Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.185
|
čitano: 6.401.949
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Stranica na fejsu "That awkward moment when HDZ se bori against korupcije" je bolja nego Smiješne slike i humor skupa na bugu. 

16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Grozna statistika u zadnjih mjesec dana na hrvatskim cestama poginulo je čak 42 ljudi.

 

http://www.24sata.hr/news/lovrini-14-organi-u-jednom-danu-spasili-zivote-troje-djece-489670

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
12 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

ekipa,stigao sam,hvala vam svima.Na kraju je proslo s ne bas sretnim krajem..

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Za koga?

Rvat katolik!
12 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Za mene i staru..

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
drakula789 kaže...

Za mene i staru..

 Pa ono ako ti nije problem napiši sve.

12 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

ma nije problem,samo ako nekog zanima jel.

Aj ispocetka sve fino.Dodjemo s plaze,uletim prvi u kupatilo,tusiram se dok osoblje i drugi lupaju,otvaraju vrata,vicu jer se tusiram 15-20 minuta.Tu mi domar opsuje mater,dok sam se tusirao ubace mi partvis u wc..Ja popizdim i pocnem se svadjat sa svima,izderem se na tu voditeljicu,cijela drama oko tusa.Da bi ona na veceri isla mene brukat i vikat kako sam neodgojen i nevaspitan.I ubiti,dosli kuci i voditeljica nazove moju staru i kaze to kako sam rekao da sam na silu isao(na sta je stara popizdila i rekla je kao sta ja imam iznosit privatne stvari njoj),nasrala kak se nisam budio na vrijeme i ostale neke sitnice koju su jebitne uopce.E sad stara je napravila od tog svega cijelu dramu,kak ju sramotim,kako ona mene nigdje ne moze pustit,a da ne napravim neko "sranje".I što mi je onak heart breaking bilo je da mi sad od jednom neda da igram nogomet,iako je doktor rekao da bi trebao nastavit..Ubiti nista mi se dobro nije desilo tamo,da sam se vratio kad sam se javio tu nista od ovog mi se desilo..Jos uz to sve razbijem mobitel dok sam iskrenio nogu i ogulio se ko idiot..Oni svi misle da sam za doktora zbog mog nacina izrazavanja,a sve to dolazi jer sam isprovociran uglavnom.Pisao bi sad jos tu,al nebi za javnost..

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
drakula789 kaže...

 

 Uvjeri staru da to što govoriš je istina i objasni joj kaj si proživljavao na "odmoru". 
Da bi je uspio uvjerit ili barem da te sasluša ponudi joj nešto (da odradiš neki posao doma koji ona inače radi ili sl).
Ako ti stara ne vjeruje tko ti onda bude ?

 

12 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

ne znam,mislio sam da kad dodjem kuci,bit ce bolje.Sad je jos gore..

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
drakula789 kaže...

ne znam,mislio sam da kad dodjem kuci,bit ce bolje.Sad je jos gore..

 To se zove život, nauči se nositi sa nepravdom, trebat će ti u budućem životu. Samo lagano...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Pa ni to da odeš kod "doktora" se ne čini kao loša ideja. Odeš i ako čovjek stvarno vidi da nešto nije u redu, možda pomogne.
13 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

A tek kada upišeš faks. Jao si ga tebi.

Ja sam relativno društven tip i nemam želju biti sa starcima, ali kada se sjetim faksa, baš mi je primamljiva solucija da slomim obje noge i imam redovno pauziranje godine.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

ja bi volio otici kod doktora i sve ovo reci,da potvrdi da sam ok..

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Pa eto, problem riješen, kod doktora i to je to. A što se tiče faksa, kakvo lomljenje nogu XD Pa veliki ste ljudi, malo se odvojit od mamine sise i sve će bit dobro.
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Manzi kaže...
Pa eto, problem riješen, kod doktora i to je to. A što se tiče faksa, kakvo lomljenje nogu XD Pa veliki ste ljudi, malo se odvojit od mamine sise i sve će bit dobro.

 prijašnje generacije su lomile noge da izbjegnu rat, ovi novi izbjegavaju faks

Potpis!
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

paradoxalno.. Irska će se žaliti na odluku EU o naplati poreza Appleu, .. :) neće novac (ljudi od riječi, kad ih podmažeš, lojalni do kraja a ne ko ovi naši političari..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ihush kaže...

paradoxalno.. Irska će se žaliti na odluku EU o naplati poreza Appleu, .. :) neće novac (ljudi od riječi, kad ih podmažeš, lojalni do kraja a ne ko ovi naši političari..).

Irska bi tako radi jednog slučaja lako mogla izgubiti puno više.

Pitanje je samo koliko više i što se sve krije iza.

16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Jel imaju deal samo sa Appleom ili?

 

Ako da, ja bi se naljutio i skupio prnje od tamo. Mrš gubo.

Rvat katolik!
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Old Iggy kaže...
..

Pitanje je samo koliko više i što se sve krije iza.

- ispravljeno :)

- a nije pitanje (iza), zna se.. novac. (edit..) puno novca.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.9.2016 14:34 (ihush).
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

Jel imaju deal samo sa Appleom ili?

 

Ako da, ja bi se naljutio i skupio prnje od tamo. Mrš gubo.

 

Sad kad krene prljavo rublje isplivavati.

Tko zna kakav deal ima Friday.

Potpis!
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Ezio kaže...
..

Tko zna kakav deal ima Friday.

 -ma uzeli ga u migracijsku kvotu s balkan rute.. vidiš da jadan ni šumnike nema (dobro da ima internet..) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Sta reci..........

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
LLAMABOY kaže...

Sta reci..........

 -ništa.

osim da npr godine, čemu formulacija nepunih 16.. ? to je kao bitno, maloljetnik, stariji maloljetnik, ili je time manje izboden/drugo djelo.. ili ima 12 godina ili 5 godina?

ako ima 15 godina, zašto se navodi 16, nepunih 16 ne postoji kao formalni termin osim kao nepotrebno zaokruživanje, potencirano što se same godine spominju više puta u textu.. u nedostatku drugih informacija? mora biti ispunjena kvota charova?... pa do manje-više identične dorhove objave..

 

strašno je.. no može li se bar natipkati nešto što ima glavu-rep i sl.? Kao da sam ja tipkao vijest :))

npr možda bi tad više komentirao kojim nožem, kuhinjski, manji-veći od 8cm, lovački-rambo, skakvac.. pa do stanja npr opijen-drogiran, uzroka, nečega ..

još jedna sitnica, po zakonu, maloljetnici i kad su počinitelji (naravno i žrtve) ne iznose se imena, može inicijali.. zašto se za počinitelja koji je punoljetan (mlađi punoljetnik) primjenjuje 'anonimnost'... netko nešto prikriva? Nečiji netjak? Kriv ili nije, ime..? a ne nepunih 16.. itd.

 

evo drugi primjer, Zrinski se probio iz utvrde.. ne nije. Nije se probio iz utvrde, mogu li novinari razlikovati proboj (kroz nešto tuđe, linije-redove).. ili juriš-napad, pa i samoubilački. Neg eto, lijepo im zvuči riječ proboj.. pa je koriste, na dalekovidnici i dalje copypasteaju.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2016 14:05 (ihush).
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
LLAMABOY kaže...

Sta reci..........

 U svakoj populaciji ima devijantnih pojedinaca i uvijek će biti onih koji će napraviti neko teže kriminalno djelo bez obzira na društvene okolnosti. Zbog toga nema smisla donositi generalne zaključke o stanju u društvu na temelju jednoga izoliranog slučaja.

11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
captain_soap_McTawish kaže...
LLAMABOY kaže...

Sta reci..........

 U svakoj populaciji ima devijantnih pojedinaca i uvijek će biti onih koji će napraviti neko teže kriminalno djelo bez obzira na društvene okolnosti. Zbog toga nema smisla donositi generalne zaključke o stanju u društvu na temelju jednoga izoliranog slučaja.

 paaaaa... i nije baš izolirani slučaj, prošle godine za razna kaznena djela prijavljeno je preko 1.700 maloljetnika (službeno oni od 14-18 godina), od čega dvojica za ubojstvo

godinu prije - trojica za ubojstvo, jedan za teško ubojstvo

za teške ozljede bolje i ne spominjati im broj

15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...
..preko 1.700 maloljetnika (službeno oni od 14-18 godina), od čega dvojica za ubojstvo

..

 -nevažno jer počinitelj ima 19.. odnosno, statistika je sporedna, brojke. Još važnije, ako je npr neimenovani počinitelj već unutar te grupe, ako se već zna.. a šuti se. Napad nožem. Naspurot tome, na sva zvona ide sobračajka mladih vozača.. razlog za drugačije postupanje npr policije&novinara? Ako postoji razlog, tad je to jako loše.. ako je slučajno.. ok, :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Počelo je prikupljanje materijala za "HDZ Dernek 2" video na youtubeu. 

 

Mali teaser

 

16 godina
odjavljen
offline
Što se događa s našim društvom?

Izgleda da je Zoki i ostale navuko na koku.

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Ranko Kukumar kaže...

Počelo je prikupljanje materijala za "HDZ Dernek 2" video na youtubeu. 

 

Mali teaser

 

 Boze sacuvaj, neeeeeee.

 

Ja se jedino nadam tuznim, tihim, tupavim licima na dan njihovog poraza.

Ne zelim gledat opet ono...

 

No na HDZ sam se vec i navikao, ali ovaj put ce Pernar uc u sabor i dobivat placu od 15k kuna.

STRASNO!

- Psiho246
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

@Psiho246

 

Pernarnu i Co. je to i jedini cilj, da se dočepaju fotelja, te da budu plaćeni za svoja trakeljanja. Nisu oni(I.V. Sinčić i sinovi) džaba dobivali prijave, te se valjali da ih murja nosi, dok oni brane neobranjivo. Sve to oni žele naplatiti, boli njih briga za malog čovjeka.

 

A, ovaj Kradezovac,je komotno mogao vikati i "Mafija, mafija, mafija...", fonetski i glazbeno meni totalno isto tako milozvučo kao i ovo kaj se dere "Ajmo, pobjeda, pobjeda...".

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice