Povecanje mAh baterije

poruka: 7
|
čitano: 880
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Baterije za zvucnik

Evo bliže se topliji dani, piknici(pijancevanja) u prirodi, pa kupio sam na ebayu zvucnik odlican za takve prigode. Bluetooth 30m udaljenosti, USB, microSD, glasan ma odlican. Jedina mu je mana da je baterija unutra ona stara kakve su stare nokie imale BL-5C 3,7V 600mAh. To je dosta za 2 sata sviranja, nedovoljno mi:/ gledo sam po ebayu nema takvih baterija s vecom mAh.            paa s mojim osnovnim poznavanjem elektrotehnike sjecam se da ako baterije se spoje nekako povecava se mAh. Ako netko zna kako da spojim baterije da dobijem vecu mAh. Hvala unaprijed:D

14 godina
odjavljen
offline
Povecanje mAh baterije

Paralelni spoj, spojiš im zajedno pluseve, i zajedno minuseve.

Svi smo mi Mentalist.
12 godina
neaktivan
offline
Povecanje mAh baterije

Aa ima neka 3 pina.. I ovaj srednji isto paralelno lemim?:P

=U=
11 godina
offline
Povecanje mAh baterije

kupi originalni music angel friendz i nemaš brige

uredno počešljan i obuven
13 godina
offline
Re: Baterije za zvucnik

Zar ti nije jednostavnije kupiti neki od USB akumulatora (npr 2200 mAh) i spojiti preko priključka za punjenje i to je to.

Stručnjak za odmaganje...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Baterije za zvucnik
mario.L_hr kaže...

Zar ti nije jednostavnije kupiti neki od USB akumulatora (npr 2200 mAh) i spojiti preko priključka za punjenje i to je to.

 Nisam se toga ni sjetio xD imam doma za iPhone prijenosni USB akumulator:D nadam se da ce radit sa njime:P

13 godina
offline
Re: Baterije za zvucnik
bl1tZz kaže...

 Nisam se toga ni sjetio xD imam doma za iPhone prijenosni USB akumulator:D nadam se da ce radit sa njime:P

 Ako e puni preko USB-a nećeš imti nikakvih problema, samo nabavi pravi kabel.

Stručnjak za odmaganje...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice