Umrla Amy Winehouse

poruka: 101
|
čitano: 9.891
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Umrla Amy Winehouse

Sad sam primio poruku od prijatelja da je umrla Amy, a i na wikipediji su vec promijenili isto. Jel ovo neki prank ili je istina??

He who dares, wins
14 godina
neaktivan
offline
Re: Umrla Amy Winehouse
malina22 kaže...

Sad sam primio poruku od prijatelja da je umrla Amy, a i na wikipediji su vec promijenili isto. Jel ovo neki prank ili je istina??

totalno svejedno... ta zenska je stvarno iritantna.

ONT: Moguce da je fejkano jer su prosli tjedan za Hugha Hefnera, pa i za Will Smitha i tako. Moguce samo da je nekome dosadno 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Umrla Amy Winehouse

http://en.wikipedia.org/wiki/Amy_Winehouse

 

HAHAHAHAH SS OR DIDNT HAPPEN

 

 

EDIT: promijenili su sad {#}

Dirt 3 -> Dino Bzik
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.7.2011 18:41 (dmanz).
14 godina
neaktivan
offline
Umrla Amy Winehouse

Izgleda da je žena odapela od predoziranja alkoholom i od droge.

15 godina
neaktivan
offline
Umrla Amy Winehouse

A šta je drugo bilo za očekivat s obzirom da je pošmrkala tonu bijelog i popila hektolitre alkohola.

Odličan glas ali sve ostalo 0.

Počivala u miru (ako je istina).

World Championships: 7, GP started: 278, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,469
14 godina
neaktivan
offline
Umrla Amy Winehouse

koga briga za nju

žalim nevine žrtve (ko one u oslu recimo)

 

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
14 godina
protjeran
offline
Umrla Amy Winehouse

27 godina, furala se na Jimi-a, Janis, Jim-a i Kurt-a.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
12 godina
neaktivan
offline
Umrla Amy Winehouse

Evo gledam po portalima i stvarno je pronađena mrtva. Nisam nikada bio njezin fan no čovjek je čovjek... počivala u miru.

13 godina
neaktivan
offline
Umrla Amy Winehouse

Da, cak i na CNNu ide vijest.

Mes que un Club! FCBarcelona!
14 godina
protjeran
offline
Re: Umrla Amy Winehouse
PLASMAorLCD kaže...

Da, cak i na CNNu ide vijest.

 Vec u 4 sata danas.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
13 godina
offline
Umrla Amy Winehouse

Zašto je gadite ako se grcala u drozi?Ne mora znacit da je bila loša kao osoba.Počivala u miru

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
13 godina
offline
Umrla Amy Winehouse

O mrtvima sve najbolje,ali jedan davež manje koji plijeni medijsku pažnju

ako sam ti ikako pomagao,stisni hvala
14 godina
protjeran
offline
Re: Umrla Amy Winehouse
Ivan_hacker kaže...

O mrtvima sve najbolje,ali jedan davež manje koji plijeni medijsku pažnju

 Naravno, nemam apsolutno nista protiv droge, ali ne mozete reci da je imala vise od 3 pjesme.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
14 godina
neaktivan
offline
Umrla Amy Winehouse

Nebitno Mentalac,ostala mi je jako upečatljiva po glasu prije par godina sa nekin spoton u kadi,neznan koja je stvar više bila.

(tv me bia brainwasha da pamtim videa a ne nazive,damn)

Ali nju uključivat u joplin/morrison/hendrix klub je svetogrđe.

Van toga,šteta,mlada cura.

Me gusta.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Umrla Amy Winehouse
malina22 kaže...

Sad sam primio poruku od prijatelja da je umrla Amy, a i na wikipediji su vec promijenili isto. Jel ovo neki prank ili je istina??

{#}SLOBODA NARODU{#}

 

Pa se vi i dalje drogirajte!!!

Od sada negledam turske sapunjare pogotovo one redatelja serije Ezel i ostale... hvala :((((
13 godina
offline
Re: Umrla Amy Winehouse
Mentalist kaže...
Ivan_hacker kaže...

O mrtvima sve najbolje,ali jedan davež manje koji plijeni medijsku pažnju

 Naravno, nemam apsolutno nista protiv droge, ali ne mozete reci da je imala vise od 3 pjesme.

O ukusima se ne raspravlja.Pocivala u miru,to je sve sta mogu rec.

Errare humanum est.Errando discimus.
13 godina
neaktivan
offline
Umrla Amy Winehouse

Umrla,umrla.Nema je više,bar se opametila,sad više nema kome bit uzor,eto šta droga čini,od droge se nelječi lako!

Od sada negledam turske sapunjare pogotovo one redatelja serije Ezel i ostale... hvala :((((
15 godina
neaktivan
offline
Umrla Amy Winehouse

Nemogu reći da mi je drago, no ne osjećam ni posebnu tugu, znala je gdje to ide, prokockala je karijeru ( a imala je potencijala ), bilo je očito kako će to završiti, samo pitanje vremena...

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
14 godina
neaktivan
offline
Umrla Amy Winehouse

ti ne uzimas drogu, droga uzima tebe...

 

R.I.P.

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro
14 godina
neaktivan
offline
Re: Umrla Amy Winehouse
Ništa iznenađujuće,Da kažem da mi je žao,lagao bih.
alrighty then
13 godina
offline
Umrla Amy Winehouse

Off Topic:

 

Imam jedan problem kada gledam neki video na dnevnik.hr pokažu mi se smetnje(vidi sliku)

 A kada gledan npr. na nekom drugom servisu poput YouTube,nema ni s od smetnji.Jel zna netko u čemu je problem

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni HVALA!! ★★★★★
14 godina
offline
Umrla Amy Winehouse

A što je Vinarija tražila to je i dobila rip stara jbg

bug caruje, um klade valja
13 godina
neaktivan
offline
Umrla Amy Winehouse

Ne budite dvolični, sigurno niste ovako mislili o Kurt-u koji je imao iste probleme. Ženska je imala odličan glas, ali ju je droga uništila kao većinu rock glazbenika.

I ne, nisam gay.

O tempora, o mores !
12 godina
protjeran
offline
Umrla Amy Winehouse

U Africi umre svake 3 sekunde jedno dijete, ne svojom krivnjom... Više mi ih je njih žao nego neke ženske koja si je sama uništila život drogom.

 

Poštujem njezin rad, i ništa više - RIP.

The CAPS LOCK key is evil and must be destroyed
12 godina
neaktivan
offline
Umrla Amy Winehouse

A jadna ženska kakva god da je bila, bila je ka i svi mi, ja iskreno neznan niti jednu njenu pismu al mi je ža...R.I.P. 

Ivan
16 godina
offline
Re: Umrla Amy Winehouse
Keops kaže...

Ne budite dvolični, sigurno niste ovako mislili o Kurt-u koji je imao iste probleme. Ženska je imala odličan glas, ali ju je droga uništila kao većinu rock glazbenika.

I ne, nisam gay.

 Ne ja isto mislih i o kurtu. Što bi bolestan ne svojom krivicom, recimo naš Enlightened Phoenix dao da je dobio zdravlje i život,

a ovdje jedna prirodno ZDRAVA mlada, talentirana (nekad) lijepa, relativno bogata i slavna osoba si napravi ovo sa životom.

13 godina
neaktivan
offline
Umrla Amy Winehouse

...još jedna u The 27s  klubu..

r.i.p.

mutikaša i probisvijet
14 godina
neaktivan
offline
Umrla Amy Winehouse

Jedan narkoman manje. {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Umrla Amy Winehouse
Hrpetina bezobraznika ovdje kojima je bitno da imaju najjaču grafičku karticu. Prije svega mislim da ovakvoj vijesti nije mjesto ovdje, na ovakvom forumu, a drugo imajte malo pristojnosti prema pokojnoj osobi! Sad nije važno je li narkoman ili nije, ona je MRTVA, i barem zaslužuje da ne dobi komentare poput ovih iznad, Užas. Dajte se rađe primite WOW-a ili CS-a
Gay is OKAY
14 godina
protjeran
offline
Re: Umrla Amy Winehouse
Diss kaže...
Hrpetina bezobraznika ovdje kojima je bitno da imaju najjaču grafičku karticu. Prije svega mislim da ovakvoj vijesti nije mjesto ovdje, na ovakvom forumu, a drugo imajte malo pristojnosti prema pokojnoj osobi! Sad nije važno je li narkoman ili nije, ona je MRTVA, i barem zaslužuje da ne dobi komentare poput ovih iznad, Užas. Dajte se rađe primite WOW-a ili CS-a

Mir ti u duginim bojama, svatko ima svoje mišljenje, zašto bi neko imo poštovanja prema njoj, kad ona nije imala sama prema sebi? Djete u Africi umre svakih 10 minuta i nikom niš, na te silne pare šta je dala u drogu i alkohol mogla je pol afrike nahranit. Nije da sam joj želio smrt, ali totalno mi svejedno živa ona ili mrtva. I da nikad neću imat poštovanja prema narkomanima.

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice