Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.171
|
čitano: 6.282.788
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Čiji su ventili u pitanju? Brunata?

Stručnjak za odmaganje...
13 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Cek jeli ovo tema o fakin razdjelnicima ili o zbivanjima u drustvu?

12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Zajeb kaže...

Cek jeli ovo tema o fakin razdjelnicima ili o zbivanjima u drustvu?

 Što se događa s našim razdjelnicima?

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.5.2017 22:30 (Et_Tu_Brute?).
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Vezavi Keruma, Split očito zaslužuje njega za gradonačelnika. 

 

Smoje je ipak malo falija, Split nije najveći cirkus na svitu, nego najveća mentalna institucija...

Rvat katolik!
16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Bolje on nego Puljak koja se sada prodaje pod "ljevicu". S Kerumom barem znaš odmah na čemu si. 

 

 

This space for rent!
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

Bolje on nego Puljak koja se sada prodaje pod "ljevicu". S Kerumom barem znaš odmah na čemu si. 

 kakvu ljevicu ? di si to cuo ? 

16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Pa fino joj je i rekao.
Rekao bih da Puljak ima "cunning plan" kako bi upecala glas-dva od onih koji misle da su lijevi (a da ih pitaš da nabroje dvije značajke lijeve ideologije, zapeli bi već na prvoj)...
Ali opet, uzevši u obzir biračko tijelo kojem se obraća - ne bi se jako začudio kad bi joj naum i uspio...
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

Jel ti čitaš novine? 

 pa dobro u americi bi prosli pod ljevicu kod nas ne , ne znam zasto se uopce guraju pod lijevo 

16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Nju tamo svi mrze. Dobro je to skužio Lalić (koji mi inače i nije baš neki analitičar) koji je rekao da stranka koja soli pamet ne može imati dobru prođu u Splitu gdje nitko ne trpi da mu netko pametuje, odnosno pravi se pametnijim od njega. 

 

I to je istina - vidim da su ljudi ovo "Pametno" shvatili ne kao "Budimo promišljeni i pametni" nego kao "Mi smo pametni, a vi glupi, mi ćemo vas voditi" i to im ide na živce.

 

 

 

 

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2017 11:13 (Drago).
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

 

I to je istina - vidim da su ljudi ovo "Pametno" shvatili ne kao "Dubimo promišljeni i pametni" nego kao "Mi smo pametni, a vi glupi, mi ćemo vas voditi" i to im ide na živce.

 haha inace ih vodstvo hdz-a sdp-a smatra pametnima ,ali dobro bitniji je marketing kao i uvijek ,pa ce im tako i biti 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2017 10:20 (loky4i4).
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Pametno ima totalno pogrešan nastup... mislim da su popušili ogroman broj glasova zbog krivog načina komunikacije...

 

Btw Drago, od Keruma teško da može gore...

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2017 10:24 (tnakir).
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Miro S. kaže...
Rekao bih da Puljak ima "cunning plan"

Posebno lajkam referencu na Baldricka! 

Gledam te!
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Kad vidim političku scenu u Hrvatskoj dođe mi da izljubim sve BiH političare! Ne daj Bože da je Hrvatska napravljena poput BiH

15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...

Kad vidim političku scenu u Hrvatskoj dođe mi da izljubim sve BiH političare! Ne daj Bože da je Hrvatska napravljena poput BiH

 Meni dođe da ih išutam sve nogom u guzicu. Nema gore političke scene na svijetu nego u BiH. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

Pametno ima totalno pogrešan nastup... mislim da su popušili ogroman broj glasova zbog krivog načina komunikacije...

 

Btw Drago, od Keruma teško da može gore...

 

Razočarani bivši glasač.. true love turned sour... 

 

http://www.cosmopolitan.com/sex-love/a4697/things-you-should-never-say-about-your-ex/

 

 

This space for rent!
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...
tnakir kaže...

Pametno ima totalno pogrešan nastup... mislim da su popušili ogroman broj glasova zbog krivog načina komunikacije...

 

Btw Drago, od Keruma teško da može gore...

 

Razočarani bivši glasač.. true love turned sour... 

 

http://www.cosmopolitan.com/sex-love/a4697/things-you-should-never-say-about-your-ex/

 

 

Ahahaha samo sam čeka!

Rvat katolik!
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...
Drago kaže...

 

Razočarani bivši glasač.. true love turned sour... 

 

http://www.cosmopolitan.com/sex-love/a4697/things-you-should-never-say-about-your-ex/

Ahahaha samo sam čeka!

 Ahahaha, the internet never forgets! 

- Psiho246
11 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

e ovo je kampanja, kandidat za zadarskog gradonačelnika upozorava na sitna slova i poručuje - promijenite operatera 

 

15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Moja stigma...

Rvat katolik!
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

Moja stigma...

A što fali Kerumu? Kod njega nema velikih očekivanja, ne može te razočarati nikako jer ništa ne očekuješ. Hrpetina drugih obećava brda i doline a na kraju zaseru 100 puta više. Nama je najbolje bez ikakve vlasti. Vjerojatno zato jer nema "javnih namještanja  natječaja".

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
mario.L_hr kaže...
tnakir kaže...

Moja stigma...

A što fali Kerumu? Kod njega nema velikih očekivanja, ne može te razočarati nikako jer ništa ne očekuješ. Hrpetina drugih obećava brda i doline a na kraju zaseru 100 puta više. Nama je najbolje bez ikakve vlasti. Vjerojatno zato jer nema "javnih namještanja  natječaja".

Znači da biramo najveće budale jer će nas one najmanje razočarat, od njih ništa drugo i ne očekujemo? Onda glasajmo za Keruma i HDZ, easy-peasy.

 

Ili da probamo dati glas nekome tko još nije imao priliku pokazati što može (ili ne može), a obećavaju bar zrno više od gore navedenih lupeža?

 

 

Rvat katolik!
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

Znači da biramo najveće budale jer će nas one najmanje razočarat, od njih ništa drugo i ne očekujemo? Onda glasajmo za Keruma i HDZ, easy-peasy.

 

Ili da probamo dati glas nekome tko još nije imao priliku pokazati što može (ili ne može), a obećavaju bar zrno više od gore navedenih lupeža?

 

 

Ne nego birajmo tako da nitko nema relativu većinu te da se stalno moraju ponavljati izbori. Jeftinije nam je to nego da je bilo tko na vlasti.

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
mario.L_hr kaže...
tnakir kaže...

Znači da biramo najveće budale jer će nas one najmanje razočarat, od njih ništa drugo i ne očekujemo? Onda glasajmo za Keruma i HDZ, easy-peasy.

 

Ili da probamo dati glas nekome tko još nije imao priliku pokazati što može (ili ne može), a obećavaju bar zrno više od gore navedenih lupeža?

 

 

Ne nego birajmo tako da nitko nema relativu većinu te da se stalno moraju ponavljati izbori. Jeftinije nam je to nego da je bilo tko na vlasti.

Ali ako uzmeš u obzir da kriminalni HDZSDP imaju svoje vjerne ovce, teško ćeš to postići.

Rvat katolik!
16 godina
moderator
offline
Što se događa s našim društvom?

citatići...

13 godina
online
Što se događa s našim društvom?

šok i nevjerica 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/jeste-iznenadjeni-zupanijski-sud-ukinuo-prosirenje-istrage-protiv-sauche/970729.aspx

 

idući tjedan saucha vjerojatno postaje i član kradezea, a po kvalifikacijama i kompetencijama ima potencijala i za ministra pravosuđa 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Benzin, šibice, Markov trg i tako to...

Rvat katolik!
9 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

meni je jos smjesnije kako su ga branili ovi iz SDP-a a on shebao sve hahahhahha

 

realno cemu se vi ljudi uopce nadate, tko to moze doci na vlast i promjeniti nesto?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

Znači da biramo najveće budale jer će nas one najmanje razočarat, od njih ništa drugo i ne očekujemo? Onda glasajmo za Keruma i HDZ, easy-peasy.

Ili da probamo dati glas nekome tko još nije imao priliku pokazati što može (ili ne može), a obećavaju bar zrno više od gore navedenih lupeža?

Mislim da je puno veci problem u tome *kako* se glasa nego *za koga* se glasa. Izborni sistem je neposten i odavno prokazan kao izuzetno los nacin odabira vodstva, te smatram da izlazenje na izbore NIJE gradjanska duznost vec podilazenje i podrzavanje aristokracije umotane u omot i prodane kao 'demokracija'.

Ovako, svadjaju se ljudi oko toga koga izabrati, a u srzi uopce nema veze koga ces zaokruziti kad se smijenjuju izmedju sebe los i zao.

Vidi se to svagdje -i to vrlo lijepo, crno na bijelom- od Amerike, preko Turske, pa do Hrvatske.

 

 

Edit:

Ovo: "realno cemu se vi ljudi uopce nadate, tko to moze doci na vlast i promjeniti nesto?"

To je direktan, cist dokaz da danas uopce nema demokracije, unatoc tome sto postoje demokratski izbori. Ljudi se osjecaju prevareno i beizlazno, nije im jasno zasto - a sve zato jer je u pitanju pametan trik.

Your woman... so what... she leaves me in doubt.... and it pushes me down... and it leaves me behind....
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2017 16:34 (Deus ex machina).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Deus ex machina kaže...

Mislim da je puno veci problem u tome *kako* se glasa nego *za koga* se glasa. Izborni sistem je neposten i odavno prokazan kao izuzetno los nacin odabira vodstva, te smatram da izlazenje na izbore NIJE gradjanska duznost vec podilazenje i podrzavanje aristokracije umotane u omot i prodane kao 'demokracija'.

Ovako, svadjaju se ljudi oko toga koga izabrati, a u srzi uopce nema veze koga ces zaokruziti kad se smijenjuju izmedju sebe los i zao.

Vidi se to svagdje -i to vrlo lijepo, crno na bijelom- od Amerike, preko Turske, pa do Hrvatske.

 

 

Edit:

Ovo: "realno cemu se vi ljudi uopce nadate, tko to moze doci na vlast i promjeniti nesto?"

To je direktan, cist dokaz da danas uopce nema demokracije, unatoc tome sto postoje demokratski izbori. Ljudi se osjecaju prevareno i beizlazno, nije im jasno zasto - a sve zato jer je u pitanju pametan trik.

Bolji sistem bi bio..?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice