Zdravko prevarant-upozorenje!! zaključana tema

poruka: 8
|
čitano: 9.235
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Zdravko prevarant, vinkovci - upozorenje!!

upozoravam vas na doticnog zdravka(ili kako se vec bude predstavljo) naime stariji covjek, koji se predstavlja kao sef neke firme kojoj kaze ime al na kraju toliko s pricom izdribla da ne znate kako se zovete. a firma je cinimise gmbh. sto je skracenica za njemacki d.o.o.

naime, covjek je rjecit, hvali se kojekakvim vezama i vezicama iz visokog drustva no sve kao skromno.  kada ga pitate nesta konkretno sturo odgovori i krene u pusta objasnjavanja, vrlo suosjecajan, mnogo vas ispituje iz privatnog zivota, djeluje samouvjereno. u mom slucaju nudio je posao trgovackog putnika, vozac dostavljac i slicno. trebao sam od zavoda za javno zdravstvo higijenski minimum koje bi mi on rijesio u vinkovcima jer kao ondje moze srediti preko stele da ne idem na predavanja. naravno dogovorio sam sastanak sa covjekom u vinkovcima i nakon sastanka se tek uvidja prevara.

sacekao me, auto mu nisam ni vidio, usao je u moj auto i isli smo pokupit gospodju koja bi to sve rijesila! trazili su samo kopiju osobne i 850 kn te sam za novce naravno rekao da nemam. ostavio sam ga ponovno na nekom raskrizju. nije imao vremena ni za 5 min razgovora a zeli te zaposliti. kasnije preko mobitela sve pet, ponovno dugi razgovor.

covjek stariji pedesetak, nesto vise godina, visok, nije mrsav, pomalo otromboljen, kosa prosjeda, obrijan, glas markantan, mijesa č i ć. zavaljan sam za 100-200kn mojih troskova, no moglo je biti mnogo vise. broj mu je 0958596427. no vise se drzite opisa rada i izgleda nego imena i broja tlf. i da, kad vas zove samo vas cimne, jer kao dobije drugi poziv na neki od drugih mobitela. ukoliko zove on razgovor je kraci! sve se odvija vrlo brzo, u roku 2,3,4 dana pa se bojim kad ovo budete citali da cete vec bit bez para :/

nadam se da sam pomogao!

14 godina
neaktivan
offline
Zdravko prevarant-upozorenje!!

Kako je on do tebe došao? Jesi se ti negdje za nešto prijavio ili ...?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Zdravko prevarant-upozorenje!!

radi kao preko preporuka iskljucivo, sto je i razumljivo, buduci da sumnjam da i postoji adresa gdje bi se zivotopis poslao. a svi te u dobroj namjeri zele preporuciti buduci da nije bas privlacno biti nezaposlen! znaci nije nicji prijatelj ili poznanik. vise kao zainteresirani ulagac ili kupac necega. mogucnosti su beskrajne..

11 godina
neaktivan
offline
Zdravko prevarant-upozorenje!!

pozdrav

 

nova sam vamo pa me zanima na koji način mogu i ja upozoriti na gospodina koji lažima dolazi do novaca? naime, tip je navodno iz slavonskog broda, pod facebook profilom je bio garfield garfi, ima psa bena, navodno mu je tata poginuo, živi s mamom, ima bijelu kiu i da NAVODNO IMA TUMOR NA MOZGU! Ime mu je "Tomislav Katalinić", navodno, kao i to da je zaštitar.... uglavnom, dugo je to trajalo a pošto sam se ja našla u nevolji sa zdravljem htjela sam mu pomoći. imao je više mail adresa, brojeva mobitela..... naravno da se nikad nismo vidjeli jer je uvijek nešto iskrsnulo a čak i kada sam ja došla u brod, njega nije bilo jer mu je bilo loše.... 

 

uglavnom, prevarena sam kao i mnoge druge ali isto tako ne želim više da to ide dalje. imao je i profil na tagged-u, mislim čak isto garfield. eto, ako netko zna kako javno reći da je prevarant neka predloži.

 

hvala i savjet: nikome se ne treba vjerovat jer očito nema onog ako nekom pomogneš u nevolji da će ti se vratit dobrim jer mnogi ovakvi kreteni i pokvareni ljudi uništavaju dobrotu i vjeru. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Zdravko prevarant-upozorenje!!

stvarno bih ti volio pomoci. ako ti se da slobodno se javi u provjereno i slicne televizijske emisije, od policije sumnjam da ces imati kakve koristi. kao sto vidis ja sam razglasio po razlicitim forumima pa kad ljudi ukucaju nesto u google da im bar nesto izbaci za razliku od mene. a i nadam se da sam mnoge tim putem upozorio! pa ako ces preko foruma otvori temu, tipkaj sve sto se sjecas, svaki detalj, kako bi ljudi prepoznali kada s nekim takvim stupe u kontakt!

16 godina
offline
Zdravko prevarant-upozorenje!!

Offtopic je prvog posta, ali sam pronašao oglas sa sličnim upozorenjem, drugim trikom, pa

mi se ova rubrika učinila najboljom za post, neka se nađe:

http://www.njuskalo.hr/psi/mini-maltezer-oglas-5482640

8 godina
neaktivan
offline
Re: Zdravko prevarant-upozorenje!!
Doval iz kojeg si mjesta , imam sličnu stvar samo je Željko i radi za Choco Royal shema je identična
9 godina
offline
Zdravko prevarant-upozorenje!!

A da pogledaš prije postanja od kad je tema? Bespotrebno dizanje teme stare 3 godine, a i lijepo ti piše da je Dovla neaktivan tako da ne znam kako će ti odgovoriti na poruku.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice