Poslovi za maloljetnike

poruka: 39
|
čitano: 44.266
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Poslovi za maloljetnike

Zanima me nekakav posao u okolici Osijeka,trebao sam ići u metlice na seleš između tenja i tenjskog antunovca.

No duga prića pa nejdem,pa tako da dalje tražim nekakav posao.

Tata, tata zašto baka trći cik cak? -Šuti sine i dodavaj metke.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2011 2:32 (kruskar).
15 godina
neaktivan
offline
Poslovi za maloljetnike

Što se može raditi sa 17 godina preko ljeta,kako funkcionira taj učenički servis,gdje se trebam prijaviti?

I kakva je fora sa poslom na moru,išao bih odma...uz smještaj i hranu i neku pristojnu dnevnicu,zna netko kome se obratiti?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.4.2012 22:22 (big_guy).
10 godina
neaktivan
offline
Poslovi za maloljetnike

E ovako, tražim posao za mene i brata.
Tražio sam na puno mijesta, i onda sam naišo sasvim slućajno na ovaj forum. Tražim bilo koji posao za mene i brata, samo da je plaćen. Nemora biti preskup, a ni da bude previše jeftin.

Naprimjer poslovi: Cjepat drva, prati auto, ćistiti kuću (stan), ići u trgovinu starijim ženama.
Bilo šta...

Ne sada ono pretjerano, npr: Raditi oko računala, ja znam raditi al ne ono previše.. Ako me razumijete.

Ja i brat smo iz Vukovara, On ima 17godina ja imam 15g.

Okolica: Vukovar i okolica..
Ako netko ima posao za nas, javite mi se. Ili ako oćete osobno nazovite me na mobitel.

Mobitel : 0996574498

Nadam se brzom odgovoru. Hvala !

10 godina
neaktivan
offline
Re: Poslovi za maloljetnike

Bok, trezim posao za mene i brata. Pa sam mislio da tražiš radnike, ako tražiš ja i brat bih mogli. Inaće mi smo iz Vukovara, on ima 17 godina ja imam 15g.

Ako imaš javi mi se. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2013 20:57 (yomz).
9 godina
neaktivan
offline
Poslovi za maloljetnike

Imam 17 godina zivim u Rijeci i trazim neki posao ako neko nesto nudi ili zna htjela bih cuti prijedloge..

7 godina
neaktivan
offline
Re: Poslovi za maloljetnike
Zdravo,imam 12godina uskoro 13. i zanima me da li imaju neki poslovi za mene 😁,znam da zvuci cudno ali u americi deca ispod 12 godina rade kao dostavljac novina itd... Pa je i men zanimalo to,imate li kakv predloge i kako da nadjem posao? Volio bih da se bavim kao npr. Dostavljac novina,da lijepim postere,perem prozore ili slicno? Inace zivim u BiH,Zvornik. Hvala mnogo!
6 godina
neaktivan
offline
Re: Poslovi za maloljetnike

bok, imam 14 god i zelio bi raditi za vas mislim cijepa ti drva i parti auto i dosta dobro se razumijem u kompjutere pa ako jos vrijedi taj oglas volio bi da me saposlite za neku normalnu placu 200-250 kn ili kako se vec dogovorima.

6 godina
neaktivan
offline
Poslovi za maloljetnike

Pozdrav, imam 15 god i treba mi neki posao jer mi je dosadilo stalno pitati roditelje, ako nekome treba cuvati djete ili kucnog ljubimca, mogu se javiti.

6 godina
neaktivan
offline
Poslovi za maloljetnike

Trazim posao preko ljeta, nista određeno ali po mogucnosti nesto slicno kao sljedece navedeno. Proslo ljeto sam radila u grafičkom zavodu di sam slagala mape i knjige. Isto u trgovini sa ukrasima di sam slagala robu i lijepila cijene te pomagala kupcima da nađu što zele. Imam 17 godina. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice