ATLAS (mmo by Studio Wildcard)

poruka: 37
|
čitano: 9.223
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
ATLAS (mmo by Studio Wildcard)

Pa igra i je poluproizvod (možda i manje u ovom trenutku) ali, mi smo vjesno kupili taj proizvod i plaćamo da pomognemo u razvoju, jer smo ocijenili da igra ima veliki potencijal.

 

A to što ljudi kupuju Atlas, SCUM i slične igre i očekuju da sve radi perfektno, plus im strimeri nameću svoje mišljenje, to govori samo o njima.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: ATLAS (mmo by Studio Wildcard)
Meni samo nije jasno kaj su ljudi očekivali, pa Ark je vani već ohoho vremena, pa je igra realno drek. Sad odjednom isti developeri bi trebali napravit čudo.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: ATLAS (mmo by Studio Wildcard)
HAL kaže...
Meni samo nije jasno kaj su ljudi očekivali, pa Ark je vani već ohoho vremena, pa je igra realno drek. Sad odjednom isti developeri bi trebali napravit čudo.

 A taj drek sam odigrao više sati nego sve igre zajedno na steamu. Što govori da je igra zanimljiva i jede vrijeme bez obzira na probleme. Isto tako i Atlas ima problema, ali mislim da imam velikog potencijala! 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.12.2018 10:56 (BeLLicus).
16 godina
offline
Re: ATLAS (mmo by Studio Wildcard)
Količina vremena provedena u igri ne govori ništa, Ark je doslovno još jedna u nizu indy igara, koje nikad nisu 100% završene, a Atlas samo nastavlja tu idiotsku tradiciju koja je krenula prije par godina.

Prije desetak godina kada je izašao MMO, to je bila završena igra, sa svim sistemima koji rade, danas imamo ovo...

Ali u dobro, bar su takve igre jeftinije, umjesto "normalnih" 50 eura, kostaju 25 do 30 i to ekipa debelo puši.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.12.2018 11:27 (HAL).
5 godina
offline
ATLAS (mmo by Studio Wildcard)

Kada neka igra popije toliko negativnih komentara onda se samo moras zapitati jel problem u meni (nebitno, bio to igrac ili dev. ili sefovi ili...) ili u svima ostalima.

Sve mi to izgleda kao pokusaj bozicnog grab casha. Poluproizvod (zapravo nije niti to, vec otpadak od ARK DLC-a) u early accessu kojeg "siluju" taman ta izadje pred Bozic sa svim svojim silnim problemima i nedovrsenoscu.

Ali koga danas briga. Ne bi se cudio da im je u glavi novi DLC i lootboxevi.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
ATLAS (mmo by Studio Wildcard)

Količina utrošenog vremena = zabava, a zabava je ono što i treba da pruži jedna igra (ili griješim). Nisam ja tu neki k..../palac koji dijeli zlatne nagrade pa treba da ocjenjuje da li svaki detalj perfektno radi.

 

P.S. ATLAS je ARK 2.0 i ako se niste u ARK-u zabavili, bježite od ovog. Što više igrača odustane, serveri će raditi bolje, samo naprijed :)

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: ATLAS (mmo by Studio Wildcard)
SamoPitam3 kaže...

Kada neka igra popije toliko negativnih komentara onda se samo moras zapitati jel problem u meni (nebitno, bio to igrac ili dev. ili sefovi ili...) ili u svima ostalima.

Sve mi to izgleda kao pokusaj bozicnog grab casha. Poluproizvod (zapravo nije niti to, vec otpadak od ARK DLC-a) u early accessu kojeg "siluju" taman ta izadje pred Bozic sa svim svojim silnim problemima i nedovrsenoscu.

Ali koga danas briga. Ne bi se cudio da im je u glavi novi DLC i lootboxevi.

 Negativne ocjene su jer je optimizacija servera u qurcu, los fps sa jakim karticama, delay, rollback servera, problemi sa claimom, novije sa ghost shipovima itd. Jedino sto mi ide na qurac je kada se igraci zale na fps i nade se grupa ljudi koji kazu da nije do njih nego do servera i lijepo ja jucer poslije updetja odem na sluzbeni discord koji su rekli da je poboljsan server za 40% kazem da ne vidim nikakvu razliku u fpsu i likovi kazu da fps nema veze sa serverom. A istina je da ima i da nema, jer kako lik sa gtx 1080ti sve high igra igru na 45 fpsa... i to normalno sa dropovima, znaci moramo imati 2x 2080  da bi imali lockani fps na 60 i sve max settings naravno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice