Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.171
|
čitano: 6.275.196
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Žao mi je što me nisi uspio razumiti, više tebe nego sebe koji neznam gramatiku. Ali evo da ne ispadnem p***a, pokušat ću nešto napravit.. trying to give a fuck about my grammar.. FAILED, ali nemoj biti tužan, pokušat ću ja još par puta, javim ti kada mi uspije, sve nekako mislim da mi nikada neće uspiti ali nikada neznaš, možda te iznenadim jednog ljepog sunčanog dana sa nenadjebivom gramatikom i tako poboljšam kvalitetu tvoga života. :D

 

13 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Tawals kaže...

Žao mi je što me nisi uspio razumiti, više tebe nego sebe koji neznam gramatiku. Ali evo da ne ispadnem p***a, pokušat ću nešto napravit.. trying to give a fuck about my grammar.. FAILED, ali nemoj biti tužan, pokušat ću ja još par puta, javim ti kada mi uspije, sve nekako mislim da mi nikada neće uspiti ali nikada neznaš, možda te iznenadim jednog ljepog sunčanog dana sa nenadjebivom gramatikom i tako poboljšam kvalitetu tvoga života. :D

 

  Huh?

BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
15 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Dosadni ste s tim "ne komentiram sadržaj poruke, već tvoju gramatiku" pristupom. Treba vam brisati poruke. Razumjeli ste čovjeka, nije pisao na drugom jeziku. Gdje vam je kultura?

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj od mene populističke komentare. Hvala.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Random. kaže...

Dosadni ste s tim "ne komentiram sadržaj poruke, već tvoju gramatiku" pristupom. Treba vam brisati poruke. Razumjeli ste čovjeka, nije pisao na drugom jeziku. Gdje vam je kultura?

  Mislim da nisi shvatio bit Mitsuokinog posta

BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Evo da ja objasnim citaocima sta je sve ovo bre bilo?! Rekao mu je indirektno da pise gluposti po internetu, tako da je nadopunio njegovu recenicu s humoristicnom dosjetkom. Nakon sto je Tawals to uocio, pozelio je da mu je** tetku u slezenu, ali posto ne zna sa sigurnoscu da li mu je tetka je**zovna, odlucio se da ga pokusa verbalno skuriti dovitljivim irokazmom u stilu teatra apsurda.

Uzevsi sve u obzir, sve sam vise sklon tome da poduprem eugenizam. Kurve! Janjetina! Vuco! Ne nuzno tim redoslijedom. Zivio Radic!
http://www.ivonazivkovic.net/marihuana.htm
16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

aj ljudi vrtite ove izjave u krug. svaku stotu poruku navratim pa naletim na isto.

Recite radije, razmišlja li itko o situaciji koju nam serviraju mediji (a nije nemoguća)

da smo slijedeći na redu za potres, jer je ovo u italiji bilo na našem tektonskom rasjedu?
http://www.index.hr/vijesti/clanak/ocekujemo-razorni-potres-u-zagrebu-ali-nitko-ne-zna-hoce-li-biti-za-dvije-minute-ili-220-godina/617806.aspx

Ja malo mjerkao zgradu u kojoj radim i zaključio da me jedino može spasiti slučajnost da se ne nađem u njoj kad zaljulja.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Meni je bed sto nemam nista rezerve para i duzan sam austrijskim i italijanskim banksterima mnogo geld, pa ako mi u potresu strada kuca bit ce veselo i mozda poludim kao onaj kanibal i majamija sto je smrkao previse kupaonske soli.

Nadalje, strah me da ce da rikne internet i struja, jer znam da cu neovisno o tome morati ipak da platim racun za uee, mobilni i ADSL.

Je**te, sad se osjecao kao vibro vagina koliko se tresem od strasnog straha. Nisam ni znao da mogu toliko da vibriram od straha.

Realno, svaka osoba koja nema stan/kucu osiguranu od elementarne nepogode, a isti/istu je kupila na kredit, ima da podrhtava kao list na vjetru.
http://www.ivonazivkovic.net/marihuana.htm
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?
'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Ma da, uzgalamili su se bezveze. Ja sam jucer gledao test, glupost.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
To Team Jovanovic, isušivaci mocvara.
Every mistake I've ever made Has been rehashed and then replayed As I got lost along the way
15 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

...jedan link o državnoj maturi btw stavio sam ga pre neki dan u bircu...{#}

...kaos...
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2012 16:02 (Jurra).
12 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Nu, NCVVO je objavio analizu distraktora (postotke zaokruživanja pojedinih odgovora), te postotke točnih odgovora na pojedino pitanje. Ovo je za težu razinu, ostatak možete vidjeti na http://www.ncvvo.hr/drzavnamatura/web/public/home . Toliko o tome.

Tread softly because you tread on my dreams.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Jurra kaže...

...jedan link o državnoj maturi btw stavio sam ga pre neki dan u bircu...{#}

Ja prosto ne vjerujem što čitam. Da netko može biti tako ignorantan da piše o segregaciji uzrokovanoj ispitom koji je jednak za sve ili toliko {#} (pregrizo jezik) da vuče paralele između mature i stanja u državi. Di je smajlić koji si puca u glavu?!?

 

Onda nek uvedu natrag (još teže) prijemne na fakseve, smanje nadzor države i informatizaciju upisa pa da se oni "za koje znamo kojem soju pripadaju" (da citiram tu pametnu glavicu koja je pisala članak) mogu bez pardona upisivati nakon što namaste prave "dužnosnike".

 

'em mu mater, upropastit će jedinu dobru stvar našeg obrazovnog sustava, kako su krenuli...

15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

samo jesi vidio da je samo 15% znalo palatalizaciju?

na nju se nisu žalili

očito je problem gramatika i pravopis a ne književnost na koju se svi žale

 

14 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Sad nas je nadletavao Mig , kako dečko para nebo {#} milina ga je čuti .

 

 

skoro je suza suzu počela tjerak kada sam pomislio da ih više nećemo imati.

 

EDIT:

 

ovo je kao zadnji napad Rohanske konjice, one for glory

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2012 14:05 (woodgamesfx).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
i_rambo_plache kaže...

Ja prosto ne vjerujem što čitam. Da netko može biti tako ignorantan da piše o segregaciji uzrokovanoj ispitom koji je jednak za sve ili toliko {#} (pregrizo jezik) da vuče paralele između mature i stanja u državi. Di je smajlić koji si puca u glavu?!?

 

mislim da njega (njih) najvise hebe "tisuće i tisuće naših diplomiranih studenata već godinama su na burzi, drugi rade na crno, treći obavljaju poslove za koje im je, realno gledajući, bilo potrebno svega 4 razreda osnovne škole."
nemru svi biti biti manageri, netko treba i zasukati rukave.
hebes sustav gdje imas tisuce i tisuce "strucnih dipolomaca na burzi" a pameti nigdje.

http://danas.net.hr/hrvatska/vbulic/tajna-uspjeha-zbog-koje-cemo-svi-u-krasni-k

 

“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
15 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Svasta ja procitam na dnevnim novostima:

http://danas.net.hr/crna-kronika/susjeda-pokusao-ubiti-motornom-pilom

 

Leatherface u Drnisu, yawn... sta ima drugog na TV-u?

 

Edit:

Evo jos: http://danas.net.hr/crna-kronika/pregazio-prijatelja-koji-je-motornom-pilom-lovio-zrtve

 

Sta je ovo, meci vise nisu u modi???? Benzin pojeftinio pa bolje motorku nego metke???

Svasta...

We are the ones that will open your mind, leave the weak and the haunted behind
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2012 18:05 (Deus ex machina).
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Deus ex machina kaže...

Svasta ja procitam na dnevnim novostima:

http://danas.net.hr/crna-kronika/susjeda-pokusao-ubiti-motornom-pilom

 

Leatherface u Drnisu, yawn... sta ima drugog na TV-u?

Normalna pojava u komšijskim odnosima u našim krajevima. Koriste se sva moguća i nemoguća oružja i oruđa. {#}

 

Eidt - za motorku ne treba oružani list :)

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2012 18:07 (boxer).
16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
boxer kaže...
Deus ex machina kaže...

Svasta ja procitam na dnevnim novostima:

http://danas.net.hr/crna-kronika/susjeda-pokusao-ubiti-motornom-pilom

 

Leatherface u Drnisu, yawn... sta ima drugog na TV-u?

Normalna pojava u komšijskim odnosima u našim krajevima. Koriste se sva moguća i nemoguća oružja i oruđa. {#}

 

Eidt - za motorku ne treba oružani list :)

 

To s motorkom je nekad bila rijetkost. Sam sam to prvi (i jedini) put doživio kod mene na Prižbi na Korčuli prije tri godine kad je tip uletio s motorkom u kafić jer mu je bila preglasna muzika u 22 sata. Ukenjao sam se ko grlica iako nije išao na mene, ali je vitlao time po zraku, a to ako te samo takne po licu ode nos, oko ili uho.

 

Na kraju se ipak sve sretno završilo - ugasila mu se motorka, a on se vratio u kuću po pušku, a za to vrime smo se mi dica (od 30-40 godina svaki) razbižali svako svojoj kući...

 

 

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2012 18:35 (Drago).
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

 

Na kraju se ipak sve sretno završilo - ugasila mu se motorka, a on se vratio u kuću po pušku, a za to vrime smo se mi dica (od 30-40 godina svaki) razbižali svako svojoj kući...

 

 

Šta nije prika makar šank ili muzičku liniju prepilio hehehhehe

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Kakva je ova Južna Koreja smijurija od države. Nažalost, partneri su sa SAD-ma (SAD-om) pa im ovi ništa ne zamjeraju.

Pazi, ne samo da moraš služiti vojni rok ili ideš u zatvor na ohoho, nego ne smiješ izražavati nikakve simpatije prema Sjevernoj Koreji - u protivnom ti slijedi kazna zatvora do 7 godina.

 

Novi hobi Južnokorejskih teenagera je lov na simpatizere Sjeverne Koreje po društvenim mrežama poput Twittera, nakon čega takve osobe prijave unutrašnjim službama za sigurnost. Pokupe nekakvu nagradu, a ovi po mogućnosti u ćorku.

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj od mene populističke komentare. Hvala.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2012 18:41 (Random.).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

To s motorkom je nekad bila rijetkost. Sam sam to prvi (i jedini) put doživio kod mene na Prižbi na Korčuli prije tri godine kad je tip uletio s motorkom u kafić jer mu je bila preglasna muzika u 22 sata. Ukenjao sam se ko grlica iako nije išao na mene, ali je vitlao time po zraku, a to ako te samo takne po licu ode nos, oko ili uho.

 

Na kraju se ipak sve sretno završilo - ugasila mu se motorka, a on se vratio u kuću po pušku, a za to vrime smo se mi dica (od 30-40 godina svaki) razbižali svako svojoj kući...

Pa da, kad ti nesto smeta, najbolje motorku prvo, a onda pusku! Tko je vidio pitati? Svasta!

 

Ma takvih ima svagdje po svijetu, ali meni ne ide u glavu kako takvim ljudima funkcionira mozak. "Bas mi smeta buka jer mi je vecera tesko sjela, idem po motorku da da vidim sta se da rijesiti."

 

Ja sam mozda dvaput u zivotu odsetao do susjeda jer su partijali k'o mutavi u 3 ujutro srijedom, i to lijepo pitao da se stisaju jer se sve cuje. Tisucu isprika, odmah stisavanje na sapat.

Nikad mi nije palo na pamet da mi mozda treba motorka ili puska kao dodatni argument.

Nije ni cudno da pisci horrora bjeze prema totalnim gore-perverzijama alla Saw, kad moraju biti ispred vremena... nekad su ludjaci s motorkom bili vrhunac horor filmova, a danas ispada sasvim normalno ubjedjivanje.

Sta ce bit' kad ljudi ponesu bear-trap da bi razrjesili nedoumice, pitam se?

 

@Random

Rofl. Nekad davno sam procitao ovo:

 

"Nearly all children nowadays were horrible. What was worst of all was that by means of such organizations as the Spies they were systematically turned into ungovernable little savages, and yet this produced in them no tendency whatever to rebel against the discipline of the Party. On the contrary, they adored the Party and everything connected with it... All their ferocity was turned outwards, against the enemies of the State, against foreigners, traitors, saboteurs, thought-criminals. It was almost normal for people over thirty to be frightened of their own children."

-- George Orwell, 1984, book 1 chapter 2

 

We are the ones that will open your mind, leave the weak and the haunted behind
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2012 18:45 (Deus ex machina).
15 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

A ti ih kao nisi mogao pustiti da urlicu jos kojih sat-dva. Pa ti si taj koji nije normalan. XD

The only thing I put before me is do re.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
VirtUoso kaže...

A ti ih kao nisi mogao pustiti da urlicu jos kojih sat-dva. Pa ti si taj koji nije normalan. XD

Da ti pravo kazem, ja sam spavao kao top... no to mojoj boljoj polovici smeta, pa onda ona mene budi, napola zivcana zbog buke napola zivcana na mene jer spavam bezbrizno.

Prava zena - "ako vec ja ne spavam, mogu i njemu upropastiti san." Pa me onda suta po nogama da im idem reci nesto, dok se ja vratim spava k'o zaklana.

We are the ones that will open your mind, leave the weak and the haunted behind
11 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Meni se gadi nase danasnje drustvo.Ovde u Solinu ima pun qrac svakakvih umobolesnih redikula koji ce ako ih samo pogledas na tebe krenit nozinom.A da ne govorin za dicu.Jbte ja vidjan šestaře i sedmaše koji puše cigare koje su im dali RODITELJI.
Error404:Potpis not found
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Deus ex machina kaže...
Random. kaže...

Kakva je ova Južna Koreja smijurija od države. Nažalost, partneri su sa SAD-ma (SAD-om) pa im ovi ništa ne zamjeraju.

Pazi, ne samo da moraš služiti vojni rok ili ideš u zatvor na ohoho, nego ne smiješ izražavati nikakve simpatije prema Sjevernoj Koreji - u protivnom ti slijedi kazna zatvora do 7 godina.

 

Novi hobi Južnokorejskih teenagera je lov na simpatizere Sjeverne Koreje po društvenim mrežama poput Twittera, nakon čega takve osobe prijave unutrašnjim službama za sigurnost. Pokupe nekakvu nagradu, a ovi po mogućnosti u ćorku.

 

Rofl. Nekad davno sam procitao ovo:

 

"Nearly all children nowadays were horrible. What was worst of all was that by means of such organizations as the Spies they were systematically turned into ungovernable little savages, and yet this produced in them no tendency whatever to rebel against the discipline of the Party. On the contrary, they adored the Party and everything connected with it... All their ferocity was turned outwards, against the enemies of the State, against foreigners, traitors, saboteurs, thought-criminals. It was almost normal for people over thirty to be frightened of their own children."

-- George Orwell, 1984, book 1 chapter 2

  Odmah mi je to palo na pamet. Sama vijest ima takav prizvuk. Nevjerojatno je da ne vide važnost slobode govora, izbora religije već i sami sudjeluju u sprječavanju tih istih sloboda.

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj od mene populističke komentare. Hvala.
16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

http://danas.net.hr/hrvatska/ministar-srezao-troskove-s-18-milijuna-na-360000-kn

 

Rofl, na ovu vijest.

Ispada da je HDZ davao 1.5 milijona kuna na unajmljivanje manekenki. (naravno da sav novac nije isao manekenkama)

 

Di su nas jos sve krali da mi je znati!?

 

 

 

Btw. izgleda da nije sve tako idilicno u Deusovoj Kanadi. http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/196864/Kanadski-premijer-dobio-odrezano-stopalo-i-ruku.html

- Psiho246
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Deus ex machina kaže...

Pa da, kad ti nesto smeta, najbolje motorku prvo, a onda pusku!  Tko je vidio pitati? Svasta!

 

Ma takvih ima svagdje po svijetu, ali meni ne ide u glavu kako takvim ljudima funkcionira mozak. "Bas mi smeta buka jer mi je vecera tesko sjela, idem po motorku da da vidim sta se da rijesiti."

 

Ja sam mozda dvaput u zivotu odsetao do susjeda jer su partijali k'o mutavi u 3 ujutro srijedom, i to lijepo pitao da se stisaju jer se sve cuje. Tisucu isprika, odmah stisavanje na sapat.

 

  Ti si ubildana mrcina (NHF ;)), naravno da će te poslušat. Mene nebi baš tako  {#}

BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Psiho246 kaže...

http://danas.net.hr/hrvatska/ministar-srezao-troskove-s-18-milijuna-na-360000-kn

 

Rofl, na ovu vijest.

Ispada da je HDZ davao 1.5 milijona kuna na unajmljivanje manekenki. (naravno da sav novac nije isao manekenkama)

 

Di su nas jos sve krali da mi je znati!?

Bas sam jutros citao, i mislim si ministar cicija... kad sam skuzio kako je srezao troskove, sve mi je bilo jasno.

2 milijuna kuna za modnu reviju, svasta.

 

Psiho246 kaže...

Ma kakvi idilicno, da znas kakve civilne nerede imamo zadnjih 2 mjeseca zbog toga jer skolarina raste za 30ak dolara godisnje.... bio sam pred neku stranicu linkao live feed iz helikoptera. Svako toliko subway je zaustavljen zbog dimnih bombi ili zbog dojava o bombama ili slicno...

 

I onda Quebec vlada, kao rijesenje donese famozni Bill 78 koji ogranicava demonstracije (moras ih prijaviti, ne smijes nositi maske, etc)... pa je pola grada podivljalo.

Sad svaku vecer u 8 sati, ako si slucajno downtown - otpadnu usi;

i mlati tako od 15 minuta do sat vremena.

 

Btw zadnja recenica u clanku mi je maltene smijesna: "Za sada policija povezuje odrezane komade tijela s ljudskim torzom pronađenim u Montrealu." nakon povezivanja, malo elektrosokova i tadaaah, ko nov je.

Vrijedi i spomenuti zanimljivu cinjenicu da je tijelo poslano konzervativnoj stranci... izgleda da ni ljevica vise nije sto je nekad bila...

We are the ones that will open your mind, leave the weak and the haunted behind
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2012 21:22 (Deus ex machina).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice