Assassin's Creed IV: Black Flag

poruka: 1.061
|
čitano: 233.437
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Ubisoft je najavio da ovog mjeseca DLC Freedom Cry izlazi kao samostalna (neće bit potreban Black Flag za igranje) igra po cijeni od 14,99$.

PS3 i PS4 - 18.2

PC - 25.2

Battlelog: D3XT3R_HR
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2014 23:49 (-zip-).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin's Creed®IV Black Flag - Multiplayer Characters Pack #2 Guild of Rogues

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag
-zip- kaže...

Ubisoft je najavio da ovog mjeseca DLC Freedom Cry izlazi kao samostalna (neće bit potreban Black Flag za igranje) igra po cijeni od 14,99$.

PS3 i PS4 - 18.2

PC - 25.2

Jesu bezobrazni, i to će još naplatit ko punu igru...

16 godina
online
Assassin's Creed IV: Black Flag

Pa neće baš kao punu igru, naplatiće $15 (15€), no to je cena samo za one koji uopšte nemaju osnovnu igru. Ko ima osnovnu igru, cena je 10 novčanih jedinica. To i nije tako mnogo kako se inače dere za DLC-ove sa imalo sadržaja i s obzirom na cenu season passa od 20€ (pri čemu je po mom mišljenju ovo njegov jedini bitan deo). Mada, čujem i da je DLC dosta kraći od, npr, Tiranije iz AC3, svega 3-4 sata.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Eh zato sam ja digital deluxe bio preorderao i dosad sve dobijao free. A što se tiče samostalnog Freedom Crya, 15 dolara je pljačka

Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Prema toj slici igra bi trebala biti u Nizozemskoj u 17.-18.st.  sta mi se bas ne svida.

Nebo je granica.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag
SuperWarrior kaže...

Prema toj slici igra bi trebala biti u Nizozemskoj u 17.-18.st.  sta mi se bas ne svida.

Kakva Nizozemska??!! Zar ne vidiš giljotinu? Znaš gdje su bile najpopularnije u povijesti

11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

ta slika je otkad vec  na internetu

Moj yt kanal http://www.youtube.com/user/RizzyBay?feature=mhee
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag
Reanimator kaže...
SuperWarrior kaže...

Prema toj slici igra bi trebala biti u Nizozemskoj u 17.-18.st.  sta mi se bas ne svida.

Kakva Nizozemska??!! Zar ne vidiš giljotinu? Znaš gdje su bile najpopularnije u povijesti

Ona zastava je Nizozemska.

Nebo je granica.
10 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag
SuperWarrior kaže...
Reanimator kaže...
SuperWarrior kaže...

Prema toj slici igra bi trebala biti u Nizozemskoj u 17.-18.st.  sta mi se bas ne svida.

Kakva Nizozemska??!! Zar ne vidiš giljotinu? Znaš gdje su bile najpopularnije u povijesti

Ona zastava je Nizozemska.

Ma kakva Nizozemska, Francuska ima VRLO sličnu zastavu, samo okrenuta na stranu

 

https://www.google.hr/search?q=france+napoleon+flag&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=dswYU-WhLqXpywOspoJo&ved=0CCQQsAQ&biw=1745&bih=868

12 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Po položaju koplja se vidi da se zastava nemoze drugacije okrenuti.

Nebo je granica.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag
SuperWarrior kaže...

Po položaju koplja se vidi da se zastava nemoze drugacije okrenuti.

Ma kakva nizozemska, em nosi odjeću koja je u sukladu s tadašnjom modom u Francuskoj, em je giljotina u pozadini kojom su kažnjavali u Francuskoj u to doba em su Napoleon i napoleonski ratovi izvrsna pozadina (i logična) za novi Assassin's Creed

16 godina
online
Assassin's Creed IV: Black Flag

Umetnik će okrenuti francusku zastavu kako hoće (vidi sliku). {#} Mada, radnja može imati veze sa Francuskom i sa Nozozemskom - 1795. godine, Francuska je okupirala i ukinula susednu Republiku Nizozemsku koja je koristila zastavu nalik modernoj (tj onoj na slici).

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.3.2014 21:43 (Ivan(4)).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

nije bitno kakav je zastava i čija je  ako će igra bit zanimljiva kao ovii do sad nastavci meni odgovara {#}

Team32Ipe77
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag
Jel mi moze netko rec da li ima razlike izmedu steam i uplay i ako uzmem stam verziju da li ide svejedno preko uplay?kupio sam neke igre na steamu i zahtjevaju drugi servis za online igranje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag
njuskac kaže...
Jel mi moze netko rec da li ima razlike izmedu steam i uplay i ako uzmem stam verziju da li ide svejedno preko uplay?kupio sam neke igre na steamu i zahtjevaju drugi servis za online igranje.

Naravno, Uplay ti je must have za UBISOFT igre

11 godina
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag
zasto je onda steam verzija duplo skuplja?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag
njuskac kaže...
zasto je onda steam verzija duplo skuplja?

Zato što STEAM uvijek drži cijenu kakva je od početka, eventualno ima ponekad eventove kad skine cijenu na određeno vrijeme al onda baš skine.

11 godina
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag
Govorim opčenito u drugim online dučanima, verzija od uplay je 13 eura a steam je 22 eura, a sve ide preko uplay, nije mi jasno onda zasto je steam verzija duplo skuplja ,a potpuno je ista igra, tj.sve ide preko uplay.Zasto steam uopce ima u ponudi igru koja nema nikakve veze sa steamom.. koja glupost.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag
njuskac kaže...
Govorim opčenito u drugim online dučanima, verzija od uplay je 13 eura a steam je 22 eura, a sve ide preko uplay, nije mi jasno onda zasto je steam verzija duplo skuplja ,a potpuno je ista igra, tj.sve ide preko uplay.Zasto steam uopce ima u ponudi igru koja nema nikakve veze sa steamom.. koja glupost.

Bah to je tako, ko da kažeš zašto Nike patike prodaje recimo i Ferivi a ne samo Nike Shop........da više prodaju

16 godina
online
Assassin's Creed IV: Black Flag

To koliko će koji preprodavac ceniti neki key ima veze pre svega s tim pošto ga je nabavio i koliko želi da zaradi. Inače, sama igra košta potpuno isto i na Steamu i u Ubi Storeu, AC IV je na oba mesta i dalje 50€ za osnovnu verziju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Evo jedan logo koji sam napravio :D Vidio sam slican na webu, makar Eifellovog tornja nebude u igri 

XBL - skols1555
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2014 1:08 (sk0ls).
 
3 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag
sk0ls kaže...

Evo jedan logo koji sam napravio :D Vidio sam slican na webu, makar Eifellovog tornja nebude u igri 

Kakve veze ima AC4 sa ACU? Imaš temu od ACU. Također nije mi jasno zašto ljudi forsiraju hebeni Eiffelov toranj koji je sagrađen nekih 90 godina nakon revolucije.............dajte se ljudi iskontrolirajte

12 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Em si falio temu, em si stavio mrtvi Ajfelov toranj. Daj skuliraj se više jebote. Jel ovo forum ili vrtić?? Oćemo bit ozbiljni ili šta??

Moj PC  
2 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag
Reanimator kaže...
sk0ls kaže...

Evo jedan logo koji sam napravio :D Vidio sam slican na webu, makar Eifellovog tornja nebude u igri 

Kakve veze ima AC4 sa ACU? Imaš temu od ACU. Također nije mi jasno zašto ljudi forsiraju hebeni Eiffelov toranj koji je sagrađen nekih 90 godina nakon revolucije.............dajte se ljudi iskontrolirajte

Lijepo sam napisao da znam da Eifellov toranj nece biti u igri, nisam glup, nego mi je fora o tornju i logu AC-a super. I da, nisam nigdje vidio da postoji tema o ACU, pa šta sad, ako post smeta na ovom podforumu, moderatori ce ga lijepo obrisat i nikom ništa.

XBL - skols1555
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag
sk0ls kaže...
Reanimator kaže...
sk0ls kaže...

Evo jedan logo koji sam napravio :D Vidio sam slican na webu, makar Eifellovog tornja nebude u igri 

Kakve veze ima AC4 sa ACU? Imaš temu od ACU. Također nije mi jasno zašto ljudi forsiraju hebeni Eiffelov toranj koji je sagrađen nekih 90 godina nakon revolucije.............dajte se ljudi iskontrolirajte

Lijepo sam napisao da znam da Eifellov toranj nece biti u igri, nisam glup, nego mi je fora o tornju i logu AC-a super. I da, nisam nigdje vidio da postoji tema o ACU, pa šta sad, ako post smeta na ovom podforumu, moderatori ce ga lijepo obrisat i nikom ništa.

nije fora!

Team32Ipe77
12 godina
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Ljudi imam {#} verziju

Imam framedropove nenormalne znaci konfa pod moj pc nemogu drzat 60 fps na doslovno sve low ili ugaseno

Zna netko kako da to rijesim ili sta

Mislim ako ja sa ovom konfom nemogu igrat normalno ko moze, samo oni sa quad cf/sli?

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag
Kelam kaže...

Ljudi imam {#} verziju

Imam framedropove nenormalne znaci konfa pod moj pc nemogu drzat 60 fps na doslovno sve low ili ugaseno

Zna netko kako da to rijesim ili sta

Mislim ako ja sa ovom konfom nemogu igrat normalno ko moze, samo oni sa quad cf/sli?

Pa nemoš ni imat 60 fps-a u AC igrama...{#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice