Call of Duty: Black Ops 2

poruka: 2.290
|
čitano: 368.232
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Black Ops 2 nickovi: da se ekipa skupi
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Da li je moguce igrati zombiese u offline modu, solo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
fila2208 kaže...

Sad su zgužvali sve u bonus ili šta? ja ne vidim dalje nuktown.

Sad sam sa kolegom, ownali par rundi na mosh pitu, super je zapravo igrat mixmode, malo za promjenu od dosadnog tdm.

Kako sam se navikao u bf igrat objective tako i ovdje preferiram objective modove. Hardpoint i domination, odlični.

Confirm kill isto simpatičan.

 

Nas par (antraks, baka, doberman i moja malenkost) se nakačili na onu ligu. Sve je otključano pa si možeš složiti klasu kakvu želiš i moraš paziti kako konfiguriraš jer se nikad unaprijed nezna koji mod se igra. Uglavnom igra se 4vs4 i moram priznati da neke runde budu jako napete. Kao minus se za sada pokazao hosting sistem koji ti ponekad ide na ruku a ponekad ne i odlazak ekipe prije kraja runde - ako je jedan od protivnika host onda gubiš bodove. 

I dalje smatram da je igra inferiornija od BF-a ali ima jedna sitnica zbog koje mi ju je nekako draže tenutačno igrati - a to je da se ne nerviram. Zezamo se i ne pi*dimo ni kad nas netko pohaksa. Igra je jednostavno fun.

You should never underestimate the predictability of stupidity
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2012 9:07 (Zero2).
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

^^ Daj dodaj me na Steamu,pa mozemo odigrat koju zajedno {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Zero2 kaže...

Nas par (antraks, baka, doberman i moja malenkost) se nakačili na onu ligu. Sve je otključano pa si možeš složiti klasu kakvu želiš i moraš paziti kako konfiguriraš jer se nikad unaprijed nezna koji mod se igra. Uglavnom igra se 4vs4 i moram priznati da neke runde budu jako napete. Kao minus se za sada pokazao hosting sistem koji ti ponekad ide na ruku a ponekad ne i odlazak ekipe prije kraja runde - ako je jedan od protivnika host onda gubiš bodove. 

I dalje smatram da je igra inferiornija od BF-a ali ima jedna sitnica zbog koje mi ju je nekako draže tenutačno igrati - a to je da se ne nerviram. Zezamo se i ne pi*dimo ni kad nas netko pohaksa. Igra je jednostavno fun.

znaći igrate ligu? odlično.

ja trenutno igram sa susjedom preko skype-a ,pa eto fale nam još dvojica i imamo team, i vjerujem da bi bilo zanimljivo.

što se tiće p*zdenja ,susjed mi zna vrištat u slušalicu svako malo ,"pa kak" "hebote igra" "isus mater" itd,ja se već naviknuo na njega {#} (btw ima 30 i kusur godina) dok sam ja ležero ,meni je igra skroz fun.

znaći trebalo bi otvorit portove da budeš host da nebi bilo takvih ispadanja.

baš ću danas vidjet kakva je to liga.

ali ako se ne varam nešto sam pročitao ,neki datum 01.12. ??

to je krajnji datum za prijavu ili??

Battlelog CRO_ZeNGe
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ali ako se ne varam nešto sam pročitao ,neki datum 01.12. ??

to je krajnji datum za prijavu ili??

Nema prijava nikakvih.

Možeš i solo igrati, nije potrebna ekipa.

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Zero2 kaže...
fila2208 kaže...

Sad su zgužvali sve u bonus ili šta? ja ne vidim dalje nuktown.

Sad sam sa kolegom, ownali par rundi na mosh pitu, super je zapravo igrat mixmode, malo za promjenu od dosadnog tdm.

Kako sam se navikao u bf igrat objective tako i ovdje preferiram objective modove. Hardpoint i domination, odlični.

Confirm kill isto simpatičan.

 

Nas par (antraks, baka, doberman i moja malenkost) se nakačili na onu ligu. Sve je otključano pa si možeš složiti klasu kakvu želiš i moraš paziti kako konfiguriraš jer se nikad unaprijed nezna koji mod se igra. Uglavnom igra se 4vs4 i moram priznati da neke runde budu jako napete. Kao minus se za sada pokazao hosting sistem koji ti ponekad ide na ruku a ponekad ne i odlazak ekipe prije kraja runde - ako je jedan od protivnika host onda gubiš bodove. 

I dalje smatram da je igra inferiornija od BF-a ali ima jedna sitnica zbog koje mi ju je nekako draže tenutačno igrati - a to je da se ne nerviram. Zezamo se i ne pi*dimo ni kad nas netko pohaksa. Igra je jednostavno fun.

DA!! Je.bem ja i dalje majke naravno. ali igra je fun to što kažeš, letiš pucaš skačeš. Nije dosadan kao gužvanje na allewayu na bazzaru i chain revive cijeli dan. 

Baš ću vidjeti za tu ligu, čini se fine. Jel balanisra na temelju levela trenutnog kdr ili kako?

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Može jedno pitanje jel ima problema sa aktivaciojom ruske verzije.

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka..
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
fila2208 kaže...

DA!! Je.bem ja i dalje majke naravno. ali igra je fun to što kažeš, letiš pucaš skačeš. Nije dosadan kao gužvanje na allewayu na bazzaru i chain revive cijeli dan. 

Baš ću vidjeti za tu ligu, čini se fine. Jel balanisra na temelju levela trenutnog kdr ili kako?

U ligu se ulazi u samoj igri u lobiju, prije multiplayera ima ispod negdje League ili tako nešto.

Balans po levelu nije potreban jer su sva oružja otključana tako da po tom pitanju nema potrebe za ikakvim balansom.

Naravno, i svi scorestrakovi su uključeni osim care packagea + ne smije se koristiti tactical insertion (mislim da je i to isključeno).

Ostalo je sve dozvoljeno i na igračima je samo da rokaju ;)

 

Mi igramo kao tim (4 igrača), ali vidim da ljudi upadaju i solo.

Problem je jedino što ima likova koji nakon par minuta vide da će dobiti po pičci pa izađu i onda nastaje problem zato jer na njegovo mjesto do kraja partije nitko ne može uletiti.

Onda, ili igramo 4 vs 3/2/1 ili na kraju svi izađu ;(

Ali, ima i ekipa koje igraju do kraja, ima klanova itd. pa znaju partije biti baš dobre.

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Skilledžija kaže...
fila2208 kaže...

DA!! Je.bem ja i dalje majke naravno. ali igra je fun to što kažeš, letiš pucaš skačeš. Nije dosadan kao gužvanje na allewayu na bazzaru i chain revive cijeli dan. 

Baš ću vidjeti za tu ligu, čini se fine. Jel balanisra na temelju levela trenutnog kdr ili kako?

U ligu se ulazi u samoj igri u lobiju, prije multiplayera ima ispod negdje League ili tako nešto.

Balans po levelu nije potreban jer su sva oružja otključana tako da po tom pitanju nema potrebe za ikakvim balansom.

Naravno, i svi scorestrakovi su uključeni osim care packagea + ne smije se koristiti tactical insertion (mislim da je i to isključeno).

Ostalo je sve dozvoljeno i na igračima je samo da rokaju ;)

 

Mi igramo kao tim (4 igrača), ali vidim da ljudi upadaju i solo.

Problem je jedino što ima likova koji nakon par minuta vide da će dobiti po pičci pa izađu i onda nastaje problem zato jer na njegovo mjesto do kraja partije nitko ne može uletiti.

Onda, ili igramo 4 vs 3/2/1 ili na kraju svi izađu ;(

Ali, ima i ekipa koje igraju do kraja, ima klanova itd. pa znaju partije biti baš dobre.

Vraže sad si me navukao, budem probao solo da vidim kakva je konkurencija a onda možda uhvatim astru i još nekog i složimo neki super duper kul tim i razbijemo Vama picu, može?

:)

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
16 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
fila2208 kaže...

Vraže sad si me navukao, budem probao solo da vidim kakva je konkurencija a onda možda uhvatim astru i još nekog i složimo neki super duper kul tim i razbijemo Vama picu, može?

:)

ja mogu i 1 vs 4 :) ako cete nekog trebat samo zovite :) nadam se da cu uhvatit dovoljno vremena :)

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
toxic kaže...
fila2208 kaže...

Vraže sad si me navukao, budem probao solo da vidim kakva je konkurencija a onda možda uhvatim astru i još nekog i složimo neki super duper kul tim i razbijemo Vama picu, može?

:)

ja mogu i 1 vs 4 :) ako cete nekog trebat samo zovite :) nadam se da cu uhvatit dovoljno vremena :)

E kul ajde testamo te pa ako si high skill prozorz1337 javimo ti:)

šalim se, moram ja vidjet kakvi su igrači na toj ligi, moraju bit slabiji od mene da ja pobijedim :)

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
fila2208 kaže...

Vraže sad si me navukao, budem probao solo da vidim kakva je konkurencija a onda možda uhvatim astru i još nekog i složimo neki super duper kul tim i razbijemo Vama picu, može?

:)

U samoj ligi imaš dva natjecanja.

Jedan je samo za solo, a ovaj drugi (Golden League se mislim zove) je za solo i timski.

 

Jučer smo bili 12 na tablici :P

Ipak smo mi stari haxori.

Vaša šansa je samo capture the flag - tu se baš nismo snašli.

Mi idemo na snagu i capturanje zastava dok protivnici mudro skupljaju scorestrakove pa nas nerijetko pohaxasju na kraju.

Žao mi je prve partije koju smo izgubili na taj način.

Prvo poluvrijeme vodimo 3-1 i na kraju izgubimo zato jer su papci prvo poluvrijeme skupljali scorestrakove.

A mi, umjesto da kampiramo k'o mrcine drugo poluvrijeme oko zastave idemo po još i to nas je koštalo :(

[19xx] 4ntraks
16 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
fila2208 kaže...

E kul ajde testamo te pa ako si high skill prozorz1337 javimo ti:)

šalim se, moram ja vidjet kakvi su igrači na toj ligi, moraju bit slabiji od mene da ja pobijedim :)

ma šalio sam se i ja :) nemam više vremena tolko igrat pa više nemogu 1v4 sada mogu 1 v 3 :) hihi a gledaj ako cete igrat zovi pa cemo se zabavit ako ništa drugo :)

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
toxic kaže...
fila2208 kaže...

E kul ajde testamo te pa ako si high skill prozorz1337 javimo ti:)

šalim se, moram ja vidjet kakvi su igrači na toj ligi, moraju bit slabiji od mene da ja pobijedim :)

ma šalio sam se i ja :) nemam više vremena tolko igrat pa više nemogu 1v4 sada mogu 1 v 3 :) hihi a gledaj ako cete igrat zovi pa cemo se zabavit ako ništa drugo :)

Evo baš si piknuo u srž. Nema se više vremena (barem ja) igrati ko nekad i onda tih par sati (ponekad i 1 sat) želim da se opustim i zabavim i tenutačno COD daje točno to. Moram još nešto napisati:

1. Recorder - nakon runde si fino markiraš tu partiju i poslje ju je lakše naći na recorderu. Učitaš i fino cijelu rundu pogledaš iz perspektive igrača na kojeg sumnjaš

2. S&D Evo jučer igrali rundu i satere nas 3-jcu kontra ekipa u 15 sekundi i samo doberman ostane sam. Fino si uzmeš sok/pifo i gledaš starog skillera kak ih riješava jednog po jednog. Na kraju win...klika i veselje i Next round....zabava

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Ima tko kakav zombie tutorial: ne kužim što da radim tamo većinu vrmeena. ekipa puca neke lude metke skače izmiče se ja jadnik imam m14 i nikako da umru :(

help

i btw. nat je open, ali nekad kad loadam sam se stvorim u igri a u lobbyu nas je bilo 4,...wtf???

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2012 11:55 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

eo moje misljenje,ako ikog zanima :)

 

igra je -uzasna-:S..malo sam igro SP i tako djeluje bzv nekako kao da je napravljena samo da je tu,kao da su neki amateri smisljali misije..gfara?nije bilo nista vise ni za ocekivat..

 

inace sam fan COD-a,ali ovo je..{#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2012 12:33 (_CR7_).
 
4 14 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
_CR7_ kaže...

eo moje misljenje,ako ikog zanima :)

 

igra je -uzasna-:S..malo sam igro SP i tako djeluje bzv nekako kao da je napravljena samo da je tu,kao da su neki amateri smisljali misije..gfara?nije bilo nista vise ni za ocekivat..

 

inace sam fan COD-a,ali ovo je..{#}

Ne zanima, ali hvala što si podjelio sa nama.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
_CR7_ kaže...

eo moje misljenje,ako ikog zanima :)

 

igra je -uzasna-:S..malo sam igro SP i tako djeluje bzv nekako kao da je napravljena samo da je tu,kao da su neki amateri smisljali misije..gfara?nije bilo nista vise ni za ocekivat..

 

inace sam fan COD-a,ali ovo je..{#}

Ma sve zavisi kaj očekuješ. Ja nisam ušao sa nekim visokim kriterijem pa me igra ugodno iznenadila. 

You should never underestimate the predictability of stupidity
16 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
_CR7_ kaže...

eo moje misljenje,ako ikog zanima :)

 

igra je -uzasna-:S..malo sam igro SP i tako djeluje bzv nekako kao da je napravljena samo da je tu,kao da su neki amateri smisljali misije..gfara?nije bilo nista vise ni za ocekivat..

 

inace sam fan COD-a,ali ovo je..{#}

Sa obzirom na tvoj nick bolji komentar nisam niti očekivao.  A sad drugo, za ljude koji skidaju gusarske verzije i igraju se gusara bolje niti netreba, tj. ova igra je predobra za gusare. Možda da koji puta i kupiš nešto sa svojim novce, bi to cijenio više nego što to cijeniš sada..

 

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2012 13:13 (toxic).
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Ne razumijem foru sa nuketown. Sad ga nemoš birat već igrat sve mape.

jadno. 

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Jel istina za Rusku verziju da se ne može igrati na EU serverima i da je ping užasan i veliki lag ? :D

Random shit...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Ja bih igrao ligu, pa me dodajte: redhillunited, ali će te morati pričekati dok si ne sredim BO II, jer od jučer ga nemogu igrati, svaki put pokrenem igru i crasha se. Bude ono stopped working i onda neki fatal error, tako dok ne popravim to nista od lige, ali se nadam da možete čekati :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

daj add i mene :D ja sam ghostriddercro1 ili guga nezz kako cete me nac :S

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2012 18:11 (guganoob).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Captain.Price kaže...

Jel istina za Rusku verziju da se ne može igrati na EU serverima i da je ping užasan i veliki lag ? :D

Nije!

The king is back!
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Uf, brojim sate do igranja. Jos nekih 41 sat plus instalacija :D

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
_CR7_ kaže...

eo moje misljenje,ako ikog zanima :)

 

igra je -uzasna-:S..malo sam igro SP i tako djeluje bzv nekako kao da je napravljena samo da je tu,kao da su neki amateri smisljali misije..gfara?nije bilo nista vise ni za ocekivat..

 

inace sam fan COD-a,ali ovo je..{#}

samo za tebe..očigledno su ovi ostali moroni,jer svi kupuju "tako užasnu igru"..{#}

 

Call of Duty ruši sve rekorde: U jedan dan zaradili pola milijarde dolara!

Nova igra iz serijala Call of Duty – Black Ops 2 u prva 24 sata od početka prodaje zaradila je pola milijarde dolara


Call of Duty: Black Ops 2 (screenshot: YouTube)

Posljednjih nekoliko godina svaki novi nastavak nove Activisionove igre iz serijala Call of Duty oborio je rekorde u broju prodanih primjeraka i zaradi, a ista je stvar i s posljednjim nastavkom koji se na tržištu pojavio prošlog tjedna.

Ovo je budućnost igranja video igara!

Iz Activisiona su objavili da je Call of Duty: Black Ops 2 u prva 24 sata zaradio pola milijarde dolara te se izvršni direktor kompanije Boby Kotick pohvalio kako je ovo već četvrta godina za redom da lansiranje igara iz CoD serijala obara rekorde u zabavnoj industriji te da je dosadašnja zarada od prodaje igara iz ovog serijala nadmašila box office zaradu najuspješnijih filmskih franšiza svih vremena – Zvjezdanih ratova i Harry Pottera.

Također, zarada koju je prvog dana Activision ostvario prodajom ove igre više je nego dvostruko veća u odnosu na dosadašnjeg ovogodišnjeg rekordera Microsoft čija je zarada od prodaje četvrtog nastavka igre Halo u prva 24 sata dosegla 'samo' 220 milijuna dolara, no treba napomenuti da je Halo dostupan samo za Xbox, dok je CoD namijenjen puno većem broju platformi.

Dosadašnji nastavci Call of Dutyja također su prošlih godina rušili sve rekorde pa je tako Call of Duty: Modern Warfare 3 prošle godine u prva 24 sata ostvario zaradu od 400 milijuna dolara, dok je nakon 16 dana ta zarada premašila milijardu dolara, a u 2010. CoD: Black Ops u prva 24 sata zaradio je 360 milijuna dolara – ovogodišnji nastavak cifru od milijardu dolara trebao bi zaraditi u manje od dva tjedna.

Razer priprema Windows 8 tablet namijenjen gamerima!

Na stranici All Things D kažu kako se prodaja video igara često uspoređuje s premijerama filmova i zaradom od prodaje karata, no navode kako mnogi kritiziraju ove usporedbe jer je cijena jedne igre puno skuplja u odnosu na cijenu kino ulaznice (u SAD-u taj je omjer oko 60 dolara prema 10-11 dolara, dok cijena novih popularnih video igara u Hrvatskoj košta i do 500 kn, što je više od deset puta više nego cijena jedne karte za kino).

Naravno, ove je brojke teško uspoređivati jer puno više ljudi gleda filmove, nego što ih igra igre te zbog toga jer je ulog u kupljenu igru dugoročan –film u kinu pogledate za 90 ili više minuta, a gameri neke igre mogu igrati godinama. 

 

Vijest je prije nekoliko dana na Dnevnik.hr-u..

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
toxic kaže...

Sa obzirom na tvoj nick bolji komentar nisam niti očekivao.  A sad drugo, za ljude koji skidaju gusarske verzije i igraju se gusara bolje niti netreba, tj. ova igra je predobra za gusare. Možda da koji puta i kupiš nešto sa svojim novce, bi to cijenio više nego što to cijeniš sada..

 

kakve veze ima moj nick?? igro sam do sada svaki COD ali ovaj mi se ne svida i to je samo moje misljenje..

12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Što bi se dogodilo da sam na kraju igre izabrao ubit menendeza, a ne ga zarobit?

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Jel možda neko isprobao beta nvidia drivere 310.61 sa gtx 500 serijom meni igra radi bolje imao sam neke fps dropove prije,sad radi glatko.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Volvox kaže...

Što bi se dogodilo da sam na kraju igre izabrao ubit menendeza, a ne ga zarobit?

Imaš youtube pa upiši all blops 2 endings.

Inače on napravi video koji ide na youtube kad on umre, pogleda ga preko 400milja ljudi i počnu anarhije, napraviš mučenika od njega.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Black Ops 2 nickovi: da se ekipa skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice