Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.095
|
čitano: 1.493.712
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ruzcheHR kaže...

Zapravo te ograničava kod seedanja. Ako nemaš otvoren port postaješ "pasivni čvor" i možeš komunicirat samo sa aktivnim čvorovima. S druge strane ako ti je port otvoren onda si "aktivni čvor" i povećava se broj peerova sa kojima se možeš povezat. 

 To nije istina. Osobno imam seedbox i na jednom poznatom domaćem trackeru sam "nedostupan", tj. tako mi stoji oznaka. Ali seedanje ide bez problema i upload piči po nekoliko desetaka MB/s, normalno da ovisi o broju leechera. Na drugim trackerima "dostupan", a seedanje se ništa ne razlikuje od prvo spomenutog. Dakle, ništa se ne može unaprijed odrediti. Moraš probati pa ćeš vidjeti šta i kako.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Zato što su ljudi kojima djeliš aktivni čvorovi. Na privatnim trackerima više manje svi imaju otvorene portove ili UPnP pa ćeš djelit čak i kao pasivni čvor. Također ako je spomenuti traker THR a vjerojatno jest, njima ona detekcija ne radi ispravno, recimo ako imaš UPnP, port je otvoren a na THRu piše nedostupan.

 

Probaj seedat datoteku jednom čovjeku a da ste i ti i on passive.

6 godina
protjeran
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

odjebo sam vpn, u cijeli dan nije uspilo 30 filmova skinit, vuce se ko indijska krava...

15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Gorstak79 kaže...

odjebo sam vpn, u cijeli dan nije uspilo 30 filmova skinit, vuce se ko indijska krava...

Rade uzmi seedbox na seedhost.eu

 

5 eura mj. i ne hebes se s nicim.


Skines preko SFTPa bilo di, ni jedan ISP ne zna...

 

Jos bacis Plex gore i streamas si filmove na mob, tv, komp...ne moras ni skidat.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 8:04 (Mitch).
6 godina
protjeran
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

rado da imam kreditnu, no pod ovrhom sam, a izgleda da cak i ove debitne fina blokira u roku 24h...stari bi mi dobio slom zivaca da ga zicam njegovu, a i ne zelim nikakve kreditne ukucavat na svom kompu iz sigurnosnih razloga...

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 8:30 (Gorstak79).
13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav društvo,

 

ima li možda tko koju viška pozivnicu za IPT?

 

Hvala Vam.

THR THR
Imagine all the things we could accomplish if we could all stop being d***s for like, 5 minutes
15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Sayler kaže...

Pozdrav društvo,

 

ima li možda tko koju viška pozivnicu za IPT?

 

Hvala Vam.

 Haha, a download i ratio nista? :D

 

Nvm tek sad skuzio da je thr 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 9:18 (Mitch).
11 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

18gb up, stvarno za se pohvalit

11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Sayler kaže...

Pozdrav društvo,

 

ima li možda tko koju viška pozivnicu za IPT?

 

Hvala Vam.

 Impresivan Upload.

6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ruzcheHR kaže...

 Impresivan Upload.

 

Evo, ja imam thr tek par dana...za sada sam kupio anonimnost i jos jedan leech slot i ostalo mi je 15k karme...dosadjivao sam osoblju sa glupavim pitanjima, pa su, valjda da me skinu s kurca, dali mi stotinu leech slotova. Jos malo pa mogu objavit thr siterip, ako stane sve na ovaj 3 tere disk :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 16:06 (Gorstak79).
13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ruzcheHR kaže...
Sayler kaže...

Pozdrav društvo,

 

ima li možda tko koju viška pozivnicu za IPT?

 

Hvala Vam.

 Impresivan Upload.

 Imam ga tek nekoliko mjeseci, njega koristim samo za HR stvari. Uglavnom zaboravite da sam tražio.

Hvala.

Imagine all the things we could accomplish if we could all stop being d***s for like, 5 minutes
11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Sayler kaže...
ruzcheHR kaže...
Sayler kaže...

Pozdrav društvo,

 

ima li možda tko koju viška pozivnicu za IPT?

 

Hvala Vam.

 Impresivan Upload.

 Imam ga tek nekoliko mjeseci, njega koristim samo za HR stvari. Uglavnom zaboravite da sam tražio.

Hvala.

 Ne moraš odma da se ljutiš . Pošalji mail na PM ja ću ti poslat invite.

6 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Bok svima.

Povremeno koristim seedbox već neko vrijeme, a nedavno sam po prvi puta nabavio slot za na dulji period. Sada mi treba traker ili dva, sa kojih bi mogao izgraditi osobnu kolekciju glazbe i filmova / serija.

Imam acc na dva trakera (AN i TL), i na oba vrlo dobar ratio.

Trebao bih pozivnicu za glazbeni traker tipa APL (tražim veliki traker na kojem bi mogao naći većinu stvari ako ne i sve, kako ne bi morao biti na više glazbenih trakera) i  pozivnicu za neki veći HD video traker.

Težina seedanja nije problem zbog korištenja sb-a i moje volje da sve to odradim kako treba, prvo što zbog sebe i svoje dugovječnosti tamo pa onda i zbog osobe koja bi eventualno ustupila pozivnicu.

Znam da molim puno, ali eto, iskreno ne da mi se čekati satima za intervju (a niti stvarno imam toliko vremena trenutno) za APL, a HD video traker niti ne znam kako bi upao u neki veći bez nekih donacija i slično (koliko sam uspio pronjuškati tako stoje stvari).

Thx.

 

 

p.s. ako netko ima neki savjet umjesto pozivnice ili nešto slično, kako da dođem na veće trakere (i koje), dapače.

 

 

11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Ja vjerujem da su ti HD movies trackeri overrated. Ja još nisan naletio na film za kojeg nisam našao solidan encode na TL ili IPT, za novije filmove imaš remuxe.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Gorstak79 kaže...
ruzcheHR kaže...

 Impresivan Upload.

 

Evo, ja imam thr tek par dana...za sada sam kupio anonimnost i jos jedan leech slot i ostalo mi je 15k karme...dosadjivao sam osoblju sa glupavim pitanjima, pa su, valjda da me skinu s kurca, dali mi stotinu leech slotova. Jos malo pa mogu objavit thr siterip, ako stane sve na ovaj 3 tere disk :D

 

ajd nek imas :)
samo treba bit uporan izgleda, ili dosadan :P

12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim invite za torrenthr.
Nudim invite za IPTorrents.


Slika mog profila na IPT ispod:

EDIT: dobio sam invite od kolege sminigo

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2018 19:32 (dombak1608).
6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Zak975 kaže...
ajd nek imas :)

samo treba bit uporan izgleda, ili dosadan :P

 

vratili su me nazad na staro, ali vec sam poskidao sto sam mislio :) Sad triba sve ovo odseedat ali antivirus mi je obrisao crackove iz nekih torrenata cim su se skinuli. Ne znam kako cu to rijesit jer mi antivirus ne dopusta exclusions...

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2018 18:34 (Gorstak79).
6 godina
protjeran
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Mijenjam jedan THR za jednu IPT pozivnicu.

Ponude na pm.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2018 22:54 (Anđeo bez falinge).
6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Gorstak79 kaže...


vratili su me nazad na staro, ali vec sam poskidao sto sam mislio :) Sad triba sve ovo odseedat ali antivirus mi je obrisao crackove iz nekih torrenata cim su se skinuli. Ne znam kako cu to rijesit jer mi antivirus ne dopusta exclusions...

 

Koji si ti hoax boy hahahahahahahah...

Lažovčino.

Meni s THR-a ni jedan jedini antivirus nije NIKADA pobrisao ni jedan crack, čak ga nije označio pa da je false positive...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

vjerojatno koristis nove antiviruse, koji su vec patchirani da ne otkrivaju ni kurca...nabavi neki iz recimo 2005-e, pa da vidis malvera

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Gorstak79 kaže...

vjerojatno koristis nove antiviruse, koji su vec patchirani da ne otkrivaju ni kurca...nabavi neki iz recimo 2005-e, pa da vidis malvera

 zašto bi koristio antivirus star 13 godina?

12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Antivirus ti prepoznaje crack kao virus, radi se o false positive alarmu i to nisu virusi. Otiđi u postavke AV softvera koji koristiš i dodaj cili folder u kojem skidaš torrente u iznimke (ekclusions). Nakon toga restartiraj komp, izbriši te torrente koji ti javljaju grešku iz torrent klijenta, ali ne i sa HDD-a, zatim iste te torrente stavi da se ponovo skidaju, torrent klijent će obavit provjeru i skinuti crackove koji su izbrisani i nastavljaš sa seedom. Jednostavno 

6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Jura iz druge galaksije kaže...
Gorstak79 kaže...

...... Iz nekog razloga skripta "vidi" da si nedostupan, ali upload ide bez ikakvih problema.

Nisi u pravu.

Upload ide ali sporo.

Ograničeno ti je povezivanje s većinom ostalih korisnika.

Na privatnim trackerima će ti download ići bez problema ali ćeš vidjeti da je upload pao 70% 

Na public trackerima primjetiš manje brzine i kod downloada.

 

Sve je to već poznato i iskušano.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Gorstak79 kaže...

vjerojatno koristis nove antiviruse, koji su vec patchirani da ne otkrivaju ni kurca...nabavi neki iz recimo 2005-e, pa da vidis malvera

 Auuuu...đizs  

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Nudim iptorrents, torrenthr

 

Trazim..ne znam, neki koji ima dosta stvari :) (filmovi, appsi, igre, dokumentarci, learning, pogotovo learning i appsi)

 

Hvala

6 godina
protjeran
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

usput, izgleda da ako pustim sve svchost.exe servise na net, torrenthr mi prijavljuje duplo vise torrenata na seedu nego sto ih imam zapravo...weird...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Anđeo bez falinge kaže...

Nisi u pravu.

Upload ide ali sporo.

Ograničeno ti je povezivanje s većinom ostalih korisnika.

Na privatnim trackerima će ti download ići bez problema ali ćeš vidjeti da je upload pao 70% 

Na public trackerima primjetiš manje brzine i kod downloada.

 

Sve je to već poznato i iskušano.

 Jel, ajde u 100 ojra da sam u pravu, a ti nisi? Volim takve opklade i brzo izvršene obveze.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim invite za IPT. Ljubazno molim, ako ima netko, neka pošalje.

Obećavam seed i maksimalnu korektnost.

Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 23:35 (Viziman).
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Viziman kaže...

Tražim invite za IPT. Ljubazno molim, ako ima netko, neka pošalje.

Obećavam seed i maksimalnu korektnost.

 IPT je odnedavno postrozio trosenje Bonus bodova, tako da je sada strasno tesko ukloniti torrent ako ga nisi seedao 2 tjedna + svi torrenti ispod nekoliko desetaka GB nisu freelech, pa je pocetniku teze nego ikad cuvat dobar ratio.

Iz tog razloga ne vjerujem da ce ikada netko dobiti pozivnicu bez jako dobrog dokaza.

6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Jura iz druge galaksije kaže...

 Jel, ajde u 100 ojra da sam u pravu, a ti nisi? Volim takve opklade i brzo izvršene obveze.

Je li to upitna rečenica kad si već stavio upitnik ?

Ne čini mi se da je upitna.

Kako sad nedokazivom stvoru dokazati da griješi ?

Jedino da izmoliš 10 očenaša pa da te Bog prizove razumu.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice