Assassin's Creed IV: Black Flag

poruka: 1.061
|
čitano: 233.548
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed IV
torquato kaže...

Mislim da bi ti bolji nick bio Trolquato :)

14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV

Meni odlično izgleda novi AC IV. Al ipak se prebrzo štanca, dajte malo ljudima pauzu da se zažele AC, a ne svake godine novi nastavak.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.3.2013 17:51 (Praetorian1).
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV

Iako mi se nakon trailera popravio dojam o igri, i dalje nema tog thrilla zbog novog nastavka kao prije. Izgleda super(ronjenje, brodovi, prasume i to) al i dalje mislim da su trebali ostaviti glavni dio po meni assassin's creed igara, a to je grad i skakanje po kucama, ali ne mislim sad kuce i to svakih pol kilometara da ne mozes skakat izmedju (ko recimo u north districtu new yorka u ac3 ako se dobro sjecam) nego onako zbijene kuce kao u starijim nastavcima igre(rim, firenca, venecija) i bilo je stvarno puno odlicnih settinga koji bi mogli imati upravo to, ali ne oni naprave Assassin's Creed: Pirates of the Caribbean

I have known a true freedom. I have known a world of peace and remarkable spirit. A world, which was taken from me. ―Ratonhnhake:ton
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed IV
KonorKenvej kaže...
torquato kaže...

Mislim da bi ti bolji nick bio Trolquato :)

Trollquato*, a jbg stavljam videe zato jer volim igru bez obzira sto ju je neko stavio 

11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV

Ne znam da li je neko od vas igrao farcry 3, ako jeste taj ce znati da ubisoft ne izmislja nista novo nego samo mogucnosti prebacuju i prilagodjavaju u drugoj igrici. Npr. u farcry-u ima isto ronjenje i podvodne pecine, pa kao u trecem delu ac 3 imas mogucnost da lovis zivotinje po prasumi i da od koze zivotinja pravis svakojake gluposti za oruzja, mozes da vozis brod (doduse manji al svakako mozes). Sto se tice same igrice nista novo samo sto ac sa svojim predhodinim delovima ima mnogo dobru pricu koja ima dubok smisao. Ako se nekom ne svidja bilo koji od delova ac ne mora ni da igra. Za mene je igra perfektna u svakom pogledu...

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV

Da krenemo i zvanicno

 

 

Ostatak informacija stize u 11:00

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV

Embargo gotov

 

http://www.ign.com/articles/2013/03/04/the-dawn-of-assassins-creed-iv-black-flag

 

 

http://kotaku.com/5988249/be-excited-about-assassins-creed-iv-and-be-skeptical?utm_campaign=Socialflow_Kotaku_Twitter&utm_source=Kotaku_Twitter&utm_medium=Socialflow

 

http://www.edge-online.com/features/assassins-creed-iv-black-flag-pits-assassins-against-pirates-in-a-seamless-open-world/

 

http://www.vg247.com/2013/03/04/assassin%E2%80%99s-creed-4-black-flag-set-sail-for-murder/

 

-Freedom underpins everything in Assassin's Creed 4.

-There are eight studios working on the game. Ubisoft Montreal is leading, with Singapore, Sofia, Annecy, Kiev, Quebec, Bucharest, and Montpellier assisting.

-AC4 is set in the West Indies in 1715, the world is totally seamless.

-There are 50 unique locations including cities, jungles, ruins, coves, and caves, all with hidden treasure and adventure.

-You can harpoon whales, go diving, and loot ships

-There will be proper assassinations with targets that you choose how to approach and take out.

-You'll fight against, and alongside, infamous brigands like Edward 'Blackbeard' Teach, Benjamin Hornigold, Calico Jack, and Anne Bonny.

-Major cities include Kingston and Havana, and there'll be dozens of smaller settlements and port towns scattered around the world to explore and pick up missions from.

-The new hero is Edward Kenway - father of AC3's Haytham. He is selfish, cocky, and charismatic.

-Edward owns his own ship, the Jackdaw. It can be upgraded, repaired, and customised, and you can manage her crew.

-As you sail the high seas you can climb the crow's nest and use a spyglass to search for ships on the horizon. This tells you how strong they are and what cargo they're hauling

-Weather and physics will play a larger role in naval combat

-There are different classes of enemy ship, including 'chargers' who'll try and ram you and shatter your hull.

-There aren't any interruptions in the transition between naval combat and boarding a ship

-You can approach ships from any angle, weaken them with your cannons, then attach grapples to pull them towards you and storm the deck. Or swim around the back unnoticed and slit the captain's throat for the stealth-loving players.

-Instead of Desmond, the modern day is centered around you, a 'research analysts' working at Abstergo and living out the past Edward Kenway,

-Many of the multiplayer modes from previous games will return

-It all looks fantastic. The waves are especially impressive, tossing ships around as lightning streaks across the sky.

-Footage shown was likely running on a development PC

-Ubisoft are planning an 'enhanced' PlayStation 4 version that will make use of the new controller, and have much better visuals

 

http://vgm.tv/
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2013 11:26 (dex3108).
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
offline
Assassin's Creed IV

evo još par sličica

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2013 11:26 (-zip-).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin's Creed IV
dex3108 kaže...
...
-AC4 is set in the West Indies in 1715, the world is totally seamless.
...
-You can harpoon whales, go diving, and loot ships
-There will be proper assassinations with targets that you choose how to approach and take out.
...
 Prvo: Seamless svet se čeka još od prvog AC-a. {#} Još da smanje pop-in koji postoji od prve igre (i eliminišu pop-out, koji su uvei u ACIII {#})...
 Drugo: Očekivao sam kad sam video kita u promotivnom materijalu. Sad samo čekam da neka eko-teroristička grupa upadne u Ubijeve kancelarije i uzme taoce. {#}
 Treće: Hvala bogu da su ukapirali koliko su nikakve bile assassination misije u ACIII.
Još samo da ispune šta su obećali (ili barem veći deo) i da igra bude ispoliranija od ACIII i ja srećan. Voleo bih i da ne bude preogromna, da kad treba da ode od A do B igrač može lepo da prošeta, da se zadrži na nekom zanimljivom mestu i uživa u lepoti i bogatstvu sveta na pravi način, a da takvo igranje ne otegne prelaženje na dva meseca.
EDIT: I da ispoliraju par gluposti u multiju, recimo matchmaking (nađu se tri igrača sa prestižima 5* pa naviše i mi ostali bez prestiža, i igra onu trojicu stavi u isti tim {#}) i to da igrači nekažnjeno mogu da napuštaju igru na njenom početku, barem za timske modove, jer time ohrabruju ljude da odustaju čim nešto krene naopako, a oni koji ostaju igraju sami protiv protivničkog tima (igra mu za to vreme dodaje nove igrače, a oni opet odmah odustaju, dok ih to ništa ne košta). Mislim i da je rangiranje možda bilo bolje u AC:B-u.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2013 12:29 (Ivan(4)).
15 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV

Jos SS-ova. Mene je razocarao nedostatak borbe brodova u MP-u :(

 

http://vgm.tv/
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2013 14:08 (dex3108).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV

 
0 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Assassin's Creed IV

"selfish, cocky, and charismatic"

 

Već mi je najdraži od svih assassina dosad :D, malo podsjeća na Ezia ako je zaista takav

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed IV

U suštini su i Azio i Altair krenuli otprilike odatle, pa su kroz igru doživljavali transformaciju kao ličnosti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Assassin's Creed IV

Prvi dojam za ovog lika - mix Altaira i Ezia...bilo kako bilo nisam bio zadovoljan odabirom doba i mjesta radnje ali sad kad vidim na koji način oni to misle prikazat moram reć da sam više u isčekivanju nego kad su najavili ac3...

 

nego da pitam u slučaju da mi je promaklo, jesu kojim slučajem spomenuli išta u vezi co-opa??

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2013 18:48 (-zip-).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Assassin's Creed IV
-zip- kaže...

Prvi dojam za ovog lika - mix Altaira i Ezia...bilo kako bilo nisam bio zadovoljan odabirom doba i mjesta radnje ali sad kad vidim na koji način oni to misle prikazat moram reć da sam više u isčekivanju nego kad su najavili ac3...

 

nego da pitam u slučaju da mi je promaklo, jesu kojim slučajem spomenuli išta u vezi co-opa??

Nema campaign coopa.

Normality is a paved road.It is comfortable to walk but no flowers grow on it. - Vincent van Gogh
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV

e dobra vijest ljudi ac 4 se pravi na pc-u jer dolazi na next-gen consoles i zbog toga moraju jednostavno da testiraju igru na pc-u tako da ocekujte da ce biti dobro optimizirana

 
0 1 hvala 0
16 godina
online
Re: Assassin's Creed IV
torquato kaže...

e dobra vijest ljudi ac 4 se pravi na pc-u jer dolazi na next-gen consoles i zbog toga moraju jednostavno da testiraju igru na pc-u tako da ocekujte da ce biti dobro optimizirana

Du not fantazirati...

 

A di su do sada radili igre? Na konzolama?

ššššš - možda su u šumi
11 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed IV
doktor1 kaže...
torquato kaže...

e dobra vijest ljudi ac 4 se pravi na pc-u jer dolazi na next-gen consoles i zbog toga moraju jednostavno da testiraju igru na pc-u tako da ocekujte da ce biti dobro optimizirana

Du not fantazirati...

 

A di su do sada radili igre? Na konzolama?

uuuuuuuuuuuuum...jel ne kontas da sam htio reci da ce prvo portat za pc 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed IV
torquato kaže...
doktor1 kaže...
torquato kaže...

e dobra vijest ljudi ac 4 se pravi na pc-u jer dolazi na next-gen consoles i zbog toga moraju jednostavno da testiraju igru na pc-u tako da ocekujte da ce biti dobro optimizirana

Du not fantazirati...

 

A di su do sada radili igre? Na konzolama?

uuuuuuuuuuuuum...jel ne kontas da sam htio reci da ce prvo portat za pc 

 

 

i takodjer su prikazali gameplay na pc-u danas

 

14 godina
offline
Re: Assassin's Creed IV
doktor1 kaže...
torquato kaže...

e dobra vijest ljudi ac 4 se pravi na pc-u jer dolazi na next-gen consoles i zbog toga moraju jednostavno da testiraju igru na pc-u tako da ocekujte da ce biti dobro optimizirana

Du not fantazirati...

 

A di su do sada radili igre? Na konzolama?

Valjda je mislio reci da je pc lead platform za razliku od prijasnih nastavaka ciji je LP bio x360

Normality is a paved road.It is comfortable to walk but no flowers grow on it. - Vincent van Gogh
12 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV

Moram reći da sam definitivno puno više uzbuđen zbog ovog dijela nego što sam bio zbog trojke. Mislim da je ovaj setting puno zanimljiviji, i da će biti dosta raznolikiji od dva grada i jedne šume što smo imali u AC3 (karikiram naravno). Bilo bi fora i da ubace neku obleku Sparrowa kao nagradu za sakupljanje svih škrinja, ili nešto u tom stilu. A kad smo kod toga, volio bi vidjeti i Krakena {#}

The world is your playground.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Assassin's Creed IV

Assassin's Creed 4 REVEALED! - Inside Gaming Preview

 
3 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed IV
Medikus kaže...

Moram reći da sam definitivno puno više uzbuđen zbog ovog dijela nego što sam bio zbog trojke. Mislim da je ovaj setting puno zanimljiviji, i da će biti dosta raznolikiji od dva grada i jedne šume što smo imali u AC3 (karikiram naravno). Bilo bi fora i da ubace neku obleku Sparrowa kao nagradu za sakupljanje svih škrinja, ili nešto u tom stilu. A kad smo kod toga, volio bi vidjeti i Krakena {#}

I ja isto....ali to bi već bilo previše fantazije

15 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV

Zaboravljate da je već viđen u duji ( dobro, možda ne on, ali svakako nekakva ogromna podvodna beštija ).

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed IV
thuglife kaže...

Zaboravljate da je već viđen u duji ( dobro, možda ne on, ali svakako nekakva ogromna podvodna beštija ).

Jebiga, stvarno se nesjećam, daj malo podsjeti......

15 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV

.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed IV
U zadnjem Assassin Liaru(skupljas Selove za Altair Armor) na jednoj onoj poluzi kad ju stisnes, malo se udaljis i pricekas i opet stisnes i pogledas u vodu do te poluge. Onda ce biti kratka animacija kako je neka sjena ogromna u vodi i onda se odjednom Ezio izmice od ogromno kraka. Postao bi ti link, ali sam na mobitelu pa nemogu, ali upisi si na YouTube Assassins Creed 2 kraken ili tak nesto pa pogledaj. Ili jos bolje sada imas razlog da odigras duju jos jednom :P
Nebo je granica.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed IV
U zadnjem Assassin Liaru(skupljas Selove za Altair Armor) na jednoj onoj poluzi kad ju stisnes, malo se udaljis i pricekas i opet stisnes i pogledas u vodu do te poluge. Onda ce biti kratka animacija kako je neka sjena ogromna u vodi i onda se odjednom Ezio izmice od ogromno kraka. Postao bi ti link, ali sam na mobitelu pa nemogu, ali upisi si na YouTube Assassins Creed 2 kraken ili tak nesto pa pogledaj. Ili jos bolje sada imas razlog da odigras duju jos jednom :P
Nebo je granica.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed IV
hari85 kaže...
doktor1 kaže...
torquato kaže...

e dobra vijest ljudi ac 4 se pravi na pc-u jer dolazi na next-gen consoles i zbog toga moraju jednostavno da testiraju igru na pc-u tako da ocekujte da ce biti dobro optimizirana

Du not fantazirati...

 

A di su do sada radili igre? Na konzolama?

Valjda je mislio reci da je pc lead platform za razliku od prijasnih nastavaka ciji je LP bio x360

 

 

 

 

e hvala ti

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice