Pregrijan cpu

poruka: 8
|
čitano: 1.702
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Pregrijan cpu

Vako kada upalim racunar temp procesora bude od 55-60 C i kada krenem igrat neke igre normalno igram i nako n 20-30 min pocne da steka igra ako je zahtjevnija a slabije igre kasnije pocinju stekat i temp iznosi oko 95 C 

 

I pitanje dali posinje stekati sto je procesor pregrijan ili je sta drugo u pitanju

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pregrijan cpu

Da, procesor prvo usporava takt, a zatim se gasi ako ni usporavanje na pomogne.

Počisti prašinu iz računala (posebno s hladnjaka procesora i grafičke kartice), provjeri vrte li se svi ventilatori...

KaeR
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pregrijan cpu

Dobro prijatelju kupio sam komp prije nekoliko dana tako da cu ga odnijeti poso ima garanciju pa nek se majstor sa tim svim pozabavi recicu mu problem  uglavnom hvala 

15 godina
offline
Re: Pregrijan cpu

Ako je kompjuter nov, to se nikako ne bi smjerlo događati, možda hladnjak nije dobro postavljen na procesor? Ako ima garanciju, neka se oni bave time...

KaeR
12 godina
offline
Pregrijan cpu

Možda je neki biser dok je slagao konfu zaboravio skinut zaštitnu foliju sa hladnjaka, to se meni jednom desilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pregrijan cpu

hahah ima svakakvih budala jbg

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pregrijan cpu

rijesen prob sad pod opterecenjem ne prelati 60 C i imal kko kakvih preporuka sta da igram c2q q8200 4gb rama i 9600gt nvidia

12 godina
offline
Re: Pregrijan cpu
Darksaid kaže...

rijesen prob sad pod opterecenjem ne prelati 60 C i imal kko kakvih preporuka sta da igram c2q q8200 4gb rama i 9600gt nvidia

totalno nov pc.
CS:GO bi mogo,

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice