COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)

poruka: 35
|
čitano: 23.585
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)

sad me zanima jedna naredba za te dvije igre, radi se o cl_avidemo 60 ili 120 naredbi. Gledam ja po xfire i youtube kao da te naredbe poboljšavju izgled igre...pogledatje samo:

 

http://www.xfire.com/video/c9227/ - za cod2

 

http://www.xfire.com/video/b46f0/

 

za cod4 nisam mogo naci ali znam da sam negdje vidi.

 

I sad ja idem to probat napravit i upisem ljepo naredbu uđem u server izgled se nije promjenio uopće a fps je dramatično pao s 250 na 13 =P

I sad jel ja negdje griješim ili nešto,jel nemoguće je da fps tako padne a pogledajte "Moj PC"

Ako neko nešto znao ili ako ima neki tutorial.

HVALA!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)

cl_avidemo XX služi  za pravljenje fragmovie za bolju kvalitetu slike, s tom naredbom nemozes igrat po serverima koliko ja znam ...

cl_avidemo je nesto kao fraps samo sto s cl_avidemo dobijest bolju kvalitetu slike a s FRAPSOM brzinu ...

Be NooB To Be Cool...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)
skandalouz kaže...

cl_avidemo XX služi  za pravljenje fragmovie za bolju kvalitetu slike, s tom naredbom nemozes igrat po serverima koliko ja znam ...

cl_avidemo je nesto kao fraps samo sto s cl_avidemo dobijest bolju kvalitetu slike a s FRAPSOM brzinu ...

aha...ok

16 godina
offline
COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)

cl_avidemo je naredba kojom igra uzima frame po frame i tako sprema slicice u Screenshot folder.Bez kompresije.Potreban ti je neki video editor tipa Virtual dubmod u kojem te slicice spojis i dobis video u rezoluciji u kojoj su te slicice snimljene.Fora je kod toga da ti netreba neka uber masina da bi izvukao najbolju kvalitetu slike tj mozes sve staviti na high i igra ce(sporo) snimat frame po frame.To se moze raditi samo iz snimljenog demoa jer jako sporo snima.I zauzima jako puno prostora,oko 3gb za 1 min videa.

Zivim u Starigradu,selu sa 1150 stanovnika.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)
ukay1000 kaže...

cl_avidemo je naredba kojom igra uzima frame po frame i tako sprema slicice u Screenshot folder.Bez kompresije.Potreban ti je neki video editor tipa Virtual dubmod u kojem te slicice spojis i dobis video u rezoluciji u kojoj su te slicice snimljene.Fora je kod toga da ti netreba neka uber masina da bi izvukao najbolju kvalitetu slike tj mozes sve staviti na high i igra ce(sporo) snimat frame po frame.To se moze raditi samo iz snimljenog demoa jer jako sporo snima.I zauzima jako puno prostora,oko 3gb za 1 min videa.

Ok sve, samo mene zanima kako uopce pogledati te slike?

Sa cim ovo otvoriti? Sa cim ovo otvoriti?
 

U folderu imam hrpu fajlova za koje nemam pojma sa cim da otvorim. Radi se o TGA File.

There are three sides of an arguement -- your side, my side and the right side...
15 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)

pokrenuo demo ja u cod4 napiso cl_avidemo 120 i spustio se fps na 12. i nakon nekog vremena prekinuo al nemogu nac di se to spremilo..? 

 

EDIT: našo sam i spremilo mi je 5000 slikica a svaka slikica ima 5mb.. :) da btw ima 25 giga lol 

 

a sad scime se to gleda?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2009 22:39 (Domek).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)

ovako...najprije snimas demo...pokrenes taj demo sam nekim dobrim movie cfgom npr od heorikkka..upises cl_avidemo 120 ili 60 po zelji i cekas da se sve to zavrsi...skines virtual dub sa interneta i ove screenove sto ti se poslazu u mod u screenshoots(ubacite samo jedan u virtual dub i sve ce vam se automatski prebaciti) ubacis u virtual dub...onda u virtual dubu odes na video i frame rate ...frame rate stavis 120 ili 60 ovisi koliki cl_avidemo si radio...onda odes file save as avi i taj avi video sta dobijes bacis u vegas i dobijes npr. 120 fps-a sa mrak grafikom u normalnoj brzini...al najprije svi screenovi u virtual dub pa video frame rate i stavite koliki vam je bio cl_avidemo i onda napravite avi i onda u vegas i imate normalnu brzinu...ako nesto niste shvatili pitajte slobodno

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2009 22:52 (SuMa).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)

malo sam googlo i naso sam ovaj move maker... http://www.swift-tools.net/Quake/QVM/

 

sad upravo cenvertam sa .tga u .avi samo je bed kaj procesora ne koristi nit 5% gledam stalno kolko se koristi proc i stalno mi na manje od 10% opterećenja.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)

Hvala za objasnjenja gore sto se tice VirtualDuba, ali i kad napravim grafika je obicna a ne pomalo "bljesteca" kao u onim primjerima iz filmica.

Kako obrade da bude takva grafika.

U CoD2 i CoD4 mogu sve staviti na high bez problema, ali opet ne bude takva grafika.

There are three sides of an arguement -- your side, my side and the right side...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)

Iskreno, vrlo glup nacin, prije toga moras uzet hard disk da bi snimio obicni kratki frag movie!

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)
markoal kaže...

Iskreno, vrlo glup nacin, prije toga moras uzet hard disk da bi snimio obicni kratki frag movie!

Nije glup nacin jer dobis maximalnu kvalitetu videa,zapravo ne postoji nacin kojim bi mogao dobiti bolju.Nema kompresije znaci raj za one koji se bave video obradom.I to sigurno nece koristiti oni ljudi kojima je cilj kratki fragmovie vec profi movie makeri koji u vecini slucajeva naplacuju svoje usluge jer znaju sto rade.

 

Ono bljestavilo ti je glow effect dodan iz jednog od video editora.Ja koristim Adobe After Effects i zbilja sa takvim materijalom mos radit svasta.

Zivim u Starigradu,selu sa 1150 stanovnika.
15 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)

Za rađenje nekog fragmovia treba ti najmanje 20 gb  slobodnog prostora ...

 

 

Evo tutorial s Codhr.foruma ...

 

copy/paste

 

 

Za našu dragu zajednicu i ljude koji žele ući u filmski posao napravili smo opširni vodič za kreiranje filmskih remek-djela od onog što se u narodu popularno naziva – fragmovie. Vodič pokriva osnovne pojmove i načine rada što bi vam trebalo pomoći na početku stvaralaštva.

Za nešto kompliciranije stvari morat ćete se ipak dodatno potruditi u obrazovanju i upoznavanju s radnim programima.

Krenimo na proučavanje …

Potrebna PC konfiguracija

Odmah na početku treba reči, da ako nemate bar 20 GB slobodnog mjesta na tvrdom disku, (za fraps) onda ne trebate uopće započinjat rad za ozbiljniji film. Za manje video zapise, koje planirate stavljati primjerice na Youtube, možete bez problema raditi.
Za korištenje naredbe cl_avidemo trebate par GB više (više od 100 GB slobodog prostora). Isto tako, bilo bi poželjno da imate najmanje 1 GB radne memorije i bolji procesor jer ćete se inače napatit dok napravite malo veći film.


Potrebni programi

* Sesmovision ili CoD4 player (ako je cod4), najviše radi premotavanja
* Sony Vegas 6 (ako imate lošije računalo), 7 ili 8. Postoje i drugi programi poput Premiere ili Movie Maker, ali ovdje ćemo objašnjavati radi u Sony Vegas programu)
* Fraps (ako želite uštedjeti nešto vremena, ali ovime dobijete i lošiju sliku)
* Adobe After Effects, ako bas želite (kompliciran dosta za početnika, ali na stranici www.videocopilot.net postoje odlični vodiči za njega)
* Photoshop, po potrebi


Postavite rezoluciju u igri na 1280x1024 i upalite AA 2 ili 4, ostalo ovisi o vama (dx9, sve high postavke i ostale stvari koje jedu fps).
Veličina slike (na kraju video isječka) ne ovisi o postavkama grafike (osim rezolucije).



Postoje dvije metode rezanja željenih dijelova iz demo datoteke

* 1. Fraps - lošija/brža metoda
* 2. Naredba /cl_avidemo XX koju upišete u konzolu a kojom dobivate slike (screen shots) od demo datoteke. Kasnije te slike spajate s programom Virtualdub (ovime dobivate ljepšu grafiku filma, glađe je sve ali za sve to treba i više vremena dok napravite to)



1. metoda - Fraps
Snimajte na 30 fps-a (namjestit u postavkama Fraps programa), to izrezat a zatim u programu Sony Vegas napraviti desni klik na clip -> propertis i stavit "Playback rate" na duplo, tj. 2,000.
Time ste ubrzali taj dio filma i na neki način udvostručili broj slika (frame) čime se čini da je slika puno glađa.
Naravno ako ste ubrzali, clip bi trebao i ranije završit pa tako kad stavite na 2,000 pojavi vam se crtica na sredini clipa. Označite clip na tom djelu i stisnite S (Split) i izbrišite jednu od kopija.

Postavke u Frapsu bi trebale biti: Full size, 30 fps, record sound (pretpostavljamo da želite film sa zvukom igre, barem se tako danas većina boljih radi)

Opaska: Svakako spremajte sve clipove u istu mapu na istoj lokaciji, jer ce vam Sony Vegas poslije 'prigovarat' ako premjestite.



2. metoda - \cl_avidemo "broj fps-a"
Postoji dosta načina kako izvadit

* 30 fpsa - nije glatka slika ali možete primijenit metodu /timescale 0.5
* 60 fpsa - sporije se vadi ali je slika glađa (ova metoda je dobra, ali lako dodate još i timescale 0.5, to je zaista glatko)
* 90 fpsa - još sporije se vadi ali je slika isto glađa (ova metoda je ok ali stvarno se sporo vadi)


Stavite si slijedeće naredbe (bind tipki) da vam je lakši rad (npr. F1 i F2 ili kako vam već odgovara):
\bind F1 cl_avidemo 30
\bind F2 cl_avidemo 0

Screenshotovi će vam bit u mapi gdje se i inače spremaju u CoD igri, otvorite Virtualdub, a u mapi od slika označite sve datoteke (Ctrl+A) i samo sve povucite u Virtualdub.
Tamo bi vam se, ako ste sve dobro napravili, trebali po redu složit u film. Slike možete brisati kako vam odgovara u Virtualdubu (da ne renderirate sve na kraju).

Odete na compression (ctrl+P), odaberite uncompressed (ne gubi na kvaliteti i nemojte past u nesvijest kad shvatite da vam je jedan duži clip zauzeo oko 2 GB prostora).
To možete i smanjit a ipak ne izgubiti na kvaliteti sa "huffyuv" - loseless codec koji podosta smanjuje veličinu.

Opaska: svi koji rade ovim načinom i bilo kojim drugim uncompressed renderima bi trebali koristit huffyuv jer zadržava istu kvalitetu a štedi prostor tvrdog diska koji će vam sigurno trebat kasnije.

Codec huffyuv možete dobiti u klite codecu ili skinuti. Instalirajte i pod Compression u Virtualdub bi vam trebao bit huffyuv.

Dalje, ako ste snimali sa 30/60/90 fps-a, stisnite Ctrl+R i namjestite na koliko vam je cl_avi. (ne morate svaki put radit).
Za render stisnite F7 (file -> save as avi.) i napravili ste si clip koji ubacujete u Sony Vegas. Također sve clipove držat na istoj lokaciji.

....

Ukratko postupak za poceti barem raditi movie

Potrebni su vam:
1.program za obradu slike(Photoshop koristen u mom slucaju)
2.program za obradu videa(Sony Vegas koristen u mom slucaju)
3.fraps ili cl_avidemo komanda(preporucam prvi za brzinu, a donekle i OK kvalitetu, a drugi preporucam za kvalitetu)
4.program za obradu zvuka(cak se moze i bez ovog)
5.dobra volja

Stavak br.5 je kao najvazniji, treba imati maste, ostalo se sve da tehnicki izrealizirati.

Dakle, u igri namjestimo rezoluciju na 1024x768(jer je to maximalna rezolucija sa kojom smo mi (pokusima) uspjeli izvuci video iz igre) i detalje po zelji(dx9, 10, sjene, i sl kerefeke).

U fraps-u namjestimo da vadi FULL SIZE te u 60fpsa(to ce ici oko cca 32-46, ovisi o brzini kompa, harda , memorije, procesora, svega i svacega).

Trik da izvucete vise FPSa je da usporite sliku duplo te je tako vadite, u SVu je ubrzate nanovo na normalnu brzinu, i dobijete gladji video.

Za pomoc u vadjenju clipova iz same igre dajem vam i mukotrpno radjene confige(by veno and myself):

Postepeni izlaz iz FPSa do 3d igraca:

http://www.sendspace.com/file/x2aazy

Postepeni ulaz od 3d igraca do FPSa:

http://www.sendspace.com/file/i94avx

Rotacija oko igraca za svaki stupanj:

http://www.sendspace.com/file/1q3w3s

Osnovni CFG u kojem su komande za usporavanje, ubrzavanje i pokretanje configa povise:

http://www.sendspace.com/file/a44d1r

Sve navedeno skopirate u ...Call Of Duty 2\main dir

Nakon sto ste povadili sto vam treba za posao, u SVu slazete clip po clip

Efekte dodajte po volji, kao i sve ostalo, samo se treba poigrati

Za znanje o igri imate 250 strana manuala



 

Be NooB To Be Cool...
 
2 0 hvala 2
15 godina
offline
RE: COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)
ukay1000 kaže...
markoal kaže...

Iskreno, vrlo glup nacin, prije toga moras uzet hard disk da bi snimio obicni kratki frag movie!

Nije glup nacin jer dobis maximalnu kvalitetu videa,zapravo ne postoji nacin kojim bi mogao dobiti bolju.Nema kompresije znaci raj za one koji se bave video obradom.I to sigurno nece koristiti oni ljudi kojima je cilj kratki fragmovie vec profi movie makeri koji u vecini slucajeva naplacuju svoje usluge jer znaju sto rade.

 

Ono bljestavilo ti je glow effect dodan iz jednog od video editora.Ja koristim Adobe After Effects i zbilja sa takvim materijalom mos radit svasta.

Drugo je Profesionalno, a drugo je ovako kratki frag movie, mislim sad kratki nemislim jedan kill, nego bar par minuta, ja sam sebi napravio pomoću FRAPS-a, i Afer Effectsa frag movie al u dx7.
Dodao par slowmotiona kao u smallville, al se loše primjeti na xfireu jer ga convertira u losu kvalitetu, al bar se vide neki drugi efekti.

A Btw, neznam zasto na onom usr*nom xfireu nemoš uploadat frag movieo bolje kvalitete, meni nije moglo jedan od 38 mb!

 

Evo covjek je iznad sve reka!

I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2009 3:52 (markoal).
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)
skandalouz kaže...

Za rađenje nekog fragmovia treba ti najmanje 20 gb  slobodnog prostora ...

 

 

Evo tutorial s Codhr.foruma ...

 

copy/paste

 

 

Za našu dragu zajednicu i ljude koji žele ući u filmski posao napravili smo opširni vodič za kreiranje filmskih remek-djela od onog što se u narodu popularno naziva – fragmovie. Vodič pokriva osnovne pojmove i načine rada što bi vam trebalo pomoći na početku stvaralaštva.

Za nešto kompliciranije stvari morat ćete se ipak dodatno potruditi u obrazovanju i upoznavanju s radnim programima.

Krenimo na proučavanje …

Potrebna PC konfiguracija

Odmah na početku treba reči, da ako nemate bar 20 GB slobodnog mjesta na tvrdom disku, (za fraps) onda ne trebate uopće započinjat rad za ozbiljniji film. Za manje video zapise, koje planirate stavljati primjerice na Youtube, možete bez problema raditi.
Za korištenje naredbe cl_avidemo trebate par GB više (više od 100 GB slobodog prostora). Isto tako, bilo bi poželjno da imate najmanje 1 GB radne memorije i bolji procesor jer ćete se inače napatit dok napravite malo veći film.





 

Odlično objašnjeno, ali meni netreba napraviti video nego mene je zanimalo tali tako moe izgledati u igri, ali ako nemože onda ništa, hvala svima na pomoci =)

15 godina
offline
COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)

jeli jos aktivna temo owo :D?? ima li koga imam pitanje??!?

Koja je razlika izmedu ludnice i skole? - Broj Telefona
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)

Pa postavi pitanje. Osmijeh

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)

hehe ewo ga:

ja sam snimio nesto sa cl_avidemo 60 i nema mi sounda kako da stavim sound???

helppp

Koja je razlika izmedu ludnice i skole? - Broj Telefona
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
CoD 2 fragmovie

Bog ljudi,

 

Ovako kada se tema vec zapocela znam raditi fragmovije...

Ako je neko zainteresiran neka se javi na xF: vice001 ( Uz radnju fargmovija trazim org key code za CoD 2 )

Fragmoviji su dobri ( ako mi date dobre demo-e ) s najvecom kvalitetom cl_avidemo, DX9, anti-alaisng x4...

Radim fragmovie samo CoD 2 i CoD 4.

Hvala <3 !

VR
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2009 19:38 (viiZx_PCmaster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: CoD 2 fragmovie
viiZx_PCmaster kaže...

Bog ljudi,

 

Ovako kada se tema vec zapocela znam raditi fragmovije...

Ako je neko zainteresiran neka se javi na xF: vice001 ( Uz radnju fargmovija trazim org key code za CoD 2 )

Fragmoviji su dobri ( ako mi date dobre demo-e ) s najvecom kvalitetom cl_avidemo, DX9, anti-alaisng x4...

Radim fragmovie samo CoD 2 i CoD 4.

Hvala <3 !

Bravo samo bi bilo bolje da si to rekao za par dana a ne ovako da ti ej to prvi ost, reklamiras se po forumu.


A sto se tice onog gore posta, jest da je kasno, ali bas me zanima na koji način bi JPG ili druga vrsta slike podržavala i zvuk.

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)

cl_avidemo komanda sluzi eskluzivno za sliku_only,tako da da zvuk dobijes,trebas zvuk u igri smanjit na 30 posto,jer fraps snima troduplo glasnije zvuk!Odi vrti isti dio u kojem si s cl avidemoom vrtio i snimi taj zvuk,u vegasu *syncay* zvuk s videom!


*sync-prilagođavanje i tempiranje(namjestavanje)zvuka s videom

14 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)

evo kako izgleda MOJ VIDEO S FRAPSOM SNIMAN: http://www.wipido.com/video/mohEpYvWF9Mw

 

editan je s AE,vegas,photoshop

 

 

ako ima netko kakva pitanja,mail: onlinemarkomarko@gmail.com

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)

meni u cod4 neželi primiti naredbu /cl_avidemo 90

jel neko zna zašto? pokušao sam na sve načine, i cfg sam mjenjao al ništa, jednostavno neče da mi počne snimati... help

I See Offline People !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)
system kaže...

meni u cod4 neželi primiti naredbu /cl_avidemo 90

jel neko zna zašto? pokušao sam na sve načine, i cfg sam mjenjao al ništa, jednostavno neče da mi počne snimati... help

hajde neko,.. treba mi to ak zna kako da to popravim pa da počne snimat....... sad kad upišem tu naredbu u demou ono se samo uspori fps mi ostane 150 a slika se skroz uspori, a trebalo bi mi fps past na 1-2 i trebalo bi snimat SS u mapu screenshot koja se nalazi u mapi main.... plzz help... i reinstal igre sam radio i opet niš..

I See Offline People !
14 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 2 fragmovie

???

Dobro kako oces...

I znam napravit da ima zvuka.

Meni ne treba sirup za kašalj, ja mogu i bez njega kašljati. Add e on xf: vice001 &amp;lt;3 =)
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)
system kaže...
system kaže...

meni u cod4 neželi primiti naredbu /cl_avidemo 90

jel neko zna zašto? pokušao sam na sve načine, i cfg sam mjenjao al ništa, jednostavno neče da mi počne snimati... help

hajde neko,.. treba mi to ak zna kako da to popravim pa da počne snimat....... sad kad upišem tu naredbu u demou ono se samo uspori fps mi ostane 150 a slika se skroz uspori, a trebalo bi mi fps past na 1-2 i trebalo bi snimat SS u mapu screenshot koja se nalazi u mapi main.... plzz help... i reinstal igre sam radio i opet niš..

Da... i meni se to u zadnje vrijemo pocelo dogadat :S

Meni ne treba sirup za kašalj, ja mogu i bez njega kašljati. Add e on xf: vice001 &amp;lt;3 =)
14 godina
protjeran
offline
COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)

Možda idem OffTopic ali imam pitanje... Kako da povećam fps? Koja naredba?

EDIT: CoD4

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2009 22:03 (DombaCoD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)
DombaCoD kaže...

Možda idem OffTopic ali imam pitanje... Kako da povećam fps? Koja naredba?

EDIT: CoD4

ako misliš lockat fps na neku određenu visinu dokle da ti ide, ukucaj nešto od ovoga u consolu:

/com_maxfps 90  Imat ces 90 fpsa (maximum)
/com_maxfps 125  Imat ces 125 fpsa(maximum)
/com_maxfps 250 Imat ces 250 fpsa(maximum)

 

ako pak misliš na smanjivanje detalja u igri da bi imao više fps-a preporučujem da si skineš neki pro cfg. jer su ti oni najbolje namješteni.... s ove stranice možeš skinuti neke od najpoznatijih pro cfg. fajlova, kao što su od paradoxa i mazarinia...

I See Offline People !
13 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)

ljudi.. pa samo si skinete obicni sony vegas 7.0.. đabeSmijeh a predobro je,na tome radio tolko fragmovia da ne povjerujes... i danas ako gledate ove  tek9 i oni su se time koristili :D 

quit skola :D
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)

koji cl_avidemo da koristim kad ocu napravit cod2 frag movie, na kraju kad spojim i ubacim u vegas da bude normalne brzine.. jel moze netko ukratko i jednostavno objasnit kak to treba, cito sam dosta o tome al opet nije sve jasno..?

http://www.skittlescrew.tk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD4 konzola(cl_avidemo 60)

Pozdrav svima.Sorry što bumpam 2 godine staru temu :D

Mislio sam raditi CoD2 fm,pa ako može netko pojasniti kako uređivati video i sl.E da,snimao bih frapsom,ne preko avidemo naredbe

xf:donatorbubrega steam:donator_bubrega R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice