Pomoć forumašima u drugim gradovima

poruka: 357
|
čitano: 86.096
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

našice ..pa ako nekom treba pomoc 

But in the end i have to fall to lose it all
14 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

ima tko na području vukovarsko srijemske županije ili slično ??
da mi pogleda jedan miš dal sve štima sa njim...

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Pozdrav Ljudi, ima li tko iz okolice lepoglave ili baš iz lepoglave da mi učini uslugu? Ako ima tko molim vas na PM da mi jave, malo mi je hitnije....

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Koprivnica-provizija 100% {#}...šala mala-ak ko treba kaj da se provjeri tu sam..

Bahrija
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
AbeDomeNuS kaže...

Pozdrav Ljudi, ima li tko iz okolice lepoglave ili baš iz lepoglave da mi učini uslugu? Ako ima tko molim vas na PM da mi jave, malo mi je hitnije....

reci kaj trebas,ja sam iz Ivanca,javi se u pp :)

by Težak
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

imam 17 godina ..i pošten sam..ako komu treba nesto iz okolice Ivanca tu sam..

imam jednu molbu,ako ima koga iz Varaždina ili iz moje okolice(Ivanec) da naručuje nešto s e-baya, ja bi trebao par sitnica,ak ima koga nek mi se javi na pp

hvala :)

by Težak
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Pozdrav svima.

Tražim pomoć forumaša ako netko živi u mjestu Štitar i čak ako netko živi u blizini neka mi javi na privat poruke. Hvala!

 

EDIT:

 

Javio mi se forumaš Najbrži da će mu pomioći mojeg kolegu.

 

Uglavnom tražim nekog koji se znaju instalirat win 7 ult. 64 bit na njegov komp jer mi moj kolega nemre naći u BIOS postavke da se boota na DVD ili neka funkcijska tipka za quickboot ako postoje za ploču MSI K9N6PGM2-V2,  pa ako netko ima volje da mu barem nauči kako se instalira jer mi je prijatelj nagluh i nezaposlen. Hvala.

 

EDIT2: Ovim putem želim zahvaliti forumašu Najbrži što je pomagao moj kolegi i sve je rješeno. Najbrži  dajem VELIKO HVALA!

 

NAPOMENA:

Bilo bi dobro da ako netko nezna kako se instalira windowse pa se neka traži pomoć od forumaša i vrijedno je da iz njega nauči što je ispravno i pravilno da se instalira. Poslije će lake od naučenog. :)

Nenad
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2012 18:51 (Nello).
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ako netko treba nešto u Ogulinu na raspolaganju sam{#}

Roses are #FF0000 violets are #0000FF all my base are belong to you.
12 godina
protjeran
online
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ako sta treba rijesit na relaciji Zagreb/Petrinja/Sisak tu sam i slobodno recite i javite se rado cu pomoc...Hvala i lp...

TL
12 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Mogu pomoći u Novskoj, Kutini i bližoj okolici ta dva grada.Ako neko treba pomoć, neka mi se javi u PP.

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Možete me dodat među ekipu za Split :), ako treba nekome nešto pogledat tu sam.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
Tomislav95 kaže...

Ako netko treba nešto u Ogulinu na raspolaganju sam{#}

Takodjer tu sam za Ogulin i okolicu!!

Nino
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Neznam zašto mi je prijašnja poruka obrisana...?

 

Dakle, nudim uslugu posredništva između vas i ebay-a!

 

Pošaljete mi link što trebate, uplatite protuvrijednost na moj račun a ja naručujem s ebay-a na vašu adresu..

 

Več probano, i funkcionira..

 

Ako ovaj poruka krši kakva pravila, molim da mi se javi, jer sam i sam bio u situaciji da su neki za mene kupovali stvari na ebay-u..

 

Eto, toliko! :)

 

A nalazim se u Virovitici ako pomaže :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.9.2012 22:30 (Ivan Blažević).
12 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
Pozdrav dečki,
Našao sam jedan iPod na njuškalu ali se nalazi u našicama a ja sam u zagrebu. Ima li tko u našicama da se nađesa čovijekom i da mi pogleda uređaj da je sve ok da nije neka prevara. Hvala vam unaprijed!
Možete mi se javiti u PM da sve dogovorimo.
http://www.youtube.com/radiopulsfm
12 godina
protjeran
online
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima

Molio bih kolegu Canabisa da osvjezi listu za pomoc u gradovima i da malo nekako ozivi temu jer je tema skroz mrtva...{#}

 

Kolega canabis ako nemas vremena reci pa cu ja ti ja pomoc ili preuzet temu o pomoci u drugim gradovima...:D

 

 

 

 

TL
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2012 2:39 (Tomo53nja).
12 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Zamolio bih kolegu Canabisa (vlasnika ove teme) da prilikom dodavanja novog imena (nicka) na listu, to ime provjeri u temama kolega Liverpoola1892 i Caesara et Brutusa.

Površnim pogledom  na listu pomagača, vidim da se forumaš Kruskar (Osjek) nalazi na Black listi u temi kolege Liverpoola1892 i kolege Caesara et Brutusa.

Osobno, ne bih nikada zamolio za pomoć nijednog forumaša koji se nalazi na Black listi i smatram da ih treba izbrisati sa liste u ovoj temi.

 

Evo i ankete, dali se slažete da imena forumaša koji su spremni pomoći, treba provjeriti sa Black listama u gore navedenim temama i ako su na njima, da ih se obriše sa liste.

 

 

 

 

 

 

30 Da, slažem se
0 Ne, neslažem se
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2012 16:22 (Mile 74).
12 godina
protjeran
online
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
Mile 74 kaže...

Zamolio bih kolegu Canabisa (vlasnika ove teme) da prilikom dodavanja novog imena (nicka) na listu, to ime provjeri u temama kolega Liverpoola1892 i Caesara et Brutusa.

Površnim pogledom  na listu pomagača, vidim da se forumaš Kruskar (Osjek) nalazi na Black listi u temi kolege Liverpoola1892 i kolege Caesara et Brutusa.

Osobno, ne bih nikada zamolio za pomoć nijednog forumaša koji se nalazi na Black listi i smatram da ih treba izbrisati sa liste u ovoj temi.

 

Evo i ankete, dali se slažete da imena forumaša koji su spremni pomoći, treba provjeriti sa Black listama u gore navedenim temama i ako su na njima, da ih se obriše sa liste.

 

 

 

 

 

 

Kolega canabis nema toliko vremena kao u zimskim danima,dosta je zauzet i zato nije odavno niti osvjezio listu niti makeo odredene forumase koji se nalaze na listi i stoga sam mu ja odlucio malo pomoc u tome...Update i detaljna provjera svih forumasa sa liste ide mozda vec sutra ili iduci tjedan tako da ce se svi posteni forumasi naci tu na listi za pomoc u raznim gradovima a oni losi sa blackliste pa cak i nekakve zute liste ce biti uklonjeni ili ce na njih bit unaprijed upozoreno tako da strpite se malo i sve ce se rijesit bez brige...

Kolega Mile 74 zahvaljujem na informaciji kolega kruskar ce biti smaknut s liste,a ako uvidom u listu od gore dva navedena clana nadem jos nekog prevaranta isti ce takoder biti uklonjeni sa ove liste...

 

Molio bih da se jos forumasa sa dobre liste trgovaca javi tu kako bi zeljeli pomoc da ih mozemo dodat na listu za pomoc i da mozemo racunat na njih te da tema ozivi i da vodimo brigu o njoj...

 

Hvala i LP

TL
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2012 17:14 (Tomo53nja).
16 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
Nello kaže...

Pozdrav svima.

Tražim pomoć forumaša ako netko živi u mjestu Štitar i čak ako netko živi u blizini neka mi javi na privat poruke. Hvala!

 

EDIT:

 

Javio mi se forumaš Najbrži da će mu pomioći mojeg kolegu.

 

Uglavnom tražim nekog koji se znaju instalirat win 7 ult. 64 bit na njegov komp jer mi moj kolega nemre naći u BIOS postavke da se boota na DVD ili neka funkcijska tipka za quickboot ako postoje za ploču MSI K9N6PGM2-V2,  pa ako netko ima volje da mu barem nauči kako se instalira jer mi je prijatelj nagluh i nezaposlen. Hvala.

 

EDIT2: Ovim putem želim zahvaliti forumašu Najbrži što je pomagao moj kolegi i sve je rješeno. Najbrži  dajem VELIKO HVALA!

 

NAPOMENA:

Bilo bi dobro da ako netko nezna kako se instalira windowse pa se neka traži pomoć od forumaša i vrijedno je da iz njega nauči što je ispravno i pravilno da se instalira. Poslije će lake od naučenog. :)

Kolega je tražio pomoć na što sam se odazvao te otišao biciklom do Štitara (selo 8km od Županje) te pomogao u otklanjanju poteškoća.Kolega Nello mi je ponudio još nagradu za uslugu na što sam rekao da je sve u redu, da mi ne treba ništa.

Mile 74 kaže...

Zamolio bih kolegu Canabisa (vlasnika ove teme) da prilikom dodavanja novog imena (nicka) na listu, to ime provjeri u temama kolega Liverpoola1892 i Caesara et Brutusa.

 

Osobno, ne bih nikada zamolio za pomoć nijednog forumaša koji se nalazi na Black listi i smatram da ih treba izbrisati sa liste u ovoj temi.

 

Evo i ankete, dali se slažete da imena forumaša koji su spremni pomoći, treba provjeriti sa Black listama u gore navedenim temama i ako su na njima, da ih se obriše sa liste.

Stoga ne vidim zašto bi netko odbio moju ili nečiju pomoć bez obzira što sam na "yellow" listi zbog kupoprodaja? Ova tema je prvenstveno namjenjena pomoć forumašima u drugim gradovima, a ne i naplaćivanje te pomoći!

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
protjeran
online
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
Najbrži kaže...

Stoga ne vidim zašto bi netko odbio moju ili nečiju pomoć bez obzira što sam na "yellow" listi zbog kupoprodaja? Ova tema je prvenstveno namjenjena pomoć forumašima u drugim gradovima, a ne i naplaćivanje te pomoći!

Vec smo radili anketu da li bi forumasi s tobom trgovali ili ne i pokazalo se da i nebi bas...ako jesi na yellow listi bit ce naznaceno da forumasima pomazes uz njihovu vlastitu odgovornost sto znaci da ce oni razmislit zele li ili ne pomoc od tebe tako da neces bas biti oznacen kao prevarant ali znam isto tako da se mozes potrudit i dokazat da nisi takva osoba i da si voljan svakom pomoc nakon cega ces sigurno doci na sigurnu listu forumasa koji moze pomoc drugima...toliko od mene...{#}

TL
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2012 12:19 (Tomo53nja).
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ljudi, netko mi uistinu HITNO ALI HITNO HITNO treba za uzesti nešto iz ZG-a!

Znači ima jedan oglas koji želim kupiti, i hitno mi netko treba da se nađe sa čovjekom i da rješi primopredaju i taj predmet meni pošalje na bus.... Uglavnom, tko se javi da to obavi dam mu za pivo i čevape s lukom ili bez po izboru :P.... Molim vas javite se preko PP tu, hitno mi je uistinu da ponovim još jednom, hvala :)

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
12 godina
protjeran
online
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
AbeDomeNuS kaže...

Ljudi, netko mi uistinu HITNO ALI HITNO HITNO treba za uzesti nešto iz ZG-a!

Znači ima jedan oglas koji želim kupiti, i hitno mi netko treba da se nađe sa čovjekom i da rješi primopredaju i taj predmet meni pošalje na bus.... Uglavnom, tko se javi da to obavi dam mu za pivo i čevape s lukom ili bez po izboru :P.... Molim vas javite se preko PP tu, hitno mi je uistinu da ponovim još jednom, hvala :)

Toja rijec meni je zapovijed...{#}

 

Hvala na povjerenju kolega abdomenus,rijest cemo to u sto kracem roku...{#}{#}

TL
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2012 23:03 (Tomo53nja).
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Ima netko sa krka? Trebao bih da netko ode gitaru pokupit. Novce bi uplatio na racun.

14 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

ima tko sa područja zadra ??
ili je samo kolega sint1
da mi provjeri oglas za slušalice, dal je sve uredu sa njima

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
14 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Pozz ekipa prvo da se ispričam svima jer dugo nisam osvježavo temu,razlog tome je što sam stalno na terenu i nekad nemam pristup internetu pa i da ga imam nemam laptop ili komp. malo vas pratim preko mob. i to je sve.

Stoga tražim jednu dobru dušu koja će mi pomoći oko odrržavanja teme neki su ponudili svoju pomoć ja sam pristao na ali na kraju nisu ništa napravili iako sam dao svoj e-mail i pass pa eto ako netko ima slobodnog vremena svaki tjedan po 1-2 sata nek pomogne jer mislim da je tema dosta korisna a ja diosta nema vremena a ni pristup računalu na terenu.

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
12 godina
protjeran
online
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima

Takoder isprike s moje strane jer stvarno nisam stigao pomoc kolegi Canabisu posto su mi uletile iznenadne obaveze te razni poslovi i tako radeci umoran nisam mogao svjesno i normalno uredit temu i pomoci kolegi...eto isprike s moje strane i obecavam da ce tema uskoro zazivjeti te dobiti svoje malo uredenje vec sutra 100% tako da ocekujem da vas se sto vise javi sto se tice pomoc forumasima u drugim gradovima...Hvala

 

Usput trazim nekoga iz Zagreba (blizu glavnog kolodvora ali nije nuzno) sto hitnije,cak veceras u kasnijim satima ili sad da se nademo, tko ima produzni kabel s molexa na 8 pin ili molex na 6 pin bio bih jako zahvalan,vratit cu ili platit jer mi stvarno treba posto nisam znao da sam ostao bez ijednog tog prikljucka a imao sam ih barem 2...{#}{#}

 

Hvala jos jednom i molio bih da se javi bilo tko na podrucju Zagreba pa mozda svejedno nesto iskemijamo...

 

 

TL
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2012 20:00 (Tomo53nja).
14 godina
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Otočac, ako kome treba nesto neka slobodno javi a i ako nađe nekog prodavatelja iz mog grada neka mi posalje pm sa imenom i prezimenom i recu cu vam je li za vjerovat njemu ili ne... mali grad pa se svi znamo {#}

the sound of engine is cure for everything!
14 godina
offline
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima

Tema je pozela ozivljavat dns u ovo kasno doba noci te je tako prvi dio teme ureden,tocnije prve 3 stranice onih ljudi koji su se javili u temi...Ako imate neki zamjerki,preporuka i ostaloga pisite da to odmah mogu ispravit,nadodat i ostalo...Takoder jos neke nacine kako bi mogli ocjenjivat forumase za pomoc ce dobro doc pa slobodno recite...{#}

 

Toliko od mene  i raspalite sutra kad ustanete sve i svasta,dok ja dodem da vas ima jos za 2 stranice u vezi pomoci i prijedloga brdo da neznam sto cu od svih njih izabrati za daljnje uredenje...{#}{#}

 

By: tomo53nja

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2012 4:34 (CANABIS).
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Tražim nekog pouzdanog iz Virovitice . 

12 godina
online
Re: Pomoć forumašima u drugim gradovima
Pitaj ovdje
http://www.bug.hr/forum/user/canabis/13109.aspx
http://www.bug.hr/forum/user/luxxxfromhell/27282.aspx
14 godina
odjavljen
offline
Pomoć forumašima u drugim gradovima

Trebao bih pomoć od nekog u Splitu, kvart se zove Skalinice, ako se ne varam. Kontaktirao sam forumaša athlon64, pa ako on nemože uskočiti, molio bih nekog drugog. Konkretno da pogleda jedan predmet koji je na prodaju na Njuškalu.

 

EDIT: Forumaš uredno linkan.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 10:38 (alankish).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice