Privatni torrent trackeri P&O izdvojena tema

poruka: 3.326
|
čitano: 1.068.300
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pozivnice za privatne torrent trackere
14 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Trazim Bitme.prg

imam 10x Bitspyder

14 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Dali još tko ima problema sa loginom na Partis, čak i kod registracije novog neda izbacuje grešku njihovog famoznog hrčka?

14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Otvorene registracije na HD-Spaceu povodom Božića, ne znam do kada.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
12 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Evil Philanthropist kaže...

Dali još tko ima problema sa loginom na Partis, čak i kod registracije novog neda izbacuje grešku njihovog famoznog hrčka?

 Ja.. jesi naso fix mozda?

Ficolinjo
14 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

Zasada ne

11 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

imam pitanje u vezi trackera za motorsports, f1 preciznije.

procitao sam na par mjesta da formula monkey odumire, je li to istina? da li je racingfor.me bolji?

13 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Moze pomoc?

Trebala bih preporuku koji je privatni tracker zgodan za programe i neke filmove? a opet da nije tesko upast (s obzirom da nisam imala doticaja sa tim torrent trackerima ha jedno dobrih 7 godina, a sad bih opet krenula u to sve)?

hvala

13 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Da li netko zna za neki tracker (ne mora biti privatni) ili neku dr stranicu za ekukacijske E-books?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Arafel kaže...

Moze pomoc?

Trebala bih preporuku koji je privatni tracker zgodan za programe i neke filmove? a opet da nije tesko upast (s obzirom da nisam imala doticaja sa tim torrent trackerima ha jedno dobrih 7 godina, a sad bih opet krenula u to sve)?

hvala

iptorrents.

7 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Novi torrent tracker !!!

 

http://candy-on.si

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Neki dobar tracker za knjige i casopise ? 

11 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Imam 3 pozivnice za CrnaBerza site.Pa tko je dobar seeder,neka mi se javi u P,M.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Endymon kaže...

Imam 3 pozivnice za CrnaBerza site.Pa tko je dobar seeder,neka mi se javi u P,M.

zar nisu tamo još otvorene registracije?

9 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Zanima me, na partis.siu sam. I uspijem nabaviti večinu stvari koje trebam. Čisto slučajno mi je danas frend spomenuo Torrent hr. Kako on stoji s stvarima? Ima što rijetko i vrijedno gore, gdje se ne može naći nigdje po netu? Ima što pametno gore?

11 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
ervin121 kaže...
Endymon kaže...

Imam 3 pozivnice za CrnaBerza site.Pa tko je dobar seeder,neka mi se javi u P,M.

zar nisu tamo još otvorene registracije?

 Mislim da nisu

11 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Endymon kaže...
ervin121 kaže...
Endymon kaže...

Imam 3 pozivnice za CrnaBerza site.Pa tko je dobar seeder,neka mi se javi u P,M.

zar nisu tamo još otvorene registracije?

 Mislim da nisu

 jesu, provjereno

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2017 1:10 (ervin121).
11 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

onda upadajte.Dobar site

9 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Premeseagry kaže...

Zanima me, na partis.siu sam. I uspijem nabaviti večinu stvari koje trebam. Čisto slučajno mi je danas frend spomenuo Torrent hr. Kako on stoji s stvarima? Ima što rijetko i vrijedno gore, gdje se ne može naći nigdje po netu? Ima što pametno gore?

 

Čisto da odgovorim. Jučer sam malo prošvrljao torent hr, i mislim da je partis puno bolje napravljen i da ima više downloada i više opcija ..

11 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Pozz ljudi.Jel ima netko trenutno problema sa yuwabits?Meni nece uci na site.Izbaci gresku...403 ForbiddenUnauthorized IP address.

14 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Endymon kaže...

Pozz ljudi.Jel ima netko trenutno problema sa yuwabits?Meni nece uci na site.Izbaci gresku...403 ForbiddenUnauthorized IP address.

 Sad provjerio normalno otvara

11 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Sve ok.Morao sam restart rutera.

7 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Kaj koristite za download igara?

Prije sam koristil blackcatsgames al kolko vidim da je zatvoren, jel ima koji drugi tracker specijaliziran za igre(pc)?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
blackeagle29 kaže...
Kaj koristite za download igara?

Prije sam koristil blackcatsgames al kolko vidim da je zatvoren, jel ima koji drugi tracker specijaliziran za igre(pc)?

veliku većinu igara ćeš nać na ipt-u, koji ima ne samo igre nego sve ostalo. osim ako ne tražiš baš neke stare, manje poznate igre, onda bi morao na specijalizirani tracker. kažu da je gazelle games najbolji za igre (preko 55 000) torenta.

7 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Na thru mi bolje izgleda kategorija s igrama nego na iptu, hrpu igara otvorim, nema nijednog ssa neg moram googleat da uopce vidim kakva je to igra itd.. Izgubim volju uopce trazit okolo kakva je igra, na blackcats sam cesto neku igru koja mi se po slikama svidjela skinul i igral, na iptu se pogubim.. Mislil sam da mozda ima nes slicno njemu onda
11 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
blackeagle29 kaže...
Na thru mi bolje izgleda kategorija s igrama nego na iptu, hrpu igara otvorim, nema nijednog ssa neg moram googleat da uopce vidim kakva je to igra itd.. Izgubim volju uopce trazit okolo kakva je igra, na blackcats sam cesto neku igru koja mi se po slikama svidjela skinul i igral, na iptu se pogubim.. Mislil sam da mozda ima nes slicno njemu onda

 e jebiga, sad je to druga stvar što ti hoćeš iz tamo vidit odma kakva je igra i odlučit hoćeš li je igrat, a ne unaprijed znat što tražiš. ja sam govorio čisto o količini igara koje imaju na raspolaganju.

11 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Pozz...Zanima me dal postoji privatni torrent tracker sa anime crticima?Jer trenutno sam na yuwabits i crnaberza,ali tamo slabo ima ista zanimljivog.Sve nesto djecije ful.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

najbolji tracker za anime ti je animebytes.tv , ali nije baš lako doći do pozivnice pogotovo ako nemaš račun na nekim jačim trackerima. možda ti se posreći pa netko tu ima pa ti pošalje :)

ako nemožeš tamo upast ili ne tražiš neke vrlo rijetke/malo poznate anime preporučam iptorrents, koji ima odličan izbor anime-a ali i svega ostalo. to je general tracker stvarno ima svega i lako je upast a još lakše održavat ratio.

11 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Ugl imam 3 pozivnice za Crnaberza.Pa ako nekoga interesira zamjena za mozda THR tracker?

7 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Imao sam par godina račun na Torrent.HRorg i sve je bilo bez problema do prije mjesec dana.Od tada se ne mogu ulogovati niti obnoviti lozinku jer mi stalno izbacuje da mi je račun koji sam imao kod njih nepostojeći.Ako netko zna rješenje molio bih da mi objasni.LP

11 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

¸vjerojatno obrisan radi neaktivnosti.

piše  tamo da brišu račune klase n00b i user nakon 60 dana neaktivnosti.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pozivnice za privatne torrent trackere
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice