Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.361.295
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Battlefield V

Za sve koji čekaju Pacifik:

 

 

popis vozila.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Del_Boy97 kaže...

zanimljivo kako oni ne poštuju niti igrače, niti igru

 

(za one koje nisu shvatili, ovo je screenshot onoga što su oni obećali a obećali su da će se skinovi moći kupiti i coinsima i boinsima. Na kraju je ispalo da se ipak neki skinovi (epic i special) mogu kupiti samo boinsima)

 

Oh, užasa. Kako ću sad do one crvene krpe na glavi bez koje igra nema smisla?

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: Battlefield V
Q-Tip kaže...
Del_Boy97 kaže...

zanimljivo kako oni ne poštuju niti igrače, niti igru

 

(za one koje nisu shvatili, ovo je screenshot onoga što su oni obećali a obećali su da će se skinovi moći kupiti i coinsima i boinsima. Na kraju je ispalo da se ipak neki skinovi (epic i special) mogu kupiti samo boinsima)

 

Oh, užasa. Kako ću sad do one crvene krpe na glavi bez koje igra nema smisla?

 

 Brzo po kreditnu karticu i daj EA 100 eura i kupi coinse i kupi si sve skinove, EA je zasluzio podrsku igrača i moramo im dati dodatnih 100 eura za BTF V premda je ispao jebeno odličan.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Q-Tip kaže...
Del_Boy97 kaže...

zanimljivo kako oni ne poštuju niti igrače, niti igru

 

(za one koje nisu shvatili, ovo je screenshot onoga što su oni obećali a obećali su da će se skinovi moći kupiti i coinsima i boinsima. Na kraju je ispalo da se ipak neki skinovi (epic i special) mogu kupiti samo boinsima)

 

Oh, užasa. Kako ću sad do one crvene krpe na glavi bez koje igra nema smisla?

 

 

Ova igra ide iz jedne PR katastrofe u drugu, nevjerojatno nešto.

 

Nije poanta crvena krpa, nego to što su (ne)svjesno obmanuli igrače. Iskopan je video u kojem dev iz DICE-a govori jasno da će se neke stvari moći kupiti isključivo Boinsima. Kasnije se javio CM i još neki koji su rekli da će se stvari koje su trenutno iza paywall-a moći dobiti u sklopu progresije i challengesa. Vjerojatno će se samo specijalni "likovi" sa posebnim modelima i glasovima morati platiti. Problem je što je to neviđeno traljavo iskomunicirano. Samo tvrdokorni fanovi prate razne forume i društvene mreže na kojima objavljuju takve detalje. Ono što prosječan igrač vidi je slika koju je Delboy stavio, ako i to. Vjerojatno vidi u Armoryju da su "najbolje" stvari iza paywall-a i onda kaže: "Jebem vam mater!"

 

Ja stvarno ne razumijem ljude koji plaćaju takva kozmetička sranja, ali ko voli nek izvoli. Navodno u svakoj igri koja im MTX-ove, postoji vrlo mali postotak ljudi koji plaćaju kozmetiku i u tom postotku još manji postotak tzv. kitova koji troše stotine, pa i tisuće novaca na ta sranja.

uteče Medžedža!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

 

Ja stvarno ne razumijem ljude koji plaćaju takva kozmetička sranja, ali ko voli nek izvoli. Navodno u svakoj igri koja im MTX-ove, postoji vrlo mali postotak ljudi koji plaćaju kozmetiku i u tom postotku još manji postotak tzv. kitova koji troše stotine, pa i tisuće novaca na ta sranja.

 

Da vidis u Path of exile koliko ljudi kupuju kozmetiku. Ovi izdavaju kao na pokretnoj traci - svaki tjedan par novih skinova/efekata za ovo i ono. Grabi se kao sumanuto...

Freak Show Inc.
12 godina
protjeran
offline
Battlefield V

Ljudi su ovce.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Da mogu ja bi i zvijezdicu kupio ovdje na forumu. :)

A redakciji buga bi savjetovao da naprave BUG premium sa dodatnom kozmetikom za okvire avatara 

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2019 20:37 (Jack Sparrow).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Da mogu ja bi i zvijezdicu kupio ovdje na forumu. :)

 

Čuo sam da se moderature prodaju. Ali to nisi čuo od mene.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Da mogu ja bi i zvijezdicu kupio ovdje na forumu. :)

Čuj, ti ih imaš dosta, razmisli da staviš u oglas ...

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2019 20:41 (Glavas_ZG).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Glavas_ZG kaže...
Jack Sparrow kaže...

Da mogu ja bi i zvijezdicu kupio ovdje na forumu. :)

Čuj, ti ih imaš dosta, razmisli da staviš u oglas ...

 

 daš guze i tvoj je haha

8 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

to je sve što je potrebno, uhh kuda ide ovaj svijet ...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Ova igra ide iz jedne PR katastrofe u drugu, nevjerojatno nešto.

 

Nije poanta crvena krpa, nego to što su (ne)svjesno obmanuli igrače. Iskopan je video u kojem dev iz DICE-a govori jasno da će se neke stvari moći kupiti isključivo Boinsima. Kasnije se javio CM i još neki koji su rekli da će se stvari koje su trenutno iza paywall-a moći dobiti u sklopu progresije i challengesa. Vjerojatno će se samo specijalni "likovi" sa posebnim modelima i glasovima morati platiti. Problem je što je to neviđeno traljavo iskomunicirano. Samo tvrdokorni fanovi prate razne forume i društvene mreže na kojima objavljuju takve detalje. Ono što prosječan igrač vidi je slika koju je Delboy stavio, ako i to. Vjerojatno vidi u Armoryju da su "najbolje" stvari iza paywall-a i onda kaže: "Jebem vam mater!"

 

Ja stvarno ne razumijem ljude koji plaćaju takva kozmetička sranja, ali ko voli nek izvoli. Navodno u svakoj igri koja im MTX-ove, postoji vrlo mali postotak ljudi koji plaćaju kozmetiku i u tom postotku još manji postotak tzv. kitova koji troše stotine, pa i tisuće novaca na ta sranja.

 

Ali ja stvarno ne razumijem buku i živciranje oko toga. Vjerojatno zato što mi ne pada na pamet da jedan cent potrošim na kozmetiku. Ja na to gledam ovako, vrlo jednostavno: ljudi koji su spremni potrošiti novac da im lik nosi crvenu krpu na glavi izravni su krivci zašto mikrotransakcije uopće postoje i zašto su uhvatile zamah kakav imaju danas. Za mene osobno ta ekipa zaslužuje svaku prijevaru, obmanu i kletvu koja ih može snaći, pa zato - samo naprijed, DICE. Sve krpe neka stave iza paywalla, da se vidi tko je magarac.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Q-Tip kaže...

Ali ja stvarno ne razumijem buku i živciranje oko toga. Vjerojatno zato što mi ne pada na pamet da jedan cent potrošim na kozmetiku. Ja na to gledam ovako, vrlo jednostavno: ljudi koji su spremni potrošiti novac da im lik nosi crvenu krpu na glavi izravni su krivci zašto mikrotransakcije uopće postoje i zašto su uhvatile zamah kakav imaju danas. Za mene osobno ta ekipa zaslužuje svaku prijevaru, obmanu i kletvu koja ih može snaći, pa zato - samo naprijed, DICE. Sve krpe neka stave iza paywalla, da se vidi tko je magarac.

 

mislim da ekipa ima pravo radit buku, možda nema baš smisla se živcirat ali buku definitvno radit, jedino tako se može nešto promijenit,

jer ako das 60€ za full fledged igru, onda se valjda ne očekuje da još u to uguraju mikrotransakcije, i to tako mučki da iscijede svaki cent

od svojih igrača, igra u ovakvom stanju da je normalan izdavač/developer bila bi f2p sa early access tagom posred čela i u tom slučaju mislim 

da nitko nebi imao problema da igra ima mikrotransakcije

 

netko kome je kozmetika bitna, u prijevodu želi imat neki progress, nešto što će ga gurat dalje da igra iz dana u dan npr. kao što je u BF3-u bilo

otključavanje gunova, dodataka, dogtagova i što ja znam sve ne, onda bi se valjda trebali držati onog što su ljudima obećali

 

ima nas svakakvih, naravno i tvoje mišljenje da te nije briga za kozmetiku isto treba uvažavat, ali ima i gro ljudi koji su dali lovu

i prate svoj progress i rade na otključavanju sljedeće kapice, to im daje nekakav postreh da upale igru i idući dan, ovako su im samo

bacili govna u facu i rekli da ne vrijede ništa ako ne izvade svoj paypal račun... a pazi... platili igru... 

 

 

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2019 22:23 (tormento).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Q-Tip kaže...

 

Ali ja stvarno ne razumijem buku i živciranje oko toga. Vjerojatno zato što mi ne pada na pamet da jedan cent potrošim na kozmetiku. Ja na to gledam ovako, vrlo jednostavno: ljudi koji su spremni potrošiti novac da im lik nosi crvenu krpu na glavi izravni su krivci zašto mikrotransakcije uopće postoje i zašto su uhvatile zamah kakav imaju danas. Za mene osobno ta ekipa zaslužuje svaku prijevaru, obmanu i kletvu koja ih može snaći, pa zato - samo naprijed, DICE. Sve krpe neka stave iza paywalla, da se vidi tko je magarac.

 

Dobro, da. Od čega su sve ljudi u stanju stvoriti kontroverzu je isto za plakat. Gameri su poznate plačipičke, a da ne govorim o tome kako po mojoj procjeni valjda 50% njih nije zid kuće u stanju pogodit, ali su zato u stanju srat beskonačno o svemu i svačemu.

 

tormento kaže...

 

mislim da ekipa ima pravo radit buku, možda nema baš smisla se živcirat ali buku definitvno radit, jedino tako se može nešto promijenit,

jer ako das 60€ za full fledged igru, onda se valjda ne očekuje da još u to uguraju mikrotransakcije

 

bacili govna u facu i rekli da ne vrijede ništa ako ne izvade svoj paypal račun... a pazi... platili igru... 

 

 

 

Mora se nekako financirati nastavak razvoja. 60€ jednokratno bi donijelo ovo što sad imamo. Ako usporedimo omjer uloženog vremena i novca, mislim da igra u odnosu na druge nudi jebeno puno sadržaja. 200h se može bez problema spucat prije nego dosadi. 60€/200h = 0,3€/h, što je jeben deal ako mene pitaš. Vanila BC2, BF3, BF4 i BF1 su imali čak i manje sadržaja IIRC. Po meni su oni sjebali (i sjebaju i dalje) igru sa PR-om i zbog toga je svaka jebena sitnica pod povećalom.

 

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Battlefield V

Evo kupio sam sve skinove. Ono čisto u inat ljudima koji se žale 

Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
tormento kaže...

 

mislim da ekipa ima pravo radit buku, možda nema baš smisla se živcirat ali buku definitvno radit, jedino tako se može nešto promijenit,

jer ako das 60€ za full fledged igru, onda se valjda ne očekuje da još u to uguraju mikrotransakcije, i to tako mučki da iscijede svaki cent

od svojih igrača, igra u ovakvom stanju da je normalan izdavač/developer bila bi f2p sa early access tagom posred čela i u tom slučaju mislim 

da nitko nebi imao problema da igra ima mikrotransakcije

 

Ekipa NEMA  pravo raditi buku jer su platili core igru 60 Ojra (kome se ovdje ser* nitko nije dao ovoliko al ajde) za uzvrat su dobili core igru, Firestorm i SAV DODATNI SADRZAJ KOJI CE IZLAZITI OVE I NAREDNE GODINE BESPLATNO znaci sve nove mape, nova oruzja i content van kozmetike su potpuno besplatni ili lako dostupni kroz par questova. Ovaj put nas EA nije odrao na tih prvih "60 Ojra" jos 60 za season pass i logicno je da se nekako moraju monetizirati, mislim da ovdje ljudi prilicno ser* vezano za to jer moglo je to otici kao SW BF2 s morem lootbox-a kupovanjem direktnog progresa, likova koji imaju bolje statistike/skillove, oruzja etc ili kako ide CoD monetezacija svega od lootboxa, progressa, season pass-a, ovoga i onoga....

Ako je nekome toliko stalo da igra sa avatarom koji ima 16 gas maski na sebi nek se fino uhvati za novcanik mi ostali normalni mozemo i bez toga..., dok god mi ne prodaju za pravi novac oruzje, vozilo ili mapu zivo mi se jeb* za ostalo!

Ekipa IMA pravo raditi buku sto im je trebalo 6ish mjeseci da rijese bugove, sto izbacuju malu kolicinu mapa na kapaljku za core gameplay, sto Firestorm ima najgori loot sistem IKAD, sto Armory jos uvjek ne radi etc oko tog se radi buka a ne oko jebenih skinova...

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 12:37 (D3ViL).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
D3ViL kaže...
..

 

Zasto cenzuriras psovke? Time narusavas moja potrosacka prava

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
tormento kaže...

 

ima nas svakakvih, naravno i tvoje mišljenje da te nije briga za kozmetiku isto treba uvažavat, ali ima i gro ljudi koji su dali lovu

i prate svoj progress i rade na otključavanju sljedeće kapice, to im daje nekakav postreh da upale igru i idući dan, ovako su im samo

bacili govna u facu i rekli da ne vrijede ništa ako ne izvade svoj paypal račun... a pazi... platili igru... 

 

Ja shvaćam što ti hoćeš reći, ali eto nismo baš na istom kolosijeku. Ja sam old school gamer i već u godinama kad nemam previše strpljenja za sve te modern age gluposti. Još manje strpljenja imam za ovaj "oh-I'm-so-offended, you-owe-me-an-apology" svijet u kojem je svatko delikatan cvijet koji se lako uvrijedi i svi mu nešto duguju. Platiš i ulaznicu za kino, pa za piće i kokice moraš platiti dodatno. Platiš i ulaznicu za nogometnu utakmicu, pa za hranu, piće, šalove i suvenire debelo platiš dodatno. Zato sam za politiku da base igru platiš koliko već košta, a sve krpe i skinovi nek idu iza paywalla. Tko želi trčati po blatu u zelenim čarapama, neka plati. I nema uvrede. Ljudi moraju shvatiti da im nitko ništa ne duguje. Platio sam igru 60 eura, u njoj proveo 500 sati i onda kukam jer zelene čarape imaju cijenu. Apsurd.

 

Zato - sve krpe iza paywalla, pa neka plate. Ali jbg, živimo u svijetu kad se gamerima (ili još gore, streamerima) moraju gladiti jaja da se ne uvrijede. 

 

animosity_frenzy kaže...
Q-Tip kaže...

 

Ali ja stvarno ne razumijem buku i živciranje oko toga. Vjerojatno zato što mi ne pada na pamet da jedan cent potrošim na kozmetiku. Ja na to gledam ovako, vrlo jednostavno: ljudi koji su spremni potrošiti novac da im lik nosi crvenu krpu na glavi izravni su krivci zašto mikrotransakcije uopće postoje i zašto su uhvatile zamah kakav imaju danas. Za mene osobno ta ekipa zaslužuje svaku prijevaru, obmanu i kletvu koja ih može snaći, pa zato - samo naprijed, DICE. Sve krpe neka stave iza paywalla, da se vidi tko je magarac.

 

Dobro, da. Od čega su sve ljudi u stanju stvoriti kontroverzu je isto za plakat. Gameri su poznate plačipičke, a da ne govorim o tome kako po mojoj procjeni valjda 50% njih nije zid kuće u stanju pogodit, ali su zato u stanju srat beskonačno o svemu i svačemu. 

 

Pa upravo to. I takvi su onda najglasniji i njima se podilazi. Da se slučajno ne uvrijede. Kad vidim kakve se revolucije dižu na redditu i zbog čega, pitam se kako je game development opstao do danas. Da moram raditi igre za ovakvu publiku ja bih odavno odustao.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 13:03 (Q-Tip).
11 godina
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...
LeftY_CRO kaže...

 vidis ovaj put sam se iznenadio jer je patch velicine ko i drugima!

sokantno!!

 Šta. Si. Napravia?!

 igrao igru vise nego prije

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
12 godina
offline
Battlefield V

Dobar je Fajerstorm.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Damina checklista da pucacka igra bude dobra. Svaka stavka mora biti oznacena za konacnu pozitivnu ocjenu:

 

☑ Ima rifle puske

 

 

 

Freak Show Inc.
 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

A ne stvarno..... nije loše.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

FYI - uskoro ćemo dobiti Commando Carbine za Medic klasu. KONAČNO puška koja nije SMG.

BATTLELOG: Francis_Bac0n
10 godina
offline
Re: Battlefield V
catus69 kaže...

FYI - uskoro ćemo dobiti Commando Carbine za Medic klasu. KONAČNO puška koja nije SMG.

 i što ćeš s tim, radit će ništa dmga i još je bolt action silenced sa mecima za pištolje

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2019 14:04 (Del_Boy97).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Evo video sa statsima

 

 

i video gameplay-a. Djeluje mi kao dobrodošlo osvježenje u najdražu mi klasu. Vidit ćemo.

BATTLELOG: Francis_Bac0n
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2019 14:20 (catus69).
8 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

*Battlefield 1/5 mrtav

*Call of Duty mrtav

*Titanfall mrtav

*Arthem mrtav

*Apex mrtav

*PUBG skoro mrtav

 

FPS klijentela na aparatima, čeka se moderni šuter

 

 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Po mom mišljenu ima puno faktora zašto je Baterfild mrtva igra, ali najvažniji je taj da su igračima oduzeli servere.

Sve FPS igre su slične - neke bolje, neke lošije, ali u svakoj je cilj ubiti protivnika i pobijediti na ovaj ili onaj način.

No, sve to vrlo brzo gubi smisao kad ti protivnik više nije zanimljiv.

BF3, BC2 pa i broken BF4 su bili napeti i zanimljivi i nakon 1000 sati zato jer si otišao ne neki poznati server i napucavao se s poznatom ekipom.

Imao si svoj server pa si organizirao warove, turnire i slično.

Sve to je davalo dodatnu dimenziju i uzbuđenje.

Sada, igra te spoji s nekim random likovima i velika je šansa da više nikog od njih nećeš susresti.

Prije si točno znao na kojem serveru igra papak kojeg želiš ownati ili server na kojem ekipa igra objective i sl.

 

Pa jebeni BF3 kad smo igrali... jebemti kakva su to vremena bila... warovi, turniri, pa onaj 1337 server.

Pa jebeni Kanali pa naletiš na Žiku ili nekog sličnog poznanika.

Ili kad te Corona prati po serverima s drugim accountom zato jer si ga zajebavao na forumu.

Jbga, dok nam ne vrate servere, plakat ćemo i kukat, a svaku novu igru igrat sve manje.

BF1 koji mi je užasno glup sam igrao više od BF5 koji mi je čak i solidan naspram BF1, ali kurac - nema tu više gušta i možeš ga jebat.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...

Po mom mišljenu ima puno faktora zašto je Baterfild mrtva igra, ali najvažniji je taj da su igračima oduzeli servere.

Sve FPS igre su slične - neke bolje, neke lošije, ali u svakoj je cilj ubiti protivnika i pobijediti na ovaj ili onaj način.

No, sve to vrlo brzo gubi smisao kad ti protivnik više nije zanimljiv.

BF3, BC2 pa i broken BF4 su bili napeti i zanimljivi i nakon 1000 sati zato jer si otišao ne neki poznati server i napucavao se s poznatom ekipom.

Imao si svoj server pa si organizirao warove, turnire i slično.

Sve to je davalo dodatnu dimenziju i uzbuđenje.

Sada, igra te spoji s nekim random likovima i velika je šansa da više nikog od njih nećeš susresti.

Prije si točno znao na kojem serveru igra papak kojeg želiš ownati ili server na kojem ekipa igra objective i sl.

 

Pa jebeni BF3 kad smo igrali... jebemti kakva su to vremena bila... warovi, turniri, pa onaj 1337 server.

Pa jebeni Kanali pa naletiš na Žiku ili nekog sličnog poznanika.

Ili kad te Corona prati po serverima s drugim accountom zato jer si ga zajebavao na forumu.

Jbga, dok nam ne vrate servere, plakat ćemo i kukat, a svaku novu igru igrat sve manje.

BF1 koji mi je užasno glup sam igrao više od BF5 koji mi je čak i solidan naspram BF1, ali kurac - nema tu više gušta i možeš ga jebat.

 Bravo Antraks....

Gerijatrija možda ogranizira neki fajt u BF4...

Možda te pozovemo.... 

Battlelog: MUDO_HR
11 godina
offline
Battlefield V

sa moje frendliste jedino Cyber igra, zar smo jedini da jos uvijek igraju bf?

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice