Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.361.614
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Jel ima još neko kome ova gradnja nikako ne sjeda?

Sad kad sam pogledao ovih prvih par gameplayeva, nikako i nikako...možda da je implementirana samo u jednu klasu, tipa support i da može razvlačit neku žicu i eventualno anti tank barikade..ali cijela ona animacija kopanja, gradnje, baš mi liči na neku dječju igricu, a ne malo ozbiljniji Battlefield naslov i još k tome s tematikom WW II.

 

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Zin8 kaže...

Jel ima još neko kome ova gradnja nikako ne sjeda?

Sad kad sam pogledao ovih prvih par gameplayeva, nikako i nikako...možda da je implementirana samo u jednu klasu, tipa support i da može razvlačit neku žicu i eventualno anti tank barikade..ali cijela ona animacija kopanja, gradnje, baš mi liči na neku dječju igricu, a ne malo ozbiljniji Battlefield naslov i još k tome s tematikom WW II.

 

 Ja sam mislio, "mah" iz prva, ali sad vidio neki klip di su attackeri osvajali most. Došao support napravio cover pa lagano dalje pushali.

 

Dodaje novi elementi igri, a i ljude se konstantno žalili da nema dovoljno covera u BF1, pa eto sad ga sami možemo izgedaiti. Još će i support dobiti na važnosti

9 godina
offline
Battlefield V

 

 

 

 

Evo friškog gameplaya od sinoć...

Moj PC  
3 0 hvala 5
13 godina
offline
Re: Battlefield V
lange kaže...

 fila pusti igre i wolfenstein!

malo povijesti:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Zielger%C3%A4t_1229

https://www.google.com/amp/s/www.pinterest.com/amp/pin/383298618275849770/?source=images

itd..

ima toga još kao oni tenkiči na daljinski se explozivom,itd

 Šta pričaš ti, sve što je prikazano u wolfu je istina, tako da će bit dlc s robotskim psima sigurno.

 

Jack Sparrow kaže...
Zin8 kaže...

Jel ima još neko kome ova gradnja nikako ne sjeda?

Sad kad sam pogledao ovih prvih par gameplayeva, nikako i nikako...možda da je implementirana samo u jednu klasu, tipa support i da može razvlačit neku žicu i eventualno anti tank barikade..ali cijela ona animacija kopanja, gradnje, baš mi liči na neku dječju igricu, a ne malo ozbiljniji Battlefield naslov i još k tome s tematikom WW II.

 

 Ja sam mislio, "mah" iz prva, ali sad vidio neki klip di su attackeri osvajali most. Došao support napravio cover pa lagano dalje pushali.

 

Dodaje novi elementi igri, a i ljude se konstantno žalili da nema dovoljno covera u BF1, pa eto sad ga sami možemo izgedaiti. Još će i support dobiti na važnosti

 +1

 

Uzmeš objectiv složiš si bunker i pregrade, malo izmjeniš da natjeraš enemy da mora to raznesti da dođe do tebe. kome se ne sviđa neće graditi, ali neka ne plače kad te se uspije iz headgliča iza neke vreće.

I ttk je solidan, i neka je brži, nek se gine, navikli ste se gađati pola minute valjda kao u pubg pa vam je sad nezgodno što nećete stić reagirati.

Sniperi se isto čine ok, nadam se da nema glupog scope glinta u sred noći

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 +1

 

Uzmeš objectiv složiš si bunker i pregrade, malo izmjeniš da natjeraš enemy da mora to raznesti da dođe do tebe. kome se ne sviđa neće graditi, ali neka ne plače kad te se uspije iz headgliča iza neke vreće.

I ttk je solidan, i neka je brži, nek se gine, navikli ste se gađati pola minute valjda kao u pubg pa vam je sad nezgodno što nećete stić reagirati.

Sniperi se isto čine ok, nadam se da nema glupog scope glinta u sred noći

 A i kontra tome građenju je ta poboljšana destrukcija te V1 raketa, i sturmtiger ili onaj Churchill sa mortarom. Negdje sam vidio da su rekli da će to dosta lako rušiti izgrađene barikade. 

 

Ovo

https://twitter.com/PR3SIDENT/status/1005981308613378049

12 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Sve 5, ne kažem da je nužno loša ta gradnja i kustomizacija bojišta, ali eto nekak na prvu mi nije sjelo..ak community to dobro prihvati i bude se koristilo tijekom igranja, možda fkt dobijemo to novo iskustvo koje najavljuju 

A možda mi je to sve samo previše odjednom, pošto sam odrastao na cs 1.6 i sourceu

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

fila2208 gdje si ti vidio robote?

ti sanjaš?

allo probudi se

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Od svih ovih igretina sto su najavili još mi ovaj bf izgleda meh, kao da gledam bf1 sa malo boljom

destrukcijom i grafikom ništa više.

ali probat ću bezu pa ću vidjet jel se isplati kupovat

Moj PC  
2 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Od svih ovih igretina sto su najavili još mi ovaj bf izgleda meh, kao da gledam bf1 sa malo boljom

destrukcijom i grafikom ništa više.

ali probat ću bezu pa ću vidjet jel se isplati kupovat

 Oš da te prebijem? Sad se ispričaj

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Zin8 kaže...

Sve 5, ne kažem da je nužno loša ta gradnja i kustomizacija bojišta, ali eto nekak na prvu mi nije sjelo..ak community to dobro prihvati i bude se koristilo tijekom igranja, možda fkt dobijemo to novo iskustvo koje najavljuju 

A možda mi je to sve samo previše odjednom, pošto sam odrastao na cs 1.6 i sourceu

 Gradnja dodaje jedan novi element igri koji mi se sviđa. AKo ti ne želiš ne moraš trošit vrijeme, ali nemoj bit ljut ako netko iz surpotnog tima si složi kućicu i roka te od tamo pa moraš preć u engija da ga digneš bazukom :)

Vidim da se neki žale, da je gradanja predeterminirana i da moraš di su oni zamislili...najbolje da bude free kao fortnite pa se igramo i gađamo iz dvorca u dvorac. Drukčije je dječje glupiranje u fortu i ovo.

 

Kažem, dobar dodatak igi koji će uz ostale nove mehanike fino sjesti. Lik padne, jedan sagradi vreće ispred njega, medic ga povuče  k sebi i heala, itd...zanimljivo.

no budemo vidjeli, do bete ne mogu ništa reći dal je dobro ili ne dok ne probam, može bit samo zanimljivo, a kako je izvedeno, neam dojam iz gameplaya koliko sam kad zaigram.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Od svih ovih igretina sto su najavili još mi ovaj bf izgleda meh, kao da gledam bf1 sa malo boljom

destrukcijom i grafikom ništa više.

ali probat ću bezu pa ću vidjet jel se isplati kupovat

 

To se veli za svaki BF koji izlazi!

 

 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
Zin8 kaže...

Jel ima još neko kome ova gradnja nikako ne sjeda?

Sad kad sam pogledao ovih prvih par gameplayeva, nikako i nikako...možda da je implementirana samo u jednu klasu, tipa support i da može razvlačit neku žicu i eventualno anti tank barikade..ali cijela ona animacija kopanja, gradnje, baš mi liči na neku dječju igricu, a ne malo ozbiljniji Battlefield naslov i još k tome s tematikom WW II.

 

 Ja sam mislio, "mah" iz prva, ali sad vidio neki klip di su attackeri osvajali most. Došao support napravio cover pa lagano dalje pushali.

 

Dodaje novi elementi igri, a i ljude se konstantno žalili da nema dovoljno covera u BF1, pa eto sad ga sami možemo izgedaiti. Još će i support dobiti na važnosti

 

Sama činjenica da AT gunove, AA gunove možeš razmještati naokolo i pucati dok ih se tegli oooooopako mjenja stvari. Ostatak ni ne želim komentirati.

Ok, vidjeli smo kako izgleda gameplay, kom se na prvu svidi ok, kome ne opet ok. Za bilo kakvu dalju misao bi trebalo pustiti da se igra barem mjesec dana. Nitko nema pojma da bi se neki dublji sud donosio.

 

11 godina
offline
Battlefield V

bogati toliko filozofirate da su to cuda.

igra bude super!

btw ne znam da li samo meni, ali cini mi se ona mapa koju su prikazivali jako slicna onoj iz bc2 bete

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

bogati toliko filozofirate da su to cuda.

igra bude super!

btw ne znam da li samo meni, ali cini mi se ona mapa koju su prikazivali jako slicna onoj iz bc2 bete

 

Je!

Ja malo malo gledam u muviju kada roknu zid neće li se MCOM vidjeti! 

13 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

bogati toliko filozofirate da su to cuda.

igra bude super!

btw ne znam da li samo meni, ali cini mi se ona mapa koju su prikazivali jako slicna onoj iz bc2 bete

 Ni slučjano ne smijemo lamentirati o igri, moramo samo govoriti da je super i da smo preoredali, ok.

 

Da, pari jako na port valdez/cold war, ima taj feeling, a ovaj snijeg koji onak polako pada je još dodatan touch.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Fila, zas si ti tak negativan stalno? Cir bus dobil jebate xD
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
13 godina
offline
Battlefield V

Di sam točno negativan, hvalim mehnaike igre, postam filmiće, pratim igru...pišem svoje neke dojmove toga svega.

 

Svaka čast ekipi koja je vidjela dovoljno da baci lovu u ekran, ja nisam, dok ne probam i vidim jel to sve što gvoore istina ili ne :)

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
LeftY_CRO kaže...

bogati toliko filozofirate da su to cuda.

igra bude super!

btw ne znam da li samo meni, ali cini mi se ona mapa koju su prikazivali jako slicna onoj iz bc2 bete

 Ni slučjano ne smijemo lamentirati o igri, moramo samo govoriti da je super i da smo preoredali, ok.

 

Da, pari jako na port valdez/cold war, ima taj feeling, a ovaj snijeg koji onak polako pada je još dodatan touch.

 

 pa ne, al iskreno ne kuzim zakaj je tolko problem u skinovima... meni osobno se to bas svidja, i sve videe dosad koje sam vidio samo je plus (nisam ocekivao da bude licilo na bilo sta a kamoli da me toliko pozitvno iznenadi).

prema svemu vidjenome, lici mi ko bc2 +w:et sa skinovima, ne moze bolje kad su mi to 2 omiljene igre.

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
15 godina
offline
Battlefield V

Na ovo videu što je gore netko stavio, dosta dobro izgleda pucanje. Recoil opako drma puške, a i hipfire je jako nerfan.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Na ovo videu što je gore netko stavio, dosta dobro izgleda pucanje. Recoil opako drma puške, a i hipfire je jako nerfan.

 

 

 

 

Meni je to super da puske imaju veliki recoil i da je hipfire skoro pa beskoristan hvala bogu da je tako ali čekam da probam i prosudim sam. 

Ali dok vidim ove likove koji izgledaju koda su ispali is Fortnite-a i neke jebene ninje uopce nemam osjecaj da je to WW2 igra.

twice the pride double the fall
15 godina
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...

 

 

Meni je to super da puske imaju veliki recoil i da je hipfire skoro pa beskoristan hvala bogu da je tako ali čekam da probam i prosudim sam. 

Ali dok vidim ove likove koji izgledaju koda su ispali is Fortnite-a i neke jebene ninje uopce nemam osjecaj da je to WW2 igra.

 kakav fortnite lol? 

 

Ninje? Pa bore se po zimi, treba zaštita za lice.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
dad0r kaže...

 

 

Meni je to super da puske imaju veliki recoil i da je hipfire skoro pa beskoristan hvala bogu da je tako ali čekam da probam i prosudim sam. 

Ali dok vidim ove likove koji izgledaju koda su ispali is Fortnite-a i neke jebene ninje uopce nemam osjecaj da je to WW2 igra.

 kakav fortnite lol? 

 

Ninje? Pa bore se po zimi, treba zaštita za lice.

 

https://i.redditmedia.com/xXlfpALfrgRfqvClhye-Yo6vw5E40IaFy49vwOXzlO0.jpg?s=31cbd5ef94a0d8e3ff0cd6abc8161116

 

Ovo izgleda jebeno glupo, ko i večina ostalih gluposti koje su nabacali u customizaciju, mogli su to puno bolje izvesti jer ovako vecina "vojnika" uopce ne izgleda koda su vojska a kamoli vojska s ww2 ali

ajde kuzim EA ih je naguzil uz duž i popreko pošto i oni zele dio torte koju papa Fortnite i tome sl.

 

Mogu prek toga svega preci ako bude gameplay dobar ali jednostavno mi je bas glupo i smijesno da mi u WW2 igri likovi izgledaju ko s hallowen partya 80ih 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2018 19:38 (dad0r).
12 godina
offline
Battlefield V

 Levelcap kuka kako nije upao u testnu skupinu i da je igrao samo 15 min. Između ostalog priča i o nekim novim stvarima. Sviđa mi se veći recoil pušaka. Veći od ijednog BFa  do sada

Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

 Levelcap kuka kako nije upao u testnu skupinu i da je igrao samo 15 min. Između ostalog priča i o nekim novim stvarima. Sviđa mi se veći recoil pušaka. Veći od ijednog BFa  do sada

 

 

Čim veće to bolje jelda! 8===D

16 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Na ovo videu što je gore netko stavio, dosta dobro izgleda pucanje. Recoil opako drma puške, a i hipfire je jako nerfan.

 

 

 

Jako nerfan? Naspram Bf1 sigurno. Ali koliko svi pričaju o nerfanju i recoilu ja to bas i ne vidim, pogotovo hip fire. Pogledaj na 5:10 ili na 7:05, to mi ne izgleda bas beskorisno i nerfano do bola. Ne znam, možda ja dobro ne vidim. Probaj u BF3 uzet M16 pa na toj udaljenosti napraviti kill ili u BF4. Meni to i ne izgleda baš tako nerfano, jooj što je nerfano nerfano, baš je jako nerfano:)

15 godina
offline
Re: Battlefield V
BDS kaže...
Jack Sparrow kaže...

Na ovo videu što je gore netko stavio, dosta dobro izgleda pucanje. Recoil opako drma puške, a i hipfire je jako nerfan.

 

 

 

Jako nerfan? Naspram Bf1 sigurno. Ali koliko svi pričaju o nerfanju i recoilu ja to bas i ne vidim, pogotovo hip fire. Pogledaj na 5:10 ili na 7:05, to mi ne izgleda bas beskorisno i nerfano do bola. Ne znam, možda ja dobro ne vidim. Probaj u BF3 uzet M16 pa na toj udaljenosti napraviti kill ili u BF4. Meni to i ne izgleda baš tako nerfano, jooj što je nerfano nerfano, baš je jako nerfano:)

 gledao neki dan video od nekog lika. Iz hipa u BF3 je rasturao sa M16. Pogotovo ako si imao PDW ili SMG

 

Ali opet ovo u videu Jack je u prvom clipu na 5:10 ispucao 15 metki i sa samo 3 ga pogodio. 75 damagea napravio i dobio onaj count as kill. Ponestalo mu metki u tom trenutku.

Na 7:05 je od 23 metka ispucao i pogodio sa njih 5.  I na oba clipa je protivnik bio dosta blizu, neki 10-15 metara od njega.

 

Uzmi u obzir da igra sa assault klasom, i kolko vidim koristi SMG? Koji bi kao trebao imati bolji hipfire. EDIT: al da treba to probati, teško ovako sa videa, ali po samom crosshairu mi izgleda veliki spread na hipfireu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2018 22:52 (Jack Sparrow).
16 godina
offline
Battlefield V

@kuky

 

Vjerojatno si gledao lika koji glitcha hip fire, kratko u ADS pa hip. Ovo na 5:10 je assault puška i dobio je čisti kill + 100, bolje pogledaj. A ti si kao zvekao PDWom :p


A drugi video kažeš blizu 10-15m, kažeš pogodio 5 od 23..to ti je preciznost od 21.73% iz hip firea, toliki postotak nemam ni kad pucam sa ADSom:)

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
BDS kaže...

@kuky

 

Vjerojatno si gledao lika koji glitcha hip fire, kratko u ADS pa hip. Ovo na 5:10 je assault puška i dobio je čisti kill + 100, bolje pogledaj. A ti si kao zvekao PDWom :p


A drugi video kažeš blizu 10-15m, kažeš pogodio 5 od 23..to ti je preciznost od 21.73% iz hip firea, toliki postotak nemam ni kad pucam sa ADSom:)

 Za razliku od BF1 hipfirea na SMGevima ovo je ogromna razlika. Tamo si imao 80% preciznosti iz hipa i to na 50 metara, a ovdje 20% na 15.

Siguran sam da imaš više od 20% na 10-15 metara, na metu koja nije iza covera kao na videu.

 

I razlika je kad ti iz hipa imaš nišan na liku, a radi spreada ne pogađaš. A drugo kad ti ADSaš pa jednostavno krivo ciljaš. Kad nišaniš tih 20% je tvoj aim i recoil control, a iz hipa ti ne možeš kontrolirati spread jer je random i svaki 5. metak leti tamo gdje ti je centar crosshaira.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2018 22:58 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Battlefield V

Sami ćemo vidjeti u beti, zasad mi se čini bolje od bf1, ali daleko od bf3.

 

Želim recoil koji otkida ruku, ali nagrađuje strijelca koji ga može ukrotit. Tko ne može nek lijepi atačmente, po meni tako treba bit.

 

kad sjedne recoil omiljenih pušaka i sens, pa dobiješ onaj osjećaj da prestaješ pucat jer znaš da si izbio lika to je onda onaj pravi bf osjećaj kad ideš i čistiš, a to nisam osjetio odavno.

Polažem nade u igru, hrpa stvari mi se sviđa, na druge bih i zažmirio jer nediraju jako u gunplay. Mapa je predivna, efekti su super, ovaj snijeg je nešto što samo oni mogu složiti.

 

Nadajmo se da igra ima onaj osjećaj za feeling...inače bokšić bf franšiza 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
8 0 hvala 3
15 godina
offline
Battlefield V

Valjda nije bilo

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice