Chronicle

poruka: 1
|
čitano: 299
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Chronicle

Chronicle je nova igra team studia Jagex, koji stoje iza dobro nam poznatog RuneScape serijala. Igra je jos jedna u nizu novih kartaskih igara koju su slicni Hearthstoneu, tj Magic serijalu. Naime iako se cini da je ovo jos jedan propali pokusaj igre, moram reci da nije tako. Iako je malo drugacije koncipirana, i dalje imate svoje heroje i svoje unite ali ovaj puta ubijanjem "vlastitih unita" koje odigrate iz ruke morate unistiti neprijatelja, cineci to tako raznim spellovima, pojacavanjem vaseg heroja... Graficki je igra jako lijepo napravljena i primamljiva okom, uz finu laganu muziku djeluje dosta opustajuce. Ima mnogo kombinacija, mnogo karata i nacina igre tako da i sada u svojoj beta fazi nudi veliki izbor za igraca. Igra je u beti te vam treba invite kod da biste prisustvovali. Imam 4 invite koda za betu pa ako netko zeli neka mi posalje poruku pa cu mu poslat kod.

Sve u svemu ispod je sluzbena stranica, video i gameplay trailer pa bacite oko, mozda vam se svidi ova neuobicajena i malo drugacije koncipirana TCG igra. Zivi bili pa vidjeli :)

 

Sluzbena stranica: https://www.rschronicle.com

 

Trailer: 

 

Gameplay trailer:

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice