Call of Duty: Black Ops 2

poruka: 2.290
|
čitano: 367.668
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Black Ops 2 nickovi: da se ekipa skupi
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
xR4Z3R kaže...
Bera kaže...

Lol, da mi whineri odemo, tema bi ionako već propala. Odoh ja, nevraćam se u COD temu nikada, zbogom poluproizvode, zbogom Activison mojih para više nećeš vidjeti. Uff bit će seedanja na dan izlaska BO2

 jos bolje,jedan noob manje u igri jeeejj

WoW, uvrijedio si me s tim dječjim codovskim izrazima. Odrasti i kreni igrat BF3, pa ćemo vidjet tko je noob ;)

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Haha, nisam otvarao ovu temu do danas jer sam znao kakva ekipa i kakvi komentari će tu biti, ali sada svaki put kad sam na bugu obavezno ću jedanput proviriti.

 

Komedija :)

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Otkad je trailer 100- postotni pokazatelj kakva će igra bit?? ako svaki trailer ne valja znači ne valja ni igra 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Bera kaže...
xR4Z3R kaže...
Bera kaže...

Lol, da mi whineri odemo, tema bi ionako već propala. Odoh ja, nevraćam se u COD temu nikada, zbogom poluproizvode, zbogom Activison mojih para više nećeš vidjeti. Uff bit će seedanja na dan izlaska BO2

 jos bolje,jedan noob manje u igri jeeejj

WoW, uvrijedio si me s tim dječjim codovskim izrazima. Odrasti i kreni igrat BF3, pa ćemo vidjet tko je noob ;)

WOW, igras BF3. Oces li sada cookie ili nesto ? {#}

Shazbot !
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops II
ZC_Someone kaže...

Nekako mi se čini da je interes za novim CoDom daleko najniži ikad. Bar na ovom forumu i na par stranica koje pratim. A nekad je bila potpuno obrnuta slika.

 

Kako ne bi bio najniži interes kada su počeli svaki CoD praviti na isti kalup. Malo promjene mape i oružje i to je to.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Bera kaže...
xR4Z3R kaže...
Bera kaže...

Lol, da mi whineri odemo, tema bi ionako već propala. Odoh ja, nevraćam se u COD temu nikada, zbogom poluproizvode, zbogom Activison mojih para više nećeš vidjeti. Uff bit će seedanja na dan izlaska BO2

 jos bolje,jedan noob manje u igri jeeejj

WoW, uvrijedio si me s tim dječjim codovskim izrazima. Odrasti i kreni igrat BF3, pa ćemo vidjet tko je noob ;)

 Bf3 igram otkad je izasla,to sto ima bolju grafiku ne znaci da je za odrasle

Btw. Mislim da si se ti pozdravio s ovom temom...

Ljubomorne duše mogu da mi puše
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
ATI HD3870 kaže...

Otkad je trailer 100- postotni pokazatelj kakva će igra bit?? ako svaki trailer ne valja znači ne valja ni igra 

Vidim sci fi vozila koje izgledaju kao kutija za Adidas cipele. Vidim napredne noobtubere, stari engine i stari gameplay etc. etc. Ruku na srce, Bf 2142 izgleda igrivije od ovog. Sada pokušavaju otkriti toplu vodu, jedini napredak vidim da nisu više good guys(US) vs bad guys (Rus). Imam neki osjecaj da ce ih ovaj potez pokopati. Ali nevalja se nadati odmah najboljem :)

Tom Hanks u slobodno vrijeme. Drago mi je!
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Koliko sam ja shvatio u ovoj temi nemas pravo reci svoje misljenje o traileru i igri osim ako nije pozitivno. Nemas pravo reci da je engine zastario jer to nije bitno. I trailer se izbacuje cisto onako radi reda i nema veze sa igrom nikakve. Hmmm znaci ja sam bio u zabludi sve ove godine hvala sto ste mi otvorili oci :D

 

A sad ozbiljno. Iskreno boli me patka za grafiku ali Activision pretjeruje. Takodje MW1 je bio fino odmjeren proizvod sa spektakularnim trenucim tamo gdje su bili potrebni bez prevelikog razbacivanja Majkl Bej momentima. Nakon toga CoD se manje vise sveo na prosjecni film Majkla Beja. Krkaj sto vise spektakularnih eksplozija. BO takodje nije bio losa igra ali BO2 iz trailera govori ovo je Treyarch-ov MW3. Pozdravljam pokusaj uvodjenja nekih novih stvari  CoD poput vise izbora tokom igre i vise zavrsetaka ali dzaba to kada sve ostalo tako reci stagnira. Trenutno sto se zna o igri govori kako je ovo ljepse upakovana ista stvar. Pojedini studiji su u stanju donjeti vise inovacija za godinu dana nego Activision studio zaduzen za CoD. Ovaj Cod cu kao i svaki od WaW odigrati po principu download, play, delete, forget. Trenutno u najavi ima mnogo boljih naslova koje cu rado preorderovati.

http://vgm.tv/
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops II
dv14 kaže...

 

Kako ne bi bio najniži interes kada su počeli svaki CoD praviti na isti kalup. Malo promjene mape i oružje i to je to.

Jednostavno novi nastavaci nisu nešto posebno. Nemaju ono ništa monumentalno u sebi, već su potrošni i vrlo lako se zaborave, za razliku nastavaka poput COD2 i COD4 kojih će se igrači uvijek sjećati. Možemo se samo nadati da će se Activision opametiti i vratiti staru slavu ovome serijale.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Bera kaže...

WoW, uvrijedio si me s tim dječjim codovskim izrazima. Odrasti i kreni igrat BF3, pa ćemo vidjet tko je noob ;)

 

Eto zbog takvih komentara da znam di si doma zubi bi se nagutal jer (in)direktno prozivas tj. vrijedas recimo mene koji igram cod ( i bf3 takoder )

a vidim da pojmas nemas jedino sta znas je trollati ko i ostali fanbojevi.

Dakle svi ti silni ljudi koji igraju COD su djeca,neodrasli,noobovi i koje kakvim epitima ih se opisuje na ovom (fanboi bf foumu imam osjecaj) , a svi koji

igraju BF3 su kao pro , odrasli i pametni stvarno zanimljiva teza..

 

Zalosno da tu random likovi dodu i sole mi pamet kao bf3 uber pro team play i svi su oni teamski igraci i kao igraju kompetitivno ,

a ostatak koji igra COD su najveci nabeki i djeca a,  pojma nemaju sta je  pravi team play to misle da su teamski igraci jer bacaju

medic packove random likovima na pubu , a pitam se kolko njih je igralo recimo ESL , CB , CB:NC  islo na ESWC ili WCG i tome slicno , npr. ja sam godinama

igral CS kompetitvno tamo jos od kraja 90' od bete pa znam sta znaci team play i kompetitivan nacin igranja ali prema ovom forumu posto igram COD

jer volim instant akciju sam dijete,noob i neznam sta je to team play itd. itd.. yeah righ

 

Activision izbaci DLC i odma 2 dana hejta i flemanja a sad DICE baci par klaustrofobicnih mapa i to je ok , a rade isti k*rac (tj. EA je jos gori po tom pitanju od activisiona) i jedino ih zanima profit .

Pitanje enginea tj. grafike istina engine je stari ali neznam kak je nekome tesko shvatiti da neke ljude jednostavno ne dira grafika i da im je (naj)vazniji aspekt igre gameplay.

Istina BF3 ima odlican engine i grafika je super ali opet je (pre)zahtjevan i treba imati dobru makinu da se igras ko covijek , jer ona buncanja da kako je na 30 fpsa fluidno su topla voda

i svaki koji to prica trolla ili nema pojma sta prica dok s druge strane cod ima stari engine ali vecini ljudi radi ko zmaj u 60+ fps kaj je za mene jedino igrivo u bilo kojoj  (MP) igri.

Dakle ne vidim nist lose da neko igra COD ili BF3 ili oboje COD je odlican za instant akciju dok BF3 vise aludira na team play dakle svaki igra sta hoce i tu ne vidim nista lose ali oboje,

a niti bilo koja druga pucacina nikad nece biti zahtjevne po pitanju team playa i skilla narocito ko jedan jedini kralj a to je CS pa ne vidim bas da fanovi CS-a pljuju po COD/BF3 zajednici

a mogli bi fala bogu.

 

Fakat je zalosno da ima toliko hejta i flejmanja po jednoj igri/zajednici , a jos je zalosnije da moderatori to sve dozvoljavaju mada me i ne cudi jer i neki od njih su hardcore bf fanbojevi.

 

 

 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 20:43 (dad0r).
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
ATI HD3870 kaže...

Otkad je trailer 100- postotni pokazatelj kakva će igra bit?? ako svaki trailer ne valja znači ne valja ni igra 

Jesi ga nasrao ovih par postov..Sinek ti ni neznaš kaj znači dobra igra jer se valjda još nisi ni rodio u vrijeme prvih COD-ova koje smo nas većina voljeli i još ih volimo.

Ti ili se praviš blesav ili jesi pa ne vidiš da ti prodaju svake godine po jedan COD koji ni po čemu ALI NI PO ČEMU ne zaslužuje se zvat "novi" COD?

Ljudi ti tu iznose činjenice a ti u maniri rejđanog tinejđera svima pokazuješ srednji prst?

Poanta je cijele priče da većina nas iskusnijih ili ako hoćeš pametnijih želi dobit novi proizvod za svakih 60 eura koje plati. Hoćeš otici u dučan i svake godine kupit istu graficku samo sa novom najepnicom? nećeš!

Ali ovdje buš kakao i rejđao kad netko kritizira prodavanje istog u drugom pakiranju.

[M|C] jokaCRO ingame
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

black ops 2 ču odigrati kao i sve druge nastavke cod-a a mislim da neče biti tako veliko "sranje" kao što govorite...Mada BF3 jede cod-a za doručak...

PS:baš me zanima kakav če to biti cod

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

kako ne...kako ne...ne vjerujem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
dad0r kaže...
Bera kaže...

WoW, uvrijedio si me s tim dječjim codovskim izrazima. Odrasti i kreni igrat BF3, pa ćemo vidjet tko je noob ;)

 

Eto zbog takvih komentara da znam di si doma zubi bi se nagutal jer (in)direktno prozivas tj. vrijedas recimo mene koji igram cod ( i bf3 takoder )

a vidim da pojmas nemas jedino sta znas je trollati ko i ostali fanbojevi.

Dakle svi ti silni ljudi koji igraju COD su djeca,neodralsi,noobovi i koje kakvim epitima ih se opsije na ovom (fanboi bf foumu imam osjecaj) , a svi koji

igraju BF3 su kao pro , odrasli i pametni stvarno zanimljiva teza..

 

Zalosno da tu random likovi dodu i sole mi pamet kao bf3 uber pro team play i svi su oni teamski igraci i kao igraju kompetitivno ,

a ostatak koji igra COD su najveci nabeki i djeca a,  pojma nemaju sta je  pravi team play to misle da su teamski igraci jer bacaju

medic packove random likovima na pubu , a pitam se kolko njih je igralo recimo ESL , CB , CB:NC  islo na ESWC ili WCG i tome slicno , npr. ja sam godinama

igral CS kompetitvno tamo jos od kraja 90' od bete pa znam sta znaci team play i kompetitivan nacin igranja ali prema ovom forumu posto igram COD

jer volim instant akciju sam dijete,noob i neznam sta je to team play itd. itd.. yeah righ

 

Activision izbaci DLC i odma 2 dana hejta i flemanja a sad DICE baci par klaustrofobicnih mapa i to je ok , a rade isti k*rac (tj. EA je jos gori po tom pitanju od activisiona) i jedino ih zanima profit .

Pitanje enginea tj. grafike istina engine je stari ali neznam kak je nekome tesko shvatiti da neke ljude jednostavno ne dira grafika i da im je (naj)vazniji aspekt igre gameplay.

Istina BF3 ima odlican engine i grafika je super ali opet je (pre)zahtjevan i treba imati dobru makinu da se igras ko covijek , jer ona buncanja da kako je na 30 fpsa fluidno su topla voda

i svaki koji to prica trolla ili nema pojma sta prica dok s druge strane cod ima stari engine ali vecini ljudi radi ko zmaj u 60+ fps kaj je za mene jedino igrivo u bilo kojoj  (MP) igri.

Dakle ne vidim nist lose da neko igra COD ili BF3 ili oboje COD je odlican za instant akciju dok BF3 vise aludira na team play dakle svaki igra sta hoce i tu ne vidim nista lose ali oboje,

a niti bilo koja druga pucacina nikad nece biti zahtjevne po pitanju team playa i skilla narocito ko jedan jedini kralj a to je CS pa ne vidim bas da fanovi CS-a pljuju po COD/BF3 zajednici

a mogli bi fala bogu.

 

Fakat je zalosno da ima toliko hejta i flejmanja po jednoj igri/zajednici , a jos je zalosnije da moderatori to sve dozvoljavaju mada me i ne cudi jer i neki od njih su hardcore bf fanbojevi.

 

 

 

 E to si bas dobro rekao

Cijeli forum se prci bf-om kao da je to najbolja igra ikad napravljena

A DICE je tolko bolji od Activisiona da dugo ocekivanim patchom (od 1.5gb) upropasti igru jos vise

Ljubomorne duše mogu da mi puše
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Previše upličemo BF3 u stvar.

 

 

O ukusima se ne raspravlja, ali ovo je tema u kojoj čitamo druga mišljenja, pišemo svoja i sl.

 

Ali dečki, CoDovci, ne pljuj te po BF-u a BFovci po CoDu

 

 

Igrao sam BF3, BC2, BF2 i posjedova ih original. Igre su dosta, tj puno drukčije od CoDova, taktički šuteri. Moraš imat dobro istreniranu ekipu, epic skill, nabrijanu mašinu i TS i igre su perfektne.

 

 

Ali ni CoD nije loša igra. Ako se igra u klanu, ili kao mi preko skypea se skupimo u call i nabacimo MW3, igra je nevjerovatno zabavna i zna se odužit do kasnih sati. Možda nema vozila, nevjerovatnih sjena i tekstura, extra trenutaka i sl. ali igra je tipičan CoD. Nabijen akcijom, pun dobre zabave i neke čudne atmosfere navuče me da ju odigram (SP) od početka do kraja i opet, da pohvatam detalje koje sam propustio.

 

 

 

Ali i dalje stojim iza svih vas koji ste rekli da je grafa šit. Stvarno je gadna i zastarjela, ali mi to nije razlog da mrzim igru. Koncept BO-a je bio extra. Nadam se da će BOII pokupiti dobre stvari jedinice, a sve loše (kojih po meni baš i nema puno) odbaciti. Samo što su engine ostavili stari gamad pohlepna.

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
dad0r kaže...
cut

 

Veliki plus na ovaj post. Platio bi ti pivu IRL da te znam :)

 

Dječurlije se nakotilo u BF3 da ti je muka gledat šta se po onom chatu u igri piše. Preslika ovog foruma i kompletnog interneta.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 20:41 (gringo88).
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
dad0r kaže...
Bera kaže....
....

 

Activision izbaci DLC i odma 2 dana hejta i flemanja a sad DICE baci par klaustrofobicnih mapa i to je ok , a rade isti k*rac (tj. EA je jos gori po tom pitanju od activisiona) i jedino ih zanima profit .

Pitanje enginea tj. grafike istina engine je stari ali neznam kak je nekome tesko shvatiti da neke ljude jednostavno ne dira grafika i da im je (naj)vazniji aspekt igre gameplay.

Istina BF3 ima odlican engine i grafika je super ali opet je (pre)zahtjevan i treba imati dobru makinu da se igras ko covijek , jer ona buncanja da kako je na 30 fpsa fluidno su topla voda

i svaki koji to prica trolla ili nema pojma sta prica dok s druge strane cod ima stari engine ali vecini ljudi radi ko zmaj u 60+ fps kaj je za mene jedino igrivo u bilo kojoj  (MP) igri.

Dakle ne vidim nist lose da neko igra COD ili BF3 ili oboje COD je odlican za instant akciju dok BF3 vise aludira na team play dakle svaki igra sta hoce i tu ne vidim nista lose ali oboje,

a niti bilo koja druga pucacina nikad nece biti zahtjevne po pitanju team playa i skilla narocito ko jedan jedini kralj a to je CS pa ne vidim bas da fanovi CS-a pljuju po COD/BF3 zajednici

a mogli bi fala bogu.

 

 

Boldano:

Nisi možda pomislio da isto neki vole "instant akciju" koji igraju Bf3 pa da bi im se i mape mogle svidjeti, a za razliku od CoD-a u BF-u su takve mape više manje inovativne i drugačije od većine drugih mapa,+ imaju destrukciju što će ih učiniti još zanimljivijim. Tako će BF imati na nekim mapama i "brze" i open space mape.(Za mene win-win situacija)

 

Podcrtano:

Možeš složiti konfu od 3k kn koja će uredno vrtiti medium. A vec za 4.5 kn gdje mozes spremiti i5+gtx 560 Ti možeš igrati na najvecim detaljim bez problema. Toliko od zatjevnosti.  A mogu reci da je EA poprilično us*ao BF sa onim smećem od Origina.

BTW: Nisam niti CoD a niti BF fanboy. Niti jedna igra zahtjeva više teamplaya od druge, mali broj FPS igara zahtjeva taj "famozni" Teamplay.

Tom Hanks u slobodno vrijeme. Drago mi je!
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 20:48 (Et_Tu_Brute?).
16 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Opet meni ide na zivce ekipa koja fanaticno brani svaki COD, pa ce ako treba i iz guzice izvuc argumente tipa grafika, konzolitis, lose napravljenje mape, los suport PC-a, gomila cheatera s losim report/nemogucnost kikanja sistemom, glupe OP kombinacije oruzja/perkova za dudeke, nepostojeca fizika i jos puno toga nisu vazni! E pa decki nekima je to vazno, nije svaka osoba koja kritizira COD BF uber fanboy ima nas dosta koji CODove igramo od prvog nastavka, igrali smo i na ESL, Edom, CB-u, osobno sam utukao Bog te pitaj koliko sati na CoD2/COD4 sa svojim klanom i nama se nesvidja gdje Activision/IW/Trey vode COD a ako izrazimo to misljenje odmah smo noobovi/trolovi/BF fanboysi.

 

Ovo meni izgleda kao jos jedan poluproizvod s alatne trake Activision/IW/Trey-a za zaradjivanje sto vise novca uz sto manje ulozenog truda, ripoff Star Warsa kojeg su moderi 10 puta bolje obradili jos za vrjeme CoD 4 i to kvalitetnije! Igra mi djeluje kao smece, nisam ljubitelj "futuristickih" shootera i ja sad to nesmem ovdje napisat da nebih povrjedio par fanatika. . ., kako da ne {#}

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
D3ViL kaže...

Opet meni ide na zivce ekipa koja fanaticno brani svaki COD, pa ce ako treba i iz guzice izvuc argumente tipa grafika, konzolitis, lose napravljenje mape, los suport PC-a, gomila cheatera s losim report/nemogucnost kikanja sistemom, glupe OP kombinacije oruzja/perkova za dudeke, nepostojeca fizika i jos puno toga nisu vazni! E pa decki nekima je to vazno, nije svaka osoba koja kritizira COD BF uber fanboy ima nas dosta koji CODove igramo od prvog nastavka, igrali smo i na ESL, Edom, CB-u, osobno sam utukao Bog te pitaj koliko sati na CoD2/COD4 sa svojim klanom i nama se nesvidja gdje Activision/IW/Trey vode COD a ako izrazimo to misljenje odmah smo noobovi/trolovi/BF fanboysi.

 

Ovo meni izgleda kao jos jedan poluproizvod s alatne trake Activision/IW/Trey-a za zaradjivanje sto vise novca uz sto manje ulozenog truda, ripoff Star Warsa kojeg su moderi 10 puta bolje obradili jos za vrjeme CoD 4 i to kvalitetnije! Igra mi djeluje kao smece, nisam ljubitelj "futuristickih" shootera i ja sad to nesmem ovdje napisat da nebih povrjedio par fanatika. . ., kako da ne {#}

 

Boldano;

WoW, uvrijedio si me s tim dječjim codovskim izrazima. Odrasti i kreni igrat BF3, pa ćemo vidjet tko je noob ;)

90% "misljena"su toga tipa po pitajnu COD vs BF tj. na COD tematiku i sad ljudima kojima se fakat vise neda

poslusati te trollove ili fanjbojeve su fanatici... nhf

 

 

 

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

BTW ljudi

 

{#} ?????? {#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/call-of-duty-x/148774.aspx?page=0&jumpto=2856406&sort=asc&view=flat

 

 

Rezultat:

 

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2
Stalno spominjete Infinity Ward i da ce dogodine oni napraviti nesto bolje, vec sam napisao da je IW samo mrtvo slovo na papiru.

Svi kljucni ljudi su otisli 2009 nakon sto su izdali MW2, od IW je ostala sacica ljudi, a cak i najpoznatiji od njih Robert Bowling ih je nedavno napustio.

Uostalom MW3 su napravili Raven i Sladgehammer studija, IW je tu posluzio samo kao ispomoc jer je tu svega par ljudi bilo.

Ekipa iz IW je otisla 2009 u Respawn Entertainment studio kojem je izdavac EA i jedino oni mogu nesto kvalitetno napraviti (proljece 2013)
BE HAPPY xD : )
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2
Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
 
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2

 covjek je 3 godine na bugu i vi ga banate tek tako?

Ljubomorne duše mogu da mi puše
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Danny_HR kaže...

Hvala, mada još nisam počeo :D

 

 

Nego, nije li ta tema "call of duty X" mala sprdnja? I da zašto si II iz naziva promjenio u 2?

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Danny_HR kaže...

"vec poznatom antagonistu Woodsu " ?????

Woods ce imati ulogu naratora u prici >.>

Shazbot !
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
dad0r kaže...

a niti bilo koja druga pucacina nikad nece biti zahtjevne po pitanju team playa i skilla narocito ko jedan jedini kralj a to je CS pa ne vidim bas da fanovi CS-a pljuju po COD/BF3 zajednici

a mogli bi fala bogu.

 

Fakat je zalosno da ima toliko hejta i flejmanja po jednoj igri/zajednici , a jos je zalosnije da moderatori to sve dozvoljavaju mada me i ne cudi jer i neki od njih su hardcore bf fanbojevi.

 

 

 

Slažem se s ovim, ali zato redovito meni dolaze CoDovci(90% mog okruženja) tvrdeći suprotno. Zato ja pometem pod sa njima kad uđem u igru, a oni kad dođu na CS ne skinu mi ni 20hp-a. CS je igra teška za naučiti, ali i teška za usavršiti. Zato vjerojatno ne privlači toliko ljudi zbog frustracija koje imaju prve mjesece igranja.

 

Redovito pratim Jimmy Whisenhunta, Corey Dunn i njihovu Chokepoint emisiju gdje govore o budućnosti kompetitivne eSport scene i svi se slažu sa ovim što si ti rekao, a Corey Dunn je shoutcaster i za CS, CoD, BF3 i govori da je CS skillom najzahtjevniji. Pitate se zašto, zato jer CS ima puno više elemenata osim samog trčanja i pucanja. Samim večim brojem elemenata u igri koje je potrebno usavršit za kompetitivno igranje skill razlika među igračima je veća. Recimo movement u CSu je superiorniji na CoD movementom puno.

 

I recimo imate dva igrača koja su usavršili pucanje do top levela(s tim da na CoDu to i nije neko umijeće). U CoDu će biti bolji onaj koji prvi opuca, dok će recimo u CSu biti više faktora koje će dosudit pobjednika. Najvažniji je kretanje jer si u CSu potpuno slobodan raditi što želiš sa svojim likom, dok si u CODu zatvoren u granice realnosti(što je nekima dobro, ali za kompetitivnu igru koja se zasniva na razlikama skilla među igračima je loše.) 

Da se ne razumijemo krivo, potrebno je i u CODu usavršavanje kretanja, ali ne u tolikoj mjeri koliko kreativnost dolazi do izražaju u CSu upravo zbog te slobode kretanja(bhop, crouch hop, strafeing,).

Isto tako velika mana modermin fpsovima je regenerirajući HP, ali nemam volje sad pisati zašto.

 

Ista stvar je sa Quakeom i sve su to igre koje su digle eSport scenu na noge upravo zbog team-playa i velike mogućnosti napretka i gdje nakon 13 godina igranja nitko nije usavršio sve aspekte igre, nego se svakim danom viđaju novi potezi, novi wallbangovi... Sve novije igre ograničavaju igrače u granicama realnosti, što je dobro ako se radi o simulaciji, ali onda nemožemo pričati o skillu i kompetitivnosti.

 

Dakle nikakve fanboy činjenice nisu izvedene ovdje, nego objektivne činjenice koje su i sami profesionalci CoDa potvrdili. Radi se o dvije različite igre i prepucavanja su besmislena.

 

Ali inače se prepucavanja događaju među dječurlijom, koja se nađu uvrijeđena i osuđena  činjenicama i nemogu ih prihvatit, iako su njihovi idoli(profesionalci) potvrdili te iste činjenice.

 

Govorim o CS i COD, BF3 nisam nikako igrao tako da nemogu reći kakav je odnos BF3 i CoD, ali sudeći prema onome što čitam na forumu CS naprema COD = BF3 naprema COD s tim da je BF3 inferiorniji od CS što tiče teamplaya i skilla, po riječima forumaša dad0ra.

 

 

tw@antejuki || YT/vaporCRO
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 22:21 (Vapor).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2

čekaj ti si zajašio na ovaj komentar koji nit se tiče tebe a + navodiš ove gluposti koje nisu povezane jedne s drugim... ja i ti se moremo prepucavat s komentarima i mišljenjima do kraja godine, do tad izađe 50 novi čuda... pošto je u bf3  temi nabito preko 1 000 000 čitanja i preko 30 000 poruka nemam se što raspravljat kad svaki je komentar prijetnja na stranu bf3.. svaka od ove 2 igre je posebna a sve stoji na osobi da sama  odluči... ako si ti zadrti cod ili bf3 obožavatelj po čemu mene smatraš obožavateljem i otkud ti da ja kupujem serijal...to što ste popusili lovu to je vasa stvar, drugi put će glavice bolje razmišljat.... tko je dubljeg džepa za njega to nebi treba bit problem a ujedno se nema pravo žalit {#}... sljedeća žalba

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 22:07 (ATI HD3870).
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Nezz ovo ratovanje u budućnosti ustvari i nije tako loše s obzirom da sam vrištao od sreće dok sam igrao terminator, no nekako mi nestoji baš uz cod. Možda se i varam, daj Bože no ipak sam uvijek bio lud i bitću za onim granatiranjem gradova u svjetskom ratu, i istrebljivanjima jadnih vjetkongovaca napalmom...Možda stvarno još niš neznamo od ovom codu ipak je tek najavljen i ima samo jedan trailer ako se nevaram.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 22:49 (Oseka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2
Ljubomorne duše mogu da mi puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Sta se tice ovih slika iz prvog posta 

izgleda da su skupili inspiraciju iz SF filmova devedestih -

 

mislim ona "okopanjaca" sa nogama 

to moras bit veliki idiot da ides tak nekaj projektirat

gusjenice koje se danas koriste na tenkovima su 1000x bolji izbor nego ovo sranje iz "buducnosti" 

jedino kaj ovo izgleda ko da je iz buducnosti ,a to kaj nema veze sa mozgom nije bitno izgleda

http://x264blog.org/
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 22:55 (Arnold Layne).
Moj PC  
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Black Ops 2 nickovi: da se ekipa skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice