Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 585.743
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Meni uvijek isto dobar ping mada vidim likove sa 200 tu bi trebao biti auto ban koji kicka sve preko 100. plus spajam se preko wlana tako da i tu gubim malo ali svejedno igra radi dobro da imam bolju grafu radila bi i bolje.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

shipment,vacant i ostale điđe miđe.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Meni ove nove-stare mape što su došle ništa ne valjju.Ajde Vacant još može proći ali Shipment je meni totalno bezveze.Samo sprejaš bez veze totalno nezanimljivo .Umjesto da daju neke normalne mape oni baš ove male gdje se samo spavnaš po 100 puta pucaš bez veze,umireš i tako iznova,dosadno.Izgleda da će i sljedeća koju će izbaciti biti takva .Ma nek se je.. s takvim mapama.  

sake08
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
maxis kaže...

Meni ove nove-stare mape što su došle ništa ne valjju.Ajde Vacant još može proći ali Shipment je meni totalno bezveze.Samo sprejaš bez veze totalno nezanimljivo .Umjesto da daju neke normalne mape oni baš ove male gdje se samo spavnaš po 100 puta pucaš bez veze,umireš i tako iznova,dosadno.Izgleda da će i sljedeća koju će izbaciti biti takva .Ma nek se je.. s takvim mapama.  

 Shipment je sick... Pogotovo vraca u stare dane cod 4 i lana. 

 

 Nisi prisiljen igrate te 2 mape, i onaku su samo u jednom modu imas, jos X modova , gdje tih mapa nema... gl

Finger Up :)
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kada bi ubacili mape iz MW2 (sve osim Wastelanda i Underpassa) ja prvi bih im dao 100€ samo za to. Ovakve male mape poput Shipmenta mi idu na jetra, dajte nam Highrise, Favelu, Terminal, Rundown, ... Pored Countdowna, Showdowna, Strikea, Bloca, Backlota, Overgrowna, Ambusha oni nama daju ove 3. 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
razermario kaže...
maxis kaže...

Meni ove nove-stare mape što su došle ništa ne valjju.Ajde Vacant još može proći ali Shipment je meni totalno bezveze.Samo sprejaš bez veze totalno nezanimljivo .Umjesto da daju neke normalne mape oni baš ove male gdje se samo spavnaš po 100 puta pucaš bez veze,umireš i tako iznova,dosadno.Izgleda da će i sljedeća koju će izbaciti biti takva .Ma nek se je.. s takvim mapama.  

 Shipment je sick... Pogotovo vraca u stare dane cod 4 i lana. 

 

 Nisi prisiljen igrate te 2 mape, i onaku su samo u jednom modu imas, jos X modova , gdje tih mapa nema... gl

 Nije stvar da sam prisiljen te igrati. Ja bih rado igrao ali neke poštene a ne te male s kojima su imali najmanje posla pa su ih ubacili. Sad će ubaciti još i onu Rust sljedeći put jer to im je najjednostavnije. Ako ti u tome uživaš izvoli ali meni to nikako ne odgovara a mislim da ima još ljudi koji tako misle.

sake08
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
maxis kaže...
 Nije stvar da sam prisiljen te igrati. Ja bih rado igrao ali neke poštene a ne te male s kojima su imali najmanje posla pa su ih ubacili. Sad će ubaciti još i onu Rust sljedeći put jer to im je najjednostavnije. Ako ti u tome uživaš izvoli ali meni to nikako ne odgovara a mislim da ima još ljudi koji tako misle.

Mislim da nije da imaju najmanje posla, već ljudi žele te male mape, kad su maknuli Shoot House 24/7 navodno je bio kaos, pa su ju vratili. Niti meni se te male mape, gdje se bezglavo puca i gine, ne sviđaju. Ako već ubacuju stare mape, ja bi htio Terminal, Highrise, Favelu, Sub Base, Scrapyard (manja mapa, ali meni dobra)...itd. A mogli bi i koju 'sniježnu' ubaciti pogotovo u ovo doba.

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...

A mogli bi i koju 'sniježnu' ubaciti pogotovo u ovo doba.

 Hoće, Winter Crash 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Bar COD ima gotovih mapa na izbor samo neka ubace sve iz COD 4 i MW 2 i dosta je plus Nuketown. Bitno da ubacuju sadrzaj besplatno ako nista nema kupovanja DLC a i Premium passa osim ako nezelis kozmetiku koja meni netreba odnosno sto otkljucam mi je dosta.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Sve je to super, ali to nije pravi sadržaj.

 

Nove mape, gunsi...i modovi, jebeni votemap i dedicated ranked mod s promod pravilima.

Ali ne, to je activisionu bezveze, ne može onda drkadžija sa štitom pucat rakete po ljudima i sjedit na claymorima pa mu je slab rank pa prestaje igrat pa je shitvision u gubitku.

 

Kažem, samo da je bespla, i da dolazi...ali ovo je sve filler sadržaj, ništa konkretno.

 

+

 

operator koji puca plave lasere iz puške je sranje fornite razmjera, sramota. Kao milsim igra nekakva lol.

I ne, traceri nisu plavi i ne gore tako jako u pravom životu.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja vacant, shipment i crash ni ne smatram novim sadržajem. A ove mape koje su igri ispočetka su većinom loše. Uvjerljivo - ovo je COD sa najgorim mapama dosad.

 
2 2 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Winchester01 kaže...

Ja vacant, shipment i crash ni ne smatram novim sadržajem. A ove mape koje su igri ispočetka su većinom loše. Uvjerljivo - ovo je COD sa najgorim mapama dosad.

 gun runner, hackney i rammaza može proći. Ostalo je žalost.

Njavljivali su pomak sa ''3 lane maps'' na ovo, ali mogu reć da je ovo loše. Zašto ne odigraju bolje i jače naslove pa pokušaju nešto od toga kopirati u smislu mapa.

Nadam se da ovo nije najbolje što mogu, jer iskreno, siromašno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Winchester01 kaže...

Ja vacant, shipment i crash ni ne smatram novim sadržajem. A ove mape koje su igri ispočetka su većinom loše. Uvjerljivo - ovo je COD sa najgorim mapama dosad.

 Mape su stvar ukusa ima ih par dobrih ima ih par losih ali jesi ti igrao CoD WW2? 

Sve mape su doslovno bile iste 3 lane bullshit..., elevacija , nisi se mogao popeti na obicno bure ili preskociti zidic kako treba to su bile najgore mape ikad sto se tice CoD-a..., no da bi bilo lijepo dobiti i poneku novu mapu uz ove stare naravno da bi! 

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Sve je to super, ali to nije pravi sadržaj.

 

Nove mape, gunsi...i modovi, jebeni votemap i dedicated ranked mod s promod pravilima.

Ali ne, to je activisionu bezveze, ne može onda drkadžija sa štitom pucat rakete po ljudima i sjedit na claymorima pa mu je slab rank pa prestaje igrat pa je shitvision u gubitku.

 

Kažem, samo da je bespla, i da dolazi...ali ovo je sve filler sadržaj, ništa konkretno.

 

+

 

operator koji puca plave lasere iz puške je sranje fornite razmjera, sramota. Kao milsim igra nekakva lol.

I ne, traceri nisu plavi i ne gore tako jako u pravom životu.

Da, treba još oružja, jer kad igram sa Kilo 131, M13 i M4A1 kao da igram sa jedno te istim oružjem, svo troje ima (bar meni) identičan feel. Iako je gunplay odličan, ta 3 oružja su previše slična, posebno po zvuku.

 

Znači nisam zabrijao da sam vidio plave lasere po mapi danas?

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.12.2019 19:11 (Promster).
10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Nadam se da ovo nije najbolje što mogu, jer iskreno, siromašno.

 ... kad sam tamo negdje pri prvoj najavi rekao da je za prikazano cijena od 60 eura neopravdana - huskao si ekipu, jel Trigger?... sad places ko baba u svakom postu jos i sam tvrdis da je siromasno... zar za onih 1000 puta spomenutih 200 kuna je siromasno?... u svakoj hebenoj temi cmizdris ko curica... vrlo zamorno i ponavljas se precesto...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tallahassee kaže...
fila2208 kaže...

Nadam se da ovo nije najbolje što mogu, jer iskreno, siromašno.

 ... kad sam tamo negdje pri prvoj najavi rekao da je za prikazano cijena od 60 eura neopravdana - huskao si ekipu, jel Trigger?... sad places ko baba u svakom postu jos i sam tvrdis da je siromasno... zar za onih 1000 puta spomenutih 200 kuna je siromasno?... u svakoj hebenoj temi cmizdris ko curica... vrlo zamorno i ponavljas se precesto...

 Hhh zar se nisi navikao do sada da je to Filin standardni modus operandi..., mislim da ne postoji igra koju on na kraju ne popljuje, ne nađe manu ili se duboko razocara  to je jednostavno tako kod njega..., ja vec naucio to ignorirati 

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tallahassee kaže...
fila2208 kaže...

Nadam se da ovo nije najbolje što mogu, jer iskreno, siromašno.

 ... kad sam tamo negdje pri prvoj najavi rekao da je za prikazano cijena od 60 eura neopravdana - huskao si ekipu, jel Trigger?... sad places ko baba u svakom postu jos i sam tvrdis da je siromasno... zar za onih 1000 puta spomenutih 200 kuna je siromasno?... u svakoj hebenoj temi cmizdris ko curica... vrlo zamorno i ponavljas se precesto...

 Biti realan je jedno. Bit zadovljan malim kao ti, kampajući na ground waru na svega 4 mape koje ne možeš ni izabrati, je možda tebi ok, meni nije.

Najavili su čuda, i vjerujem da će doći, ali stare mape remaster je filler content. Ne smeta mi, samo to nije pravi sadržaj o tome se radi.

Pazi igru igram svaki dan, unatoč manama, izuzetno je i dalje zabavna, ali vidim da je masa ljudi odustala, zasitili su toga kako se activision ponaša prema cijelom communityu.

 

D3ViL kaže...
Tallahassee kaže...
fila2208 kaže...

Nadam se da ovo nije najbolje što mogu, jer iskreno, siromašno.

 ... kad sam tamo negdje pri prvoj najavi rekao da je za prikazano cijena od 60 eura neopravdana - huskao si ekipu, jel Trigger?... sad places ko baba u svakom postu jos i sam tvrdis da je siromasno... zar za onih 1000 puta spomenutih 200 kuna je siromasno?... u svakoj hebenoj temi cmizdris ko curica... vrlo zamorno i ponavljas se precesto...

 Hhh zar se nisi navikao do sada da je to Filin standardni modus operandi..., mislim da ne postoji igra koju on na kraju ne popljuje, ne nađe manu ili se duboko razocara  to je jednostavno tako kod njega..., ja vec naucio to ignorirati 

Kod tebe je svijet crno bijel, a kod mene može biti i siv. To je razlika između nas.

 

Igra mi je i dalje dobra, pucam svaku večer s ekipom i unatoč tome što igramo maltene na 3-4 mape stalno, uspijemo se zabaviti.

Da želim još sadržaja, želim. Da su ga obećali, jesu. Da će dostaviti, nadam se.

 

Što sad tu nije jasno?

 

Fasciniran sam ljudima koji slijepo vrednuju neku igru, a nisu kadri realno reći šta joj fali i šta bi željeli još vidjeti u njoj.

Mape iz prijašnih codova super, novi điđe miđe kozmetika ok...ali daj sadržaj koji će produljiti vijek trajanja igre, o tome se radi.

 

I da, uzeo sam čak i battlepass, čisto iz podrške developerima, da stvaraju još zabavnog sadržaja, zar to ne govori o tome koliko mi se igra dopala u ovih 2mj?

 

Promster kaže...
fila2208 kaže...

Sve je to super, ali to nije pravi sadržaj.

 

Nove mape, gunsi...i modovi, jebeni votemap i dedicated ranked mod s promod pravilima.

Ali ne, to je activisionu bezveze, ne može onda drkadžija sa štitom pucat rakete po ljudima i sjedit na claymorima pa mu je slab rank pa prestaje igrat pa je shitvision u gubitku.

 

Kažem, samo da je bespla, i da dolazi...ali ovo je sve filler sadržaj, ništa konkretno.

 

+

 

operator koji puca plave lasere iz puške je sranje fornite razmjera, sramota. Kao milsim igra nekakva lol.

I ne, traceri nisu plavi i ne gore tako jako u pravom životu.

Da, treba još oružja, jer kad igram sa Kilo 131, M13 i M4A1 kao da igram sa jedno te istim oružjem, svo troje ima (bar meni) identičan feel. Iako je gunplay odličan, ta 3 oružja su previše slična, posebno po zvuku.

 

Znači nisam zabrijao da sam vidio plave lasere po mapi danas?

 Nemoj pričati to, zašto cmizdriš, talahasi kaže da je to sve super, on ti u GW legne sa dva lmg i sliuje sve 

 

Da, punim sve puške i prošao sam ih maletene sve.  m4 je početna točka balansa. m13 već rec i fire rate, manje dmg. Kilo obrnuto. I to je to, bam eto ti 3 puške, iste, a nisu iste. Iako se drukčje kitaju i slažu, ali opet više manje dođe na isto.

 

Zato ja igram razne varijacije, zezam se sa LMG-evima na 6v6 di je to skoro pa nemoguće (ne ležim kao njubara na GW kao neki ovdje), kitam smgove pokušavam rushat, sad ću prijeć i na snipere malo. 

cod mi je uvijek bio dosadan ako igram jedan super imba setup. Zabavnije silovat ljude sa mg34 recimo 

 

da, nikto novi operator koji košta 20 eura ti ima kilo 141 skin koji puca plave tracer rounde koje zapale metu. Ono, ok 

 

 

D3ViL kaže...

 Mape su stvar ukusa ima ih par dobrih ima ih par losih ali jesi ti igrao CoD WW2? 

Sve mape su doslovno bile iste 3 lane bullshit..., elevacija , nisi se mogao popeti na obicno bure ili preskociti zidic kako treba to su bile najgore mape ikad sto se tice CoD-a..., no da bi bilo lijepo dobiti i poneku novu mapu uz ove stare naravno da bi! 

 ....ali zašto ljudi sad traže te legendarne mw i mw2 mape ako su takvo smeće? 

da ih se složi sa vratima, novim vault mehanikama i grafikom, jasno da bi dobro došle u mw setting, ali ponavljam, nešto novo, nešto divlje...da  nam pokažu da mogu, a ne samo reciklirati, što ponavljam, nije nužno loše...ali dokad?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.12.2019 20:30 (fila2208).
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

dobar update, serveri laggaju malo zesce, svima ping preko 130 uz teleportiranje :D

 

OT: čini se da ubacuju stare mape da bi pridobili stare igrače, mozda nas obraduju s nekakvim pro modom ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

lol

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

lol

 pojelo mi je razum, najgore je sto u vecini slucajeva to ne mozes uopce prekinut sve do scene sa helikopterom na crashu

 

zasto to uopce i dalje jebe prije ulaska u igru?

 

10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
D3ViL kaže...

 Hhh zar se nisi navikao do sada da je to Filin standardni modus operandi..., mislim da ne postoji igra koju on na kraju ne popljuje, ne nađe manu ili se duboko razocara  to je jednostavno tako kod njega..., ja vec naucio to ignorirati 

 ... vidis sve postove offline i onih koje ignoriras, jel... pa onda na mobu kad vidim da manga opet cmizdri povraca mi se... znam za taj opus moderandi ne brini, ko manga je u svakoj temi on jedini realan ... iz pubga je frknuo ko blato s kotaca... realno...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Del_Boy97 kaže...
fila2208 kaže...

lol

 pojelo mi je razum, najgore je sto u vecini slucajeva to ne mozes uopce prekinut sve do scene sa helikopterom na crashu

 

zasto to uopce i dalje jebe prije ulaska u igru?

 

 Hm nezz ja odmah esc stisnem i prekine je prije nego završi riječ kamarov...pomaže i držati klik da prekine.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.12.2019 18:52 (fila2208).
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... bas mi je jebena ova Nikto kilo141 s plavim trejserima i plavim laserom... napokon nesto bolje od pkm-a i m4...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

uzeo bi ovu standardnu verziju sad je na popustu na playstoreu, daj mi recite jesam li ograničen za pojedine sadrzaje igre? npr. mape i sl?

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... nisi s nicim ogranicen... sve mape, svi modovi i sva oruzja su ti dostupna... i nece se naplacivat... samo kozmetika se dodatno naplacuje, koju ionako igranjem otkljucavas...

 

EDIT: zaradilo se za sljedeci battle pass... ko u Apexu kupim jedan zaradim ostale...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2019 13:57 (Tallahassee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

sve u svemu ovi xp tokeni su useless, od 1h token izgubim 45min u lobiju da nade match a ostatak ne iskoristim jer onda odem alt f4

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

pozdrav ekipa  meni zesce sve laga i singleplayer uopce ne mogu igrati jeli vama tako?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ne znam za one koji su igru kupili preko VPN-a u Rusiji, ali meni je cijena za Battle Pass u Argentinskim pesosima. I tad je cijena 37 kuna za Battle Pass, skroz ok ako se samo prvi plati a ostale možeš zaslužiti. 

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...

sve u svemu ovi xp tokeni su useless, od 1h token izgubim 45min u lobiju da nade match a ostatak ne iskoristim jer onda odem alt f4

 Šta tražiš hc meč ili čekaš shipment da prebaci?

 

meni ne čeka za meč dulje od minute nikad.

čak i kad smo 6 party brzo nađe meč

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice