Prevaren na njuskalu

poruka: 42
|
čitano: 6.694
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Prevaren na njuskalu
Mitch kaže...
maraac kaže...
Mitch kaže...

Neka ide tražit informacije o tom žiro računu i osobno hebat mater.

 

 

Radi uvijek

gdje da ide trazit? u banku? mislis da ce dat oni podatke?

 

Caesar et Brutus kaže...

povukao je račun 100%, ugasio ga

 

Caesar et Brutus kaže...
maraac kaže...

mozda i nije, ali dali ce banka dat podatke o svom korisniku tako bilokome?

  ne bi zaposlenik banke smio dat, to je zabranjeno, ali uvijek možeš probat pitat, nagovorit, podmitit :/....

Ima jedan trik.

 

 

Naime ako koristite internet bankarstvo Zabe ili PBZ-a uvijek možete provjerit informacije o žiro računima, kad radite nalog i upišete broj računa primatelja, možete napraviti provjeru i on bi trebao ispisati ime i prezime vlasnika računa (ako je korisnik te banke).

 

 

A gdje to mogu pogledati kad uplacujem inace nisam znao za to, uvijek sam par puta kontrolirao iban :)

Let it be
15 godina
offline
Re: Prevaren na njuskalu
maraac kaže...

da bi ovo radilo covjek kako kazes mora bit u zabi ili pbzu, cak da i uspijemo ja i on nac to ime, npr ivo ivic, sto dalje s tim imenom, koji je dalje postupak, jer na murju opet nemozemo, a kolega gore kaze da za privatnu tuzbu treba 4 soma, a to on bas nema.

Meni se ovo jednom dogodilo, našao sam ga tako.

Znao sam cirka gdje živi jer je pisala županija i onda sam tražio prezime u imenik.tportal.hr, i našao ga.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prevaren na njuskalu
Mitch kaže...
maraac kaže...

da bi ovo radilo covjek kako kazes mora bit u zabi ili pbzu, cak da i uspijemo ja i on nac to ime, npr ivo ivic, sto dalje s tim imenom, koji je dalje postupak, jer na murju opet nemozemo, a kolega gore kaze da za privatnu tuzbu treba 4 soma, a to on bas nema.

Meni se ovo jednom dogodilo, našao sam ga tako.

Znao sam cirka gdje živi jer je pisala županija i onda sam tražio prezime u imenik.tportal.hr, i našao ga.

i onda?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prevaren na njuskalu
maraac kaže...

i onda?

Pa odeš do njega i objasniš mu da ti vrati novce.

Battlelog: Xtream_gjurki
13 godina
offline
Re: Prevaren na njuskalu
U tri četiri oka to riješite ;)
Maurer
15 godina
offline
Re: Prevaren na njuskalu
maraac kaže...
Mitch kaže...
maraac kaže...

da bi ovo radilo covjek kako kazes mora bit u zabi ili pbzu, cak da i uspijemo ja i on nac to ime, npr ivo ivic, sto dalje s tim imenom, koji je dalje postupak, jer na murju opet nemozemo, a kolega gore kaze da za privatnu tuzbu treba 4 soma, a to on bas nema.

Meni se ovo jednom dogodilo, našao sam ga tako.

Znao sam cirka gdje živi jer je pisala županija i onda sam tražio prezime u imenik.tportal.hr, i našao ga.

i onda?

Na moju stranu završilo vrlo optimistično.

U detalje ne bih smio, niti želim baš ulaziti {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prevaren na njuskalu
Mitch kaže...
maraac kaže...
Mitch kaže...
maraac kaže...

da bi ovo radilo covjek kako kazes mora bit u zabi ili pbzu, cak da i uspijemo ja i on nac to ime, npr ivo ivic, sto dalje s tim imenom, koji je dalje postupak, jer na murju opet nemozemo, a kolega gore kaze da za privatnu tuzbu treba 4 soma, a to on bas nema.

Meni se ovo jednom dogodilo, našao sam ga tako.

Znao sam cirka gdje živi jer je pisala županija i onda sam tražio prezime u imenik.tportal.hr, i našao ga.

i onda?

Na moju stranu završilo vrlo optimistično.

U detalje ne bih smio, niti želim baš ulaziti {#}

ti si to rjesio s njim osobno ili?

15 godina
offline
Prevaren na njuskalu

Da, vratio je puni iznos i vidim da se više ne bavi takvim poslovima.

 

Iako imaš ljudi koji to svjesno rade, ali boli ih ona stvar što će se dogoditi kasnije pa su tvrdi ko orah i ne žele pljunut nazad lovu koju su maznuli.

(pogledaj si Provjereno, bila je jedna takva epizoda di je tip oko 80 puta prevario na njusci, po 600-njak kn)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prevaren na njuskalu
Mitch kaže...

Da, vratio je puni iznos i vidim da se više ne bavi takvim poslovima.

 

Iako imaš ljudi koji to svjesno rade, ali boli ih ona stvar što će se dogoditi kasnije pa su tvrdi ko orah i ne žele pljunut nazad lovu koju su maznuli.

(pogledaj si Provjereno, bila je jedna takva epizoda di je tip oko 80 puta prevario na njusci, po 600-njak kn)

najveća tragedija je bila to što je onaj tip s provjerenog i policiju otjerao {#}

Spale su nam gaće,zagrizli smo udice,glave nam u pijesku,nezaštićene guzice....
12 godina
neaktivan
offline
Prevaren na njuskalu

u hebote pa taj je pokral desetke tisuca kuna, valjda nista drugo osim toga ni ne radi.

14 godina
offline
Prevaren na njuskalu

Valjda je kod uplate trebao navesti ime i prezime primaoca i adresu, nije valjda platio naslijepo samo broj računa. Ali 400kn nije neka lova i najbolje je zaboraviti, nekoliko dana će osjećati budalom, ali vrijeme liječi sve.

15 godina
offline
Re: Prevaren na njuskalu
ivo454 kaže...

Valjda je kod uplate trebao navesti ime i prezime primaoca i adresu, nije valjda platio naslijepo samo broj računa. Ali 400kn nije neka lova i najbolje je zaboraviti, nekoliko dana će osjećati budalom, ali vrijeme liječi sve.

to nije obavezno navest kod uplate.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice