Samsung Gear S3 i Gear Fit2

poruka: 334
|
čitano: 122.206
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Jok.

14 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
HrvojeZg kaže...

Da li Gear s3 može samostalno raditi i primati pozive. Znači ostavim mob doma i odem tržati sa satom, dođe poziv i javim se preko sata? 

 

Postoji Gear S3 LTE verzija koja se samostalno spaja na mobilnu mrežu. Mislim da kod nas te verzije sata uopće nema u ponudi a čini mi se da nijedan od operatera to još ni ne podržava.

PSN - darklydexter
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Ezio kaže...
HrvojeZg kaže...

Da li Gear s3 može samostalno raditi i primati pozive. Znači ostavim mob doma i odem tržati sa satom, dođe poziv i javim se preko sata? 

 Postoji Gear S3 LTE verzija koja se samostalno spaja na mobilnu mrežu. Mislim da kod nas te verzije sata uopće nema u ponudi a čini mi se da nijedan od operatera to još ni ne podržava.

 HT ima odnedavno, ali nude samo Huawei Watch 2 s tim.

https://www.hrvatskitelekom.hr/dodatne-usluge/esim

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Nemozes to..mozes ako podrzava e-sim i ako ima kod nas u hrvatskoj toga onda ces moc
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Ekipa, pozdrav. Mislio sam si uzeti gear fit 2, al me malo brinu review-i za aplikaciju "gear fit2 plugin" na playstoreu gdje navodno nakon nekog updatea sat vise ne radi kao prije ili uopce sa NE samsung mobitelima. Nisam nasao ni jedan odgovor od strane samsunga. Ja imam huawei mate 9. Jel ima ko iskustva iz prve ruke? Hvala
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
jukkoo kaže...
Ekipa, pozdrav. Mislio sam si uzeti gear fit 2, al me malo brinu review-i za aplikaciju "gear fit2 plugin" na playstoreu gdje navodno nakon nekog updatea sat vise ne radi kao prije ili uopce sa NE samsung mobitelima. Nisam nasao ni jedan odgovor od strane samsunga. Ja imam huawei mate 9. Jel ima ko iskustva iz prve ruke? Hvala

Ne bih ja baš vjerovao svakoj budali koja napiše recenziju na Play Storeu.

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Bok svima. Planiram uzet s3 frontier pa me zanima ako ga netko koristi uz endomondo za pracenje trcanja i voznje biciklom?

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.8.2017 23:48 (prostbroj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
prostbroj kaže...

Bok svima. Planiram uzet s3 frontier pa me zanima ako ga netko koristi uz endomondo za pracenje tracanja i voznje biciklom?

 

 

Prije nego kupis baci pogled i na Huami Amazfit koji je 3X jeftiniji i po svim recenzijama odlican.

Nema mozda tako jako osvjetljenje i prikaz na ekranu kao Samsung, ali je sve ostalo na visokom nivou i meni osobno ljepsi od Samsunga.

Baterija mu traje oko tjedan dana sto je isto jako pozitivno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.8.2017 16:33 (ocean77).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Mislis Xiaomi? Inace odlican sat, transreflective display (nema vlastito svijetlo nego reflektira okolinu) tako da baterija se opce ne trosi na display, pojam ljepote je jako subjektivan dozivljaj tako da necu o tome. Naravno ja sam Sammy boy tako da ja preporucam Gear S3, a tko mozda uskoro i Gear S4 pokuca na vrata :) . Inace koristim S Health za pracenje ali probao sam i endomondo i underarmour i sve je to nekak isto, pitanje je opet osobnog ukusa, ukoliko imas Samsung mob, definitvno preporucam, ukoliko nemas bolje razmisli o gore navedenom Xiaomi AmazeFit

10 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Ok, moze i Xiaomi iako je Xiaomi angazirao Huami firmu da im proizvede taj sat pod njihovim brendom.

Ja znam da je S3 nesto bolji sat, ali i ovaj je jako dobar pogotovo za tu cijenu i meni osobno izgleda modernije.

 

http://www.huami-usa.com/huami-design-team-wins-multiple-awards/

 

Huami is the exclusive provider of wearable technology for Xiaomi and maker of the Mi Band and with 14.7% global marketshare ahead of Apple and Fitbit 

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.8.2017 8:19 (ocean77).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Vidis nisam znao, mislio sam da je tipfeler, gle ako ti se svida - go for it, nema se kaj drugo reci,  https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_438212.html review je odlican 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Lijep pozdrav!
Kupio i ja s3 Frontier. Imam ga dva dana i mogu reci da sam prezadovoljan za sada.
Zanima me koje aplikacije koristite (mogu biti i za placanje) i zanima me na koji nacin imate spojen sat sa mobitelom preko dana. Skuzio sam da je najbolje da bude ukljucen wifi i bluetooth cijelo vrijeme da ne moram stalno prckati po mobitelu.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Na ekupi trenutno ima samsung gear s2 za 1350 kuna pa ako netko voli....

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 17:08 (riverside).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Pozdrav ekipa, kupio sam Gear s3 classic, i sat je vrhunski! Medjutim, na app storu imam jako malo aplikacija, neke pretrazivanjem ne mogu naci (a  znam da postoje) i ne vidim aplikacije koje se placaju, uopste nemam tog taba, da li neko ima slican problem? Iz Sarajeva sam. Ne znam jel problem do Samsung paya ili nesto? Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2017 0:28 (MirzaGunner).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Bok ljudi, kratko pitanje, imam mogućnost dobiti Gear Fit 2 uz tablet preko ugovora pa me zanima je li to nešto što bih mogao prodati, iskreno nikad me nije zanimalo pa sam tek sad saznao o čemu se tu točno radi. Do sad sam mislio da samo pokazuje vrijeme i notifikacije :).

 

Cijena bi bila 900-1000 kn :D

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Ništa se ne čuje. Za par mjeseci neces vise nista cuti ;) Za par mjeseci ćeš sve manje vrtit.

svaka igra ima svoja pravila

<a href="http://www.barbi-igre.net/">igre</a>
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.8.2017 8:53 (rc-game).
15 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Ima li itko od vas problema sa s3 da mu u zadnje vrijeme cucla bateriju ko lud. Prvenstveno su odgovorne SHealth aplikacije na satu i mobitelu. Imam S3 od releasa i trajao mi je 4 dana skoro, a sada ga SHealth pojede za 1 dan.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

nije nesto pomoc, ali ne, uredno traje 3-4 dana bez AOD

Dirtbike - most fun you can have with your clothes on
15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
bbbmarko01 kaže...

nije nesto pomoc, ali ne, uredno traje 3-4 dana bez AOD

Jucer sam napravio factory reset i restorao backup, i opet je isto. Ima hrpa ljudi te probleme na samsung forumu.

Bas SHealth app divlja. I mob mi zna isprazniti u pola sata, a na watchu kontinuirano cucla cijeli dan.

evo sad mi je vec na 92% a skinuo sam ga s punjaca u 7 sati. SHealth je od toga pojeo 60%. Isto ga koristim bez AOD.

Na mobu sam čak i disableao shealth jučer jer je divljao.

 

Probat cu jos kompletni factory reset bez restorea backupa. Ako ne pomogne ide na servis, nece on mene zezat :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 8:22 (Bitanga).
10 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Imam ja,neki dan mi je jedva dan izdrzala,a prije mi je po 3 dana znala sad opet traje 2 dana bas kako si napisao divlja ne znam sta je..
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
toma20 kaže...
Imam ja,neki dan mi je jedva dan izdrzala,a prije mi je po 3 dana znala sad opet traje 2 dana bas kako si napisao divlja ne znam sta je..

 

Ma siguran sam da su nešt u firmwareu ili appsima zeznuli. Koji mob imaš? Jel ti se i mob isprazni nekad full neobjašnjivo?

Meni zna mob iscurit (ne prečesto, ali neobjašnjivo), po 1% skida svakih 30 sekundi nekad dok se stilta. U tom slučaju se i sat nenormalno brzo prazni (još brže nego sad dok se brzo prazni).

I u tom slučaju je SHealth i na mobu i na satu glavni krivac.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 9:18 (Bitanga).
10 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Huawei mate 8,a ono skida ali ne bas prejako
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Dobio odgovor od Samsunga HR:

 


"zahvaljujemo Vam što ste kontaktirali Samsung!

 

Po pitanju Vašeg zahtjeva, obavještavamo Vas sljedeće:

 

provjerili smo sa našim razvojnim odjelom i ispostavilo se, da trenutačno rade na aktualizaciji, koja će riješiti ovaj problem. Čim bude update testiran, bićete u mogućnosti aktualizirati softver."

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Moj PC  
2 0 hvala 2
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Bok, uzeo sam S3 Frontier. U pravilu sam zadovoljan. Imam par pitanja. Kada sam spojen preko bluetooth sa mobitelom stižu mi sve notifikacije koje stižu i na mob, a to ne ni htio. Dakle ok mi je a stiže SMS, mail, WhatsApp i sl al ne neke vijesti sa portala npr. Mogu li to maknuti ? Drugo primijetio sam da mi me otvara na mobitelu slike koje su mi poslane na WhatsApp, dal se one mogu pregledavati kako na satu ? Treće ne mogu odgovoriti na poziv putem mobitela i da pričam preko njega dok je bluetooth povezan ?
Da li se ikako može podesiti da odgovorim na SMS, mail i slično preko sata ?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

1. odes u samsung gear i tamo namjestis od kojih app oces obavijesti

2. nezz kak to radi ali nekad mi otvori slike na satu , ali nezz kak

3.ako hoces preko moba kad se javis stines bt ikonu na dialeru (barem ja tako napravim)

4. ne moras nista podesavati, samo stisnes na reply, doduse nezz za mail ako radi ali sms wapp viber itd radi out of the box

Dirtbike - most fun you can have with your clothes on
10 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Sto se baterije tice Amazfit je odlican i bitan razlog zasto sam ga izabrao u odnosu na S3...6 dana autonomije je uobičajeno.
Njemu je prikaz na ekranu stalno prisutan i ja jos palim dnevno na sat vremena GPS zbog sportskih aktivnosti i bez problema 6 dana traje.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

ne znam kaj je tu tolko cudno posto je ekran bez pozadinskog osvjetljenja, garmin fenix 3 traje 4 tjedna bez gpsa.

Dirtbike - most fun you can have with your clothes on
10 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
bbbmarko01 kaže...

ne znam kaj je tu tolko cudno posto je ekran bez pozadinskog osvjetljenja, garmin fenix 3 traje 4 tjedna bez gpsa.

 

 

I kosta 5-6 puta vise.

10 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Cini se da su napokon rijesili problem sa baterijom,4 dan i na 50% mi je
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Ovaj Amazfit looks like shit, S3 je neusporedivo ljepsi. I da, znam da je ljepota u očima promatrača.

 

S3 Frontier, Bluetooth, WiFi i GPS stalno uključeni, elegantno izdrži baterija 4 dana. Ok, AOD je off jer ne vidim potrebu da mi prikazuje vrijeme dok ne gledam u njega.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice