Arma 2: Free

poruka: 279
|
čitano: 36.699
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Arma 2: Free
Robotar kaže...

Pozdrav drustvo. Novi sam na forumu, prijavio sam se samo zbog ove igre :))..

Zanima me dal jos igrate i dal bi se mog'o i ja prikljuciti?? Bezveze mi igrati sa "nepoznatim", svi trce ko muhe bez glave :))

  Nažalost više ne, svi koji su ozbiljnije igrali su prešli na Operation Arrowhead, tako da ti savjetujem kupi njega, cijena je dosta niska (trenutno je oko 7E na steamu ako se ne varam) pa možemo baciti, a i OA je znatno bolji korak unaprjed u odnosu na originalnu ARMU 2.

14 godina
offline
Arma 2: Free

^^To što Ranko kaže. Najbolja fora je to šta OA možeš kombinirati sa Arma 2 sadržajem, tako da ti to dođe ko da imaš dvije igre u jednoj. Npr. dosta naše ekipe je napravilo tu šemu, uzelo je onaj poljski ključ (free), ali nakon što instaliraš OA kao Combined Operations (u Arma 2 direktorij) sve ti bude na engleskom, a imaš sadržaj obje igre. {#}

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.12.2011 20:32 (Minoza).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Arma 2: Free
I possess a skill to google.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Arma 2: Free
Ranko Kukumar kaže...
Robotar kaže...

Pozdrav drustvo. Novi sam na forumu, prijavio sam se samo zbog ove igre :))..

Zanima me dal jos igrate i dal bi se mog'o i ja prikljuciti?? Bezveze mi igrati sa "nepoznatim", svi trce ko muhe bez glave :))

  Nažalost više ne, svi koji su ozbiljnije igrali su prešli na Operation Arrowhead, tako da ti savjetujem kupi njega, cijena je dosta niska (trenutno je oko 7E na steamu ako se ne varam) pa možemo baciti, a i OA je znatno bolji korak unaprjed u odnosu na originalnu ARMU 2.

Znaci ima "nasih" koji igraju ... Da ne kupujem bezveze.. I jos jedno pitanje, kako ce ici Arma OA na mom PC-u?? Hocu li moci igrati sa pristojnom grafikom??

12 godina
offline
Re: Arma 2: Free

Radi uglavnom nešto bolje nego originalna ARMA 2. Radit će sigurno.

13 godina
neaktivan
offline
Arma 2: Free

Ima li tko english lenguage pack?

Link moze i u poruku.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Arma 2: Free
Borna007 kaže...

Ima li tko english lenguage pack?

Link moze i u poruku.

 

To si vjerojatno skinuo onu verziju sa kljucem sa poljskih stranica.

 

Nazalost i ja sam imao isti tvoj problem prije godinu dve i nakraju sam se odlucio kupiti igru preko steama.

 

Ni dan danas ne zalim niti centa.

 

btw. trenutno ti je akcija na Steamu gdje Arma 2 Combined Operations, ondosno Arma 2 i Arma 2 Operation Arrowhead, dobijas za 20 ojra.

Covjece, dvije megaigretine za 150kn

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
14 godina
neaktivan
offline
Arma 2: Free

Ima li nas jos na forumu koji igramu Armu 2 Free. Eo skupila se ekipa ima nas vec 4: Dado, Bosna Ado, Petar, Balka. Trazi se jos ljudi pa cemo osnovat svoj clan imamo TS svako ko zeli moze nas pronaci ovamo, (TS je privremeni nije namjenjen za armu no tu se sastajemo)

Igramo na serveru AnzuWarGames i aj ako vas ima jos balkanaca da nam se priosruzite da haramo u sto vecem broju {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Arma 2: Free
codec kaže...

Ima li nas jos na forumu koji igramu Armu 2 Free. Eo skupila se ekipa ima nas vec 4: Dado, Bosna Ado, Petar, Balka. Trazi se jos ljudi pa cemo osnovat svoj clan imamo TS svako ko zeli moze nas pronaci ovamo, (TS je privremeni nije namjenjen za armu no tu se sastajemo)

Igramo na serveru AnzuWarGames i aj ako vas ima jos balkanaca da nam se priosruzite da haramo u sto vecem broju {#}

Izgleda da bi ova tema mogla lagano dobit off toic{#} jer se arma 2 free gasi tokom ovog mjeseca od veceras pa do 4 maja su vam popusti 75% na sve arme pa udrite. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice