Slanje paketa

poruka: 8
|
čitano: 1.875
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Slanje paketa

Pozdrav. Zanima me koja kurirska sluzba se najvise isplati?

Sto cjenovno, sto vremenski. Treba pokupit paket s moje adrese i dostavit ga na drugu adresu u Hrvatskoj, 400km dalje. Unaprijed hvala 

15 godina
offline
Re: Slanje paketa
Gls. Povoljno, jednostavno, brzo. Sa svim ostalim je uvijek nešto bilo...
13 godina
offline
Slanje paketa

Overseas ce ti najbrze doci po paket.. cak i ako navecer narucis, drugi dan dodu.. GLS moras naruciti do, mislim, 12, da bi dosli drugi dan

14 godina
offline
Re: Slanje paketa
birra kaže...

Pozdrav. Zanima me koja kurirska sluzba se najvise isplati?

Sto cjenovno, sto vremenski. Treba pokupit paket s moje adrese i dostavit ga na drugu adresu u Hrvatskoj, 400km dalje. Unaprijed hvala 

Ako ne mora bit vrata do vrata Tisak je najpovoljnija opcija.

8 godina
offline
Slanje paketa

Hrvatska Pošta će najbrže doči po paket i dostavit će ga....eventualno....možda.

Prosječno glup i umjereno lud
7 godina
offline
Re: Slanje paketa
ministar kaže...

Overseas ce ti najbrze doci po paket.. cak i ako navecer narucis, drugi dan dodu.. GLS moras naruciti do, mislim, 12, da bi dosli drugi dan

 Da. Najbrze dodu po lovu, istina.

 

Prije 2 dana su skupili paket.. biti će dostavljen nekad sljedeći tjedan. Iako zena iz sluzbe za korisnike govori da jucer da je to na putu za Zg i da ce biti dostavljeno jutros.. Maloprije mi njena kolegica kaze da nije na nikakvom putu i da nece za zg prije ponedjeljka. Laganih 7€ u vitar.

 

Nemojte koristit overseas, uglavnom.

7 godina
offline
Slanje paketa

Mali update. 

 

21.2. zapocelo rjesavanje prituzbe

26.2. priznali da su u krivu i da ce novxi bit vraćeni.

Danas, 26.3., tocno mjesec dana nakon - novci jos nisu vraceni. Kontaktirao sam ih prije par dana, cisto iz zayebancije.. njihov zaposlenik me moli na mailu za jos malo strpljenja.. inace, radi se o cifri manjoj od 30€. 

 

 toliko su losi da sam odusevljen 

 

 

6 godina
offline
Re: Slanje paketa
HP, bicikl u kutiji iz VK u Split za manje od 24 sata. Pokupili paket poslijepodne a sutra prijepodne isporučeno.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice