The Friendzone Club izdvojena tema

poruka: 10.987
|
čitano: 1.360.127
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: The Friendzone Club

Ja bi rekao da je,jučer smo se vidili i proveli dost vremena zajedno,danas me to pitala.

You think by killing me tonight my powers will not rise there'll be nowhere for you to run when my hatred comes to life.
14 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club

Napravio si klasicnu gresku. Vjerojatno se ona i prijateljice vec sprdaju kako nemas curu i kakav si luzer.

 

Provodite vrijeme zajedno? Friendzone.

Losing all hope was freedom
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.11.2014 18:53 (piksic).
14 godina
offline
Re: The Friendzone Club

Prvi put smo se tek vidjeli jučer tj. izašli na kavu.

You think by killing me tonight my powers will not rise there'll be nowhere for you to run when my hatred comes to life.
11 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Rocker kaže...

Prvi put smo se tek vidjeli jučer tj. izašli na kavu.

Moje Pravilo:

 

Kad te zenkska pita da li imas curu i ako nemas to treba reci ali treba dodati slijedece (nebitno dal je istina jer najcesce nece biti): 

 

Da trenutni nemas curu jer si prekinuo sa curom prije cca 3 tjedna i da si se malo oporavio od toga i da sad opet gledas kakvih cura ima i izlazis, iz kojeg razloga bas ova izjava.

- jer ce se u curi koja te pitala probudit 'majcinska' potreba da te zastiti i da ti olaksa

- jer ces joj biti privlaciniji iz razloga jer je ocito da mozes imati (imao si) drugu zensku

- steci ce postovanje prema tebi jer si spreman da budss u vezi (u kojoj vise nisi)

- dobit ce interes za tobom jer si poceo izlazit i mozda ona pokaze inicijativu da ti nebi nasao drugu jer si pozeljan iz gore navedenih razloga koje ce ona zakljucit na osnovu samo jedne tvoje izjave 

 

Testirano - vise puta

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.11.2014 18:59 (lGRACINA).
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
lGRACINA kaže...
sveupitni kaže...

Zašto me cura koja je jasno rekla da nema osječaje kao i ja {#}, stalno kada prolazim hodnikom na faksu gleda,ono nimalo diskretno,  nego baš je*ački bulji u mene ? Ja se pravim da ne vidim najčešće, ali ono... Sumnjam da je to neka vrsta provokacije.....

Frende, ovo je jedno od najučestalijih ponašanja ženskih osoba, radi se o tome da ta zenska nista prema tebi stvarno neosjeca ali ona zna da ti prema njoj da, obzirom da su zenske dosta proracunate po tim pitanjima ona zapravo nezeli izgubit ovo sto ti prema njoj osjecas iako ona nece nikad imati sa tobom nista, ona te u principu zeli drzati na nekakvoj "uzici" sa tim dvosmislenim forama tj. tvoja nadanja odrzati na zivotu, ti si joj kao backup ili alternativa ako joj neupali sa prioritetnom osobom, to je nekakva lagana manipulacija zapravo, i vjerovatno joj nisi jedini ali nemoj da te to pogađa to svi rade vise ili manje naglaseno, jer svi zele biti pozeljni - ja imam neznam ni sam koliko zenskih sa kojima se tako ponasam iako imam curu - manipuliram drugim curama i zato me vole - cudno al istinito - na tebi je da preuzmes kontrolu i da ju pocmes zestoko ignorirati sa povremenim ispadima (spustis ju sa vremena na vrijeme kroz salu i Odes) to zenske vole, naravno kad ju spustas budi sarmantan pedantan humoristican interesantan i pomalo iritantan - vidjet ces kako ce ti doci, kad pokazes da ju netrebas, i naravno nađi drugu ...

Been there,done that.

U gradu ju poceo ignorirat,obrisao sa fb-a i za par dana stize poruka: ,,Kada i zašto si me obrisao sa fejsa?Da li postoji mogucnost da mi odgovoris?Ili cu ostati bez odgovora?''

Ostala je bez odgovora,logicno {#}A ovu sub sam bio u drustvu sa frendicom i tak malo plesao sa nekom i stalno me pogledavala,baš su cudne te zene da....

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
11 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
big_guy kaže...
lGRACINA kaže...
sveupitni kaže...

Been there,done that.

U gradu ju poceo ignorirat,obrisao sa fb-a i za par dana stize poruka: ,,Kada i zašto si me obrisao sa fejsa?Da li postoji mogucnost da mi odgovoris?Ili cu ostati bez odgovora?''

Ostala je bez odgovora,logicno{#}A ovu sub sam bio u drustvu sa frendicom i tak malo plesao sa nekom i stalno me pogledavala,baš su cudne te zene da....

?


Zašto nisi preuzeo kontrolu ... to je jedna od najljepsih stvari, i onda joj pokazes da si ti Taj koji određuje pravila - kad ju dobiješ 1. psihološki, 2. fizicki, tad ces ju imati i emotivno - jer poanta svega onoga gore i je da ju dobijes jel /// unatoc svemu da uspijes -

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.11.2014 19:27 (lGRACINA).
14 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
lGRACINA kaže...
Zašto nisi preuzeo kontrolu ... to je jedna od najljepsih stvari, i onda joj pokazes da si ti Taj koji određuje pravila - kad ju dobiješ 1. psihološki, 2. fizicki, tad ces ju imati i emotivno - jer poanta svega onoga gore i je da ju dobijes jel /// unatoc svemu da uspijes -

U ljubavi nema pravila...

Losing all hope was freedom
10 godina
offline
The Friendzone Club

IGRACINA me podsjeća na starog forumaša Deus ex machinu

11 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
piksic kaže...
lGRACINA kaže...
Zašto nisi preuzeo kontrolu ... to je jedna od najljepsih stvari, i onda joj pokazes da si ti Taj koji određuje pravila - kad ju dobiješ 1. psihološki, 2. fizicki, tad ces ju imati i emotivno - jer poanta svega onoga gore i je da ju dobijes jel /// unatoc svemu da uspijes -

U ljubavi nema pravila...

Krivo, postoji tu puno pravila - samo ih treba znati,

i koristit jos bitnije, - vjeruj mi :-)

Zene vole kontrolu i pravila - a jos vise vole kad tu kontrolu nemaju i bore se za nju, a po tvojim pravilima.

11 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Del_Boy97 kaže...

IGRACINA me podsjeća na starog forumaša Deus ex machinu

Hvala, neznam tko je taj tip ali eto hvala - nadam se da nije neki debil.

 

Inace sve govorim iz iskustva i iz određenih strucnih stiva koja sam testirao u reprezentativnim uvjetima.

Subote poslje 23h - na potezu Avenue Mall / Tkalča / Best / Mansion / Gallery ... uvjek sve funkcionira jer su sve zenske u sustini zapravo iste - samo se treba prilagodit tipovima, meni su sportasice najdraze :-)

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.11.2014 19:45 (lGRACINA).
10 godina
offline
The Friendzone Club

nije nije, potrazi njegove postove na ovoj temi pa ces vidjet

14 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
lGRACINA kaže...
piksic kaže...
lGRACINA kaže...
Zašto nisi preuzeo kontrolu ... to je jedna od najljepsih stvari, i onda joj pokazes da si ti Taj koji određuje pravila - kad ju dobiješ 1. psihološki, 2. fizicki, tad ces ju imati i emotivno - jer poanta svega onoga gore i je da ju dobijes jel /// unatoc svemu da uspijes -

U ljubavi nema pravila...

Krivo, postoji tu puno pravila - samo ih treba znati,

i koristit jos bitnije, - vjeruj mi :-)

Zene vole kontrolu i pravila - a jos vise vole kad tu kontrolu nemaju i bore se za nju, a po tvojim pravilima.

I mene je 100 puta u crno zavila.

Losing all hope was freedom
11 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Koji komadi su vam najdrazi:

7 Sportašice (sporstko tjelo)
47 FIne i slatke cure (bomboni)
4 Zrelije žene (odlican izgled)
0 Ultra sređene (folk glazba)
7 Casual cure (na ulici)
11 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
piksic kaže...
lGRACINA kaže...
piksic kaže...
lGRACINA kaže...

I mene je 100 puta u crno zavila.

Nauči na greškama pa ti se 101. puta nece dogodit (uskoro).

14 godina
offline
Re: The Friendzone Club

najbolje su sportašice koje žive u kanadi i pale se na ćelave programere

Potpis!
14 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
lGRACINA kaže...

Nauči na greškama pa ti se 101. puta nece dogodit (uskoro).

Ali ja kad padnem uvijek dižem se.

Losing all hope was freedom
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
piksic kaže...
lGRACINA kaže...

Nauči na greškama pa ti se 101. puta nece dogodit (uskoro).

Ali ja kad padnem uvijek dižem se.

Dobro je dok ti padneš ,ali ako padne nešto drugo pa se ne digne {#}

14 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club

I prasinu stresem i opet borim se.

Losing all hope was freedom
14 godina
offline
Re: The Friendzone Club
piksic kaže...

I prasinu stresem i opet borim se.

 

streseš prašinu s tog drugog?

Potpis!
14 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club

5000 uz

Losing all hope was freedom
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.11.2014 10:40 (piksic).
15 godina
offline
The Friendzone Club

Nakon sto sam posluo savjete od kolege @IGRACINA, poceo sam tu djevojku kompletno ignorirati, ali prije toga sam joj se javio na whatsappu i pricali smo najnormalnije, iduci tjedan ignor totalni, ona bulji u mene ja ne dozivljavam. Da skratim, danas je prosla pored mene ko pored turskog groblja hahah....

#yolo
11 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
sveupitni kaže...

Nakon sto sam posluo savjete od kolege @IGRACINA, poceo sam tu djevojku kompletno ignorirati, ali prije toga sam joj se javio na whatsappu i pricali smo najnormalnije, iduci tjedan ignor totalni, ona bulji u mene ja ne dozivljavam. Da skratim, danas je prosla pored mene ko pored turskog groblja hahah....

Tako i treba, ti imas kontrolu.

http://www.pohrani.com/f/3u/Cz/1dNwXcAB/da4119b2e120d975a661ecb0.jpg
12 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

jeste ikad bili sa zenskom iz razreda? imam osjecaj da zenska nest oce vise od prijateljstva (to traje jos od 1.og mjeseca, tad smo se poceli vise druzit), svako malo trci k meni, grli me, kad prica samnom ne prica normalnim glasom, neg ga onak "ublazi" (kak da ga vec opisem), kad god ima nekih problema javlja se meni.. jel da pokusavam sta? ili ja to mozda krivo tumacim?

11 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
SuperDox kaže...

jeste ikad bili sa zenskom iz razreda? imam osjecaj da zenska nest oce vise od prijateljstva (to traje jos od 1.og mjeseca, tad smo se poceli vise druzit), svako malo trci k meni, grli me, kad prica samnom ne prica normalnim glasom, neg ga onak "ublazi" (kak da ga vec opisem), kad god ima nekih problema javlja se meni.. jel da pokusavam sta? ili ja to mozda krivo tumacim?

Naravno da ces probati, covjek u zivotu nakon nekoliko dana zabavi sta je probao i uspio/neuspio. Ali zna cijeli zivot zapamtit stvari koje nije pokusao tj. prilike koje je propustio, uvjek se sjeca.

http://www.pohrani.com/f/3u/Cz/1dNwXcAB/da4119b2e120d975a661ecb0.jpg
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
SuperDox kaže...

jeste ikad bili sa zenskom iz razreda? imam osjecaj da zenska nest oce vise od prijateljstva (to traje jos od 1.og mjeseca, tad smo se poceli vise druzit), svako malo trci k meni, grli me, kad prica samnom ne prica normalnim glasom, neg ga onak "ublazi" (kak da ga vec opisem), kad god ima nekih problema javlja se meni.. jel da pokusavam sta? ili ja to mozda krivo tumacim?

Možda nije povezano, ali moj najbolji prijatelj iz srednje je imao identičnu situaciju. To je bila kao potreba te cure za muškim kontaktom bez da trpi emocionalni napor bivanja u vezi i nesposobnost tog tipa da izvuče išta više od toga od grljenja. Kad sam vidio kako im izgleda Facebook chat ispovraćao sam se. 

Budući da sam stalno s njim znam da ništa nije imao od toga, ali kad se napokon usrećio nekom curom ona je plakala. 

 

  • Jedne subote ja se ubijam od dosade
  • Zovnem njega
  • "Ja ne izlazim bez nje"
  • Što si p***r?
  • Nisam P***r, dođi po mene
  • Dolazimo u lokalni narko-folk klub, oko 12 sati
  • Ona mrtva pjana s nekim tipom koji može bradom ubiti nas dvojicu
  • Stvari koje nijedna cura u srednjoj ne bi trebala raditi
  • Svi su mu se smijali 7 dana

Idem, imam boljeg posla.

Molimo Vas gdine Mentalist, igrajte se s nama Molimo Vas gdine Mentalist, igrajte se s nama
11 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Subota je ljudi, još malo i treba krenuti Offline.

http://www.pohrani.com/f/3u/Cz/1dNwXcAB/da4119b2e120d975a661ecb0.jpg
11 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Jel zna netko (znam da zna{#}) kaj u glavi ima cura koja je prekinula dugu vezu (skoro 2 god je bila u vezi). Jel sad ona zeli novoga, ne staroga, ne zeli uopce ?? Dopam se s jednom, ali kakve ja cure odabirem nemam bas srece jer su sve fine i pristojne i imas osjecaj da bude nekaj, a onda skuzis da su takve prema svima (vec sam pisao o tome). Do sad je bila sa godinu starijim dečkom, a ja sam mlađi i od nje, kak da znam dal ima sanse i po tom pitanju, jer vidim od 10 frendica, 9 ih je sa starijim deckima, a 1 sa svojim godistem.

Extra wurst
14 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Extra protection kaže...

Jel zna netko (znam da zna{#}) kaj u glavi ima cura koja je prekinula dugu vezu (skoro 2 god je bila u vezi). Jel sad ona zeli novoga, ne staroga, ne zeli uopce ?? Dopam se s jednom, ali kakve ja cure odabirem nemam bas srece jer su sve fine i pristojne i imas osjecaj da bude nekaj, a onda skuzis da su takve prema svima (vec sam pisao o tome). Do sad je bila sa godinu starijim dečkom, a ja sam mlađi i od nje, kak da znam dal ima sanse i po tom pitanju, jer vidim od 10 frendica, 9 ih je sa starijim deckima, a 1 sa svojim godistem.

Samo budi dobar i pokaži se sad, prilika ti je. Ako budeš dobar, pokažeš malo ljubavi (al odma od starta) da te ne uzme za friendz..na. 

 

A godište nema veze, i ja sam mlađi godinu dana.

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
lGRACINA kaže...
Rocker kaže...

Prvi put smo se tek vidjeli jučer tj. izašli na kavu.

Moje Pravilo...

sto ako ta doticna poznaje njegovu curu? {#}

 

eto jedan zaheb kojem sam ja osobno svjedocio.. frend mi se upucavao konobarici na danima piva u karlovcu.. nakon cijele noci zenska mu daje broj konacno kad ono daje mu broj od njegove cure... ahahahahaha ja umro od smijeha.. njih dve se poznaju i to poprilicno dobro.. pisurija

xfact
13 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Zavisi kakva je cura.

Možda joj je bitno da ima nekoga, nevezano jel stariji ili mlađi od nje, možda joj je bitno da večeri provodi na leđima...

 

No stoji da, ako si imalo zgodan, a stariji od cure(godinu, dvije, ne 10), izaći će s tobom ako ju zoveš. Isprobano {#} 

Ne mora biti praznoglava, može biti pametna i zanimljiva, a da svejedno pristane na izlazak.

 

 

Isto kao što bi svaki dečko od 18 godina izašao sa 25-ogodišnjakinjom čim malo bolje izgleda.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice