Assassin's Creed: Unity

poruka: 991
|
čitano: 148.201
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
Fanu kaže...

majketi koje se analogije bacaju u ovom threadu

 

auti od 10.000€ u kojima mozes poginuti i igre od 60€ koje nisu neophodne i sluze samo za zabavu.. svasta

 

dajte jos jednom spomenuti famozni banished i usporedjujte ga sa igrom koja je nemjerljivo kompleksnija i sa pun k vise contenta 

jer ako je jedan covjek mogao napraviti RTS od 130mb (koji nema ni smislenu kampanju ili neki razlog za igranje nakon sto jedva napravis grad) i bez bugova, onda nema razloga da jedna igra koja je 400x veca ima bugove jel?

 

e da, i ako igru radi vise studija odjednom diljem svijeta, mora da ju je onda lakse napraviti (vi koji to doista mislite ocito nemate nikakvog iskustva sa razvojem softwarea) - recite to star citizen fanaticima..

idiotizam.

 

Potpisujem sve, al ajd ti utuvi tu nekolicini hejtera, kojih je uvijek bilo i bit će, a kako ide vrijeme pretvaraju se u trolčiće.

16 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

Video -- {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.11.2014 20:34 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity

Je mi smo hejteri i sve s ovom igrom valja.

 

Daj covjece,pa zbog fanboyizma smo tu i gdje jesmo.

 

NIJE sve zlato što je triple AAA title nit masa novaca ulozena u neki projekt znači dobar proizvod.

 

Da su barem POLA para ulozili u optimizaciju ove igre kao što su utrosili u besmislene trailere koji samo nabrijavaju hype i ne sluze icemu mi nebi bili sad ovdje gdje jesmo.

UOPCE nije upitno da je igra zbugana tj. loše optimizirana,ne radi pouzdano na masi konfiguracija a koliko po streamovima vidim ni na konzolama ne šljaka kako treba,cak ni 30 fps nemoze odrzati ,a 30 fps je minimum igranja danas. ISkreno neznam kako neko moze išta na 30 fps igrati ali eto,standardi su ljudima pali i prihvatili su to kao novi standard. More cinematic feel {#}

 

 

Budimo realni,witcher 2 je napravljen za ISTU kolicinu para koliko je potroseno za marketing ondasnjeg Call of Duty-a. LOL.

Dakle može se. To što su svi postali prokleti je druga stvar. KAo drugo opet napominjem to je zbog gamera samih,sve im je prihvatljivo,dakle kupuju DLC day one,trose masovno pare,puše spiku sa prerendered trailerima,a onda kad igra ne delivera svejedno im je OK jer moraju opravdati novac potrosen na igru.

 

Iskreno,svi koji to rade su budale i to mora prestat. Evo ,dabogda UBISOFT raspustio studio i propo. Nešto se mora desit,jer dobivat cemo godinu za godinom iste igre,vec smo tu...CoD,AC,BF,Far Cry,Batman..:Trend takvih igara raste,igre se i dalje prodaju.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
quickr kaže...

Ma znaš kaj stari, toliko si zabrijao da nema smisla s tobom pričati. Ja o jednom ti o drugome...

 

edit:

Ivan(4) ti je objasnio ono kaj se meni nije dalo  {#}

Sad vidim zašto kolega quickr to kaže.

Fanu kaže...

majketi koje se analogije bacaju u ovom threadu

 

auti od 10.000€ u kojima mozes poginuti i igre od 60€ koje nisu neophodne i sluze samo za zabavu.. svasta

 

dajte jos jednom spomenuti famozni banished i usporedjujte ga sa igrom koja je nemjerljivo kompleksnija i sa pun k vise contenta 

jer ako je jedan covjek mogao napraviti RTS od 130mb (koji nema ni smislenu kampanju ili neki razlog za igranje nakon sto jedva napravis grad) i bez bugova, onda nema razloga da jedna igra koja je 400x veca ima bugove jel?

 

e da, i ako igru radi vise studija odjednom diljem svijeta, mora da ju je onda lakse napraviti (vi koji to doista mislite ocito nemate nikakvog iskustva sa razvojem softwarea) - recite to star citizen fanaticima..

idiotizam.

 

Molim te, pročitaj ponovno post koji sam napisao.

Ovo: "auti od 10.000€..." {#} neću komentirati

A tek ovo sa banished-om. Zato ponavljam, molim te ponovno pročitaj post. Uopće se ne radi o toj pojedinačnoj igri već o omjeruutrošenog novca, ljudskih resursa, i količine utrošenog rada u odnosu na kvalitetu finalnog (polu)proizvoda.

PS. Pročitaj i post od Rocinante2112, odmah iznad mog posta.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.11.2014 21:00 (headshot).
12 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

 

Dat next gen.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.11.2014 21:22 (k1klop).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

...izgleda da su izbacili ne dovršenu igru/a patch 1.2 će da bude težak oko 1 GB...

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.11.2014 21:29 (lion002).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

Gdje si našo te informacije o patchu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
Ronky kaže...
Fanu kaže...

majketi koje se analogije bacaju u ovom threadu

 

auti od 10.000€ u kojima mozes poginuti i igre od 60€ koje nisu neophodne i sluze samo za zabavu.. svasta

 

dajte jos jednom spomenuti famozni banished i usporedjujte ga sa igrom koja je nemjerljivo kompleksnija i sa pun k vise contenta 

jer ako je jedan covjek mogao napraviti RTS od 130mb (koji nema ni smislenu kampanju ili neki razlog za igranje nakon sto jedva napravis grad) i bez bugova, onda nema razloga da jedna igra koja je 400x veca ima bugove jel?

 

e da, i ako igru radi vise studija odjednom diljem svijeta, mora da ju je onda lakse napraviti (vi koji to doista mislite ocito nemate nikakvog iskustva sa razvojem softwarea) - recite to star citizen fanaticima..

idiotizam.

 

Potpisujem sve, al ajd ti utuvi tu nekolicini hejtera, kojih je uvijek bilo i bit će, a kako ide vrijeme pretvaraju se u trolčiće.

Kakav hejter, dosad mi je AC serijal bia jedan od najboljih serijala, zapravo još uvik je, prednarucia san i Unity, al ovo je katastrofa, na pocetku je fps bia normalan oko 45, onda san dosa u Paris i katastrofa, oko 30 i cesto se zna spustit i na 15, graficka je R9 290, tako da mi ne možeš reci da je preslaba.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.11.2014 21:47 (Raoul).
11 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

Probao igru,na low detaljima 15 do 25 fps,neigrivo,dal neko probo na ps4 kak tamo ide da ne bacim 500 kn ak i tamo trza

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
Joky007 kaže...

Probao igru,na low detaljima 15 do 25 fps,neigrivo,dal neko probo na ps4 kak tamo ide da ne bacim 500 kn ak i tamo trza

http://www.reddit.com/r/PS4/comments/2ly5xt/the_framerate_in_acu_is_fucking_terrible/ evo ti procitaj, kažu da je fps oko 20 vecinu vremena

16 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

Kako je ovo prošlo ikakvu kontrolu ili šta već!?

 

 

{#}

 

Ajde, pravdajte ovaj next gen glithcfest!

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.11.2014 22:01 (doktor1).
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
doktor1 kaže...

Kako je ovo prošlo ikakvu kontrolu ili šta već!?

 

     Sto da kontrolisu kad ce ovce to umjesto njih testirati...

 

 

16 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
SPY kaže...

Sto da kontrolisu kad ce ovce to umjesto njih testirati...

 

13 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Unity

Danas sam bio na onom reebot infogameru igro sam malo unity na xbonu framerate je bio ogavan

a cim se na slici nade malo vise ljudi slideshow

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Unity

Ispravite me ako se varam. Ali ispada da nije problem u našim konfama i da su npr grafe poput 270x/gtx 760 ili 280/770 slabe i da ih je vrijeme pregazilo  za gaming ili slabije 265/750 ti nego je problem u  ovoj igri kad svi od konfa sa 270x pa  do 290 i konzola imaju problema sa igrom. Jesam li u pravu?

 
5 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
sebnov kaže...

Ispravite me ako se varam. Ali ispada da nije problem u našim konfama i da su npr grafe poput 270x/gtx 760 ili 280/770 slabe i da ih je vrijeme pregazilo  za gaming ili slabije 265/750 ti nego je problem u  ovoj igri kad svi od konfa sa 270x pa  do 290 i konzola imaju problema sa igrom. Jesam li u pravu?

Normlano da jesi pa daj pogledaj ovaj šitt što su izabacili pa kak ih nije sramota toliko bugova glicheva i ne znam cega sve nema... nije mi jasno zasto se zure napraviti igru i onda ovaj polu prozivod izabacit da im se na kraju ljudi smiju i sprdaju.... pa jadan onaj koji je ovu igru kupio moze jedino sjest i plakat....

16 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

Igra se otključala i skida se. Nemam pojma kako ću da igram, s obzirom na povredu, ali ću barem da nagvirnem kako izgleda. Pa ćemo se valjda i igra i ja uskoro dovesti u neko kvazi-normalno stanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

vise ce ti stvarat problema 4gb rama nego ruka u gipsu :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

Uz nvidia tweakove i smanjnje rezolucije na 900p dobio sam igrivu igru. Treba vidjet dali će ovaj 1.2 patch pokrpati glitcheve, (makar dio)

Zaključo sam FPS na 30 i konstantan je, i postavke su sljedeće:

Environment Quality; Ultra High
Texture Quality: High
Shadow Quality: High
Ambient Occlusion: HBAO+
Bloom: ON

AA forsiran preko nvidia inspectora

 

Slika 1

Slika 2

Slika 3

*na slikama 2 i 3 se ne vidi AA jer je forsiran preko inspectora te taj efekt ne ostaje na screenshotovima već se vidi samo na monitru)

 

Dakle ko ima sličnu konfiguraciju ko ja neka proba i sigurno će dobit igrivu igru na maksimalnim detaljima, jedino ne u 1080p već na sirmašnih 900p.. Ali šta je tu je... I sumnjam da će nadolazeći patchevi baš drastično dignuti performanse.

 

Pa da stavim sve ovdje šta je potrebno napraviti:

 

Staviti da physx obavlja CPU ne GPU, (iako igra nema standardni nvidia physx efekt i čitao sam da igra i koristi CPU meni je ovo potpuno uklonilo sttutering):

Pod 3d settings odabrati sljedeće, (FXAA opcija će biti onemogućena prije trećeg koraka):

Skinuti nvidia inspector i postaviti sljedeće:

Pod profil odabrati AC: Unity te uključiti FXAA opcije, (u crvenom okviru)

Ako želite zaključtai FPS na 30 uključiti 1/2 refresh ratea, (u plavom okviru)

 

U igrinim opcijama isključiti vsync i aa.

 

Tako će igra na maksimalnim postavkama raditi "fluidno na 30 FPSa", (naravno da se tokom gameplaya FPS kreće od kakvih 26 do 30; puno više 30 nego manje - velika rulja ispred Noter Dame crkve, ali opet je to bolje nego na 20)  na uštrb FHD rezolucije.

Stavivši sve detalje na minimum i HD rezoluciju FPS i dalje ostaje očajan tako da je ovo najbolje rješenje za sličan hardware. A i igra bolje izgleda na maksimalnim postavkama u 900p nego na minimalnim u 1080p.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.11.2014 0:38 (doktor1).
Moj PC  
14 3 hvala 6
14 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
doktor1 kaže...

Kako je ovo prošlo ikakvu kontrolu ili šta već!?

 

 

{#}

 

Ajde, pravdajte ovaj next gen glithcfest!

It's not a glitch, it's a feature!

 

:)

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
12 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
doktor1 kaže...

 

Tako će igra na maksimalnim postavkama raditi "fluidno na 30 FPSa", (naravno da se tokom gameplaya FPS kreće od kakvih 26 do 30; puno više 30 nego manje - velika rulja ispred Noter Dame crkve, ali opet je to bolje nego na 20)  na uštrb FHD rezolucije.

Stavivši sve detalje na minimum i HD rezoluciju FPS i dalje ostaje očajan tako da je ovo najbolje rješenje za sličan hardware. A i igra bolje izgleda na maksimalnim postavkama u 900p nego na minimalnim u 1080p.

 

ja stvarno ne razumijem ovaj forum. Ljudi se potrude dat opširne upute,argumentirane podatke...I dalje ti neko lupi td.

 

Nekuzim jel iz obijesti ili iz čega drugoga.

 

Koma

 

14 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
doktor1 kaže...

Uz nvidia tweakove i smanjnje rezolucije na 900p dobio sam igrivu igru. Treba vidjet dali će ovaj 1.2 patch pokrpati glitcheve, (makar dio)

Zaključo sam FPS na 30 i konstantan je, i postavke su sljedeće:...

Hvala na postavkama. Od slideshowa doslo je do vise nego igrive igre.

 

Konfiguracija nije iz potpisa nego frendova, i7-4770, GTX 650Ti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.11.2014 1:48 (Alkaline).
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Unity

skidam igru... budem je probao sa GTX 980 SLI i Asus monitorom PG278Q 144 hz pa vam javim kakva je grafa :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity

God bless TB,sve je reko.

 

14 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

sta reci? 

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
Rocinante2112 kaže...

God bless TB,sve je reko.

 

ne, nego ovaj video... ovo je problem sa gaming zajednicom. AC unity je samo kap u moru.....

 

 

 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
16 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
hari85 kaže...

sta reci? 

{#} To zapravo nije novi bug (ne znam je li stvar zbog toga manje ili više loša):

 4GB RAM na prvu ne deluju kao tako veliki hendikep, ali iz poznatih razloga trenutno nisam u mogućnosti da dođem do stvarno zahtevnih stvari.

Dopalo mi se što su ubacili mogućnost pokretanja igre pre završetka kompletnog downloada (koja postoji na novim konzolama). Stvar još nije savršena, ako ugasim kompletan Uplay dok download još traje, pri sledećem pokretanju se neće nastaviti automatski, nego je potrebno verifikovati instalaciju, nakon čega će Uplay skinuti nedostajuće fajlove.

13 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
Rocinante2112 kaže...

God bless TB,sve je reko.

 

 

Car , ali smijesno njemu s 2x GTX 980 igra cesto pada ispod 30 fpsa i to ne na ultra nego na high a igra izgleda ko smece jos jedno remek djelo iz Ubisoft-a i onda se zale na piratizaciju pa ko je tolko retardiran da za ovo da 60 eura {#}

twice the pride double the fall
12 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
dad0r kaže...
Rocinante2112 kaže...

God bless TB,sve je reko.

 

 

Car , ali smijesno njemu s 2x GTX 980 igra cesto pada ispod 30 fpsa i to ne na ultra nego na high a igra izgleda ko smece jos jedno remek djelo iz Ubisoft-a i onda se zale na piratizaciju pa ko je tolko retardiran da za ovo da 60 eura {#}

Pred kraj videa je stvarno popeezdio bio.
Al dobro kaze,ako njemu na te 2 mrcine igra radi ovako kako radi,šta misliš kak radi onima koji nemaju para za ovakvo nešto nego imaju ajmo reć prosječan komp. NIKAKO.

Pa evo i na konzolama ne radi kako treba.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Unity

ja imam prosjecno 35 fps sa svojom konfom -.- zna nekad pasti i na 25

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice