Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.096.420
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

ip restart ?

https://beam.pro/53copceco
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
RisboTheBladeVz kaže...

Jedno pitanjce za sve prisutne,nije bas dio teme,ali mozda je je ko imal problema s tim..Dali je neko imal ikad problema sa T-comovim internetom,da puca veza?Primjetil sam da svaki dan u 20.15(bas u isto vrijeme) mi na sekundu pukne veza i baca me van kaj got da se igra.To mislim da nema veze sa nikakavim kablovima,nego vjerovatno s operaterom,ako je uvijek u isto vrijeme ? ima ko mozda kakvu informaciju ili iskustvo s tim ?

 Navačer kad ideš spavat, resetiraj ruter.

Ima tipka iza ili ispod, ili ga ugasi, pričekaj 15 sek pa upali i onda će u to vrijeme sam se ubuduće restartat.

MOžda imaš i na sučelju 192.168.1.1 za nariktat kad da se reseta.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
15 godina
offline
Battlefield 1

T2S - Hoodoo_Operator - Battlefield 1 Alan Walker - Alone - Cinematic Montage

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...
Tallahassee kaže...

Lagano pitanjce....... presao na veci monitor, ne mogu se priviknuti na sve to i sad mi se mis previse "drftavo" ponasa, ono kad treba biti brz sa mikro pomacima misa (snajpanje) a da to ipak lijepo glatko ide...... dugo se, jako dugo nisam zafrkavao sa ovim postavkama, jer je sync postavki sa Origina uredno radio, a onda sam sve to fino zahebo. Kao prvo zanima me polling rate - 1000 ili manje? DPI veci (1600 recimo) a u igri sensitivity manji ili obratno? Nasao sam da je za 16:9 monitore preporuceno "Uniform Soldier Aiming" od 178%, ima li tko iskustava sa ovime? THX

 Zato je dobro imat ispunjen Moj PC, jer odma vidimo koji monitor i moš imaš, a dobro dođe i grafa i cpu.

 

Promjena monitra ni na koji način nesmije stvoriti lag ili drhtanje slike. Osim ako si drastično promijenio rezoluciju i omjer, pa ti je dosta pao FPS i sad imaš ne igrivu igru.

 

Većina korisnika ne vidi razliku između 500 i 1000 pooling rate. Veći pooling rate - veće zauzeće procesora, ali na današnjim procesorima čisto zanemarivo, tak da slobodno ideš na 1000 ak imaš koliko toliko jak cpu.

Za DPI/sensitivity nisam baš ni sam siguran, al ja sam stavio veći DPI i manji sensitivity.

 

Uniform Soldier Aiming, ti isto ko i dpi i sensitivity ovisi o mišu, stilu igre, veličini podloge, dal ti više pašu veliki il mali pomaci miša...

Uglavnom, staviš prema nečijoj ideji (npr taj 178%), pa ak ti ne paše, smanjiš ili povećaš.

Neki igrači doslovno tjednima podešavaju opcije.

 Pozdrav Cyber. Gledam koji novi monitor da si uzmem i zapalio sam se na ovaj https://www.ekupi.hr/LG-monitor-34UC79G-B-zakrivljeni-144Hz-FreeSync-1ms-219-34-1003076.aspx. Vidim da i ti imaš sličan Lg pa daj mi reci kakva su ti iskustva s njim. Kakav je u igrama ? Nije problem malo manje rezolucije na tako velikom monitoru? Jasno mi je da onda to gpu fino tjera ali brine me da slika nije previše pikselizirana.Koliko si daleko od njega udaljen. Zanima me kakav je kod filmova (pretpostavljam da je tu dobar) .Brine me 720 p sadržaj jer znam gledati Nba utakmice pa me zanima kakva je tu kvaliteta prikaza. Jasno mi je da ću imati sa strane debele crte kod gledanja. Kod surfanja i rada u Windowsima mislim da je ok. Možeš napisati kako si zadovoljan s njim možeš dati neki svoj osvrt možda ima još ljudi koji razmišljaju o ultrawide monitorima ?

Hvala unaprijed.

sake08
12 godina
offline
Re: Battlefield 1

http://www.bug.hr/forum/topic/monitori/koji-monitor-kupiti/156916.aspx?page=267&jumpto=5222241&sort=asc&view=flat

 

Kratki opis na temi o monitorima. Imaš dalje u tekstu i screenshot na virtualno većoj rezoluciji. Super za screenshotove :)

 

U igrama je zakon!

I svi zadnji filmovi koje sam skidao su u 21:9 formatu. E kako tek to dobro izgleda na takvim monitorima :D

Niska rezolucija je definitivno vidljiva u radu tipa grafika i tekst, pogotovo ako si radio na 2 ili 4K monotorima. Imam sreće, pa sjedim dalje od monitora, pa ne vidim pikseliziranost.

 

P.S. negdje sam i napravio općeniti osvrt na ultrawide monitore, kak izgledaju filmovi i igre, ali više ne znam u kojoj temi. Možda isto ovoj gore. Malo potraži, pa stavi link ako jesam.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.4.2017 9:57 (CyberDemonVZ).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...

http://www.bug.hr/forum/topic/monitori/koji-monitor-kupiti/156916.aspx?page=267&jumpto=5222241&sort=asc&view=flat

 

Kratki opis na temi o monitorima. Imaš dalje u tekstu i screenshot na virtualno većoj rezoluciji. Super za screenshotove :)

 

U igrama je zakon!

I svi zadnji filmovi koje sam skidao su u 21:9 formatu. E kako tek to dobro izgleda na takvim monitorima :D

Niska rezolucija je definitivno vidljiva u radu tipa grafika i tekst, pogotovo ako si radio na 2 ili 4K monotorima. Imam sreće, pa sjedim dalje od monitora, pa ne vidim pikseliziranost.

 

P.S. negdje sam i napravio općeniti osvrt na ultrawide monitore, kak izgledaju filmovi i igre, ali više ne znam u kojoj temi. Možda isto ovoj gore. Malo potraži, pa stavi link ako jesam.

 Budem potražil pa stavim ako nađem. Sva sreća ne moram više puno raditi na  tekstovima ili grafici. Sad više radim na zabavi hehe. Ma htio sam uzeti 27" s ips,free sync 1440 p ali cijene su dosta paprene. Pa s obzirom da sam naviknuo na ips to mi je must have a dobijem i još veći ekran s syncom. Daj mi samo reci 720 p sadržaj kako on izgleda na takvom ekranu? Znači ne mogu fulati ako uzmem taj ultrawide ? Nisi požalio nimalo što nisi išao na 1440 p rezoluciju?  Onaj screenshoot ti ne radi http://www.igreklik.com/slike/images/60294650972543783893.jpg

Thanx.

sake08
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.4.2017 10:49 (maxis).
15 godina
offline
Battlefield 1

Ništa čudno ti nije u bf jer ako je konjanik skoro jači od tenka onda šta ti treba više govorit, a sniperi od prije više od sto god. su precizniji i ubitačniji od modernih iz bf3 i bf4.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.4.2017 12:14 (dery).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
maxis kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 

 Budem potražil pa stavim ako nađem. Sva sreća ne moram više puno raditi na  tekstovima ili grafici. Sad više radim na zabavi hehe. Ma htio sam uzeti 27" s ips,free sync 1440 p ali cijene su dosta paprene. Pa s obzirom da sam naviknuo na ips to mi je must have a dobijem i još veći ekran s syncom. Daj mi samo reci 720 p sadržaj kako on izgleda na takvom ekranu? Znači ne mogu fulati ako uzmem taj ultrawide ? Nisi požalio nimalo što nisi išao na 1440 p rezoluciju?  Onaj screenshoot ti ne radi http://www.igreklik.com/slike/images/60294650972543783893.jpg

Thanx.

 S mojeg gledišta, ne postoje loše strane ultrawide monitora. Imaš sliku ko na 27", plus dodatni prostor.

Ako gledaš standardne 16:9 filmove (720 i 1080p) imaš lijevo i desno crne trake. Isto ko kad stare 4:3 filmove gledaš na wide monitoru. Ili crte gore i dolje kad 21:9 gledaš na 16:9... Ništa što već nisi vidio tisuće puta, i na svim monitorima.

Da, žao mi je što nemam 1440p monitore, ali najjeftiniji je koštao više nego dva i pol ova. Znao sam da gubim 1440, ali love za nju nisam ni imao. Ni blizu. 

Da, screenshot ne radi, izgleda da ih brišu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...
maxis kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 

 Budem potražil pa stavim ako nađem. Sva sreća ne moram više puno raditi na  tekstovima ili grafici. Sad više radim na zabavi hehe. Ma htio sam uzeti 27" s ips,free sync 1440 p ali cijene su dosta paprene. Pa s obzirom da sam naviknuo na ips to mi je must have a dobijem i još veći ekran s syncom. Daj mi samo reci 720 p sadržaj kako on izgleda na takvom ekranu? Znači ne mogu fulati ako uzmem taj ultrawide ? Nisi požalio nimalo što nisi išao na 1440 p rezoluciju?  Onaj screenshoot ti ne radi http://www.igreklik.com/slike/images/60294650972543783893.jpg

Thanx.

 S mojeg gledišta, ne postoje loše strane ultrawide monitora. Imaš sliku ko na 27", plus dodatni prostor.

Ako gledaš standardne 16:9 filmove (720 i 1080p) imaš lijevo i desno crne trake. Isto ko kad stare 4:3 filmove gledaš na wide monitoru. Ili crte gore i dolje kad 21:9 gledaš na 16:9... Ništa što već nisi vidio tisuće puta, i na svim monitorima.

Da, žao mi je što nemam 1440p monitore, ali najjeftiniji je koštao više nego dva i pol ova. Znao sam da gubim 1440, ali love za nju nisam ni imao. Ni blizu. 

Da, screenshot ne radi, izgleda da ih brišu.

 Ma sve jasno uvijek se mora ići na kompromis. Našao sam onaj tvoj osvrt na Ultrawide monitore http://www.bug.hr/forum/topic/monitori/koji-monitor-kupiti/156916.aspx?jumpto=5222241&sort=asc&view=flat&page=287.

 Ako je baš frka s formatom filma,utakmice ili me smetaju crte  mogu ih puknuti preko tv-a (spojen mi je stalno pc-tv) .Mislim da me to neće smetati a zanimljivo da je u onom dućanu što si ti kupio skuplji lg od ekupi.

Pomogao si mi thanx.

sake08
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
BDS kaže..

 

Već godinama smo totalno overdozani BF setupom. Od BFBC2 prošlo je 7 godina, za vrijeme BF3 nisam igrao ništa drugo osim 3ke, 4ka je fejlala i dizala mi živac godinu dana pa usrani MOH Warfigher, H igra i sada BF1. Isti setup gooodinama. Sada sam malo razbio monotoniju drugim igrama. BF1 mi nema onaj progers koji sam očekivao nakon BF3,4. Napravili su go back u dosta bitnih stvari. Najveći fejl je sve ono što se odnosi na komjuniti i multiplay sa prijateljima. Nije problem kupiti premium, al ne želim. Igram druge igre i povremenoi navratim na BF,  mislim da za sada ostaje tako. :)

 

Ti stariš...

 

MRSKI kaže...

I potpisujem sve što je Baka rekao

 

 

A ti se prestani upucavati Baki sa tim gay forama! 

 

 

 

 

 

 

12 godina
offline
Battlefield 1

RUSSIAN MAPS & NEW WEAPON REVEALED! - Battlefield 1 In The Name Of The Tsar DLC

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 3
12 godina
offline
Battlefield 1

https://www.battlefield.com/news/article/the-road-ahead-for-battlefield-1-march-2017

 

Introducing Platoons

Speaking of updates, the Spring Update is coming soon. It’ll bring one of the most highly anticipated features: Platoons. Finally, you’ll be able to organize and join forces with your friends, execute swift victories, and achieve goals as one unit. Stay tuned for more info on Platoons and the Spring Update release.

 

Monthly Battlefield 1 Updates

We’re devoted to bringing you the best gaming experience in Battlefield 1. In the past, we did this in the form of seasonal patches. Considering all we have in store for Battlefield 1, we’ve decided to move to monthly updates. With this new tempo, we’re going to bring you more of what you want, faster than ever.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Battlefield 1

Operations Devils Anvil jos nisam uspio odigrat.Uvijek me spoji na prazan server. Jesu se to vec poceli tako praznit severi ili.....

a ni sa ovom novom drugom operacijom nije puno bolje

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.4.2017 11:10 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 1
Kill Frenzy kaže...

Operations Devils Anvil jos nisam uspio odigrat.Uvijek me spoji na prazan server. Jesu se to vec poceli tako praznit severi ili.....

 Najbolje ti je igrat na praznom serveru jerbo k/d ratio ti se neće pokvarit a sasvim sigurno nema cheatera 

ništa mi se neda
14 godina
offline
Battlefield 1

ma kakvi na dlc mapa nema nikog.bilo koji mod

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Kill Frenzy kaže...

Operations Devils Anvil jos nisam uspio odigrat.Uvijek me spoji na prazan server. Jesu se to vec poceli tako praznit severi ili.....

a ni sa ovom novom drugom operacijom nije puno bolje

 Vidim da se ljudi žale da ih često spaja na prazni operations, valjda su nešto sjebali, iako mene nije kad sam igrao prije par dana. Kao ni za ostale modove na DLC mapama.

 

Inače taj Devils Anvil je onaj sa Verdun Hights? Ako da, taj operations je dosta loše balansiran u prvoj mapi jer napadači moraj odmah uzeti prvi sector, ako to ne naprave, obrana ih odmah stisne na spawn i jako teško je proći taj sector. Tamo ima neka, kamena ograda gdje defenderi imaju dobar cover i pogled na spawn, a napad dosta otvorenog terena za pretrčati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.4.2017 11:18 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

 Vidim da se ljudi žale da ih često spaja na prazni operations, valjda su nešto sjebali, iako mene nije kad sam igrao prije par dana

 meni je fascinantno kako sve ono na što se ljudi žale i konkretan je problem, tebi se nikad nije desilo.

Dok sam igrao davno,znao sam se spojit u prazne operacije po par puta pa rage quitao. Od početka je problem samo se nekad osjeti manje ili više.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
fila2208 kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Vidim da se ljudi žale da ih često spaja na prazni operations, valjda su nešto sjebali, iako mene nije kad sam igrao prije par dana

 meni je fascinantno kako sve ono na što se ljudi žale i konkretan je problem, tebi se nikad nije desilo.

Dok sam igrao davno,znao sam se spojit u prazne operacije po par puta pa rage quitao. Od početka je problem samo se nekad osjeti manje ili više.

 

Napisao sam čovjeku svoje iskustvo. Meni se nije desilo kad sam igrao sa ekipom prije 2 dana, ali sam vidio na redditu da su ljudi nešto o tome pisali baš jučer. Ne mogu reći da mene to mući jer ono, ne nije mi se desilo ovo već dugo. Nije da mi se nije nikad, ali kad i jeste sam napustio taj server i nakon toga mi našlo neki drugi koji je bio pun.

 

Od sljedeći put ću biti lažov pa ću namjerno napisati kako se i meni desilo samo kako bi bio zadovoljan. Jel to ok?

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.4.2017 19:46 (Jack Sparrow).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Kill Frenzy kaže...

ma kakvi na dlc mapa nema nikog.bilo koji mod

Ja od kad su izašle nove mape mislim da nisam ni igrala ništa na starim mapama. Zapravo skoro da nisam ni igrala ništa osim frontlines jer mi je mode odličan. Prije izlaska dlca nisam uopće redovito igrala, možda jednom tjedno - ako i toliko, a sad igram skoro svaki dan i baš mi je gušt.

11 godina
offline
Battlefield 1

tak i ja, 90% vremena igram samo fort de vaux

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 1

LOL, WTF

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

Napisao sam čovjeku svoje iskustvo. Meni se nije desilo kad sam igrao sa ekipom prije 2 dana, ali sam vidio na redditu da su ljudi nešto o tome pisali baš jučer. Ne mogu reći da mene to mući jer ono, ne nije mi se desilo ovo već dugo. Nije da mi se nije nikad, ali kad i jeste sam napustio taj server i nakon toga mi našlo neki drugi koji je bio pun.

 

Od sljedeći put ću biti lažov pa ću namjerno napisati kako se i meni desilo samo kako bi bio zadovoljan. Jel to ok?

 Šta sljedeći put? Pa lažeš stalno da je igra 10/10 i da  radi a šutiš kad imaš problem, jasno ko bijeli dan 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
10 godina
protjeran
offline
Battlefield 1

...pa kako to izgleda iz perspektive debila....

BF1 SUCKS

dc hejter
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 1

U šestom  mjesecu dolazi jedna extra They shall not pass mapa. Noćna, vjervatno ona sa snigleplayers misije sa puno rovova i reflektorima

 

http://image.prntscr.com/image/ab24bac75f6641eb8b76f3f279404294.png

Moj PC  
3 1 hvala 3
9 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Mrski jel ovaj naš?? a mogao si to biti ti 

 

 

jel igra ovo tko?  

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

U šestom  mjesecu dolazi jedna extra They shall not pass mapa. Noćna, vjervatno ona sa snigleplayers misije sa puno rovova i reflektorima

 

http://image.prntscr.com/image/ab24bac75f6641eb8b76f3f279404294.png

 Premium only. Da hoce pokrepat svi u tom studiju ushranom. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Nova mapa (trench - testno ime) na CTE je dostupna za testiranje uglavnom nocna mapa slici dosta ove is singleplayera sa fokusom na rovovsku bitku.

Origin:Overlord_HR, Battle.net:OverlordCRO
Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Overlord07 kaže...

Nova mapa (trench - testno ime) na CTE je dostupna za testiranje uglavnom nocna mapa slici dosta ove is singleplayera sa fokusom na rovovsku bitku.

 Djeluje dobro za sad.

 

I jedan let iznad kukavičjeg gnijezda(nove mape)

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.4.2017 20:25 (Jack Sparrow).
11 godina
offline
Re: Battlefield 1
Overlord07 kaže...

Nova mapa (trench - testno ime) na CTE je dostupna za testiranje uglavnom nocna mapa slici dosta ove is singleplayera sa fokusom na rovovsku bitku.

 djeluje ko ww2 dizajnom!

sve mi ovo izgleda ko priprema terena za budzcu (wwii) bf

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
16 godina
offline
Re: Battlefield 1
Overlord07 kaže...

Nova mapa (trench - testno ime) na CTE je dostupna za testiranje uglavnom nocna mapa slici dosta ove is singleplayera sa fokusom na rovovsku bitku.

 

Opa! To sam čekao, sjajno 

 

 

Nego, užasno me živcira jedna stvar: trčim, pucaju, zalegnem iza zaklona - i ako se okrenem ili probam puzati, lik mi se automatski ili ustane ili pomakne u stranu sasvim suprotnu od one u koju bih htio, i naravno da me odmah roknu. Nemam namjeru kampirati, no koja je poanta zaklona ako ničemu ne služi?

Dešava li se još kome?

Bug ili feature? 

 

Split your lungs with Blood and Thunder
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.4.2017 22:47 (fler).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice