Termo pec ili klima? Molim sugestiju! Hvala!!! :)

poruka: 2
|
čitano: 8.873
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Termo pec ili klima? Molim sugestiju! Hvala!!! :)

Pozdrav svima, daj mi samo recite jednu stvar, puno sam trazio po netu ali nikako tocno naci.. Kako mi se vise isplati grijati ovu zimu, na termo pec od 3000 wati ili na klimu 2.9 KW? 

 

Znaci pec naravno pustim po noci, ali eto cijelu noc dok se ne ugrije, ali mislim da se od 10 do nekih 3 ujutro napuni pa ujutro kad se probudim oko 7 ugasim, ili tijekom dana e sad bi trebao onda nekih 4-5 sati imat sigurno upaljenu klimu..?

 

Hvala punoooooo na bilo kakvoj sugestiji!

Proud to be adicted to WoW
13 godina
offline
Re: Termo pec ili klima? Molim sugestiju! Hvala!!!
vidikovac kaže...

Pozdrav svima, daj mi samo recite jednu stvar, puno sam trazio po netu ali nikako tocno naci.. Kako mi se vise isplati grijati ovu zimu, na termo pec od 3000 wati ili na klimu 2.9 KW? 

 

Znaci pec naravno pustim po noci, ali eto cijelu noc dok se ne ugrije, ali mislim da se od 10 do nekih 3 ujutro napuni pa ujutro kad se probudim oko 7 ugasim, ili tijekom dana e sad bi trebao onda nekih 4-5 sati imat sigurno upaljenu klimu..?

 

Hvala punoooooo na bilo kakvoj sugestiji!

Kvalitetna klima ti je puno bolji izbor. Kad kažem kvalitetna klima onda mislim na uređaje koji pripadaju srednjoj klasi ili gornjoj klasi. Budući je koristiš u sezoni grijanja, poželjnoj je imati inverterski uređaj (nešto poput ovoga). Pogledaj uređaje slijedećih proizvođača: Daikin, Mitsubishi, Toshiba, LG, Fujitsu, Samsung, Pansonic. Ovi uređaji su obično nešto skupli ali uz puno radnih sati i novci se vrate brže.

Stručnjak za odmaganje...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice