American Truck Simulator

poruka: 359
|
čitano: 126.155
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: American Truck Simulator
suMaper kaže...

889 milja u MP bez da me je iko i pomislio lupiti, ma vam velim sve sami gentlemen-i ...

 Neizazivaj vraga :) dao Bog da ostane tako

10 godina
offline
American Truck Simulator
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
American Truck Simulator

Nije trebalo dugo čekati na novi kamion, Kenworth W900 je spreman za vožnju. Nadamo se da će i ostali kamioni relativno brzo dolaziti u igru. :D

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
American Truck Simulator

OMG, koji extra zvuk ima ovaj legendarni Kenworth W900 ... nacisto me podilaze zmarci ...

 

i da, ovdje je dozvoljeno na crveno skretati u desno ako to nije izricito zabranjeno ...

kredit po kredit = bankrot ... :( kredit po kredit = bankrot ... :(
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
American Truck Simulator

koliko vam se igirca preuzimala preko Steama, planiram je kupiti pa me samo zanima brzina preuzimanja?
Imam Internet brzine 10mbps

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: American Truck Simulator
A gle, meni je sa brzinom od 3.5mbps par min trebalo, igra ti ima 1gb neces dugo skidat
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: American Truck Simulator
Rodić kaže...
A gle, meni je sa brzinom od 3.5mbps par min trebalo, igra ti ima 1gb neces dugo skidat

 budem danas kupil i zaigral, pa bacim prve dojmove. 

Baš me zanima kako će ići daljnji razvoj.. 

10 godina
offline
American Truck Simulator

Stize vec i MP v0.2.0.7.1 za ATS v1.1.0.8s ...

Changelog:
    Support for American Truck Simulator 1.1.0.8s version [f84fd2f0a569];
    Support for Kenworth W900
    Bigger stream zones
    Fixed command line in launcher

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
American Truck Simulator

Koja je trenutno najnovija verzija igre?

SVEMOGUĆI
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: American Truck Simulator
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Koja je trenutno najnovija verzija igre?

 MP v0.2.0.7.2 za ATS 1.1.1.3s najnoviji

Changelog:
    Support for American Truck Simulator 1.1.1.3s version [d3f6ead39fcf]
    Fixed problems with exception handler (unneccessary crashes)

 

MP brze menja verzije nego ja donji ves ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
offline
American Truck Simulator

ja je kupio pa ako je jos nesko, mozemo neki MP ;)

heheh

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
American Truck Simulator

Sada sam proveo vrijeme malo igrajući...

detalji u igrici su zaista super, no možda bih ipak želio da se noću promet malo postavi više, ovako sve nekako dijeluje "prazno".

Ali preko dana promet je dobar. Posebice mi se dopada to što ima recimo policija te je vidljiva kako prolazi u prometu.

Eto nekoliko mojih fotografija,

ni zanima me dal su dlc nadogradnje aktivne u igri pošto mi u steam acc jesu (te stoga u privitku dajem dlc sliku)

 

DLC DLC
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator

Igra je perfektna, jedina mana, kada predjem preko 2000 okretaja, i pustim gas, motor kao da je ugasen...

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
American Truck Simulator

a užasa kad ljudi upale sve moguće retrovizore  

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: American Truck Simulator
krokodil kaže...

a užasa kad ljudi upale sve moguće retrovizore  

 osobno mi je lakše tako, heheheheeh 

13 godina
offline
Re: American Truck Simulator
hahhaajaads kaže...

Igra je perfektna, jedina mana, kada predjem preko 2000 okretaja, i pustim gas, motor kao da je ugasen...

 nadajmo se da će to biti ispravljeno odnosno poboljšano u nadolazećim nadogradnjama 

14 godina
offline
Re: American Truck Simulator
hahhaajaads kaže...

Igra je perfektna, jedina mana, kada predjem preko 2000 okretaja, i pustim gas, motor kao da je ugasen...

 To sam i ja primjetio na novom kamionu, a isto je i sa ako se ne varam najnovijim mercedesom u ETS2.

SVEMOGUĆI
13 godina
offline
American Truck Simulator

Igrica je zaista vrh te točno ima "onaj neki" štih 

 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
American Truck Simulator

Ja odoh u Boston a vi kako hocete i uopce vam necu zamjeriti ... 

Javim se kad stignem u Albuquerque, moja prva ljubav (polazni grad) u 18 WoS ... ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2016 15:20 (suMaper).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
American Truck Simulator

Bubreg bi dao za 18 WOS kartu, ali ovako detaljnu :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: American Truck Simulator
Hrvek1909 kaže...

Bubreg bi dao za 18 WOS kartu, ali ovako detaljnu :)

Nemoj, cuvaj ga ... za pocetak je sasvim dovoljno paar evrica (ako vec nisi) ... 

I budemo li jednom u par godina dali paar evrica za dlc i strpljivi koju deceniju+ ja sam siguran da cemo protutnjiti sa svojim kamionom kroz SCS-ov New York, Boston etc. 


----------------
Ja stigao u Albuquerque bez i jednog jedinog problema, kakvo rusenje, kakvi bagovi, a sta to bi ? ...

Cesta (mapa) je dosta prazna (i ocekivano ali postaja ima), AI funkcionira i bice pravo cudo bude li ovako do Bostona. Za ovako kratko vrijeme napraviti ovo je jos nevidjeno i veoma, veoma obecavajuce. Prilicno sam uvjeren da ce on ovo nastaviti a to ce nam (bar meni a vidim jos neke) poprilicno olaksati cekanje SCS-ov New York etc. ...

Phoenix, New York i Boston su kompletni, imaju firme, servis i garazu dok ostali sve to jos nemaju.

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2016 18:09 (suMaper).
13 godina
offline
American Truck Simulator

dal ima već dodatnog sadržaja za kupovinu ili ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
American Truck Simulator

// imam dva pitanja... 1. Da li će BUG na svom DVD-u po starom dobrom običaju staviti DEMO od ATS-a??? 2. Gdje se može otići u dućan i kupiti fizički igricu??? Hvala.

"U bezptičju i krava zvuči kao slavuj"
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator

Znam da se ovakve simulacije moraju igrati s volanom za puni doživljaj i imerziju, ali me zanima je li igrivo i s gamepadom? Jednostavno nemam više prostora oko kompa za dodatne periferije uz HOTAS i ostale đinđe za space simove, a i strpljenje žene je pri kraju. :)

Također, jesu li ubačeni i kako izgledaju veliki gradovi u igri? Tipa - može li se ući u San Francisco ili Boston?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: American Truck Simulator
Moloch kaže...

Znam da se ovakve simulacije moraju igrati s volanom za puni doživljaj i imerziju, ali me zanima je li igrivo i s gamepadom? Jednostavno nemam više prostora oko kompa za dodatne periferije uz HOTAS i ostale đinđe za space simove, a i strpljenje žene je pri kraju. :)

Također, jesu li ubačeni i kako izgledaju veliki gradovi u igri? Tipa - može li se ući u San Francisco ili Boston?

 

 igrica je tek izašla, što bi značilo kako svi gradovi nisu implementirati, te se očekuje daljnji razvoj u skorašnje vrijeme...

10 godina
offline
Re: American Truck Simulator
Moloch kaže...

Znam da se ovakve simulacije moraju igrati s volanom za puni doživljaj i imerziju, ali me zanima je li igrivo i s gamepadom? Jednostavno nemam više prostora oko kompa za dodatne periferije uz HOTAS i ostale đinđe za space simove, a i strpljenje žene je pri kraju. :)

 

U GTA mi je puno zanimljivije igrati gamepadom - recimo gas možeš stisnuti koliko hoćeš, a ne odmah do daske - i tako laganini puzati kroz gužvu. I još važnije, može se čovjek protegnuti iz stolca, dić i u isto vrijeme dalje drajvat po autobahnu :D

10 godina
offline
Re: American Truck Simulator
Gale92 kaže...
... zanima me dal su dlc nadogradnje aktivne u igri pošto mi u steam acc jesu (te stoga u privitku dajem dlc sliku)

Na slici pise "Installed" prema tome nema brines, sjedi pali i uzivaj ...

 

jabuka555 kaže...

// imam dva pitanja... 1. Da li će BUG na svom DVD-u po starom dobrom običaju staviti DEMO od ATS-a??? 2. Gdje se može otići u dućan i kupiti fizički igricu??? Hvala.

1. Zasto cekati BUG, imas demo na Steam-u ovdje: http://store.steampowered.com/app/270880/
2. Legalno nigdje, samo preko Steam-a. Fizicki mozda i mozes dobiti kutiju i kljuc za Steam ...

 

Moloch kaže...

Znam da se ovakve simulacije moraju igrati s volanom za puni doživljaj i imerziju, ali me zanima je li igrivo i s gamepadom? Jednostavno nemam više prostora oko kompa za dodatne periferije uz HOTAS i ostale đinđe za space simove, a i strpljenje žene je pri kraju. :)

Također, jesu li ubačeni i kako izgledaju veliki gradovi u igri? Tipa - može li se ući u San Francisco ili Boston?

Je igrivo je sa gamepadom ...
1. volan
2. gamepad -> visoko drugo mjesto 
3. mis (za upravljanje) + tipkovnica
4. samo tipkovnica -> iako je vecina koristi za upravljanje umjesto misa ...

 

Za sada postoji samo California i Nevada, Arizona stize uskoro. Bojim se da previse ocekujes od ulaska u SF, LA etc. ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2016 10:17 (suMaper).
16 godina
neaktivan
offline
Re: American Truck Simulator

Hvala na odgovoru, zašto na BUG DVD-u, a zašto uopće postoji BUG DVD kada sve možemo "skinuti", e vidiš ima nas koji nemamo FLAT, nego npr. ja imam 1GB mjesečno i to sada valja rasporediti na sve što mi treba kroz cijeli mjesec, i nažalost u taj 1GB ne dolaze u obzir skidanja većih količina podataka. Eto zato ja volim BUG DVD, i neka ga što duže i neka stave na njega čim više toga. Drugo, Steam mi isto ne igra ulogu iz istog razloga, pa mi je jedini način kupiti orginal igru fizički na DVD-u te ju onda koristiti.


Evo, hvala još jednom.

"U bezptičju i krava zvuči kao slavuj"
10 godina
offline
American Truck Simulator

jabuka555,

sorry za Flat a Steam ja takodjer ne obozavam i imam sve retail za ets2 ali SCS je tako odlucio i ja sam ga vec (zbog toga) poslao u "tri lijepe sargarepe" ...

 

PS. ... i moram reci: Drago mi je sto te vidim ovdje ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2016 12:03 (suMaper).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: American Truck Simulator
jabuka555 kaže...

Hvala na odgovoru, zašto na BUG DVD-u, a zašto uopće postoji BUG DVD kada sve možemo "skinuti", e vidiš ima nas koji nemamo FLAT, nego npr. ja imam 1GB mjesečno i to sada valja rasporediti na sve što mi treba kroz cijeli mjesec, i nažalost u taj 1GB ne dolaze u obzir skidanja većih količina podataka. Eto zato ja volim BUG DVD, i neka ga što duže i neka stave na njega čim više toga. Drugo, Steam mi isto ne igra ulogu iz istog razloga, pa mi je jedini način kupiti orginal igru fizički na DVD-u te ju onda koristiti.


Evo, hvala još jednom.

 Nemoj me krivo shvatit, ali u 2016. 1 GB prometa je puno, puno premalo.. Otvorim dva - tri puta youtube i kraj prometa..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice