Povrat poreza

poruka: 6
|
čitano: 2.758
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Povrat poreza na kupljenu robu u HR

Zanima kako to ide sa povratom poreza iz hr, ja sa BIH građanin te kanim kupiti novo računalo u Protisa, pa bi uštedio 1000 Kn

Hvala

Pro Deo Et Patria
15 godina
neaktivan
offline
Re: Povrat poreza na kupljenu robu u HR
spartak17 kaže...

Zanima kako to ide sa povratom poreza iz hr, ja sa BIH građanin te kanim kupiti novo računalo u Protisa, pa bi uštedio 1000 Kn

Hvala

Pa uzmes R1 racun na firmu tako da odbijes porez.

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Povrat poreza na kupljenu robu u HR
spartak17 kaže...

Zanima kako to ide sa povratom poreza iz hr, ja sa BIH građanin te kanim kupiti novo računalo u Protisa, pa bi uštedio 1000 Kn

Hvala

 Nikad nisam čuo da naši vraćaju porez, ali ako vraćaju onda to vjerojatno rade na granici.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
15 godina
neaktivan
offline
Povrat poreza za 2011 godinu

Da ne otvaram novu temu: za sve zainteresirane Erste banka je pripremila kalkulator za izračun poreza na dohodak za fizičke osobe.

Sve što treba je skinuti fajl napravljen u Excelu i ubaciti podatke a program će sve za vas izračunati.

Više informacija potražite na stranicama Porezne uprave.

World Championships: 7, GP started: 288, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,517
12 godina
offline
Povrat poreza

Znam da dižem staru temu, ali nema smisla da kreiram novu ...

 

Zna li itko možda gdje mogu vidjeti stanje moje projave poreza na dohodak (prema nekim izračunima trebam dobiti neki povrat). ZNaci može li se online to negdje vidjeti, imam neku klasu, ur. broj itd informacije, ima li negdje online forma u koju se to ukuca i vidi stanje ?

11 godina
offline
Povrat poreza

ova tema nije baš živahna, pa ako netko zna...

problem je, naravno, u povratu poreza koji mi još nije stigao

 

prijašnjih godina uredno sam dobivao povrat, ove godine kako su prešli na automatiku, od povrata nula bodova

zvao sam već pet puta poreznu ispostavu, oni nemaju pojma... osim što su izmislili nekakvu blokadu moje firme u travnju, koje nije bilo

u međuvremenu su priznali grešku, kao blokada nije bila, ali povrata i dalje nema... već treći tjedan mi govore kako valjda nije još prošla obrada u zg (??? kakvo hebeno valjda, kao da pitam babu vangu, a ne poreznicu koja me vodi tamo)

 

na e-građani mi stoji nula, kod kuće već nisam bio duže vremena jer radim u drugom gradu, pa ne znam niti jel mi stiglo porezno rješenje... tko je što zajebao i što napraviti, ako tko zna - pomoć? 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice