Predugi postovi...

poruka: 13
|
čitano: 2.533
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Predugi postovi...

Jeli vam se kada dogodilo da ste jaaako duudgo pisali jedan jaaako veliki post,a onda da vam se pojavio internet explorer cannot display this page?

 

Ako da zanima me vaša reacija!

 

Meni se upravo dogodilo na jednom drugom forumu,pa sam trenutno OUTRAGED!


phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Predugi postovi...

Meni se to nemože dogoditi jer, ukoliko pišem duge postove, pišem ih u notepadu pa ih zalijepim na forum. A na tu sam praksu prešao odkad mi se dogodilo nešto slično tebi. U reakciji je nastradalo par tipaka s tipkovnice, al srećom lako su se dale vratiti:-)

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2008 0:23 (scorpion667).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Predugi postovi...

 

darkswordwarrior kaže...

Jeli vam se kada dogodilo da ste jaaako duudgo pisali jedan jaaako veliki post,a onda da vam se pojavio internet explorer cannot display this page?

 

Ako da zanima me vaša reacija!

 

Meni se upravo dogodilo na jednom drugom forumu,pa sam trenutno OUTRAGED!


 Ja mislim da nema toga , kojem se to nije dogodilo, to je stvarno da te iznervira u trenu , zato se trudim biti što kraći.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Predugi postovi...

Na bugovom forumu redovito moram copy-pasteat sve sto napisem prije nego stisnem Posalji jer od prvog dana do danas nije rijesen problem (moj ili sa samim forumom) koji ponekad iz cistog mira pukne pa ga nemos ucitat po par minuta. Zato uvik c/p i doza strpljenja!

16 godina
offline
RE: Predugi postovi...

Ja nemam takvih problema koristeći FF. Sve forume uredno pratim i komentiram koliko god duge postove. Hvala bogu da mi još nije propala nekakva komadina teksta, jer bi sigurno poludio. Dobro 2,3 rečenice se lako napišu ponovno, ali kad lupiš neku polemiku ili monolog o nekoj temi pa ispadne A4 stranica teksta, a stvar 'pukne'..   jaoooo! Viče


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Predugi postovi...

Uff, da, je. Pisao sam nešto i kada sam stisnuo objavi, pisalo je ovo: "The page could not be displayed."Od tada ne koristim Internet Exploler, nego Firefox, puno mi je brži, sigurniji i bolji.


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
15 godina
neaktivan
offline
Predugi postovi...

meni se dogodilo ja mislim da je to zbog toga sto internet nemoze prebaciti toliko informacija na temu

jako zivcira

ja sam na primjer napiso post prvih sto pjesama i nije htio prebacit na temu

16 godina
moderator
offline
RE: Predugi postovi...
darkswordwarrior kaže...

Jeli vam se kada dogodilo da ste jaaako duudgo pisali jedan jaaako veliki post,a onda da vam se pojavio internet explorer cannot display this page?

Upotrebljavaj Firefox - kliknes na back i to je to.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Predugi postovi...

I meni je se prije dešavalo da napišem jako dug post i kada idem "pošalji" post samo nestane koda ništa nisam napisao, od tada uvijek kada napišem post i hocu da klinknem na "pošalji" prvo uradim copy da imam ako nestane pa poslije paste ( ako nestane naravno)...

15 godina
neaktivan
offline
Predugi postovi...

zasto se to dogada samo kod dugih postova?

kad napisem kratki nikad ne steka

Viva la Linkuto
16 godina
neaktivan
offline
Predugi postovi...

Meni se često puta ovo dogodi a prije je sve normalno išlo, i sada ja moram izaći skroz van i opet pisati post a u citatu ništa ne mogu boldati

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
16 godina
neaktivan
offline
RE: Predugi postovi...
BORN kaže...

Meni se često puta ovo dogodi a prije je sve normalno išlo, i sada ja moram izaći skroz van i opet pisati post a u citatu ništa ne mogu boldati

 Ne moraš...

Kopiraš tekst koji si napisao, odabereš funkciju "Zalijepi kao obični tekst" (četvrta s lijeva), zalijepiš  i to je to.
Ču-ču
15 godina
neaktivan
offline
RE: Predugi postovi...
BORN kaže...

Meni se često puta ovo dogodi a prije je sve normalno išlo, i sada ja moram izaći skroz van i opet pisati post a u citatu ništa ne mogu boldati

 to se meni stalno dogada
Linkuto4ever!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice