Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.171
|
čitano: 6.276.875
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

@mario.L_hr

 

Eto vidiš Mario, Tuđman je još držao kako-tako ustaštvo pod nadzorom, jer mu nije pasalo da nas prozivaju da smo nastavka NDH, mada po mnogim ustaškim idejama, Franja je ostvario ono što Antiša nije.

Danas, kada od najveće svjetske sile US, dolaze drugačije vibre, te u Europi, kako i sam pišeš raste desni ekstremizam, te RF sa druge strane sa svojim saveznikom Srbijom, te kako ustaše stalno njesraju opasnosti od manjina i petih kolona, te će te manjine, opet morati zaštiti vanjska sila, kao u slučaju Krima, RF...kaj misliš zakaj su imali nedaleko od naše granice, vojnu vježbu RF i Srbija???

Neću nove ratove. Patroliranje gradovima Ukrajine je počelo nakon Majdana, te se išla ruska manjina u Ukrajini zastrašivati, radi interesa ukrajnihskih oligarha, te se narod nakon reakcije RF gurnuo u rat....a, mafija lovi u mutnome i smijem se korisnim budalama koji ginu za njezine interese....

To je fašizam, kada idem dirati nekoga bez razloga, te nedaoBog novih sukoba koji neće biti repriza '91, jer ruska vojska nije ondašnja JNA...

Nego, će posljedice po narod biti još teže.

 

Zato nam treba što više antifašizma, te govoriti istinu o tobožnjoj ugroženosti hrvatsva.

Hrvatstvo se brani u tekovinama NOB, sve drugo je fašizam.

Partizani su bili vojska hrvatskih građana koji, bilo da su bili Srbi il' Hrvati, tako treba biti i danas. 

Ustaše su izdajnici.

 

EDIT: BTW, Rusija nam je pomogla oko nabavke oružja '90-ih....

Hm, zašto onda, dapače biti kontra njih???

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2016 0:10 (PzKpfw).
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
mario.L_hr kaže...
PzKpfw kaže...

I kako to argumentira one tri tvoje tvrdnje? Koji dio ovog teksta potvrđuje iste? Ti si napisao da nas čeka gore vrijeme od onoga kada je Tuđman bio na vlasti. Osvrnio se malo oko sebe, ili tako slabo pamtiš.

 

Inače spiku o ustašam koriste sve političke stranke u RH da bi profitirale i zaradile jeftine političke bodove (od neke od interesnih strana) te maknule iz zanimanja bitne teme.

 

Upravo tako,HDZ i SDP palamudi o ustasama,komunjarama i fasistima  redovno da zavadi narod,i da aktivira svoje glasacko tijelo,koje se na tu fore redovno pali.I sa tom forom im je najlakse zatrolati narod.A isto to rade raznorazne udruge kojima o tome ovisi financiranje.A sve se to dogadja u trenutku  kad u saboru nema ni jedne radikalne desne ili lijeve stranke.Ovo sto mi imamo u saboru je kamilica u odnosu na zemlje u europi,ili svijetu.

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
mario.L_hr kaže...
Usporedba je općenita. Ne odnosi se samo na stavove o fašizmu. Ono što sam ja Dragi htio reći, na njegovo pljuvanje po anonimnom amerikancu, je to da izjava tog anonimca ima veću težinu od bilo kojeg političara iz RH.

Kažeš usporedba je općenita, no ovdje konkrentnu situaciju pa te ja pitam kako se ona primjenjuje na nju? Drago (a i ja se s njim slažem) tvrdi da je njegova izjava u rangu nekog anonimnog komentara. Ti tvrdiš da mu izjava ima veću težinu od političara u RH, ali kako onda pomoću toga pobijaš Draginu tvrdnju?

 

S tim da je usporedba općenita nisi rekao ništa. To bi značilo po pitanju svega, a to očito nije točno. Ispalo da bi da onda njegove izjave imaju veću težinu i po pitanju adventskog uređenja Zagreba, imenovanja u nekom ministarstvu i svega mogućega. Ti si vjerojatno mislio da on ima velik utjecaj na kreiranje politike zbog američkog utjecaja. U smislu da Kolinda, Plenković i on pregovaraju o podjeli neke zemlje i premijer i presjednica kažu jedno, a on kaže drugo pa on zbog američkog utjecaja i svoje pozicije može provesti svoju nakanu. Za početak, on je trećerazredni službenih kakvih ima tisuće, a drugo, izjava da je prisutno bujanje fašizma je samo dijagnosticiranje postojećeg stanja, ne može on težinom svoje izjave i svojim utjecajem promijeniti činjenično stanje.

mario.L_hr kaže...
Nemušto reagiranje predsjednice proizlazi iz činjenice da je uz pomoć desnih glasaća pobijedila na izborima i to je krivo i pogrešno. Ona mora poštivati ustav RH koji je kristalno jasan po tom pitanju. To koketiranje će je koštati drugog mandata. 

 

Što se tiče premijera, već sam prije pisao o tome, njegova reakcija, brem se meni tako čini, je mlaka zbog toga što nije pridobio desno krilo na svoju stranu. Što je ponovno sramotno jer i on mora poštivati i provoditi Ustav RH.

 

Pa u cijelo Europi desničari dižu glavu. Nikad im bolje nije išlo (u zadnjih 50 godina).

 Nezavisno o motivima njihove akcije su stvarne i omogućuju bujanje i jačanje simpatizera ustaštva. Oni se efektivno ponašaju kao simpatizeri ustaša pa možemo reći da je ustaštvo stvarno prisutno u državnom vrhu. Logično da se umiljavaju desnim biračima kad su to njihovi birači, pa onda dođu na vlast i rade točno ono što su njihovi desni birači htjeli. A to što su oni u dubini duše možda uvjereni antifašisti koji pjevaju partizanske pjesme i eto našli se u situaciji da budu kandidati desne i ponekad ekstremno desne stranke nije relevantno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2016 0:12 (captain_soap_McTawish).
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
nj0fra kaže...

Ako se pitate koji je razlog uspona desnih stranaka u Europi.

 

...Što se tiče rasta fašizma, to definitivno primjećujem. Ne samo u Hrvatskoj nego i u cijelom svijetu. Međutim ne među vladajućom elitom ili medijima. Kod njih baš suprotno, nego kod običnih ljudi. Kada se ljudi boje i ne osjećaju se sigurno i osjećaju se potlačeno, onda se javlja fašizam.

A gdje to? Daj primjere! A koga se to ljudi plaše pa postaju fašisti? Prema tvojoj fotki u prilogu, plaše se pedera.

16 godina
odjavljen
offline
Što se događa s našim društvom?

Ljudi se plase lazovskih mainstream medija koji se sluze fasistickom demagogijom da proguraju nesto sto nije istina.

 

Tak da ovi koje vi nazivate fasistima su ustvari antifasisti jer su reakcije na fasiste.

16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
nj0fra kaže...

Ako se pitate koji je razlog uspona desnih stranaka u Europi.

 

Inače ja pripadam jednoj od prvih generacija u Hrvatskoj koje su imale taj famozni vjeronauk u školi. Svi smo išli, ali sada od svih ljudi koje znam, samo jedan je vjernik i ide u crkvu. On mi kaže da su u zajednici mladih u toj crkvi samo 4 mlade osobe, a crkva je u Zagrebu. Kad sam ja išao u crkvu (prije 10 godina) sjećam se da je uvijek bila puna. On mi sada kaže da je crkva doslovno prazna i da na misi bude njih par mladih ljudi sa nekolicinom starijih žena. Eto znam da koristim taj "poznajem nekoga" argument, ali to je neko moje subjektivno iskustvo koje ne mora ništa značiti. Međutim znam da su crkve širom Zagreba poluprazne. Znam da moja generacija definitivno nije religiozna iako su nas forsirali s tim vjeronaukom. Što se tiče rasta fašizma, to definitivno primjećujem. Ne samo u Hrvatskoj nego i u cijelom svijetu. Međutim ne među vladajućom elitom ili medijima. Kod njih baš suprotno, nego kod običnih ljudi. Kada se ljudi boje i ne osjećaju se sigurno i osjećaju se potlačeno, onda se javlja fašizam.

 

Ovo je izvrstan post. Jebo me pas. 

 

Problem je što se "ljevica" redefinirala i počekla se baviti isključivo pitanjima koja su joj, tobože "jedina preostala" - ženskim pravima, pravima manjina (etničkih, seksualnih, ovakvim i onakvima), a sve unutar sistema koji se doživljava kao Fukuyamin "kraj povijesti" (savršen, zadan i ne treba ga mijenjati) iako je i sam Fukuyama rekao da se zajebao i da "nije tako mislio". 

 

Na kraju se za prava radnika koji su igrom slučaja pripadnici domicilnog stanovništva nitko ne bori. Tobože postoji socijalna država ostvarena u 50-tima nakon Drugog svjetskog rata koja, zapravo, ne postoji jer su je valovi deregulacija, liberalizacije "tržišta" medicinske i zdravstvene zaštite debelo nagrizli, a izmještanje poslova na daleki istok i u Afriku ostavilo je čitave generacije neuposljivima. 

 

I tako sada imaš domicilno stanovništvo u Europi i SAD-u, bijele mužjake, koji su tobože dominantni, a njihova prava i društveni status (osim ako pripadaju vladajućem menadžerskom ili političarskom sloju koji je sam sebi svrha) ide u pizdu materinu i oni to osjete. A sindikati, laburisti, socijalisti i socijaldemokrati umjesto da se okrenu prema njima i pogledaju što im je uradila postmoderna deindustrijalizacija i erodiranje socijalne države, kao primarne ciljeve imaju LGBT prava (što jesu ljudska prava i treba se i njima baviti, ali ne mogu biti jedina jebena tema kojom se stranke ljevice ili tobožnje ljevice bave).

 

I na kraju dobiješ ovu izvrsnu sliku odozgo koja ilustrira stanje, iako baš ne objašnjava kako je do toga došlo. 

 

A desnica se obraća baš domicilcu jer otvoreno kaže da je nije briga za tamo neke pedere i lezbe i jadne izbjeglice i normalno je da radništvo tamo traži pomoć. 

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2016 0:32 (Drago).
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Edge kaže...

Ljudi se plase lazovskih mainstream medija koji se sluze fasistickom demagogijom da proguraju nesto sto nije istina.

 

Tak da ovi koje vi nazivate fasistima su ustvari antifasisti jer su reakcije na fasiste.

Još kad bi autor ovog teksta znao što je htio reći? 

14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

WTF!!! Drago je u paketu sa stomačinom izgubio i zvjezdice!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Da, to je otprilike to.

ja bih dodao i ovo (kao objašnjenje poveznice između straha i promjene stavova): http://psychology.iresearchnet.com/social-psychology/self/mortality-salience/

Tread softly because you tread on my dreams.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2016 1:08 (ElektričnaOvca).
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

 Osobno, mislim da je potrebno nešto što bi određenoj liberalnoj ekipi objasnilo da nije u redu zagorčavati život ljudima zato jer je to po zakonu tržišta. Problem je što mnogi smanjivanje radničkih prava, onemogućavanje liječenja zbog cijene, onemogućavanje školovanja i gladovanje ne gledaju kao nešto negativno. U boljem slučaju to se smatra prirodnom posljedicom života, a ekstremnji to pripisuju nesposobnosti ili lijenosti onih koji su time pogođeni. Ako im već to samo po sebi nije moralno neprihvatljivo, onda će im tek ozbiljne posljedice toga pojasniti zašto je to neprihvatljivo. Mi smo čak i na tehničkom fakultetu na predmetu koji se bavi održivim razvojem učili da ovakav svjetski sustav (kapitalizam, globalizacija, itd.) nužno generira velike nejednakosti i da takvo stanje nije održivo.

 

Ali stvar je da nam se stalno servira da uvijek moramo biti zadovoljni i ne žaliti se na gaženje jer je eto takav život. Kod nas se to najbolje vidi po člancima koji su služili kao propaganda za privatizaciju zdravstva. Bilo ih je nekoliko u zadnjih par godina i uvijek se išlo na emocije kako mi Hrvati imamo vrhunsku uslugu koju dobivamo praktički besplatno i kako to nije isplativo i sl. Uvjerava nas se tobože da smo razmaženi zato što je u drugim zemljama puno gore. Nažalost postaje nerealno očekivati da si obitelj, gdje roditelji rade puno radno vrijeme, može priuštiti neki normalan život, obrazovanje djeci i zdravlje za cijelu obitelj.

 

Dosta čitam komentare po forumima i portalima, i gdje god se nađe neki tekst ili komentar koji upozorava na neku kapitalističku nelogičnost (luđačke cijene nekretnina, luđačke školarine koje ne vraćaju uloženo, itd.) odmah će autora zasuti omalovažavnjima (there is no free money, entitled, whiney). I tu među ljudima jednostavno nema previše solidarnosti niti dugoročnog razmišljanja. Kod nas ima puno ljudi što su završili državne fakultete, koriste državne subvencije za vrtiće, i sl., ali socijalizam im je dječiji i smiješan. Ili kad je bilo aktualno ono s kreditima u francima, koliko se ljudi protivilo razumnom rješavanju iz principa, zato da pokažu ovim što su za obitelj htjeli stan od 60 kvadrata da su pohlepni i razmaženi. Jednostavno svatko gleda samo svoje potrebe, društvene strukture koje su njima omogućile proboj uzimaju zdravo za gotovo, a onda ih uopće nije briga kad ih iskoriste i ukidali bi ih drugima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2016 2:46 (captain_soap_McTawish).
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
nj0fra kaže...

 

Inače ja pripadam jednoj od prvih generacija u Hrvatskoj koje su imale taj famozni vjeronauk u školi. Svi smo išli, ali sada od svih ljudi koje znam, samo jedan je vjernik i ide u crkvu. On mi kaže da su u zajednici mladih u toj crkvi samo 4 mlade osobe, a crkva je u Zagrebu. Kad sam ja išao u crkvu (prije 10 godina) sjećam se da je uvijek bila puna. On mi sada kaže da je crkva doslovno prazna i da na misi bude njih par mladih ljudi sa nekolicinom starijih žena. Eto znam da koristim taj "poznajem nekoga" argument, ali to je neko moje subjektivno iskustvo koje ne mora ništa značiti. Međutim znam da su crkve širom Zagreba poluprazne. Znam da moja generacija definitivno nije religiozna iako su nas forsirali s tim vjeronaukom....

 dakle, vjeronauk u školama je ipak imao neke rezultate...

13 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Vidi ti vraga, pa zar u Splitu da se dogodi ovako nešto. Drago , pomagaj, ipak je tvoj rodni grad u pitanju, "Što se događa s našim društvom?". Možda da PzKpfw argumentirano elaborira da mogu i ja shvatiti.

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
mario.L_hr kaže...

Vidi ti vraga, pa zar u Splitu da se dogodi ovako nešto. Drago , pomagaj, ipak je tvoj rodni grad u pitanju, "Što se događa s našim društvom?". Možda da PzKpfw argumentirano elaborira da mogu i ja shvatiti.

 

 

Pa nastupio u dvorani - početnička greška, nisam to očekivao od njega. To je ka u onom vicu kad Kaže Tonson Oliveru "Kaš ti napunit stadion?", a kaže njemu Oliver, "A kaš ti napunit kazalište?".

 

Treba je ić na Poljud.

 

 

This space for rent!
16 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...
mario.L_hr kaže...

Vidi ti vraga, pa zar u Splitu da se dogodi ovako nešto. Drago , pomagaj, ipak je tvoj rodni grad u pitanju, "Što se događa s našim društvom?". Možda da PzKpfw argumentirano elaborira da mogu i ja shvatiti.

 

 

Pa nastupio u dvorani - početnička greška, nisam to očekivao od njega.

Greška?

Inače naslov je bombastičan jer Thompson samostalno puni i najveće dvorane, dok je ovdje bio tek jedan od izvođača, doduše udarni pa je sramota ipak donekle prisutna.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2016 10:52 (Prince-Artas).
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

@mario.L_hr

 

Frende, vrlo jednostavno. MPT je ustaša, te kada to treba ovim na vlasti, jednostavno koriste ustašvo kao im paše. 

Nije bilo medijske pompe, pa nije ni ekipa došla.

Kada je HDZ na vlasti, tada MPT nije baš zanimljiv, kao ni šator u Savskoj. 

Kada je HDZ u oporbi, eh, onda je MPT aktualan, te i tada imamo šator u Savskoj.

HDZ koristi hrvatstvo kako mu paše.

Nije njima problem, pa ljude su kao od šale slali u puno gore stvari, od ovih da ga truju mržnjom i otrovom za mozak kao što je MPT.

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
11 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Više od 90 posto hrvatskih pacijenata spremno je prihvatiti da mu gay osoba bude obiteljski liječnik

 

baš me zanima kakav bi rezultat bio da su umjesto obiteljskog liječnika pitanje postavili za proktologa 

16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Prince-Artas kaže...

Greška?

Inače naslov je bombastičan jer Thompson samostalno puni i najveće dvorane, dok je ovdje bio tek jedan od izvođača, doduše udarni pa je sramota ipak donekle prisutna.

 

 

Moje je odgovor bio zajebancija, naravno, a ne analiza i objašnjenje. 

 

S druge strane, ti i Mario se morate dogovoriti ima li ustaša ili ne i kako i zašto u tom kontekstu spominjete MPT-a kad ustaša nema? 

 

Ukratko, argumentacija vam je sama sebi protuslovna, pa se nađite negdje na pićencu da se privatno dogovorite o nastupu, pa onda drvite na forumu tako da to ima neku glavu i rep.

 

 

This space for rent!
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...
Pa nastupio u dvorani - početnička greška, nisam to očekivao od njega. To je ka u onom vicu kad Kaže Tonson Oliveru "Kaš ti napunit stadion?", a kaže njemu Oliver, "A kaš ti napunit kazalište?".

 

Treba je ić na Poljud.

PzKpfw kaže...

@mario.L_hr

 

Frende, vrlo jednostavno. MPT je ustaša, te kada to treba ovim na vlasti, jednostavno koriste ustašvo kao im paše. 

Nije bilo medijske pompe, pa nije ni ekipa došla.

Kada je HDZ na vlasti, tada MPT nije baš zanimljiv, kao ni šator u Savskoj. 

Kada je HDZ u oporbi, eh, onda je MPT aktualan, te i tada imamo šator u Savskoj.

HDZ koristi hrvatstvo kako mu paše.

Nije njima problem, pa ljude su kao od šale slali u puno gore stvari, od ovih da ga truju mržnjom i otrovom za mozak kao što je MPT.

Dečki, možete vi to i bolje. Jednostavnije je priznati da nisi u pravu nego se ovakvim općenitim pisanjima izmotavati. 

 

Drago kaže...
Moje je odgovor bio zajebancija, naravno, a ne analiza i objašnjenje. 

S druge strane, ti i Mario se morate dogovoriti ima li ustaša ili ne i kako i zašto u tom kontekstu spominjete MPT-a kad ustaša nema? 

Ukratko, argumentacija vam je sama sebi protuslovna, pa se nađite negdje na pićencu da se privatno dogovorite o nastupu, pa onda drvite na forumu tako da to ima neku glavu i rep.

Sad si skrenuo na zajebanciju.

 

Nemam se ja što s nekim dogovarati. Pa i onome s dvije vijge u glavi je jasno da ima onih koji simpatiziraju ustaštvo. Ja to nisam nigdje ni negirao. Ono što negiram je da simpatizera ustaštva ima više nego prije.

 

Sramotno je od onih koji su na vlasti da ne reagiraju oštrije na ovakve pojave.

Stručnjak za odmaganje...
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2016 11:03 (mario.L_hr).
16 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...
 

S druge strane, ti i Mario se morate dogovoriti ima li ustaša ili ne i kako i zašto u tom kontekstu spominjete MPT-a kad ustaša nema?

 Šta ti neznaš, pa panzer već ko papagaj ponavlja, da postoje dvije vrste ljudi na svijetu - ustaše i antifašisti.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

@Prince-Artas

 

Prinče Harry, ili po nazi ekipi dvije vrste ljudi, rasno superiorni i oni rasno inferironiji.

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...

Više od 90 posto hrvatskih pacijenata spremno je prihvatiti da mu gay osoba bude obiteljski liječnik

 

baš me zanima kakav bi rezultat bio da su umjesto obiteljskog liječnika pitanje postavili za proktologa 

 Vjerovatno još i viši postotak jer ko će bolje poznavat probleme guze od gej proktologa... Nema tog scenarija što ovaj nije vidio- fajn baj mi. Naguzio bi mu se ko Vlatka Pokos

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
15 godina
online
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...
..

Treba je ić na Poljud.

 

 

 a svastika je 'zarasla'? :) smijat se ovoj temi.. jer kažu da je smijeh/vic, dobra stvar, mada ponekad neukusno.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
skank666 kaže...
picajzla0707 kaže...

Više od 90 posto hrvatskih pacijenata spremno je prihvatiti da mu gay osoba bude obiteljski liječnik

 

baš me zanima kakav bi rezultat bio da su umjesto obiteljskog liječnika pitanje postavili za proktologa 

 Vjerovatno još i viši postotak jer ko će bolje poznavat probleme guze od gej proktologa... Nema tog scenarija što ovaj nije vidio- fajn baj mi. Naguzio bi mu se ko Vlatka Pokos

meni bi knedla stajala u grlu, jer bi se uvijek sjetio onog vica s mujom i hasom, kad su pogađali koji mu je prst gurnuo u prkno

 

...a vidi ruku!!!

7 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
skank666 kaže...
picajzla0707 kaže...

Više od 90 posto hrvatskih pacijenata spremno je prihvatiti da mu gay osoba bude obiteljski liječnik

 

baš me zanima kakav bi rezultat bio da su umjesto obiteljskog liječnika pitanje postavili za proktologa 

 Vjerovatno još i viši postotak jer ko će bolje poznavat probleme guze od gej proktologa... Nema tog scenarija što ovaj nije vidio- fajn baj mi. Naguzio bi mu se ko Vlatka Pokos

 A zamislite samo ovu situaciju: umorna žena dolazi  s posla kući, nikoga u  kući, ulazi u spavaću sobu i  nalazi muža u klinču s gej doktorom proktologije !!!!

I onda, sva bijesna: kurvin sine, kako si mi to mogao učiniti !!!!

On: draga,  doktor mi samo pregledava  rektum "instrumentom"....

Ona: joj dragi, oprosti, nisam vidjela da ima oveći endoskop, kako mi je to samo promaknulo....

On: nema veze, draga, ne ljutim se.

Doktor: samo da znate, madam, budući da je ovo već deseti pregled koji obavljam na vašem mužu ovaj tjedan, mislim da ste  zaslužili jedan gratis pregled

Ona (sva crvena): joj, pa nikad nisam ništa dobila džabe u životu; može, itekako može....

Doktor (evil grin ;-) ): nadam se da ćete biti zadovoljni tretmanom, suk unutra i akcija miško...

 

Win-win situacija.

Kruha i igala...
16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Prince-Artas kaže...

 Šta ti neznaš, pa panzer već ko papagaj ponavlja, da postoje dvije vrste ljudi na svijetu - ustaše i antifašisti.

 

 

Prvo, govori o ustaštvu u nas, (naš pojavni oblik fašizma koji ima svoje vlastito ime), a ne ne u svijetu, drugo - ne razumijem gdje je tu problem?

 

Antifašizam nije komunizam, socijalizam, socijaldemkracija ili bilo što "lijevo". Antifašisti mogu istodobno biti i antikomunisti. Churchill, primjerice, DeGaulle također i tona drugih političara iz povijesti i sadašnjosti. 

 

Vi koji ne razumijete osnovne političke pojmove, razni domaći drveni filozofi, htjeli bi izmisliti neki treći pol - "anti-antifašizam" koji ne postoji. 

 

Antifašizam je odrednica prema samo jednoj stvari  - fašizmu. 

Antifašistički saveznici mogu biti najrazličitijih političkih stavova, kao što i jesu, a antifašizam je u operativnom smislu samo jedna široka koalicija, odnosno u ideološkom smislu stav protiv fašizma. Ne postoji "anti-antifašizam" koji je nešto "između" fašizma (u nas je to ustaštvo) i antifašista. Dvostruka negacija (anti-anti) je afirmacija u matematici, logici jeziku. To je sva priča. 

 

Ovo sve nisam ja sada izmislio, nego je to politička i povijesna činjenica. U široke antifašističke koalicije su se udruživali u prošlom stoljeću od konzervativaca do komunista i to od lokalnih, mjesnih i državnih organizacija do međunarodnih saveza. 

 

Što se mene (ateista i ljevičara) tiče je li Njofra, primjerice, vjernik i demokršćanin koji bi imao vjeronauk u školi, ako mi je saveznik protiv Bujanca, Skeje, Stiera, "Za dom spremni" ploče u Jasenovcu? To što je vjernik me ne dira na bilo kojoj razini, a to što bi podržao (ili ne bi, nemam pojma, govorim hipotetski) obavezni vjeronauk u školama mi je apsolutno nebitno u ovom trenutku ako se zajedno sa mnom protivi bitnijim stvarima - okretanja društva fašizmu?

 

Vi koji se furate na "treći pol" i "anti-antifašizam" mislite da vaš histerično-smiješni nacionalizam nije fašizam ako se u sebi skanjujete od samo jednog konkretnog oblika fašizma u nas - ustaškog terora i prigodno javno tugujete za Aleksandrom Zec, a njezine roditelje, ni krive ni dužne također ubijene, ne spomenete ni jednom riječju i kmečite za HOS-ovcima "poginulim boreći se za Hrvatsku" iako su se oni borili baš za fašističku Hrvatsku koja se nastavlja na NDH, a ne na zavnohovsku koja stoji u ustavu zemlje. 

 

I onda kad vam se to kaže i pusti snimka HOS-ovaca koji marširaju i otvoreno viči da su ustaše, onda je to "neki drugi HOS", nema to veze s ovim divnim dečkima što su poginuli.Pa to je ista ekipa, sponzorirana od iste političke (fašističke, proustaške) stranke, samo što su poginuli.

 

I ekipa koja viče "Za dom spremni" na stadionima isto nisu fašisti/ustaše nego su "anti-antifašisti", ljubitelji opere i svako drugo idiotsko objašnjenje koja sam čuo, a nema veze sa stvarnošću. 

 

Hasanbegović koji piše o ustaškim "šehitima", nije ustaša nego je "iskren demokrat" ili ovako neko objašnjenje koje je "Tim" Orešković dao, a ja se moram praviti da je to istina?

 

Glupo mi je uopće pisati ovoliki post u kojemu moram nekome objašnjavati njegovu političku afilijaciju koju je sam nesposoban osvijestiti. 

 

 

This space for rent!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Treba sve u životu probat... Osim bit ustaša. Ti gadovi se kote na svakom koraku.
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
12 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Kako je već netko rekao, najgore od svega kad se useru kad im veliš da su krezavci...

 

Preko noći ljudi postali ljubitelji opere, povjesničari, stručnjaci za kurikularnu reformu i golemi kulturnjaci ( pozdrav Hassi )...

 

Dobro je Tile rekao : "Oni vide samo svoje sitne interese, nema tu domoljublja"

 

Btw, svaki normalan, pošten čovjek je antifašist i treba reagirat na šovinizam, kršenje ljudskih prava, ksenofobiju i govor mržnje...

 

 

skank666 kaže...
Treba sve u životu probat... Osim bit ustaša. Ti gadovi se kote na svakom koraku.

 Kad je popularno...

 

Zato treba živjet u svom malom intelektuanom oblačiću i biti iznad njih...

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2016 12:50 (DarthMarkus).
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...
skank666 kaže...

 Vjerovatno još i viši postotak jer ko će bolje poznavat probleme guze od gej proktologa... Nema tog scenarija što ovaj nije vidio- fajn baj mi. Naguzio bi mu se ko Vlatka Pokos

meni bi knedla stajala u grlu, jer bi se uvijek sjetio onog vica s mujom i hasom, kad su pogađali koji mu je prst gurnuo u prkno

 

...a vidi ruku!!!

 Da jer je opće poznato da se gay liječnicima diže čim vide golo muško dupe. 

Kakve veze ima dal je doktor gay, bi ili aseksualan?

To mu je posao. Po ovoj logici ni jednu ženu nebi smio pregledavati mušarac jer bi se vrlo lako moglo desiti da joj nešto uleti.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže... 

...Antifašisti mogu istodobno biti i antikomunisti....

 

16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ddarknessfairyy kaže...

 Da jer je opće poznato da se gay liječnicima diže čim vide golo muško dupe. 

Kakve veze ima dal je doktor gay, bi ili aseksualan?

 

 Haha, da, smiješno je kad se nesigurne ''muškarčine'' osjećaju ugroženo ako saznaju da je neko gay i misle da su automatski meta.

Ono, dude, ako nisi privlačan ženama, teško da si i muškarcima.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice