Pucanje zracnom puskom na pse zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 1.355
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Pucanje zracnom puskom na pse

Da li je zabranjeno pucati sa zracnicom na pse ?, naime mnogo lutalica i drugih vlasnika puste svoje pse i lutaju ulicama i vrse nuzdu mi pred kucom, i nikako ih oterat. Vjerovatno dolaze zato sto imam i ja psa pa zapisavaju kapiju i fasadu i ostaju tragovi.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pucanje zracnom puskom na pse
Što sve neću pročitati na ovom forumu...

13 godina
neaktivan
offline
Pucanje zracnom puskom na pse

Sram te bilo tako se ne riješava problem...

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
12 godina
offline
Pucanje zracnom puskom na pse

Da li je zabranjeno pucati sa zracnicom na ljude ?, naime mnogo zgubidana i njihovi prijatelji se secu ulicama, prave stetu i vrse nuzdu gdje stignu, i nikako ih oterat. Vjerovatno dolaze zato sto tu ima ljudi pa zapisavaju kapiju i fasadu i ostaju tragovi

 

...

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.1.2015 16:30 (skoosha).
13 godina
neaktivan
offline
Pucanje zracnom puskom na pse

Kazna za to ti je oko 20k kuna... Skup ti je to sport kolega...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pucanje zracnom puskom na pse

Mirko1980 kaže...


Da li je zabranjeno pucati sa zracnicom na pse ?, naime mnogo lutalica i drugih vlasnika puste svoje pse i lutaju ulicama i vrse nuzdu mi pred kucom, i nikako ih oterat. Vjerovatno dolaze zato sto imam i ja psa pa zapisavaju kapiju i fasadu i ostaju tragovi.




 Zovi komunalnog redara u svojoj općini i traži da pošalje šintere. To je posao za lokalnu samoupravu i sigurno imaju neku firmu s kojom su sklopili ugovor za takve poslove.


 


Nikako nemoj raditi ovo sa zračnom puškom jer ćeš imati problema s policijom, a ako te netko prijavi oduzeti će ti pušku i prekršajno prijaviti.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice