Call of Duty: Black Ops 2

poruka: 2.290
|
čitano: 363.214
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Black Ops 2 nickovi: da se ekipa skupi
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Ja misim da ce ovo biti epic fail za COD franšizu. Oni samo gledaju da dignu veću pozornost na igru, kako bi vise ljudi čulo za nju i kako bi je oni na kraju vise prodali. Meni bih iskreno bilo draže da se vratio 70 godina nazad u II svijetski rat, nego ovo, ili da su promjenili grafički engine, pa nastavili sa modern warfareima.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Despite the technical upgrades, getting the upcoming FPS to run at a 60 frames per second on all platforms is still high on Treyarch’s priority list. izvor

 

Ovakvu je.enu bedastoću već dugo nisam pročitao.. Kao njima je prioritet da igra ima stalnih 60 fp-sa na svim platformama.. {#}

Hoće li netko stvarno popušiti ovakvo sranje? Izlika za ne promijenit engine  jer ionako se prodaje a i nebi stigli 3 nastavka na godinu naštancati..

Nisam hejter i stvarno sam volio franšizu ali ovakva sra.ja mi se već gade u 3 pikse maka

 

[M|C] jokaCRO ingame
Moj PC  
7 1 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Odigrat kao i svaki drugi cod, nisam baš u toku jel ovo neki novi engine, mislim po traileru mi se necini grafika nista posebno to jesto ka u mw3 je?

xf: recod8600
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
r3c0d kaže...

Odigrat kao i svaki drugi cod, nisam baš u toku jel ovo neki novi engine, mislim po traileru mi se necini grafika nista posebno to jesto ka u mw3 je?

Engine je već 9 godina isti :(

I mean, I try to say the right things and give the right advice. But still, I'm only a person.
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Stalno se prica kako je svaki CoD copy-paste i izlazi kao veliki DLC i s tim se slazem.

 

Sad su nesto promijenili, ide se u blisku buducnost, najavljuje se podrska za dx 11 itd.

 

Opet su svi nezadovoljni kako to vise nije CoD i unaprijed se osuduje.

 

Nisam ni ja zadovoljan ovim sci-fi elementima, ali zasto unaprijed osudivati igru koja izlazi za pola godine.

 

Multiplayer nitko ni ne zna kako izgleda, valjda ce bar imati dedicated servere kao CoD 4 i BO.

 

Activision je svojom pohlepom i krivim odlukama unistio u velikoj mjeri CoD serijal na PC-u.

 

Vrijeme ce pokazati kakav je ovo CoD, nepotrebno je unaprijed osudivati nesto za sto se jos ne zna kako izgleda.

 

Treyarch bar vodi donekle racuna o PC zajednici za razliku od IW, Sladghamera i Ravena iako zadnju rijec ima Activision.

 

Ako ova igra bude fail onda je jedini spas Respawn Entertainment koji su osnovali glavni ljudi ex infinity Warda.

 

Oni bi trebali izdati igru u proljece iduce godine zasnovanu na totalno novom enginu.

 

Btw oni su napravili prvi MoH, CoD 2,4,6,8 etc

BE HAPPY xD : )
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
dekstroza kaže...

http://www.gametrailers.com/video/debut-interview-call-of/729750

 

Za početak obećavaju nelinearnu kampanju s različitim završetcima (što se iskreno ne sjećam kad sam zadnji put vidio u FPSu) i  nove gamemodove za zombije, vidjet ćemo što planiraju za mp.

Ako išta Treyarchu se bar treba priznat da se trude osvježit CoD.

na tom videu pod platforms pise samo ps3 i xbox 360 wtf?

We Work in the dark to serve the light! We are Assassins!
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Joe Cooker kaže...

Slažem se. Teško je suditi igru po curenjima i prvim trailerima, posebno kada je izrada igre daleko od završetka. Uglavnom, smatram da će COD propasti, ako ovaj novi COD ne ponudi nešto zaista novo.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

COD je već propao. 

KUPUJEM BF3 Limited Edition ORIGIN ACC, javite se na privatne poruke.
 
3 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Jughead kaže...

COD je već propao. 

Slažem se da je kao serijal sigurno potonuo, no činjenica je da je COD MW3 imao veliku zaradu. I zato za Activision sigurno nije propao. Mislim da će oni nešto shvatiti tek onda kada im prodaja značajno opadne.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Ma ja sam inacer veliki fun COD framšize, ali ovaj novi trailer mi se ni najmanje ne sviđa. Trailer od MW3 je predstavljao nesto legendarno, masovne ratove po new yorku i slicno, uz sjajne graficke efekte i slicno, a ovo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Jel igra(bo2) dolazi uopće na pc? Čuo sam da je xbox 360 ekskluziva..........{#}

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Bera kaže...

Jel igra(bo2) dolazi uopće na pc? Čuo sam da je xbox 360 ekskluziva..........{#}

PC i PS3 sigurno

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
16 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Joe Cooker kaže...

Stalno se prica kako je svaki CoD copy-paste i izlazi kao veliki DLC i s tim se slazem.

 

Sad su nesto promijenili, ide se u blisku buducnost, najavljuje se podrska za dx 11 itd.

 

...

Jako malo to ima veze sa samim izgledom igre, bar meni osobno. To što izgleda futuristički ne mora značiti apsolutno ništa.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Bera kaže...

Jel igra(bo2) dolazi uopće na pc? Čuo sam da je xbox 360 ekskluziva..........{#}

Za to apsolutno nema šanse, za sve tri mainstream platforme će sigurno izaći.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Pa da se mene pita, nek se maknu od pc-ja, jer cod ima veliku krivicu u kidanju pc gaminga
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Stalno se slušaju naklapanja između bf3 i cod serijala......  Battlefield igrači u cod serijalu traže iglu u plastu sijena što se tiče grafike ili jednostavno da to nazovemo( perfekcionizam) Njima je jedini cilj kad izađe igra nabit detalje na ultra or native(antialiasing 150x) image quality i svrschavat(trazit najsitnije greške i shrat okolo)... Ako jednostavno ne želiš kupit igru i zahebat se ne glumi sveca i otiđi na dobro poznati TPB(nema tko nezna ovo čudo) preuzmi igru i donesi zaključak(kasnije kupi cijelu igru ako ti se sviđa )..... jo jo Battlefield serijal moraš igrat samo zbog ultra faking nabite slike i ostali detalja što zbija zapne za oko čovjeku(to je najbitnije a igrivost ko hebe)... to znači da moram silovat svoju grafulju i ostatak jadnog računala  i donest zaključak da je COD serijal najveće smeće a po čemu to?Svatko uzme sebi što njemu paše a sad ove prepirke između hejtera jedne i druge strane mislim da nema smisla... BO2  će dobit nove fanove, uvijek će tu bit ljudi različitog mišljenja i stajališta al i to treba da se poštuje... I battlefield i cod su prepuni hakera al tko to danas gleda kad se svi jednostavno prave glupi? Only NOOB

 

Sad što očekivat drugo na ovo nego td battlefield fanboysa {#} {#} 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 17:37 (ATI HD3870).
Moj PC  
5 9 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Jako glup zakljucak, sto je napredovalo u codu od 4-orke?
Cekam dobar odgovor
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
bur3k kaže...
Jako glup zakljucak, sto je napredovalo u codu od 4-orke?
Cekam dobar odgovor

Mogućnost customizacije točkice na RDSu. :D
Ima par stvarih, no sve su to sitnice koji i ne mijenjaju gameplay baš puno.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Najvece nade polazem u Respawn koji od kraja 2009 rade na novoj igri i novom enginu, publisher im je EA.

 

Igra bi trebala izaci u proljece iduce godine.


http://www.respawn.com/company/

BE HAPPY xD : )
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 17:53 (Joe Cooker).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2

Nisam te ni pita za mišljenje... nemam se što dalje raspravljat iznio sam svoje mišljenje sad što tebi ne paše tvoja stvar... većina bf ljubitelja će se pobunit nema se što drugo za očekivat... najveća glupost je pravit razlike između 2 igre na istu tematiku....

svaka od ove 2 igre ima  prednosti i nedostataka i točka....

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
ATI HD3870 kaže...

Nisam te ni pita za mišljenje... nemam se što dalje raspravljat iznio sam svoje mišljenje sad što tebi ne paše tvoja stvar... većina bf ljubitelja će se pobunit nema se što drugo za očekivat... najveća glupost je pravit razlike između 2 igre na istu tematiku....

svaka od ove 2 igre ima  prednosti i nedostataka i točka....

 

Pametnom dosta.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2
noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2

PRODUŽI {#}

14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
ATI HD3870 kaže...

Nisam te ni pita za mišljenje... nemam se što dalje raspravljat iznio sam svoje mišljenje sad što tebi ne paše tvoja stvar... većina bf ljubitelja će se pobunit nema se što drugo za očekivat... najveća glupost je pravit razlike između 2 igre na istu tematiku....

svaka od ove 2 igre ima  prednosti i nedostataka i točka....

 

 

Kakve veze hajteri i fanboyevi imaju? 

Jeli imas cinjenice. Igra igra na istom engineu vec godinama. Apsolutno nista novo nema u niti jednoj. Naplacuju je masno, jer ima ljudi koji placaju svaki put jedno te isto. Dok je tako, nece je ni mijenjat, jer budimo realni, da ste na njihovom mjestu, nebi ni vi! :)

 

Isto tako, PC platforma njima ne znaci nista. U ukupnoj prodaju sudjeluje sa manje od 2%. Tako, nes' ti dogadjaja.

ptspclan.com | visit us ^^
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Ja sam kupio svaki COD do MW3 ... ali ovo gov..no sigurno neću. Zbog MW3 sam počeo igrati BF3, a mislim da ću ove godine kupiti Medal Of Honor: Warfighter ... jer po prvom videu izgleda puno kvalitetnije.

Hasta La Victoria Siempre
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Napomenu bih da svi vi mrzite CoD prvenstveno zbog engina.

 

Sramote

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
Moj PC  
5 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
nul-3 kaže...

Napomenu bih da svi vi mrzite CoD prvenstveno zbog engina.

 

Sramote

Možeš malo pojasniti što je tu sramotno, mržnja takvih ljudi ili bezobrazluk developera koji ga vrte od početka serijala?

Nije stvar u grafici, niti takvi komentari proizlaze samo zbog nje, čisti nemar developera.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
thuglife kaže...
nul-3 kaže...

Napomenu bih da svi vi mrzite CoD prvenstveno zbog engina.

 

Sramote

Možeš malo pojasniti što je tu sramotno, mržnja takvih ljudi ili bezobrazluk developera koji ga vrte od početka serijala?

Nije stvar u grafici, niti takvi komentari proizlaze samo zbog nje, čisti nemar developera.

 Da stave novi engine cisto sumnjam da bi bio onaj isti osjecaj a i sigurno nebi bio 60 fps-ova na konzolama.

Ljubomorne duše mogu da mi puše
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Sramota je mrzit neku igru jer ne izgleda moderno i uglancano.

 

Ako je igra igriva, onda je to igra. Pogledaj samo Crysis 2. Igra je awesome, stvarno epic i sve to, ali tko ju igra? U multiplayeru ima svega nekoliko k igrača.

 

Tako da, grafa je samo jedan manji faktor kvalitete igre. No dosta o grafici.

 

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

što je u mw-u 3 na samom početku igre trebalo prikazat da se neko jebava na zadnjem katu Empire state buildinga, još da se sve vidi kroz prozor da sve bude uočljivo od krasote hebenog enginea.... tad bi svi jednostavno obožavali mw3... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Black Ops 2 nickovi: da se ekipa skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice