Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.096.521
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...
fila2208 kaže...
Jack Sparrow kaže...

.....

 Kad ti i samom nestane inspiracije za hvaliti igru pa onda ne znaš što bi 

 Napisao sam ti nešto prekrasno, ali obrisao jer bi se ti opet nadurio. A i ne želim se spuštati na te razine, pa rađe idem onim pametniji popušta.

 Siguran sam da jesi, nešto gramatički i dijaktrički netočno, no neću se spuštat da te još ispravljam, vidim da nećeš naučiti.
Nemam ništa protiv tebe, dapače, super mi je kako imaš uvijek neki ''argument'' na svaki naš whine i zato je to fora.
Ugl. baš budem instalirao opet igru sad kad bude opet neki update da vidim kako radi, još sad kad sam ssd uzeo da osjetim brzinu loada.
do sljedećeg flejmanja i prepirke :)

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 22:27 (fila2208).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Imate li vi diskord ili nesto?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
tokiccc kaže...
Imate li vi diskord ili nesto?

 Imaš na prvoj stranici discord na kojem ponekad roka ekipa, a ovo ti je platoon na kojem ima dosta ekipe:

15 godina
offline
Battlefield 1

Battlefield 1 od sad dostupan i kroz Origin/EA Access. Tko do sad nije, sad može rokati kolko mu srce želi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

Battlefield 1 od sad dostupan i kroz Origin/EA Access. Tko do sad nije, sad može rokati kolko mu srce želi.

 I za mjesec dana će izaći sa izjavom kako BF1 igra 100 miliona igrača.  Ne misliš li da je malo rano za igru za koju tvrde da se toliko igra staviti u Origin Access? Što kaže Džukac ne hejtam, samo pitam?

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
MRSKI kaže...
Jack Sparrow kaže...

Battlefield 1 od sad dostupan i kroz Origin/EA Access. Tko do sad nije, sad može rokati kolko mu srce želi.

 I za mjesec dana će izaći sa izjavom kako BF1 igra 100 miliona igrača.  Ne misliš li da je malo rano za igru za koju tvrde da se toliko igra staviti u Origin Access? Što kaže Džukac ne hejtam, samo pitam?

 Puno me pitaš,ali i battlefront, hardline, mirrors edge, fifa 16/17,dragon age 3, titanfall 2, PvZ2 itd. su bili nakon nekih 6-8 mjeseci na Origin Accessu. To nema nikakve veze sa kolko se igra pošto su neke od ovih igri jako popularne(fife recimo ili drago age), a došle svejedno na origin access.

 

Jednostavno im sad takva praksa , da poboljšaju kvalitetu te svoje pretplatniče usluge time da ubacuju stalno nove igre, a opet ne pre rano. Nisu prodali ni jednu igru, a opet zarađuju na pretplati i što je gore ako prestaneš plačati gubiš sve te igre. Tak da su te na neki način obvezali da im svaki mjesec pljuješ lovu kako bi se igrao.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2017 13:13 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
MRSKI kaže...
Jack Sparrow kaže...

Battlefield 1 od sad dostupan i kroz Origin/EA Access. Tko do sad nije, sad može rokati kolko mu srce želi.

 I za mjesec dana će izaći sa izjavom kako BF1 igra 100 miliona igrača.  Ne misliš li da je malo rano za igru za koju tvrde da se toliko igra staviti u Origin Access? Što kaže Džukac ne hejtam, samo pitam?

 Ja sam Mrski mislio da je tebi igra super. 

Battlelog: MUDO_HR
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
amater_2 kaže...

 Ja sam Mrski mislio da je tebi igra super. 

 On je nit v rit, ni mimo.

 

Dođem neki dan u podne pogledati nešto u igru i gle koga nađem da igra:

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2017 13:41 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...
amater_2 kaže...

 Ja sam Mrski mislio da je tebi igra super. 

 On je nit v rit, ni mimo.

 

Dođem neki dan u podne pogledati nešto u igru i gle koga nađem da igra:

 Možda mu sin igra, vi ste po godinama tu negdje pa vam se iste igre sviđaju 

 

Mislim smiješno, sad je sramota ako te se uhvati da igraš igru koju si platio, a nisi njome baš zadovoljan.

Treba appear offline napravit samo da kuky ne može imati nikakav argument.

Pogledaj ostalu listu, samo sin od mrskog igra lol 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2017 14:21 (fila2208).
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
fila2208 kaže...

 Možda mu sin igra, vi ste po godinama tu negdje pa vam se iste igre sviđaju 

 

Mislim smiješno, sad je sramota ako te se uhvati da igraš igru koju si platio, a nisi njome baš zadovoljan.

Treba appear offline napravit samo da kuky ne može imati nikakav argument.

Pogledaj ostalu listu, samo sin od mrskog igra lol 

 

Koji si ti lik. 

Tek tolko da znaš ovo je bila zajebancija(wow!) jer se Mudo zajebava pošto smo igratli BF4 dosta dugo kao i ja, te Mrski koji je upravo taj dan igra zajedno sa mnom BF1.

Igra samo Mrski pošto je to bilo oko 11 sati u jutro i to u srijedu. Rijetko tko igra tada.


Pliz daj nemoj me više citirati da mi ne dolazi notifikacije jer ti neću odgovarati pošto si mi na ignore listi. Tako samo wajnaš i svađaš/provociraš se u koju god temu dođem.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2017 15:59 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

 

Koji si ti lik. 

Tek tolko da znaš ovo je bila zajebancija(wow!) jer se Mudo zajebava pošto smo igratli BF4 dosta dugo kao i ja, te Mrski koji je upravo taj dan igra zajedno sa mnom BF1.

Igra samo Mrski pošto je to bilo oko 11 sati u jutro i to u srijedu. Rijetko tko igra tada.


Pliz daj nemoj me više citirati da mi ne dolazi notifikacije jer ti neću odgovarati pošto si mi na ignore listi. Tako samo wajnaš i svađaš/provociraš se u koju god temu dođem.

 

Ne znam zašto si se uvijredio, samo sam iznio mišljenje da mu možda sin igra, ništa više. izgleda da znaš plan i program od mrskog pa znaš kad tko doma od njih igra, vau, nisam znao da ste toliko dobri.
valjda previše to sve uzimaš k srcu mačak, pa te toliko i smeta. Nemam ništa protiv tebe, ali kad nešto konkretno pitam, ja ili ostali, ti odmah shvatiš to ko napad na tebe i odmah bacaš neki kvazi argumente, a ne razumijem čemu. Čitao sam prepisku tebe i wooka, predobro.

Ugl. neću te više evo, vidim da imaš tanke živce i da te to sve pogađa pa neću biti odgovoran za tvoje mentalno stanje. Uživaj :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2017 16:24 (fila2208).
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
fila2208 kaže...
Jack Sparrow kaže...

 

Koji si ti lik. 

Tek tolko da znaš ovo je bila zajebancija(wow!) jer se Mudo zajebava pošto smo igratli BF4 dosta dugo kao i ja, te Mrski koji je upravo taj dan igra zajedno sa mnom BF1.

Igra samo Mrski pošto je to bilo oko 11 sati u jutro i to u srijedu. Rijetko tko igra tada.


Pliz daj nemoj me više citirati da mi ne dolazi notifikacije jer ti neću odgovarati pošto si mi na ignore listi. Tako samo wajnaš i svađaš/provociraš se u koju god temu dođem.

 

Ne znam zašto si se uvijredio, samo sam iznio mišljenje da mu možda sin igra, ništa više. izgleda da znaš plan i program od mrskog pa znaš kad tko doma od njih igra, vau, nisam znao da ste toliko dobri.
valjda previše to sve uzimaš k srcu mačak, pa te toliko i smeta. Nemam ništa protiv tebe, ali kad nešto konkretno pitam, ja ili ostali, ti odmah shvatiš to ko napad na tebe i odmah bacaš neki kvazi argumente, a ne razumijem čemu. Čitao sam prepisku tebe i wooka, predobro.

Ugl. neću te više evo, vidim da imaš tanke živce i da te to sve pogađa pa neću biti odgovoran za tvoje mentalno stanje. Uživaj :)

 

 Gle opet ti moram odgovoriti. hah

"Samo" sam napisao da mu sin igra i onako usput te malo izvrijeđao, i usporedio me sa njegovim sinom iako sam stariji od tebe. 

 

Nemam ja tanke živce i normalno sam ti odogovrio. Ti si počeo vrijeđati i dizati tenzije(opet) jer kolko vidim mi smo normalno raspravljali i šalili se. Tvoj je problem što si stalno nabrijan. MAČAK.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2017 17:04 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Battlefield 1

Izgorio si ko šibica prijatelju, samo teško ti je priznati, tko još piše stavio sam te na ignore nemoj mi pisati, pa se opet javi 

čak si se uvrijedio na ono gore, haha prejako, no dobro nećemo temu uništiti, ipak treba pisati konkretnosti o igri.
Have fun m8 :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 1

Battlefield 1 Myths - Vol. 15

Moj PC  
3 0 hvala 4
12 godina
offline
Battlefield 1

Bok ljudi.

Znam da je nekoliko ljudi tražilo društvo za igranje.

Pa ak još netko traži, dečki iz CPU klana traže igrače:

https://www.facebook.com/groups/301513276647931/

Pa im se javite.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 1

Premium trials je opet aktivan do 21.8.

A do 25.8 je premium na popustu 40%. Tako da sada dođe 29.99€.

 

https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1/addon/battlefield-1-premium-pass

Moj PC  
6 0 hvala 2
12 godina
offline
Battlefield 1

 

Battlefield Revolution.

Igra + Premium + "još ponešto". Wtf :D

 

P.S. ah, BUG ne prepoznaje ove linkove koje generira YouTube.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2017 21:17 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...

 

Battlefield Revolution.

Igra + Premium + "još ponešto". Wtf :D

 

P.S. ah, BUG ne prepoznaje ove linkove koje generira YouTube.

 http...bez s 😀

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...

 

Battlefield Revolution.

Igra + Premium + "još ponešto". Wtf :D

 

P.S. ah, BUG ne prepoznaje ove linkove koje generira YouTube.

 Zaboravio si uz ovo napisati kako je danas bio update i u njemu sletila prva mapa iz Tsar DLCa. Lupkov Pass.

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 

Battlefield Revolution.

Igra + Premium + "još ponešto". Wtf :D

 

P.S. ah, BUG ne prepoznaje ove linkove koje generira YouTube.

 Zaboravio si uz ovo napisati kako je danas bio update i u njemu sletila prva mapa iz Tsar DLCa. Lupkov Pass.

 Nisam imao pojma. Origin radi od jutra, valjda je to sam odradio u pozadini. :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...

 Nisam imao pojma. Origin radi od jutra, valjda je to sam odradio u pozadini. :D

 Da i frontlines na još dvije dodatne vanilla mape. Ballrom i Monte Grappa. I novi konanjici sa dugima batinama() su dostupni za korištenje na svim mapama.

 

Patch notes još nema radi gamescoma.

 

Osim toga najavili su i competitive BF1.

INTRODUCING BATTLEFIELD 1 INCURSIONS

 

I video od toga:

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2017 21:33 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...
 Lupkov Pass.

Meni se dopada mapa iako nisam igrao dugo.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
12 godina
offline
Battlefield 1

Nova mapa mi je solidna, premalo sam je igrao da bih dao neku detaljniju ocjenu. Odigrao sam dva meča, jedan smo izgubili uvjerljivo, drugi smo dobili premoćno. Čini mi se da previše favorizira snajpere, jer u jednom trenutku na drugoj strani ih je bilo valjda 25, tako velik broj snajpera nisam dosad vidio nikad na nijednoj mapi. 

 

Incursion i competitive 5v5 stvarno zvuči odlično, moglo bi biti nešto od toga. :) 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2017 22:17 (Q-Tip).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Battlefield 1

 Dugo im je trebalo za popraviti uništavanje vozila. Ono je znalo biti stvarno ružno kad dio aviona zapne u zraku, a drugi eksplodira.

I sređivali su primanje pogodaka? Nadam se da sad radi kako treba, u jednom patchu su napravili glupost kad su probali popraviti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 14:02 (CyberDemonVZ).
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

Osim toga najavili su i competitive BF1.

INTRODUCING BATTLEFIELD 1 INCURSIONS

 

I video od toga:

 

 

znači wow, nisam očekivao takvo što od bf1, ali ugodno iznenađen, zanima me što će ispasti od toga.

pratim razvoj, kad se to može očekivati tko zna? Closed alpha tek rujan...ali dobro, vidjet ćemo i to.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
15 godina
offline
Battlefield 1

Meni isto izgleda zanimljivo. Trenutno postavljaju to na gamescomu, barem je tako napisao jedan dev na twitteru. Dakle moglo bi biti videa.

 

Samo se nadam da se neće to testiranje odužiti pa da to izađe tek nakon 6 mjeseci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 1

Ne vidim u čemu toliki hajp oko ovoga. Dobit ćeš samo djelić igre, dio  mape sa 5vs5 igrača I možda koje vozilo i to onda nazvati revolucionarnim 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
MRSKI kaže...

Ne vidim u čemu toliki hajp oko ovoga. Dobit ćeš samo djelić igre, dio  mape sa 5vs5 igrača I možda koje vozilo i to onda nazvati revolucionarnim 

 

Bit će kompetitivno kao što je defuse u BF4 bio. 

 

Meni je super kako sad prodaju revoluciju po cijeni vanilije. Vele, ko jebe premiume. Komedija živa, ali na moj račun.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice