Pozivam moderatore da uklone temu "Cape Music" zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 804
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Pozivam moderatore da uklone temu "Cape Music"

Dakle radi se o nepotrebnoj temi u kojoj sudjeluje 1 osoba (ostali sudionici nisu odavno aktivni). Dotična osoba vjerojatno nije pročitala pravila foruma koja vrijede za cijeli forum (slika dolje).

Neprekidno spamanje traje vec 7 mjeseci i ta tema je skoro uvijek na vrhu aktivnih tema (razlog tome je nepotrebno objavljivanje linkova svakih nekoliko minuta)

Nitko na forumu NE MOZE imati svoju vlastitu temu (pod tim mislim da vodi monolog). Probao sam toj osobi objasniti da krsi pravila i da to ne moze tako, no nastavio/la je krsiti pravila i ponasa se svemoguce.

https://www.bug.hr/forum/topic/filmovi-tv-serije-glazba/cape-music/249716.aspx

 

Na 82. strani pogledajte "razgovor".

 

LP

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2017 20:12 (imaiden322).
14 godina
offline
Pozivam moderatore da uklone temu "Cape Music"

Šta ti toliko smeta. Samo preskoči i dobro.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivam moderatore da uklone temu "Cape Music"

Nije da mi smeta, daleko od toga, ali za sve clanove vrijede ista pravila. Da netko drugi radi ovakve gluposti, vec bi bio suspendiran, a tema obrisana.

 

edit:

 

Ako zeli objavljivati glazbu, za to postoje vec otvorene i aktivne teme tipa Slušaona, Rock/Hard rock/metal/heavy metal..

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2017 20:37 (imaiden322).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivam moderatore da uklone temu "Cape Music"

Jednako tak u zakonu o sigurnosti prometa pise da se ne smije voziti pijan pa ti svejedno vozis a kad te uhvate izbjegavas kaznu. I takav se nasao provoditi pravila hahaha.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice