jedan sociolog može izvaliti ovakvu salatu od riječi.

 

Usput rečeno, problem krokodila je utoliko veći što nema dilera, ono što se eventualno ''dila'' je receptura - sastojke svatko može legalno nabaviti za malo novaca i vrlo lako to pripraviti kod kuće. Jedini posredni dileri su ovdje, recimo, farmaceutska industrija.

 

''Viator kaže...
Nažalost ovakav stav kao kod korisnika "Mentalist" dosta je čest uzrok sam naveo kao i slaba lektira pogoduju takvim stavovima. Zdrav čovjek opskrbljen je svim oružjima tako i kontrolom nagona,ne mogućnost stavljanja nekoga afekta pod svoju volju uvijek je početni simpto oštećenja nervnog sustava;na sreću to je moguće popraviti.''

 

 

WTF?

  Ako ne razumiješ o čemu pišem kako možeš dati kometar svoj?

Ovo pretpostavlja da poznaješ sociologiju djelom psihologiju?Rad sa ovisnicima takođe?

Znakovito može biti kod vas nemogućnost razumjevanja nečega što su osnove;gore koje sam opisao.

Ili pretpostavlja da većina ima neku arhetipsku sliku kako bi sociolog morao da govori i piše;arhetip psihologa koji sluša klijenta u naslonjaču?

Intel je za prave jebače i znalce!
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 15:52 (Viator).
15 godina
protjeran
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Viator kaže...

  Ako ne razumiješ o čemu pišem kako možeš dati kometar svoj?

Ovo pretpostavlja da poznaješ sociologiju djelom psihologiju?Rad sa ovisnicima takođe?

Znakovito može biti kod vas nemogućnost razumjevanja nečega što su osnove;gore koje sam opisao.

Ili pretpostavlja da većina ima neku arhetipsku sliku kako bi sociolog morao da govori i piše;arhetip psihologa koji sluša klijenta u naslonjaču?

Ok, ajmo onda ovako - kao psiholog ne razumijem o čemu pričaš.

Tekst je prvenstveno, bez obzira na struku, bez reda i smisla. Nema potrebe za uvlačenjem arhetipskih slika u priču (ja se osvrćem na tekst nekoga tko je akademski obrazovan, nije stvar specifične struke).

 

Generalno, pokazuješ sklonost širenju teme na sve strane bez nekog validnog opravdanja i sa nekoherentnim poveznicama. Izjavljuješ stvari tipa ''nemogućnost stavljanja nekoga afekta pod svoju volju uvijek je početni simptom oštećenja nervnog sustava; na sreću to je moguće popraviti'', te mnoge druge jednako besmislene. Popravljanje nervnog sustava? Stavljanje afekata pod svoju volju? Okolina iz nas izvlači stanja naše ličnosti što dovodi u pitanje slobodnu volju? Nerazvijeni nervni sustav praćen slabom prehranom dovodi  do iskrivljene logike praćene stanjima nemoći........''sekte tolerancije''.....? 

 

 

''Mulder, toads just fell from the sky!'' ''I guess their parachutes didn't open.''
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
PsychoticBaklava kaže...
Viator kaže...

  Ako ne razumiješ o čemu pišem kako možeš dati kometar svoj?

Ovo pretpostavlja da poznaješ sociologiju djelom psihologiju?Rad sa ovisnicima takođe?

Znakovito može biti kod vas nemogućnost razumjevanja nečega što su osnove;gore koje sam opisao.

Ili pretpostavlja da većina ima neku arhetipsku sliku kako bi sociolog morao da govori i piše;arhetip psihologa koji sluša klijenta u naslonjaču?

Ok, ajmo onda ovako - kao psiholog ne razumijem o čemu pričaš.

Tekst je prvenstveno, bez obzira na struku, bez reda i smisla. Nema potrebe za uvlačenjem arhetipskih slika u priču (ja se osvrćem na tekst nekoga tko je akademski obrazovan, nije stvar specifične struke).

 

Generalno, pokazuješ sklonost širenju teme na sve strane bez nekog validnog opravdanja i sa nekoherentnim poveznicama. Izjavljuješ stvari tipa ''nemogućnost stavljanja nekoga afekta pod svoju volju uvijek je početni simptom oštećenja nervnog sustava; na sreću to je moguće popraviti'', te mnoge druge jednako besmislene. Popravljanje nervnog sustava? Stavljanje afekata pod svoju volju? Okolina iz nas izvlači stanja naše ličnosti što dovodi u pitanje slobodnu volju? Nerazvijeni nervni sustav praćen slabom prehranom dovodi   do iskrivljene logike praćene stanjima nemoći........''sekte tolerancije''.....?

 

 

  I sve su to osnove psihologije koje svaki dan primjenjujemo...opravdanje širenja teme nalazi se uskom pogledu nekih korisnika nemogućnost šireg poimanja problema ovisnosti.

Sigurno nemaš istu ličnost pred roditeljima kao i pred prijateljima i strancima?Za svaku prigodu druga ličnost.

Ispričavam se,ali mislim da na ovu temu nema kvalitetnog sugovornika te neću ulaziti u daljnje analize.

Intel je za prave jebače i znalce!
16 godina
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Stvarno sokantan video.

Zalosno je sto se covjeku moze desiti.

 

Ali da bacim osvrt na neke komentare, te da ispravim neke pogreske kolega forumasa.

 

 

Prvo, ovo se ne desi od jednog konzumiranja vec ucestalog. Kao sto je vec netko rekao, otpadanje tkiva je rezultat infekcija i gangrena te ucestalog trovanja tijela.

 

Drugo, ovo ne uzimaju normalni ljudi, vec teski ovisnici o heroinu.

Kao sto znate ili ne znate, heroin nije jeftin te ce teski ovisnik koji je vjerojatno prodao sve sto je mogao kako bi nastavio hraniti svoju ovisnost, podleci ovom "krokodilu" zbog pristupacne cijene i potrebe da nastavi hraniti svoju ovisnost.

To takoder dovodi u upitnost i stupnja ovisnosti koju stvara ova droga, buduci da tu drogu uzimaju vec tesko ovisni o heroinu.

 

Trece, da se osvrnem na teoriju urote. U teoriji drzava profitira borbom protiv droga jer im to daje razlog da uzimaju vise novaca nama, poreznim obveznicima. To je zapravo jedini preostali suvisli razlog zasto je droga ilegalna, uz to sto se koristi kao dimna zavjesa za puno vece probleme u vlasti i drustvu.

Ja ako se hocu drogirati mogu kupiti superljepilo u konzumu 50 metara od mojeg stana i nasmrkati se ko krava za jeftine novce. Ljepilo ipak nije ilegalno iako radi vise stete od nekih ilegalnih droga, a nisu bome ni cigarete ni alkohol.

 

Cetvrto, Mentalist se sprda sa jednim argumentom koji se cesto koristi u diskusiji o homoseksualcima/fobima.

 

Peto, nemate se cega bojati da ce vam netko ovo ubaciti u pice. Kao sto je netko vec napomenuo, takvo razmisljanje ne vodi nikamo, jer u pice vam u teoriji mogu ubaciti bilo sto. Otrov za stakore ili zivu iz toplomjera.

Taj netko bi bio ubojica i stvarno nema smisla da vam to netko napravi, osim ako nije ubojica koji bi vas mozda i na ulici sa nozem ispikao iz cistog mira.

 

Za kraj, zelim reci da ljudi ne bi trebali demonizirati neke stvari.

Samo zato sto je neki kemijski element stetan za covjeka i koristi se kao opojno sredstvo, ne bi trebao biti razlog da se laze djeci i da ih se krivo uci kako ce im od jednog jointa marihuane otpasti bubreg.

Smatram da bi ljudi trebali biti dobro informirani o stetnostima i posljedicama konzumiranja svih droga i to objektivno, bez demoniziranja.

- Psiho246
15 godina
protjeran
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Viator kaže...

  I sve su to osnove psihologije koje svaki dan primjenjujemo...opravdanje širenja teme nalazi se uskom pogledu nekih korisnika nemogućnost šireg poimanja problema ovisnosti.

Sigurno nemaš istu ličnost pred roditeljima kao i pred prijateljima i strancima?Za svaku prigodu druga ličnost.

Ispričavam se,ali mislim da na ovu temu nema kvalitetnog sugovornika te neću ulaziti u daljnje analize.

Nemaš pojma o čemu pričaš. Slažem se da ne bi trebao ulaziti u daljnje analize.

''Mulder, toads just fell from the sky!'' ''I guess their parachutes didn't open.''
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice