Stolica / Fotelja za računalo? izdvojena tema

poruka: 1.388
|
čitano: 706.764
|
moderatori: pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

speedlink regger

 

stolica nakon 15-20 dana koristenja škripi ko da ima 10 godina,stvarno sam razocaran sto se toga tice,ergonomija je OK,umjetna koza ce vjerovatno dugo trajat,nije lagana,podesavanje je sasvim OK ali to skripanje!!

Jel to normalno kod stolica do 1500 kn,dal kupnjom skuplje stolice rijesavam taj problem!?

AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Ja sam isto razmišljao o reggeru, no ocjene na neweggu, amazonu i sl su me odgovorile od kupnje. Za ostale stolice u HR je teško naći reviewe, pa sam se onda odlučio na gtomegu za koju sam našao dosta dobre ocjene i mišljenja. Imam stolicu skoro mjesec dana i nije bilo nikakvih problema, sve je jos uvijek kao prvog dana. Mene je izašlo 1584kn.
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
volegradele kaže...

speedlink regger

 

stolica nakon 15-20 dana koristenja škripi ko da ima 10 godina,stvarno sam razocaran sto se toga tice,ergonomija je OK,umjetna koza ce vjerovatno dugo trajat,nije lagana,podesavanje je sasvim OK ali to skripanje!!

Jel to normalno kod stolica do 1500 kn,dal kupnjom skuplje stolice rijesavam taj problem!?

Moja je 3-4 mjeseca stara, ne proizvodi nikakav zvuk, imam malo preko 100kg. (osim škripanja kože kad se naslonim iza na jastuk  )

 

Možda nisi nešto dobro stegnuo? Koji dio škripi?

Pazi da ne kupiš neku za 3-4000 kn, pa da imaš istu stvar.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2018 13:09 (CyberDemonVZ).
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Probaj se igrati sa šarafima, meni Gadbjerg škripao jer sam dva šarafa previše pritegnuo, bez zajebancije.

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
CyberDemonVZ kaže...
volegradele kaže...

speedlink regger

 

stolica nakon 15-20 dana koristenja škripi ko da ima 10 godina,stvarno sam razocaran sto se toga tice,ergonomija je OK,umjetna koza ce vjerovatno dugo trajat,nije lagana,podesavanje je sasvim OK ali to skripanje!!

Jel to normalno kod stolica do 1500 kn,dal kupnjom skuplje stolice rijesavam taj problem!?

Moja je 3-4 mjeseca stara, ne proizvodi nikakav zvuk, imam malo preko 100kg. (osim škripanja kože kad se naslonim iza na jastuk  )

 

Možda nisi nešto dobro stegnuo? Koji dio škripi?

Pazi da ne kupiš neku za 3-4000 kn, pa da imaš istu stvar.

 Pa škripi mi ispod ,na spoju nosaca i same stolice,skripi ispod sve ko ludo!!Kad sidnem,kad se naslonim ispod skripi samo tako!!Katastrofa,platio sam je 1450 kn,pa nije bas mali novac,ali ocito je!

AUDIOFIL
11 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
volegradele kaže...
CyberDemonVZ kaže...
volegradele kaže...

speedlink regger

 

stolica nakon 15-20 dana koristenja škripi ko da ima 10 godina,stvarno sam razocaran sto se toga tice,ergonomija je OK,umjetna koza ce vjerovatno dugo trajat,nije lagana,podesavanje je sasvim OK ali to skripanje!!

Jel to normalno kod stolica do 1500 kn,dal kupnjom skuplje stolice rijesavam taj problem!?

Moja je 3-4 mjeseca stara, ne proizvodi nikakav zvuk, imam malo preko 100kg. (osim škripanja kože kad se naslonim iza na jastuk  )

 

Možda nisi nešto dobro stegnuo? Koji dio škripi?

Pazi da ne kupiš neku za 3-4000 kn, pa da imaš istu stvar.

 Pa škripi mi ispod ,na spoju nosaca i same stolice,skripi ispod sve ko ludo!!Kad sidnem,kad se naslonim ispod skripi samo tako!!Katastrofa,platio sam je 1450 kn,pa nije bas mali novac,ali ocito je!

 Odnesi u radnju i pokazi im na licu mjesta kakav zvuk proizvodi. Ipak nisu male pare.

13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

 Ima li tko kakvo iskustvo s ovim stolicama ?? Ono malo informacija što sam uspio naći su uglavnom pozitivne. S ovim poljskim brandom Genesis sam već upoznat jer sam kupio njihov miš i nemam zamjerke. Kolikos sam shvatio rade dobre stvari ali nisu etabilirani u tom svijetu kao neki jači igrači pa imaju nižu cijenu, ali kvaliteta im nije loša uopće. Sharkoon je već dokazan brand, isto malo budget orjentiran. Ako netko ima iskustva pa da komentira. Inače, tražim tako neku dobru uredsku/gamersku stolicu za oko 1000kn pa spomenite ako ima još šta a da valja. Razmatram još i onu iz Ikea-e Markus. Za nju sam isto čuo dobre stvari.

 

https://www.instar-informatika.hr/gaming-stolica-genesis-nitro-330-crvenocrna-best-buy/NFG-0752/product/

 

https://www.instar-informatika.hr/gaming-stolica-sharkoon-skiller-sgs1-crna-akcija/38040/product/

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
volegradele kaže...

speedlink regger

 

stolica nakon 15-20 dana koristenja škripi ko da ima 10 godina,stvarno sam razocaran sto se toga tice,ergonomija je OK,umjetna koza ce vjerovatno dugo trajat,nije lagana,podesavanje je sasvim OK ali to skripanje!!

Jel to normalno kod stolica do 1500 kn,dal kupnjom skuplje stolice rijesavam taj problem!?

 UPDATE: nakon nekoliko mjeseci i moja počela škripati. Preskočite ovaj model kaj se mene tiče.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Blago ti se,bar si bio u tisini par mjeseci,meni od prvog dana! :(
AUDIOFIL
12 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

to je zato sta kupujete kineske wanna be gtOmega i DXracer kopije.

 

ove dvije firme su prve pocele s takvim stolicama i u tom svijetu su konkurenti nesto kao samsung i apple.

 

ovo ostalo su sve plagijati jeftinijih materijala koji zele uzet dio kolača. evo sad sam bas skocio na stranicu od gtOmege, zar je stvarno vrijedilo za 50 eura razlike ic na neki tamo speedlink ili koji vec inferiorniji poluproizvod.. 

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
neznalica90 kaže...

to je zato sta kupujete kineske wanna be gtOmega i DXracer kopije.

ove dvije firme su prve pocele s takvim stolicama i u tom svijetu su konkurenti nesto kao samsung i apple.

ovo ostalo su sve plagijati jeftinijih materijala koji zele uzet dio kolača. evo sad sam bas skocio na stranicu od gtOmege, zar je stvarno vrijedilo za 50 eura razlike ic na neki tamo speedlink ili koji vec inferiorniji poluproizvod.. 

 Speedlink me koštao 700kn.

DXracer koji sam gledao je koštao 3000kn (za 190cm visine i 105kg, mislim da se stolica zvala King)

Trenutno sam nezaposlen.

Isplatilo se.

 

P.S. Speedlink je Europska firma (Njemačka ili Austrijska?). Stolice dobijaju jako dobre ocjene u testovima, čak i u BUGu. Vjerojatno ih nisu dugo testirali.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2018 23:16 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
CyberDemonVZ kaže...
neznalica90 kaže...

to je zato sta kupujete kineske wanna be gtOmega i DXracer kopije.

ove dvije firme su prve pocele s takvim stolicama i u tom svijetu su konkurenti nesto kao samsung i apple.

ovo ostalo su sve plagijati jeftinijih materijala koji zele uzet dio kolača. evo sad sam bas skocio na stranicu od gtOmege, zar je stvarno vrijedilo za 50 eura razlike ic na neki tamo speedlink ili koji vec inferiorniji poluproizvod.. 

 Speedlink me koštao 700kn.

DXracer koji sam gledao je koštao 3000kn (za 190cm visine i 105kg, mislim da se stolica zvala King)

Trenutno sam nezaposlen.

Isplatilo se.

 

P.S. Speedlink je Europska firma (Njemačka ili Austrijska?). Stolice dobijaju jako dobre ocjene u testovima, čak i u BUGu. Vjerojatno ih nisu dugo testirali.

 

dobro ti si speedlink platio prakticki pola cijene.. to je druga prica.. koliko vidim taj se speedlink krece oko 1500kn zavisi od ducana do ducana. spominjes king od dxracera koji je 3000kn za tvoju visinu i tezinu a ubiti sjedis na speedlinku koji je kopija njihove formule tj. entry modela od 1800kn koji sluzi za srednjoskolce od 70 kila. , tako da nemoj onda cijenu premium ranga dxracera usporedivat s ovime jer su to kruske i jabuke.

 

Speedlink je austrijski/njemački isto ko šta je i Noa hrvatski smartfon, mislim da ne moram u detalje.. ( kad se samo sjetim one zalosti od njihovih medusa slusalica )

 

long story short, ljudi ako vec dajete 1500kn za stolicu onda se protegnite jos tih 300tinjak kuna i kupite stolicu renomiranih proizvođača u toj sferi, a ne davati prakticki iste novce za neke speedlinkove, arozzije i ko zna kakve kineske jeftikanere s pecatima austrijskih i talijanskih uvoznika. 

14 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ja 9 mjeseci imam DXRacer King i niti najmanjeg problema. cca 183 cm i 100 kg. Preporučam.

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
neznalica90 kaže...

to je zato sta kupujete kineske wanna be gtOmega i DXracer kopije.

 

ove dvije firme su prve pocele s takvim stolicama i u tom svijetu su konkurenti nesto kao samsung i apple.

 

ovo ostalo su sve plagijati jeftinijih materijala koji zele uzet dio kolača. evo sad sam bas skocio na stranicu od gtOmege, zar je stvarno vrijedilo za 50 eura razlike ic na neki tamo speedlink ili koji vec inferiorniji poluproizvod.. 

 Da ti pravo kazem nikad cuo za gtOmega i DXracer ali za Herman Miller jesam i kupit cu si jednu kad tad vjerovatno!Kao sto kolega rekoh ovaj model ima vrlo solidne recenzije i da nije mi problem dat 50 eura vise za kvalitetniju stolicu.Ova stolica je sranje,ubiti bilo koja ovakva gaming stolica je sranje,bilo kostala 1500 ili 3000 kn,nema tu neke razlike u udobnosti sjedenja!(a to je najbitnije)Uglavnom kad dođe lijeto najbao sam ko žuti!

AUDIOFIL
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
volegradele kaže...
neznalica90 kaže...

to je zato sta kupujete kineske wanna be gtOmega i DXracer kopije.

 

ove dvije firme su prve pocele s takvim stolicama i u tom svijetu su konkurenti nesto kao samsung i apple.

 

ovo ostalo su sve plagijati jeftinijih materijala koji zele uzet dio kolača. evo sad sam bas skocio na stranicu od gtOmege, zar je stvarno vrijedilo za 50 eura razlike ic na neki tamo speedlink ili koji vec inferiorniji poluproizvod.. 

 Da ti pravo kazem nikad cuo za gtOmega i DXracer ali za Herman Miller jesam i kupit cu si jednu kad tad vjerovatno!Kao sto kolega rekoh ovaj model ima vrlo solidne recenzije i da nije mi problem dat 50 eura vise za kvalitetniju stolicu.Ova stolica je sranje,ubiti bilo koja ovakva gaming stolica je sranje,bilo kostala 1500 ili 3000 kn,nema tu neke razlike u udobnosti sjedenja!(a to je najbitnije)Uglavnom kad dođe lijeto najbao sam ko žuti!

 

zavisi koliki su ti kriteriji, ali definitivno ima razlike jer dovoljno je da ti je pjena u stolici kvalitetnija i vec je razlika miljama daleko. a sto se tice herman millera i meni je aeron mokri san, ali sad vec pricamo o cijenovnom rangu blizu i preko 2000 eura. cak bi je mogao priustiti, ali ne radim uredski posao i jedino sta saljem mailove ili pisem ponude kad nisam na terenu.. sve ostalo mi je racunalo iskljucivo hobi i razonoda pa si ne mogu jos opravdat takvu investiciju. no vjerujem kako budem isao stariji i kicma bude sve vise prigovarala da cu vrlo brzo nac izgovor.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Uzmi rađe Steelcase Leap koji je direktni konkurent Aeronu a košta duplo manje. Iako ni taj Leap realno ne vrijedi više od 500 eura ali ima 12 godina garancije pa je cijena koliko-toliko opravdana.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 1:54 (Spinout).
6 godina
protjeran
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

kupio u Emmezeti prije dva tjedna.

sasvim sam zadovoljan..

Malo manje od 1200kn

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
10 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Prije cca 2 tjedan kupio sam u HANGAR 18 e-Blue COBRA stolicu.

 

Prezadovoljan! Za razumne novce se dobije vrlo kvalitetna i udobna, ergonomska gaming stolica. Preporodio sam se.

 

https://megastore.hr/proizvod/gaming-stolica-e-blue-cobra-black-eec308/

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Vertagear SL-2000 imam skoro 2.5g mikroskopski malo što je spužva ulegla prvih par dana takva je i danas. Jedino što joj se može zamjeriti je da je se malo rasklimala u hidraulici jer kao da klacka milimetar dva ali to je možda jer sam ugl nagnut na naslon za ruku. Ugl sjedalica je super, ali stokilašima plus bi preporučio možda neki jači model. Ja imam 90 max.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 14:04 (axos).
12 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Links ima vikend akciju na stolac,a baš tražim novi stolac, ima ko iskustva s ovim? 

https://www.links.hr/hr/gaming-stolica-arozzi-enzo-crna-430600056

15 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ja već koristim E-Blue cobru više od pola godine i sve preporuke, ne šrkipi ništa.

Jedina mana rekao bih što nije dosta "duboka" i fali malo širine. 

Koliko vidim trenutno je na akciji za nekih cca 1300 kn

6 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Evo sta nam kaze portal gamebox o stolicama http://www.gamebox.com.hr/koje-su-najbolje-gaming-stolice-evo-nasih-prijedloga/.

Planiram u iducih dan-dva kupiti neku za 1000kn.

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
volegradele kaže...

speedlink regger

 

stolica nakon 15-20 dana koristenja škripi ko da ima 10 godina,stvarno sam razocaran sto se toga tice,ergonomija je OK,umjetna koza ce vjerovatno dugo trajat,nije lagana,podesavanje je sasvim OK ali to skripanje!!

Jel to normalno kod stolica do 1500 kn,dal kupnjom skuplje stolice rijesavam taj problem!?

 Zahvaljujuci kolegi Flekica

moj problem sa škripanjem je riješen,savjetovao me da podmazem spojeve ispod stolice.Sad je odlicno,stolica je necujna i napokon uzivam u 1500 kn koliko sam je platio!!

AUDIOFIL
14 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ima netko preporuku za neki stolac do 800-1000kn, i da mi može reći kakav je nakon godinu-dvije pa na više korištenja, hvala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2018 22:17 (Thermal).
7 godina
odjavljen
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

evo da dam ideju možda nekome pomogne da ne baca sulude novce na stolice nego da si složi sam, udobnost i čvrstoća garantirana

 

mene je koštalo oko 100kn, jedino mi ostalo nabaviti tanji komda spužve i tapecirat naslone za ruke

 

moja nova Honda stolica

 

 

12 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Neka jeftina dobra stolica? Ne pusim ove stolice sto se reklamiraju kao gaming stolice, a jos i kostaju ko sam vrag.  Neka dobra i jeftina obicna uredska stolica. Hvala!

11 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Otisli su korak dalje sad reklamiraju i gaming stolove za brzi fps  samo 2000kn u linksu ajmo ovčice  al ti su obicni bez rgb duginih boja pa kad dođe stol koji svijetli kao oni logitech zvucnici ajmo 1000kn gore he he 

15 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

do 1000 kn je Markus je jedini izbor,a za iznad ne znam

...potpis nije potreban...
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
roby27 kaže...

Otisli su korak dalje sad reklamiraju i gaming stolove za brzi fps  samo 2000kn u linksu ajmo ovčice  al ti su obicni bez rgb duginih boja pa kad dođe stol koji svijetli kao oni logitech zvucnici ajmo 1000kn gore he he 

 Pa posten stol bilo kakav ne kosta ispod 800-1000 kn,u Ike ima kupit za oko 1500 kn stol s podesavanjem visine,na struju kosta oko 3 soma,tako da...2000 kn za dobar stol koji ti izgledom i kvalitetom pase nije sad ne znam koliko strasno!

Ako za Herman Miller mozemo dat 1000 eura + ....

 

Meni su ova dva stola ispod top!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2018 1:26 (volegradele).
16 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Nego, meni treba preporuka gaming stolca. Visok 182 težak oko 100 (varira gore dolje 5 Kg).

Valja li što od ovih iz Jyska? Recimo da mi je budget 500-1000 Kn.

https://jysk.hr/campaigns#im_field_category=4687&meta=%7B%22currentPage%22%3A1%2C%22blockHashUpdate%22%3Afalse%7D

https://jysk.hr/radna-soba/uredske-stolice

Twitter: @191x7
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice