Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.095
|
čitano: 1.493.010
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
9 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Thx, pratim ali nisam mogao naći kada je intervju. Primali su izbjeglice sa Freshon ali sam zakasnio na prvi val.

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
partwish kaže...

Jako su strogi kod dijeljena pozivnica, ako skontaju da je netko dao pozivnicu na nekom formu odmah leti s trackera.

 Isto kao BTN, uspjeli saznati da je podijeljeno par pozivnica na THR(Ili je bio HR-I forum u pitanju, isto tako invite only, nisam siguran) forumu, ne znam kako su to uspjeli saznati i sve nas pobanovali :(

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.9.2017 9:02 (Haker_x).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ben hu r kaže...

korisniku dejan222 i loto poslo sam pozivnice  u nedelju brisem pozivnice

 Poštovani ben hu r, već dugo tražim pozivnicu za thr, ako biste bili ljubazni pa mi poslali?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Vidim da sam dobila dvije negativne ocjene na gornji post. Pošto sam nova tu i ne znam u čemu sam pogriješila mnogo bi mi više pomogla konstruktivna kritika, hvala .

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.9.2017 17:34 (Cathy).
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Cathy kaže...

Vidim da sam dobila dvije negativne ocjene na gornji post. Pošto sam nova tu i ne znam u čemu sam pogriješila mnogo bi mi više pomogla konstruktivna kritika, hvala .

 Prvo i glavno kada se bilo gdje registruješ - pročitaj pravila.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Haker_x kaže...
Cathy kaže...

Vidim da sam dobila dvije negativne ocjene na gornji post. Pošto sam nova tu i ne znam u čemu sam pogriješila mnogo bi mi više pomogla konstruktivna kritika, hvala .

 Prvo i glavno kada se bilo gdje registruješ - pročitaj pravila.

 OK, idem odmah, hvala na odgovoru.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Nudim thr u crna berza na balkanelite registracije otvorene
15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav.

 

Nudim THR, tražim IPT...

 

 

13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Molio bih dobru dušu pozivnicu za TorrentHR,ako može..
Tnx..

10 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim pozivnicu za:

GazelleGames Hvala :D
AnimeBytes Hvala :D

Redacted

 

Nudim:

MyAnonamouse x5 x4 x3

 

(Pratim samo privatne poruke)

 

I ako mogu sve da vas zamolim da precrtavate svoje ponude i potražnje nakon što dobijete ili date ono što ste htjeli.

biAV-Xq9cYM
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.9.2017 13:35 (spookymulder84).
7 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

crna berza i thr pozivnice nudim balkanelite i rumunski torrent royaltorrent registracije otvorene

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

ako trebas jos ipt posalji email mozes i na thr svugdje sam benhur

15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Molim pozivnicu za THR ili nesto slicno gdje ima crtića (sinhro.) za klince,Crobytes mi je za to bio super....

Mogu ponuditi pivu,burek..po dogovoru

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

burek sa mesom ili sirom

6 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Jel moće pozivnica za THR ili CB?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Balkanelite registracije otvorene za cb i thr javi te se imam ipt al samo korisnici sa dobrom statistikom
6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
1950Killer kaže...

Ja stvarno ne znam sta su ljudi tako retardirani, znaci ako netko nema optiku nije vrijedan za V.I.P. THr pozivnicu?

kako vi gradska dica ne shvacate da osim vasih kvartova nitko nema optiku, maksimum van grada je 40mbps down, a to ti je lutrija za dobit.

i sta sad ako netko nema dobar up ne moze dobit pozivnicu? sta je on manje vrijedan? a fiksnu uslugu vjv. placa 20% manje od vas ako i to.

tuga, jad i cemer.

 

Ovo su gluposti.

THR je no ratio i svako ko ima poduži staž na njemu ne gleda pri davanju pozivnice kakvu brzinu imaš, traži se aktivnost i pridržavanje osnovnih pravila, ako ćeš ti seedat torent 3 dana i 2 sekunde šta ja tu mogu, tebi na obraz, a dok ne kršiš pravila sve super.

Ono što meni smeta i zbog čega više nikad neću dat THR pozivnicu nikome je neaktivnost. Podijelio sam 6 pozivnica u zadnje vrijeme, svi su dali jake dokaze sa nekog drugog trackera, no šta to vrijedi kad u 6 mjeseci čovjek skine jedan torrent a na tracker uđe 2 puta.

Od 6 pozvanih 2 su popili ban zbog HNR, 3 ulazi svakih par tjedana na tracker i imaju skupa 5 skinutih i jedan uploadan torrent, a 1 je koliko toliko aktivan i uredno drži sve što skine na seedu.

Sad ti meni reci zbog čega bi ja trebao nekom opet dat pozivnicu ?

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2017 18:48 (honor8).
15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

:) po želji

7 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

ko treba pozivnica nek se javi nije bitna upload brzina bitno je da drzi seed 

7 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

korisnik bruno007 ne mogu da mu odgivorim ne prima poruke

13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

ajd ko zeli pozivnicu za THR nek se javi... ne trebaju mi nikakvi dokazi samo da je aktivan...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
f4d19759b97ff2eac96636dda7db2e30
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Prošla je reg...traži me potvrdu od invitera...
Pa mi još objasni za seed za koji sam te pitao u poruci ako ti nije problem.
Hvala puno!

Nobru
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Seed 72 sata u toku 14 dana minimum
13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Traži se pozivnica za privatni tracker, a onda je teško pročitati pravila za isti 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Dajem dvije pozivnice za yuwabits tko želi javiti se u pp.Molim ozbiljne i one koji se drže pravila privatnih trackera.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
partwish kaže...
tommmyyy kaže...

Tražim pozivnicu za Morethan.tv.

 

Nudim THR & HD-Torrents.

 

Uhhh, visoko si postavio letvicu. Trenutno tamo nema pozivnica koliko ja znam, ja sam peta od sedam klasa i nemam ni jednu pozivnicu niti sam ju ikad imao. Jako su strogi kod dijeljena pozivnica, ako skontaju da je netko dao pozivnicu na nekom formu odmah leti s trackera. Nedavno su izbacili neke od najboljih i najstarijih članova. Ako želiš upasti, imaju intervju zadnje nedjelje u ovom mjesecu 18-20h UTC. S tim da moraš imati acc na barem dva jaka privatna trackera s dobrim ratiom da bi uopće počeo intervju.

 

Jel to za Morethan.tv govoriš?

haha smiješno mi to čut kako su kao strogi. Sjećam se kad su nastali, tamo 2014. negdje mislim, ili početak 2015. Regao se među prvima bio, pitao za pozivnice za ekipu, admin mi par stotina stavio odmah. Mislim da se vodstvo naknadno izmijenilo bilo. Na kraju mi ode account zbog inaktivnosti, vraćao ga dva puta, opet inaktivnost, treći put sumnjam da ću ga vraćat. 

BTN majka za serije

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Da, za MTV pričam. A gledaj, ja bi rado upao na BTN ali nemam kako.

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

ako je na MTV teško upast, na BTN je tek nemoguća misija...pozivnice idu preko aukcija uz nekakvo bidanje i treba imat milione bonus bodova da bi se uopće apliciralo... eventualno preko recruitment na drugim jačim trackerima

12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Molio bi pozivnice za: 

 

BeyondHD
PrivateHD

 

Nudim:

 

THR

 

Ako treba dajem ratio proof dokaze sa nekoliko renomiranih torrent trackera. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice