Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

poruka: 932
|
čitano: 263.971
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
moderator
online
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Otkud mi uopće možemo znati dal je istina da je dotična osoba prevarant? Možda je onaj koji ju optužuje taj koji je prevarant ili samo želi nekog ocrnit zbog nekih drugih razloga. Nemoguće je znati dal su podaci dobiveni od strane "prevaranta" istiniti, ako nisu mogla bi neka druga osoba imati problema.

 

Mi ovdje nismo ni policija ni sud da provjeravamo te podatke i istinitost tvrdnji.

Tako da što se tiče objave osobnih podataka tu je jedno veliko NE! i EOD.

 

Na forumu je svaka kupnja/prodaja na vlastitu odgovornost i mi (moderatori) ni BUG nemamo ništa s tim.

 

 

 

Sva daljnja rasprava o ovome se smatra off-topic i biti će obrisana, uz prikladne kartone!

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2012 17:25 (XXX-Man).
13 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Evo, bio sam u pravu u vezi kopije iPhone 4 sa njuskala. 

http://www.njuskalo.hr/iphone-4-32-gb/iphone-4-32gb-jeftino-oglas-5964453

 

Oglas je trajno izbrisan kao i prodavac jer je prodavao vise laznih predmeta koji su skoro identicni original predmetu. Prijavio sam ga na vrijeme (na svu srecu nitko nije kupio nista od njega) i njuskalo je sam vidio da su lazni predmeti koje prodaje i uklonili su ga. 

 

Pripazite ste jako dobro pri kupnji sa njuskala. Jos ne vjerujem na sto su ljudi sve spremni za novac {#}

Talijan
14 godina
protjeran
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
The Man kaže...

Fora je u tome da će rijetko koji prevarant dati prave podatke, a BUG nije policija pa da ih provjerava.

Neće?

 

1. A dobro, uplatio pare Peri Periću na broj računa: 123456789-1234567890123

Tko je Pero Perić? 

 

Jednostanvo provjeri se u banci čiji je tekući račun -> sazna se da je Pero Perić zapravo Marko Marić.

 

2. Plaćanje pouzećem novi ajfon 6GSX, cjena je 4000KN+ 100kn transfera,

dolazi mi poštar sa paketom za Donkey Hot-a od Pere Perića (sa adresom).

Otvaram paket, unutra cigla.

Odlazim do pošte, pošta ima POTVRDU kao i ja, jer novci nekud moraju ići.

Tražim zaustavljanje transakcije do daljnjeg (odgodu od 24h) i tražim poštanski ured

od kud je poslan paket, te da se novci NE URUČUJU preko poštara nego preko ureda.

 

Pero Perić dolazi u poštu (gdje je naravno već jednom ostavio svoj potpis kad je slao paket),

te želi preuzeti novac.

Situacija A: zaposlenik traži osobnu - ako on nije Pero Perić koji je naveden na paketu, ne može dobiti novce.

Situacija B: on je Pero Perić, podatci na otkupnici su točni, dakle znamo počinitelja.

Situacija C: osobno ga čekam da preuzme novce, i kad vidim tko preuzima, belaj.

 

I naravno podatke LOPOVA (ne varalice, lopova) objavljujem na BUG-u zajedno sa policijskom prijavom.

Svi smo mi javne osobe, tako da ime, prezime, mjesto prebivališta NIJE I NE SMIJE BITI TAJNO u slučaju KRIMINALNIH RADNJI.

 

Sva sreća nisam još uvjek imao neugodnih iskustava (osim kretena koji NISU PREUZELI pakete koji se šalju otkupninom,

pa su mi se vraćali natrag neotkupljeni, i još sam morao platiti duplu poštarinu, dakle cca od 80 do 120kn bačenih u vjetar),

ali preferiram uplatu na tekući, onda šaljem robu kupcu. Ili solarno, dakle pare na sunce preuzećem robe uživo.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Don Kihoty kaže...
Jednostanvo provjeri se u banci čiji je tekući račun -> sazna se da je Pero Perić zapravo Marko Marić.

Ovo je 100% nemoguće.

14 godina
protjeran
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
The Man kaže...
Don Kihoty kaže...
Jednostanvo provjeri se u banci čiji je tekući račun -> sazna se da je Pero Perić zapravo Marko Marić.

Ovo je 100% nemoguće.

Moguće!

 

1. Svaka banka ZNA broj tekućeg računa svog korisnika.

2. Nemoguće je saznati korisnika tekućeg broja ako glasi na ime firme -> ali se tada saznaje ime firme, te se može tražiti povrat sredstava.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
15 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Što se tiče Njuškala, ako se bojite kupovat kupujte od Njuškalo trgovina. To su provjereni oglašivači, koji plaćaju mjesečnu članarinu, kojima su svi podaci provjereni, koji imaju posebne ljude koji se brinu za njihove financije itd. Tu sigurno nema prevaranata. A svi ostali može bit svega. Najbolje se naći licem u lice i obaviti kupnju.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
15 godina
odjavljen
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Tko kupi lažni ajfon/ajpad/ajnešto ili bilo što slično (lažno), zaslužio je da ostane bez novaca.

 

Moralno nije ok ali po Darwinu je. Jbg. Glup si i nema ti pomoći. Ako na T-mobileu/Tele2/VIPu/Todorić-netu ne iskače velikim slovima da taj iphone ima dual sim a u oglasu je to napisano, zaslužio si kaznu zbog gluposti.

 

I još uz to je 3x jeftiniji nego u slobodnoj prodaji. C'mon...

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2012 19:15 (Sum_of_all_fears).
13 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

EDIT:

Evo molio bih da dobro procitate ovaj post! Tako da pripazite ubuduce kada kupujete iPhone ili slicne stvari sa njuskala!

Primjetio sam nedavno kako "dijete" prodaje iz Dubrovnika iPhone 4, 32gb za 2500kn...Pise da ga je dobio za firmu na poklon!

I gledam slike, posto je stavio original svoje slike...Ekran premalen, izgledom podsjeca na najlon...Ona kozna kineska futrola me je odmah asocirala na dual sim "Phone"..Pogledam malo bolje, kada ono stvarno dual sim iPhone 4... WTF???

Odmah prijava Njuskalu i poslan mail prodavacu. Na svu srecu, nitko nije kupio taj kinesko smece od mobitela i bacio 2500kn u vjetar.

 

Ovo je kopija maila, mene i doticnog "klinca":

(Tu nisu nisu izneseni nikakvi osobni podaci, vec samo mail i korisnicko ime od "prevaranta" sa njuskala)

POCNITE CITATI OD DOLJE PREMA GORE!

 


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Prevarant

Dana 22. listopada 2012. 20:17 peskve peskvic <peskve7@     .com> je napisao/la:

 

jbt ovo sam dobio za poklon i vidin da je cudan ali nisam znao da je kopija,onda koliko mogu trazit za njega
______________________________________
Ja
Dana 22. listopada 2012. 20:17 angelo viali <angelo_klc@   .com> je napisao/la:
Jok nije, imam doma kopiju i original iphone 4! Ovo sto ti prodajes je 3.2'' ekran i ne pravi se blesav! Za ovakve stvari mozes dobiti policijsku prijavu! Pogotovo za ovaj iznos od 2500kn. Ne zaje*avaj se
__________________________________________
Prevarant
Date: Mon, 22 Oct 2012 18:37:11 +0200
Subject: Re: Upit sa Njuskalo.hr: NOVI iphone 4 32gb JEFTINO
From: peskve7@    .com
To: Angelo_klc@    .com


nije kinesko!!!
____________________
Ja
Dana 21. listopada 2012. 15:22 Viali007 <Angelo_klc@    .com> je napisao/la:
 
Prodajes kinesko smece za 2500kn, nedaj boze da ti uđem u trag, pa odmah ces dobiti policijsku prijavu za prevaru od 2500 kn! ODI RADI NESTO I ZARADI NOVAC POSTENIM PUTEM !!!
Oglas: NOVI iphone 4 32gb JEFTINO

 

Talijan
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2012 22:40 (Karlovac_047).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
The Man kaže...
Don Kihoty kaže...
Jednostanvo provjeri se u banci čiji je tekući račun -> sazna se da je Pero Perić zapravo Marko Marić.

Ovo je 100% nemoguće.

Bez problema pitaš u banci kad uplačuješ čiji je račun. I dal se imena i adresa poklapaju sa onom koju ti je prodavač dao

Core2Duo
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Don Kihoty kaže...
The Man kaže...

Fora je u tome da će rijetko koji prevarant dati prave podatke, a BUG nije policija pa da ih provjerava.

Neće?

 

1. A dobro, uplatio pare Peri Periću na broj računa: 123456789-1234567890123

Tko je Pero Perić? 

 

Jednostanvo provjeri se u banci čiji je tekući račun -> sazna se da je Pero Perić zapravo Marko Marić.

 

2. Plaćanje pouzećem novi ajfon 6GSX, cjena je 4000KN+ 100kn transfera,

dolazi mi poštar sa paketom za Donkey Hot-a od Pere Perića (sa adresom).

Otvaram paket, unutra cigla.

Odlazim do pošte, pošta ima POTVRDU kao i ja, jer novci nekud moraju ići.

Tražim zaustavljanje transakcije do daljnjeg (odgodu od 24h) i tražim poštanski ured

od kud je poslan paket, te da se novci NE URUČUJU preko poštara nego preko ureda.

 

Pero Perić dolazi u poštu (gdje je naravno već jednom ostavio svoj potpis kad je slao paket),

te želi preuzeti novac.

Situacija A: zaposlenik traži osobnu - ako on nije Pero Perić koji je naveden na paketu, ne može dobiti novce.

Situacija B: on je Pero Perić, podatci na otkupnici su točni, dakle znamo počinitelja.

Situacija C: osobno ga čekam da preuzme novce, i kad vidim tko preuzima, belaj.

 

I naravno podatke LOPOVA (ne varalice, lopova) objavljujem na BUG-u zajedno sa policijskom prijavom.

Svi smo mi javne osobe, tako da ime, prezime, mjesto prebivališta NIJE I NE SMIJE BITI TAJNO u slučaju KRIMINALNIH RADNJI.

 

Sva sreća nisam još uvjek imao neugodnih iskustava (osim kretena koji NISU PREUZELI pakete koji se šalju otkupninom,

pa su mi se vraćali natrag neotkupljeni, i još sam morao platiti duplu poštarinu, dakle cca od 80 do 120kn bačenih u vjetar),

ali preferiram uplatu na tekući, onda šaljem robu kupcu. Ili solarno, dakle pare na sunce preuzećem robe uživo.

1. Policija neče učiniti ništa ako je iznos manji od 1000kn

2. I da da pravo ime i prezime što s njime ako je iznos manji od 1000kn? To jedino možeš rješiti privatnom tužbom.

3. Tražiš zaustavljanje transakcije NAKON što si primio paket? lol da mi je to vidit. Taj način se može onda koristiti svaki lopov. Znaći lopovi neče biti samo prodavači nego i kupci :) Onda bi svatko imao bilo koji predmet manjem od 1000kn besplatno i jedini način bi bio da se to vlasniku vrati je privatna tužba. A privatna tužba bi te izašla skuplje nego "ukradeni" predmet.

15 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Pozdrav, evo da i ja kazem za prodavaca sa njuske.


http://www.njuskalo.hr/djecje-knjige/prodajem-dijecije-knjige-oglas-5588129

doticni prodaje knjige, i od kojeg sam ja uzeo knjige.Nazalost zena je preuzela jer ja nisam bio doma,ja bi odmah odbio jer je bila dupla cijena od dogovorene i ne bi bilo toga sto je bilo ali eto.A tek kad smo otvorili katastrofa.Knjige su posarane podrapane i svaka stranica obljepljena selotejpom.Sto ne bi uzeo da mi netko pokloni kak se kaze a ne da jos platim za to.Naravno da sam odmah kontaktirao doticnog da hoce povrat novca,sto je na kraju i narpavio,ali pola jer posto koju sam platio ostala (kod preuzimanja) nije vracena.A vracenih 20 kn sam dobio u kovanicama od 1, 2 kune i 50 , 10 i 5 lipa.... a tek pisanje mail-ova ( ne znam dal se nasmijat il plakat od pravopisa)
Tako da pazite ako kupujete stvari od njega,idete na svoj rizik

 

mail od doticnog je - "sinkec" <lg1990@net.hr>

12 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Pozdrav, ima li itko iskustva s ovim prodavacem "malbasic1983" s njuskala. Dogovorio sam se njim za plocu pa da provjerim prije kupnje.

12 godina
protjeran
online
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
sLim95 kaže...

Pozdrav, ima li itko iskustva s ovim prodavacem "malbasic1983" s njuskala. Dogovorio sam se njim za plocu pa da provjerim prije kupnje.

Imao sam ja iskustva s njim tj.ne bas direktnog ali indirektnog jesam...Dakle isto je prodavao nesto povoljno,navodno s garom,i mi se tako dogovoarali preko maila i rekao on da ce rezrevirat i reko ok...Nakon par dana saljem ja njemu poruku da imam lovu da cu kupit ali da mi posalje slike,mislim da je bila grafa u pitanju,i posalje on slike,slike katastrofa al dobro reko ok,jel imas sliku od racuna da uslikas??? I tu onda nastaje izvlacenje,laganje i ostalo...Dakle racun nema a garu ima,wtf??? Navodno racun salje kroz par dana nakon sto kupite komponentu,ili da mu se uplati dio pa onda dio kad posalje on racun,sto uopce nije sigurno jer mozda je ploca popravljana i prodana kao ispravna gdje je on kupio i sad prodaje dalje kao "novu"...

 

Mislim da sam imao jos jedan dogovor s njime za nesto drugo gdje smo se dogovarali da bi on meni nakon par sati poslao mail da je prodano,reko dobro...Po meni lik je vrlo nepouzdan,mulja,izvlaci se za racun i ostalo i ispada kao da je ploca bila kod nekog servisera,popravljena i onda ju on sad prodaje kao novo ili nesto slicno...Vrlo riskantan trgovac kao i roba koju prodaje...Eto to je koliko ja znam pa probaj...{#}

 

Ugl.ja ne preporucujem trgovanje s njim ali ko voli nek izvoli,ja sm probao 2 puta i rekao sam vise ne...{#}

TL
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.11.2012 13:53 (Tomo53nja).
12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Tomo53nja kaže...
sLim95 kaže...

Pozdrav, ima li itko iskustva s ovim prodavacem "malbasic1983" s njuskala. Dogovorio sam se njim za plocu pa da provjerim prije kupnje.

Imao sam ja iskustva s njim tj.ne bas direktnog ali indirektnog jesam...Dakle isto je prodavao nesto povoljno,navodno s garom,i mi se tako dogovoarali preko maila i rekao on da ce rezrevirat i reko ok...Nakon par dana saljem ja njemu poruku da imam lovu da cu kupit ali da mi posalje slike,mislim da je bila grafa u pitanju,i posalje on slike,slike katastrofa al dobro reko ok,jel imas sliku od racuna da uslikas??? I tu onda nastaje izvlacenje,laganje i ostalo...Dakle racun nema a garu ima,wtf??? Navodno racun salje kroz par dana nakon sto kupite komponentu,ili da mu se uplati dio pa onda dio kad posalje on racun,sto uopce nije sigurno jer mozda je ploca popravljana i prodana kao ispravna gdje je on kupio i sad prodaje dalje kao "novu"...

 

Mislim da sam imao jos jedan dogovor s njime za nesto drugo gdje smo se dogovarali da bi on meni nakon par sati poslao mail da je prodano,reko dobro...Po meni lik je vrlo nepouzdan,mulja,izvlaci se za racun i ostalo i ispada kao da je ploca bila kod nekog servisera,popravljena i onda ju on sad prodaje kao novo ili nesto slicno...Vrlo riskantan trgovac kao i roba koju prodaje...Eto to je koliko ja znam pa probaj...{#}

 

Ugl.ja ne preporucujem trgovanje s njim ali ko voli nek izvoli,ja sm probao 2 puta i rekao sam vise ne...{#}

Poslao mi je presliku osobne, tako da stvarno neznam sto ciniti. Jos neka iskustva?

12 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Sta kazete?

Sorry za DP 

12 godina
protjeran
online
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
sLim95 kaže...

Sta kazete?

Sorry za DP 

A gle i sam znas po koliko se te ploce inace prodaju,a ponuda od 400 kn tebi nije sumnjiva i to sa garom??? meni bome je,a i vec sma imao losa iskustva s njim tako da nema sanse da bi s takvima vise stupio u trgovinu...ja samo znam da je isto tako neku grafu rijesavao i ispalo je isto kao sto je tebi ovdje napisao a mislim da sa takvima i ne treba imat posla,a kasno se kajat poslije...Ugl.ti znas najbolje pa cini sto mislis da je najbolje...{#}

TL
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.11.2012 14:36 (Tomo53nja).
14 godina
moderator
online
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

raspravu nastavite preko PP

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
12 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Jeli tko trgovo na njuškalu sa "prodajahrvatska"?

Neznam se potpisat..xDD
14 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Evo da ja iznasem svoje trenutno neugodno iskustvo sa njuškala.Naime radi se o iPhone 4s javim se liku na e-mail i on mi posalje ovu poruku: Ovako.mobitele narucujem iz inozemstva direkt iz tvornice Apple nove original zapakirani otkljucane tvornici na sve mreže Hrv meni sva dodatna oprema.racun garancija godinu dana.rok isporuke je 10 dana način plaćanja je 1/3 odmah na racun jer ja moram platit 2/3 čim narucim a ostatak po primitku.primopredaja je ruke na ruke znaci dostavim ti doma popijemo cugu i to je to.sto se tiče tvoje sigurnosti saljem ti svoje podatke sliku osobne i vozačke pismeno nA mail da sam uzeo avans pokazem ti se na vam dam ti br Mob i to je to,da ne misliš da sam neki klosar ili prevarant..imas tri opcije placanja prva je 1/3 znaci 900 kn ostatak po pritku druga je 1600 kn odmah i onda ne moras nista po primitku onda te mob izadje 1600 kn a treca opcija koju svi uzimaju je 2400 kn odmah uplatis dobijes jedna 64 gb i jedan gratis od 16 gb biras boju..eto sad sve znas...dal zelis ili ne? Datum: 22.09.2012 16:50  I dao mi je lik osobnu, oib, putovnicu i culi se mi preko telefona i ja njemu uplatim na ziro racun novce.Odabrao sa 3 opciju za 2300kn. On mi je rekao da ce stic za 10 dana pa mi je nesto poceo pricat da moram dati 500kn dat jos za carinu pa sam ju ja rekao da ne zelim da to nije bio dogovor.I tako odugovlaci do dan danas da nemoze sredit papire sa carinom, da nemoze doc danas, da su mu oni obecali sljedeci tjedan a ja sam ga strpljivo cekao i vise nemogu i njegova zadlja poruka je:

 tvoji novci su dati za robu.. koji su naruceni..i koji su zapeli zbog papira i zbog garancija...sad ti najiskrenije azkem..sto se njih iz tvornice tice njima taj novac nije hitan i oni mi ga nece poslat dok se to ne rijesi jer im se ne zuri..medjutim ja sam sinoc zvao i kontaktirao glavne za to i rekao da cu pricekat jos tjedna dana..znaci do utorka slijedeceg ujutro..i ako ne bude robe...da zelim svoj 
novac na racunu..tj sav novac od ljudi koji su ulozili
rekli su mi ok
da cu imat ili jedno ili drugo u utorak do 12 h u podne..eto znaci u utorak navecer ces nesta dobit..ili pare ili robu...to je to od mene .
a znaj da te ja u niti jedno mnisma mislio zajebat za tvoje pare koje si krvavo zaradio...itd..jer nisma takav tip..a uostalom stavio sam ti 4 komada sa strane i to ces dobit uz pare..eto kao prijatelj ti kazem....shvati i ti mene..jer sma dobar ko kruh..al imao sma i ja problema..

I sta da radim moze neki prijedlog.  Ja ga jos cekam do utorka i onda idem na policiju.Sta da napravim da ne ostanem zbog tih novaca moze neka pomoc molim vas?

Lik se zove Ištuk Stjepan

19 Idi na policiju odmah
7 Cekaj utorak...
★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P &#38
Jel ti to nas ovdje trolaš ili ti je ime Dudek?
13 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Ako je predobro da bude istinito ,vecinom je tako.
Te fore s tvornicama mos zaboravit reci mu nek on posudi od nekog i da ces mu ti dat 100 kn vise jer ti placa stize tad i tad.
Ali htjet ce tvoju love bezobzira i onda ce ti rec uplati makar 500 kn.
Onda ti reci daj mi ime carinika ,da znas nekog na carini muljaj ga pa ces vidit kako ce se usrat. 

14 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
stipe1771 kaže...

Ako je predobro da bude istinito ,vecinom je tako.
Te fore s tvornicama mos zaboravit reci mu nek on posudi od nekog i da ces mu ti dat 100 kn vise jer ti placa stize tad i tad.
Ali htjet ce tvoju love bezobzira i onda ce ti rec uplati makar 500 kn.
Onda ti reci daj mi ime carinika ,da znas nekog na carini muljaj ga pa ces vidit kako ce se usrat. 

 Ma lik stalno nešto mulja ali sam sam mu rekao da ga jos cekam do utorka i da je to to.

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
oo7 kaže...
stipe1771 kaže...

Ako je predobro da bude istinito ,vecinom je tako.
Te fore s tvornicama mos zaboravit reci mu nek on posudi od nekog i da ces mu ti dat 100 kn vise jer ti placa stize tad i tad.
Ali htjet ce tvoju love bezobzira i onda ce ti rec uplati makar 500 kn.
Onda ti reci daj mi ime carinika ,da znas nekog na carini muljaj ga pa ces vidit kako ce se usrat. 

 Ma lik stalno nešto mulja ali sam sam mu rekao da ga jos cekam do utorka i da je to to.

Pricekaj do srijede sa sigurnoscu. U utorak mu se u popodnevnim satima javi i pitaj ga dali ima sta novo i ako ti nista ne kaze, reci mu da ces krenuti kod njega doma po svoje novce. Nemoj biti zivcan tokom razgovora, vec mu otvoreno reci da imas njegovu adresu i da dolazis doma po novce, a ako ti pocne nesto mumljati, samo spomeni policiju. Druge opcije nemas...

 

 

Ukrali ste mi jedinu zvijezdu. Drzava me krade, Vi me kradete. Sramite se!
14 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Karlovac_047 kaže...
oo7 kaže...
stipe1771 kaže...

Ako je predobro da bude istinito ,vecinom je tako.
Te fore s tvornicama mos zaboravit reci mu nek on posudi od nekog i da ces mu ti dat 100 kn vise jer ti placa stize tad i tad.
Ali htjet ce tvoju love bezobzira i onda ce ti rec uplati makar 500 kn.
Onda ti reci daj mi ime carinika ,da znas nekog na carini muljaj ga pa ces vidit kako ce se usrat. 

 Ma lik stalno nešto mulja ali sam sam mu rekao da ga jos cekam do utorka i da je to to.

Pricekaj do srijede sa sigurnoscu. U utorak mu se u popodnevnim satima javi i pitaj ga dali ima sta novo i ako ti nista ne kaze, reci mu da ces krenuti kod njega doma po svoje novce. Nemoj biti zivcan tokom razgovora, vec mu otvoreno reci da imas njegovu adresu i da dolazis doma po novce, a ako ti pocne nesto mumljati, samo spomeni policiju. Druge opcije nemas...

 

 

 To nije uopce pametno jer lik zna da sam daleko od Osijeka, pa je siguran da necu doci kada bi mu to rekao on bi rekao nema problema samo dodi...

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2012 22:48 (oo7).
13 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

oo7 čitam tvoj post i ne vjerujem svojim oćima, nadam se kako se bude sve završilo povoljno za tebe i kako te ova škola bude samo stajala tonu živaca i kako budeš nešto naučio u životu.

 

Samo mi nije jasno tko je dao TD kolegi The Manu????

E to je dokaz kako ima još robe za oženiti likovima s Njuškala (možda su i oni među nama) smao nismo svjesni toga...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Tiby kaže...

oo7 čitam tvoj post i ne vjerujem svojim oćima, nadam se kako se bude sve završilo povoljno za tebe i kako te ova škola bude samo stajala tonu živaca i kako budeš nešto naučio u životu.

 

Samo mi nije jasno tko je dao TD kolegi The Manu????

E to je dokaz kako ima još robe za oženiti likovima s Njuškala (možda su i oni među nama) smao nismo svjesni toga...

Kao prvo i osnovno, meni je nepojmljivo da netko uopće trguje s ljudima koji nisu svladali naš jezik u govoru i pismu. Onaj post sam jedva pročitao.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Bok,
i ja sam nasjeo kod istog tipa.
Prošli tjedan je poslao poruku kako ima robu i dolazi, a sinoć da je nešto zapelo , da će dobit robu do Božića i dolazi.. Naravno, ništa mu ne vjerujem i odlučio sam prijaviti policiji. Da li si ti prijavio ili?
12 godina
protjeran
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Postoji mogućnost da je lik OK i da je nasjeo na foru neke stranjske firme koja ga je omađijala pa će tako ispušiti novce i ON i VI kao treća strana.

 

Das Herz hat seine Grunde, die der Verstand nicht kennt !
13 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Dali je tko kupovao od robert1977 sa njuskala?Htio bih kupiti mobolitel samsung galaxy nexus za 2400 kn.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
GARGOYLZTKS1995 kaže...

Dali je tko kupovao od robert1977 sa njuskala?Htio bih kupiti mobolitel samsung galaxy nexus za 2400 kn.

Itko?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice